Jump to content

Darbe Konusunda Hacı'dan Yeni Bir Kuram....

Recommended Posts

15 Temmuz darbe teşebbüsünü Kemalistlerin yaptığında hala israr ediyorum. O konuda düşüncem değişmedi. Değişmesine de imkan yok. Çünkü elimizde Fetö'nun darbe teşebbüsünde bulunduğu yönünde dedikodulardan başka bir delil yok.

Bazı çevreler Kemalistlere Fethullahçıların katıldığına inanıyor. Ben buna da inanmıyorum. Çünkü Fethullahçılarla Kemalistler yağ ve su gibidir. Birbirlerine karışmazlar.

Buna rağmen Kemalistlerle bir başka grubun birlikte hareket ettiğini düşündüren bazı gelişmelerden kuşkulanmamak da mümkün değil. Sanki Kemalistlere katılan veya onları kışkırtan başka bir grup var gibi... Öyle bir grup gerçekten var olabilir mi? Olursa kimlerden oluşur?

Aklıma ilginç bir grup geliyor.. Onu ifşa etmeden önce size bir şans tanıyorum. Bakalım benim gibi düşünen biri çıkacak mı?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 47
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

abi kısır döngü hep. tamam anladık hacı kemalistler yaptı diyor bunu bütün dünya anladı artık uzaya mı anlatmaya çalışıyorsun ısrarla (:

insanlar daha önce 50 tane veri sundu sana sen ısrarla kemalist te kemalist. kemalist mi kaldı arkadaş?

Sitelerde Paylaş
16 minutes ago, haci said:

15 Temmuz darbe teşebbüsünü Kemalistlerin yaptığında hala israr ediyorum. O konuda düşüncem değişmedi. Değişmesine de imkan yok. Çünkü elimizde Fetö'nun darbe teşebbüsünde bulunduğu yönünde dedikodulardan başka bir delil yok.

Bazı çevreler Kemalistlere Fethullahçıların katıldığına inanıyor. Ben buna da inanmıyorum. Çünkü Fethullahçılarla Kemalistler yağ ve su gibidir. Birbirlerine karışmazlar.

Buna rağmen Kemalistlerle bir başka grubun birlikte hareket ettiğini düşündüren bazı gelişmelerden kuşkulanmamak da mümkün değil. Sanki Kemalistlere katılan veya onları kışkırtan başka bir grup var gibi... Öyle bir grup gerçekten var olabilir mi? Olursa kimlerden oluşur?

Aklıma ilginç bir grup geliyor.. Onu ifşa etmeden önce size bir şans tanıyorum. Bakalım benim gibi düşünen biri çıkacak mı?

Tayyip ve tayfasıdır..Başka olasılık yok.

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, jumanji35 yazdı:

abi kısır döngü hep. tamam anladık hacı kemalistler yaptı diyor bunu bütün dünya anladı artık uzaya mı anlatmaya çalışıyorsun ısrarla (:

insanlar daha önce 50 tane veri sundu sana sen ısrarla kemalist te kemalist. kemalist mi kaldı arkadaş?

Beğenmiyorsan sesini kes yerinde otur.. Seni kimse benim teoriyi kabul et diye zorlamıyor. Beğen beğenme, bizi hiç ilgilendirmiyor..

Burada yeni bir teoriyi tartışıyoruz. Katılmak istemiyorsan bütün yapacağın sesini kesmektir. Bizi rahatsız etmeye hakkın yok...

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Robespierre yazdı:

Hacı Abi, darbeyi Kemalistlerin yaptığı komik ötesi bir iddia.

Fethullahçıların yaptığına dair kanıt yok diyorsun, Kemalistlerin yaptığına dair hangi kanıt var elinde?

O konuyu tartıştığımız yer ayrı.. O konuyu oradda tartışırız.. Başlığın konusunu sabote etme..

Sitelerde Paylaş

Başlığın konusu ne? Darbeyi Fethullahçılar yapmadı çünkü delil yok diyorsun. Bir teorim var onu ifşa edeceğim diyorsun. Yeni teorinin delili var mı? Bayağı ciddi ciddi resmi belge falan mı yayınlayacaksın? 

Fethullah'ın yaptığına dair nasıl bir kanıt istiyorsunuz? Fethullah Gülen antetli bir kağıt üzerine "darbe yap" emri ve altta imza ve kaşe mi? Nedir delil?

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Robespierre yazdı:

Başlığın konusu ne? Darbeyi Fethullahçılar yapmadı çünkü delil yok diyorsun. Bir teorim var onu ifşa edeceğim diyorsun. Yeni teorinin delili var mı? Bayağı ciddi ciddi resmi belge falan mı yayınlayacaksın? 

Fethullah'ın yaptığına dair nasıl bir kanıt istiyorsunuz? Fethullah Gülen antetli bir kağıt üzerine "darbe yap" emri ve altta imza ve kaşe mi? Nedir delil?

Önce benim teoriyi duymak istemez misin? Biraz sabret..

