Jump to content

Bu dünya üstünde hiç kimse bu 5 sorunun cevabını bilemez

Recommended Posts

Bu olay, öznel olarak geçerli değildir. Ben bana yarın ne olacağını bilebilirim. Hatta kendim bile planlayabilirim. Önüme çıkacak olan aksilikleri planyalabilir, o'na karşı bir yol bile çizebilirim.

Buna çocuklar bile güler. Çok kur'an okudunuz herhalde..

Bugün piyangodan 2 milyon lira para kazandım. Yarın gidip bankadan paramı alacağım. Giderken herbir önlemimi alıp, kapkaççılarada izin vermeyeceğim. Gerekirse zırhlı arabayla giderim. Sonra aldığım parayı direkt bankaya yatırırım. Benim yarınım bu şekilde. Dahada plan yapabirim.[/size]

Şuan elimde tabancam var. 10 dakika 2 saniye sonra intihar edeceğim. Silah tutukluk yapmasın diye elime 2 tabanca ya da 4 tane tabanca alacağım. Biri tutukluk yaparsa 1 saniye farkla, 10 dakika 1 saniye sonra öleceğim.

Buna çocuklar bile güler.

Zec.[/size]

vay anasını bütün gayb haberlerni biliyormuş. hatta seneye ne olacağınıda biliyormuş. vaybe .yarınlar gerçekten çok tercübelerden bilindikten sonra hala gayb kalıyor. kendini 4 tabancayla öldürmeye çalışmak nasıl öleceğini bilmekmiş vay anasını .hayır ve şer olarak ne kazandığını biliyormuş.piyangö biletini almış bankaya gidiyor. dikkat et şimşek çarpmasın. veya ayağın belediye çukurlarına takılıp düşmeyesin.

zec den gayb haberlerini dinledik. şimdi reklamlar.

sen bunlara gaybmı diyorsun ? binlerce tercübelerden sonra şahsi bazı basit hareketlere gaybı bilmekmi diyorsun..?

tarihinde bredpitt tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 42
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Cemil Sena, bu konuya çok uzun yıllar önce değinmişti. Hatta kitabında şöyle diyordu :

"Bugün ana rahmindeki bebeği bilemiyoruz ama eminim yıllar sonra doğacak çocuğun, cinsiyeti hastalıklı olup olmayacağıda bilinecektir, hatta belkide cinsiyet anne baba tarafından belirlenecektir."

Yağmur içinde çok güzel tespitleri vardı.

Aslında bu beş bilinmeyini müslümanların gündeme getirmesi ilginç.

Sitelerde Paylaş
yalan. Anne karnında neler oluyor daha zigotken biliniyor artık. Keza hava durumuda öyle. muhammed iyi sallamış 3 ü tutmuş 2si tutmamış.

neler oluyormuş anlatta öğrenelim

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...