Jump to content

Aradaki fark çok büyük.

Recommended Posts

Bugünkü medeniyet: Tuvaleti evin içine koyar. :D

Din der ki: haha ahahaha :D Tuvalet evin içinde olur mu? der güler :D  tuvalat dışarda olucak evin içinde olmaz ne yakışır nede sağlıklıdır.

Bugünkü medeniyet sahası: Ayakta yemek yer içer.

Din der ki : Ayakta yemek içmek kanser yapar. bunun farkında değil bugünkü medneiyet

Bugünkü medeniyet sahası: Sandalyede koltukda oturur kalkar

Din der ki: hahahah Saldalyede oturma biçimi  varis yapar siyatiğin %80 sebebidir bel ağrısıda yapar, ayakları güçsüz kılar. 

Bugün medeniyet sahası: yemeği dolaba koy bozulmaz der

Din der ki: Öyle bir bozulur ki. Bozulduğunun farkında değilsindir der. iç hastalıkların kanserin ana sebebi. bozulmadığını sanıp ikinci kez ısıtıp yediğin yemeklerdir. 

Medeniyet sahası der ki: İsraf olmasn ziyan olmasın yeriz.

Din der ki:  böyle diyip yedikçe. Bütün tıp adamları bir araya gelse. şekere tansiyona kansere vs. iç hastalıklarına çare bulamazlar.  inim inim inlereyek yaşarsınız der.

Ayet : "Ey İman ettim diye iddaa edenler. Size verdiğim yiyceklerin en tayibini yiyiniz. Dumanın kokusuz bozulmaksızın, en fit vaziyetinde dip diri iken. hatta incitmeksizin en güzel anında tüketiniz. ikinci kez ısıtılan yemek birinci yapıldığından daha güzel değildir. Koca islam

Medeni hurması ve Nar hastalıkları tedavi etmek bakmıında bir kıymet almıştır.  bolca tüketildiğinde hastalıklar tedavi olur.

sahabeler Günlece medine hurması yerlerdi Kölelerini de en lezzetli yemekleri ikram ederlerdi.

Misvak kullanmak ve yemek sayısız hastalığı ortadan kaldırır. ne kaba kulak olursun ne ağzında dilinde  ve midenden yara olur. hatta misvakı hap gibi yuttuğun yediğin zaman kanseri de tedavi eder.

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
6 hours ago, Dindarr said:

Din der ki : Ayakta yemek içmek kanser yapar. bunun farkında değil bugünkü medneiyet

Din der ki: hahahah Saldalyede oturma biçimi  varis yapar siyatiğin %80 sebebidir bel ağrısıda yapar, ayakları güçsüz kılar. 

Din der ki: Öyle bir bozulur ki. Bozulduğunun farkında değilsindir der. iç hastalıkların kanserin ana sebebi. bozulmadığını sanıp ikinci kez ısıtıp yediğin yemeklerdir. 

Din der ki: Bütün tıp adamları bir araya gelse. şekere tansiyona kansere vs. iç hastalıklarına çare bulamazlar.  inim inim inlereyek yaşarsınız der.

Hangi din diyor bunları? İçinde kanser, siyatik, varis, tansiyon lafı geçen birer ayet veya hadis örneği versene. O %80 lafı hangisinde geçiyor, onu da yazıver bi zahmet

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, Dindarr yazdı:

Bugünkü medeniyet: Tuvaleti evin içine koyar. :D

Din der ki: haha ahahaha :D Tuvalet evin içinde olur mu? der güler :D  tuvalat dışarda olucak evin içinde olmaz ne yakışır nede sağlıklıdır.

Bugünkü medeniyet sahası: Ayakta yemek yer içer.

Bugünkü medeniyet sahası: Sandalyede koltukda oturur kalkar

Bugün medeniyet sahası: yemeği dolaba koy bozulmaz der

Medeniyet sahası der ki: İsraf olmasn ziyan olmasın yeriz.

Din der ki:  böyle diyip yedikçe. Bütün tıp adamları bir araya gelse. şekere tansiyona kansere vs. iç hastalıklarına çare bulamazlar.  inim inim inlereyek yaşarsınız der.