Sitelerde Paylaş

Şu kadarını hemen söyleyim...Darbeyi Fethullahçılar yapmış olamaz. Çünkü ortada bir bildiri var. Bir manifesto var.

O manifesto açıkça Kemalist bir eğilimin darbe yaptığını söylüyor.

Siz hayır o bildiri takiyedir diyorsunuz. Elinizde delil yok. Ayrıca o manifesto takiye olamaz.  Çünkü darbe başarılı olsaydı, ordu içinden ve dışından bütün Atatürkçüler ortaya çıkacak ve ülke yeni bir döneme adım atacaktı. Atatürkçüler Fethullahçılara ülkeyi ellerine geçirme olasılığı asla tanımayacaklardı. Ortada takiye falan yok. Açıkça Atatürkçü bir darbe var... Onu göz ardı etmek demek olaylara Tayyip itinin gözünden bakmak demektir. Adam hepinizin gözünü boyamış...

Gelelim bu başlığın konusuna.. Darbede Atatürkçülere kimler katıldı ve onları kimler teşvik etti?

Sitelerde Paylaş
3 minutes ago, Robespierre said:

Böyle başarısız olacağı 1.saatinde belli olan bir darbeye kim niye kalkışsınki?

Hayatında darbe görmeyen ben bile darbenin 1.saatinde böyle darbe mi olur diye tv yi kapattım (bu arada darbe, tv den canlı hardcore olarak yayınlanıyor:))

Sitelerde Paylaş
Şimdi, cezayakın2 yazdı:

hacı bekletme bizi.

atatürkçülere kim destek verdı

?

Söyleyim o zaman. Belli ki bulamayacaksınız...

Atatürkçülere masonlar eşlik etti arkadaşlar. En azından masonlar Atatürkçüleri tahrik ve darbeye teşvik etti..

Türkiye'de oldukça kuvvetli bir mason örgütü var. Ve onların çoğu vatan millet sevgisi ile dolu. Bence onlar Atatürkçüleri tahrik ederek bir darbeye teşebbüs etmelerine neden oldular. Atatürkçüleri yanılttılar masonlar. Yanıltmayı iyi bilirler.. Ama darbe Atatürkçüler iyi planlamış olsalarda başarılı bile olabilirdi. Çok yazı oldu.. Ama bu son darbe değil. Devamı gelecektir mutlaka. Gelmelidir de..

Sitelerde Paylaş

Ya, hocam o bildiriyi yazanlar yakalandı. Bir de bu halleri ile dinle, ondan sonra karar ver. Bir false flag hadisesine, lüzumundan fazla önem atfediyorsun.

Darbe gayet profesyonelce planlanmış bir olaydı. Siz daha önceki darbeleri izlediniz mi? Ne ile mukayese edip bunun amatörce olduğuna karar verdiniz? 

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Robespierre yazdı:

Ya, hocam o bildiriyi yazanlar yakalandı. Bir de bu halleri ile dinle, ondan sonra karar ver. Bir false flag hadisesine, lüzumundan fazla önem atfediyorsun.

Darbe gayet profesyonelce planlanmış bir olaydı. Siz daha önceki darbeleri izlediniz mi? Ne ile mukayese edip bunun amatörce olduğuna karar verdiniz? 

Amatörce olduğunu söyleyen ben değilim. Sensin.. Darbenin amatörcesi mi olurmuş. 260 kişi öldü. Helikopterlerden ateş açıldı. Uçaklar havalandı.. Sen neler sayıklıyorsun öyle... Bu arada bildiriyi yazanların yakalanması ne ifade eder? Kimse bildiriyi üstlenmez ve sıkıştırılırlarsa Tayyip itinin dümen suyuna sığınırlar. Hepsi de Fethullahçı olmak ister. Çünkü Fethullahçıların cezası daha az olacaktır... Tayyip itinin eski çetesi değil mi onlar?

Sitelerde Paylaş

Masonlar mı?!!!

Abi, kusura bakma sesli güldüm. 

Hadi, burda biz bizeyiz dışarıda bir yerde böyle masonlar falan deme abi. Aman diyim. Sevdiğimiz bir abimizsin, adama gülerler.

Abi Türkiye'de masonların bir toz zerresini oynatacak mecali yoktur. Türkiye'de masonluk satanistlik gibi birşeydir. Bırak devlet, ordu içinde örgütlenmeyi, sokakta görüldüğünde süpürge ile dövülür abi bu adamlar. Ne darbesi?

Sitelerde Paylaş

O amatörlük cevabını sana yönelik yazmadım abi. Tremor'a cevaptı o.

AKP (milli görüş) ile Fethullahçılar (Nurcular) arasında bir aşk ilişkisi yoktur. Biraz politik konuları araştırmanı tavsiye ederim abi. Fethullah hiçbir zaman AKP'nin hizmetinde olmadı, tam aksine, batıda onların pr'ını yapma karşılığında bazı imtiyazlar peşinde koştular. Fethullahçılar AKP'den çok daha eski bir örgüttür.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...