Ayet : "Ey İman ettim diye iddaa edenler. Size verdiğim yiyceklerin en tayibini yiyiniz. Dumanın kokusuz bozulmaksızın, en fit vaziyetinde dip diri iken. hatta incitmeksizin en güzel anında tüketiniz. ikinci kez ısıtılan yemek birinci yapıldığından daha güzel değildir. Koca islam

Medeni hurması ve Nar hastalıkları tedavi etmek bakmıında bir kıymet almıştır.  bolca tüketildiğinde hastalıklar tedavi olur.

sahabeler Günlece medine hurması yerlerdi Kölelerini de en lezzetli yemekleri ikram ederlerdi.

Misvak kullanmak ve yemek sayısız hastalığı ortadan kaldırır. ne kaba kulak olursun ne ağzında dilinde  ve midenden yara olur. hatta misvakı hap gibi yuttuğun yediğin zaman kanseri de tedavi eder.

Haklısın din derki  dübürüne bunu sokacaksın  basurdan kurtulmak için.

Din derki DÖTÜNÜ üç taşla sileceksin,

Din derki hasataysan deve sidiyi iç.

dübürüne sok.jpg

ÜÇ TAŞ KULANIN.jpg

DEVE SİDİYİ.jpg

Sitelerde Paylaş
13 hours ago, delibekir said:

Hangi din diyor bunları? İçinde kanser, siyatik, varis, tansiyon lafı geçen birer ayet veya hadis örneği versene. O %80 lafı hangisinde geçiyor, onu da yazıver bi zahmet

3 hours ago, burbachi said:

sen bizimle dalga mı geçiyorsun?

Abicim Din de bir şey haramsa yasaksa bir nedeni var ki yasak! haaa sen diycen ki şimdi!  Ben tanımam. iyi o zaman hadi bütün tıp adamlarını bir araya gelsin .bütün bilim adamları kafasını bin misli çalıştırsın beşeriyetteki hastalıkları iç hastalıkları kanseri önlesin. önleyemedi önlemeyecektir.

kapı ardı kadar açık hadi bakalım İnsanlığı kurtarın.. İnsanlığın hakiki kurtarıcısı hazreti Muhammeddir. Nokta

3 hours ago, güven said:

Haklısın din derki  dübürüne bunu sokacaksın  basurdan kurtulmak için.

Din derki DÖTÜNÜ üç taşla sileceksin,

Din derki hasataysan deve sidiyi iç.

Sayın Güven Büyük resimler yolladığınız için size büyütülmüş harflerle yazıyorum anlayışla karşılarsınız umarım :D 

Aah bire ahhh

Hicri 200-250 senelerinde yazılan bir eserden hadis getiriyorsunuz hah hay bak iyi dinle şimdi

Türklerin de İmamı olan Koca bir mezhebin İmamı Ebu Hanife hazretlerinin şöyle dediğini çok iyi biliyorsun " Ben Sahabe dışında bir kimseden duymuş olduğum hadisi düşünür tartar işime gelirse kabul ederim" 

heeee şimdi iyi dinle !

Bak buda hadis: Din der ki "Benden size bir hadis söylediği vakitte kalbleriniz aydınlanır. tabiatınızda ki katılık yumuşar, kesafetiniz letafate doğru döner onu kendinize yakın görürseniz. Ben o hadise sizden daha yakınım. Kalblerinizde beğenilmiycek bir tesir hasıl eder. Akl-ı selime göre makul bulmaz. tabınız ondan nefret eder, onu siz kendinizden uzak görürseniz; O hadisi ben sizden daha uzağım"

heeeh hadi bakalım Güven Bey abi amca başka kapıya Türk Müslümanlığında paran geçmez :) hah ha

Alıntı:
31- Resulullah (s.a.a): "Benden nakledilen bir hadisi duyduğunuzda kalbiniz onun doğruluğuna inanıyorsa ve bedeninizin azaları onu hoş karşılıyor ve kendinize yakın hissediyorsanız bilin ki, ben, o söze sizden daha yakınım.  Ama eğer benden kalbinizin kabul etmediği, bedeninizin azalarının hoş karşılamadığı ve kendinizden uzak hissettiğiniz bir söz duyduysanız, bilin ki, ben o söze sizden daha uzağım."
Sitelerde Paylaş
On 18.08.2016 at 14:00, Dindarr yazdı:

Abicim Din de bir şey haramsa yasaksa bir nedeni var ki yasak! haaa sen diycen ki şimdi!  Ben tanımam. iyi o zaman hadi bütün tıp adamlarını bir araya gelsin .bütün bilim adamları kafasını bin misli çalıştırsın beşeriyetteki hastalıkları iç hastalıkları kanseri önlesin. önleyemedi önlemeyecektir.

kapı ardı kadar açık hadi bakalım İnsanlığı kurtarın.. İnsanlığın hakiki kurtarıcısı hazreti Muhammeddir. Nokta

Sayın Güven Büyük resimler yolladığınız için size büyütülmüş harflerle yazıyorum anlayışla karşılarsınız umarım :D 

Aah bire ahhh

Hicri 200-250 senelerinde yazılan bir eserden hadis getiriyorsunuz hah hay bak iyi dinle şimdi

Türklerin de İmamı olan Koca bir mezhebin İmamı Ebu Hanife hazretlerinin şöyle dediğini çok iyi biliyorsun " Ben Sahabe dışında bir kimseden duymuş olduğum hadisi düşünür tartar işime gelirse kabul ederim" 

heeee şimdi iyi dinle !

Bak buda hadis: Din der ki "Benden size bir hadis söylediği vakitte kalbleriniz aydınlanır. tabiatınızda ki katılık yumuşar, kesafetiniz letafate doğru döner onu kendinize yakın görürseniz. Ben o hadise sizden daha yakınım. Kalblerinizde beğenilmiycek bir tesir hasıl eder. Akl-ı selime göre makul bulmaz. tabınız ondan nefret eder, onu siz kendinizden uzak görürseniz; O hadisi ben sizden daha uzağım"

heeeh hadi bakalım Güven Bey abi amca başka kapıya Türk Müslümanlığında paran geçmez :) hah ha

Alıntı:
31- Resulullah (s.a.a): "Benden nakledilen bir hadisi duyduğunuzda kalbiniz onun doğruluğuna inanıyorsa ve bedeninizin azaları onu hoş karşılıyor ve kendinize yakın hissediyorsanız bilin ki, ben, o söze sizden daha yakınım.  Ama eğer benden kalbinizin kabul etmediği, bedeninizin azalarının hoş karşılamadığı ve kendinizden uzak hissettiğiniz bir söz duyduysanız, bilin ki, ben o söze sizden daha uzağım."

Sayın din kardeşim klasik olacak hadis olmadan nasıl namaz kılıyorsun acep?

Dinimz kuran diyorki kölelik islamda normal bir şeydir evli bekar farketmez eline geçirdinmi bayanı zikeceksin sevaptır. cariye zaten istersen bin tane al sat fuhuş yaptır ne yaparsan yap helaldır  ne güzel dinimiz var dimi din kardeşim.

Dinimiz derki yani allahımız ben yaratığım özürlüyü aşağlarım ben bir kralım zenginlere yağ çek bal çekerim  ne güzel adaleti var dimi allah eksik etmesin başımızdan böyle adeleti.

Öyle büyük kusursuz ve kusursuz yartıcımız varki biz daha allahtan ne isteyelim bak ne güzel yartmış dimi ey arap mputu allah Pardon Allhım sana ne kadar şükür etsem ç*******şim geliyor.

kölelik cariye.jpg

KÖLE ÖZÜRLÜ ÖZÜRLÜ..jpg

yaratılıcıkta kusuru yok.jpg

Sitelerde Paylaş

@Dindarr babacım fazla boş konuşuyorsun sen, göre göre ahlaksızlığı savunuyorsun. YANLIŞ BİŞE BU.

70 Yıl sonra ah be... 70 yılımı götünüze misvak sokun diyen adamları dinlemekle geçirmişim demezsin UMARIM.

Çok uzak değil, atla uçağa git İSİD'e katıl. Şimdi sen İŞİD'de de müslüman değiller ki teranesi yaparsın. :) 

benden TAVSİYE AİLEN İLE VAKİT GEÇİR KİTAP OKU, BİRŞEYLER YAP BELKİ ÖLÜMSÜZLÜĞÜ SEN BULURSUN ;)

Sitelerde Paylaş

Bir müslüm için en iyi doğru olan işite katılıp kuduz it gibi itlaf edilmektir.

Allah din benim olana kadar niye savaşmadın diye soramaz, savaştın. Allah müşrikleri bulduğun yerde niye niye öldürmedin diye soramaz, öldürdün. Onlar da seni gebertti, ehhh hurilere giden yol bu...

Allah niye kendini kullandırttın, emperyalistlere fedai lejyoner oldun diyecek değil ya! Nerde allahta o beyin! Beyinsiz dört kelimeyi bir araya getirip bir lafın belini mi doğrultabiliyor, yazdığı saçma sapan kitabı ortada işte!

Sitelerde Paylaş

Bu başlıktan anladığım, tuvaletini ulu orta dışarda yapacaksın. Dinin emri bu. Ayrica medeni hurmasi degil, medine hurmasi ! :lol: ahahhaha. 

Çünkü medeni olmak dinlerde yasaktir. Hem tanri ne diyor ; vur öldür çapraz bağla kes  eşşek olun, aşağılık maymunlar olun :) ingaa.ingaa. 

Sitelerde Paylaş

Dindarr,

Çöllerde kuma sıçınca kıçını taş toprakla silmek ve kumda yuvarlanıp kendini temizlemekten başka icadı olmamış adamlardan çok fazla şey bekliyorsun.

Oturarak yiyecekler çünkü masayı icad edememiş embesiller (hala oturuyorlar) :)

Ha bu arada sen kafandan nasıl canlandırıyorsun bu Muhammed ve havarilerini?

Hiç peygamberim dediğin adamın sıçıp osurduğunu hayal edebiliyor musun?

Belki de şaka olsun diye avucuna osurup diğer sahabelerden yanında oturanın burnuna tutuyordu.

Bu olasılıkları da düşünüyor musun?

Sitelerde Paylaş

Yemek yeme hakkında dinin dediklerini uygulamak çağımızda iş verimliliğini düşürür.
Tahta kaşık ve çatal ile yemek yiyeyim ve sağlıklı yaşayayım dersen, 20 yılda memlekette orman bırakmazsın.
Orman olmayınca canlılar oksijen azlığı çekerler.
Kaslar oksijen ile beslendiği için oksijen azlığında insanların kasları zayıflar.
Zayıf kaslarınla yaşamdan erken elenirsin.

Sitelerde Paylaş
On 25.08.2016 at 12:38, Tatar-Hatun said:

Bu başlıktan anladığım, tuvaletini ulu orta dışarda yapacaksın. Dinin emri bu. Ayrica medeni hurmasi degil, medine hurmasi ! :lol: ahahhaha. 

Çünkü medeni olmak dinlerde yasaktir. Hem tanri ne diyor ; vur öldür çapraz bağla kes  eşşek olun, aşağılık maymunlar olun :) ingaa.ingaa. 

Medine: Medeniyetin menbaı demektir :)

On 25.08.2016 at 13:39, Güçlü Ateist said:

Dindarr,

Çöllerde kuma sıçınca kıçını taş toprakla silmek ve kumda yuvarlanıp kendini temizlemekten başka icadı olmamış adamlardan çok fazla şey bekliyorsun.

Oturarak yiyecekler çünkü masayı icad edememiş embesiller (hala oturuyorlar) :)

Günde beş defa suyla abdest alıp bu temizliği diğerlerine de öğreten birinin (Su kullanmadığını) Kuran'dan 2 yüzyıl sonra yazılan. şunun bunun sözüne dayanarak söylüyorsan. ben hemen bu duruma Osurup osurup osurup osurup ooooosurup yelleniyor :D

(masa sandelye) yoktu demek O zamanda yaşayan (Hıristiyan Yahudi araplarının) Hırsitiyanlıktan Yahudilikten haberleri olup. Masa ve sandalyeden haberleri olmayan EMBESİL yavruları :D olduğunu iddia etmek demek olur ki. bu iddiaya da hemen osutturup gaz çıkartıp ooooooooh diye gülüp tız pıt pıt osuruyorum :D kasu kulate 

hayır yani yanlış anlaşılmasın bende gaz var. hayır yani arkadaşın söyledikleri ne kadar mantıksız anlamsız saçma. ki ay yine osurdum :D manasına

Sitelerde Paylaş
14 saat önce, Dindarr yazdı:

Medine: Medeniyetin menbaı demektir :)

Günde beş defa suyla abdest alıp bu temizliği diğerlerine de öğreten birinin (Su kullanmadığını) Kuran'dan 2 yüzyıl sonra yazılan. şunun bunun sözüne dayanarak söylüyorsan. ben hemen bu duruma Osurup osurup osurup osurup ooooosurup yelleniyor :D

(masa sandelye) yoktu demek O zamanda yaşayan (Hıristiyan Yahudi araplarının) Hırsitiyanlıktan Yahudilikten haberleri olup. Masa ve sandalyeden haberleri olmayan EMBESİL yavruları :D olduğunu iddia etmek demek olur ki. bu iddiaya da hemen osutturup gaz çıkartıp ooooooooh diye gülüp tız pıt pıt osuruyorum :D kasu kulate 

hayır yani yanlış anlaşılmasın bende gaz var. hayır yani arkadaşın söyledikleri ne kadar mantıksız anlamsız saçma. ki ay yine osurdum :D manasına

Senin yazdığın yazıyı skeyim

Daha doğru düzgün cümle kuramıyorsun

Sitelerde Paylaş
6 hours ago, Güçlü Ateist said:

Senin yazdığın yazıyı skeyim

Daha doğru düzgün cümle kuramıyorsun

Benim de senin, bir güzel sikeceğim o kadar tarafın var ki bunu dile getiriyor muyum? lütfen ağzını topla. Toplamazsan ayıp edersin.  ayıp edersen, başkaları da sana ayıp şeyler eder.. lütfen ağzını topla... o güzel ağzını çok seviyorum açma lütfen ağzını çok tahrik ediyorsun yeter. Of yesss seviyorum ağzını güzel konuş lütfen :dadgghsdf

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Dindarr yazdı:

Benim de senin, bir güzel sikeceğim o kadar tarafın var ki bunu dile getiriyor muyum? lütfen ağzını topla. Toplamazsan ayıp edersin.  ayıp edersen, başkaları da sana ayıp şeyler eder.. lütfen ağzını topla... o güzel ağzını çok seviyorum açma lütfen ağzını çok tahrik ediyorsun yeter. Of yesss seviyorum ağzını güzel konuş lütfen :dadgghsdf

Sen bırak bu işleri, çöl bedevisinin ürünü seni.

Sen erkek erkeğe öpüşecek kadar bile cesarete sahip değilsin.

Ben senin herşeyini biliyorum.

Sitelerde Paylaş

Çok haklısın dindarr..

Basur olan müslim kardeşlerine şifalı misvak, diğer hasta kardeşlerine de mübarek deve sidiği ile mutlu mesut bir hayat dilerim şahsen.

Bak medeni dünya doktora gidin diyor. Sen ise hasta olunca kendini, evladını, pek mübarek bedeviciğinin öğtlerine uymayıp, kıçına misvak sokarak yada deve sidiği içierek tedavi edemiyorsan allahın  izniyle, bu lafları boş boş yazıyorsun demektir sadece.

Sitelerde Paylaş
15 hours ago, anibal said:

Çok haklısın dindarr..

Basur olan müslim kardeşlerine şifalı misvak, diğer hasta kardeşlerine de mübarek deve sidiği ile mutlu mesut bir hayat dilerim şahsen.

Bak medeni dünya doktora gidin diyor. Sen ise hasta olunca kendini, evladını, pek mübarek bedeviciğinin öğtlerine uymayıp, kıçına misvak sokarak yada deve sidiği içierek tedavi edemiyorsan allahın  izniyle, bu lafları boş boş yazıyorsun demektir sadece.

Ben doktora gitmeyin demiyorum hayır bilakis, bunları yapın ve hasta olursanız doktora gidin diyorum..

bugün ise nasıl oluyor? İnsanlar ziyan olmasın israf olmasın diye buzdolabına koyduğu yemeği ertesi gün yada 3 gün yada 1 hafta sonra yiyiyor

pek tabi yavş yavaş iç organların anası ağlamaya başlıyor

sonra (medine hurması hiç tüketmiyor tüketse de 1-2 tane oda sevaptır diyor Allahın öküz şuursuz müslümanları...

neyse.

sonra meyveyi yemekten sonra yiyiyor. halbuki yemekten önce yemeldir

misvak kullanıp ağzını temizlemiyor.

öğlen pişirdiğini akşamda ısıtıp yiyiyor

yemeği bozuk çürük malzemelerle yapıyor nasıl olsa pişicek deniyor

E pek tabi insanlar hasta oluyor sonra doktora gidiyor. doktor ona her defasında antibiyotik tansiyon ilaçları veriyor. hiç kimse hep aynı ilaçlar diyip bare g.tüne sok  belki daha işe yarar demiyor

ama biz misvak dediğimiz zaman hemen g.te geliyorsunuz ayıp oluyor. 

Efendim !

buyur canım söyle?

İşte Hicri 200 senelerinde basur için misvakı g.te sok diye rivayet var.. buna ne diyceksiniz?

Canım hicri 200 senesinde şunun bunun  uydurmuş olduğu belli olan bir şey doğru olabilir mi ?

Efendim o zaman bu rivayeti kabul etmiyorsan diğer bütün rivayetler de böyle uydurmadır. onları neden kabul ediyorsun?

yavrum canım.  Dinin her emri menkul akl-ı sileme göre makuldur

Hicri 200 senlerinde nakledilen rivayette  Misvakın g.te sokulması makul bir şey değildir

ö yüzden reddi kıç edilir al sen g.te sok denir 

haaaa sen diyebilirsin ki  (makul) olan rivayetlerin benim için bağlayılığı yoktur!!

o zaman.  inle osur tansiyonun tavan yapsın banane ben söyler geçerim esselam :D

Sitelerde Paylaş
15 hours ago, anibal said:

Dindarr'a yanlış sorular soruyorsunuz.

Soru basit, 300 daireli bir apartmana dışarıda tuvalet nasıl yaparsın? Umumi hela demedim ama, dikkat etsin.

Şimdi bugünkü Medeniyet bunun farkında olmayıp delalat ve sapıklık içinde olduklarından dolayı Halk ne talep ediyorsa mütaahhitler ona göre binayı yapıyorlar

eğer halk Şuurlanıp Biz pislik içinde mi yuva kuracaz evin içinde tuvalet olur mu mk. mısınız demiş olsalar binalar ona göre yapılırdı..

Ha diyceksin ki hastası var şusu var busu var. canım bizde demedik ki tuvalet evin 100 metre uzağında olsun diye

eğer yatalak hastaysa tuvalete zor kalıyorsa tuvaletin evinde içinde olmasınınm yada uzak olmasının bir öenmi yok

normal şartlar altında herkes sıçmaya evin dışına gidip umumi yada hususi tuvaletlerde gidip sıçabilir. 

evin içine pisliyceğine 

saygılar

Sitelerde Paylaş

Din saçmalığına inanmayan ve inananlara gerçekten acıyan biri olarak bir sorum var. Madem din bu denli temiz, kenef/tuvalet/hela her ne diyorsanız o pis yerin evden uzak olması gerek diyorsunuz, o zaman neden tüm AVMlerde, karayolu dinlenme tesislerinde ve birçok yerde, adına ne diyorsanız, o pis yerin hemen yanında mescid olur. Yoksa gerçekleri sizlerde mi bilirsiniz? Sakın sizlerde bilmeden kitapsız olmayasınız?:lol:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...