Jump to content

Admine sesleniyormm!

Recommended Posts

Bu arkadaş admine seslenmişken bende herkese sorayım bir sorunum var yaredımcı olursanız sevinirim. yoksa sizdedemi aynı sorun var beni alıntılayan cevep vernin  bilgisi geliyor bana ama aynı konuda başkası yazdığı zaman bilgi gelmiyor  bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim

Sitelerde Paylaş

Bir üyenin 0 mesajı var. kim olduğunu, görüşlerini kimse bilmiyor. Kimsenin ondan haberi bile yok...

ve ilk mesaj olarak "nerden bulaştım buraya" diyor. Yüzyılın başlığı bu olsa gerek:)

Ama kabul edelim, bir espiri yeteneği var burada...

Sitelerde Paylaş
  • 6 months later...
  • 3 weeks later...

Aklimi kurcalayan birsey var, belki biri aciklik getirebilir. 

Bir uye neden "uyeligimi silin" der? Artik kullanmak istemiyorsan, kullanmazsin yani. Neden kapanmasi gerekiyor ki hesabin? Acaba burasi ateist forum diye, tayyipten falan mi koriuyorlar? Hani "n'olur-n'olmaz, belki kim oldugumu bulurlar" diye mi bu?

Benim de mesela gecen ya tepem atti, bir kac ay yazmadim. Sonra da tekrar basladim. Yazmayip girmedikten sonra ne farkeder ki uyeligin silinip silinmemesi?

tarihinde malta erigi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 saat önce, malta erigi yazdı:

Bir uye neden "uyeligimi silin" der? Artik kullanmak istemiyorsan, kullanmazsin yani. Neden kapanmasi gerekiyor ki hesabin? Acaba burasi ateist forum diye, tayyipten falan mi koriuyorlar? Hani "n'olur-n'olmaz, belki kim oldugumu bulurlar" diye mi bu?

Benim de mesela gecen ya tepem atti, bir kac ay yazmadim. Sonra da tekrar basladim. Yazmayip girmedikten sonra ne farkeder ki uyeligin silinip silinmemesi?

İnsanlar bazen öfkelenip üyeliğimi silin diyor ve bunu da foruma giren herkese göstermek istiyor. Diğer şekilde üyeliğini bitirmek isteyenlerin nasıl bir ruh hali ile bu talepte bulunduklarını bilmek mümkün değil. O nedenle duyurular forumunda böyle alt başlık bulunmaktadır.

Sitelerde Paylaş
9 hours ago, malta erigi said:

Bunu ben de hep merak etmişimdir. Hatta sen sormasan üç vakte kadar ben soracaktım. Cevap beklediğim gibiymiş. Sildirmekle sonlandırılmak arasındaki fark ne oluyor? Kullanıcı adının yeniden alınabilirliği mi?

Sitelerde Paylaş
24 dakika önce, teflon yazdı:

Bunu ben de hep merak etmişimdir. Hatta sen sormasan üç vakte kadar ben soracaktım. Cevap beklediğim gibiymiş. Sildirmekle sonlandırılmak arasındaki fark ne oluyor? Kullanıcı adının yeniden alınabilirliği mi?

Kişi kendi isteğiyle gidiyorsa üyeliğinin silinmesini/sonlandırılmasını ister. Üyelik sonlandırılır, profilinde de "Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı" yazar.

Kişiyi forumdan ayrılmayı talep etmemiş ama kurallara uymadığı gibi gerekçelerle forumdan tamamen uzaklaştırılması/atılması gerektiğine karar verilmiştir, üyeliği yönetimin iradesiyle silinir. Kısaca forumdan atılır ve bu kişinin profilinde "Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı" yazar.

Üyeler kendiliğinden gitse de forumdan atılsa da ona ait olan nick bir başkası tarafından alınamaz. Sistem izin vermez. 

Sitelerde Paylaş
38 minutes ago, teflon said:

Isin dogrusu ortada bir cevap yok. Ancak belki sildirmek isteyen biri sebebini soylerse anlayabiliriz. Protesto edenleri anliyorum ama sadece forumda artik yazmayacagi icin uyelik sildirme talebi yapanlar var.

Sitelerde Paylaş
  • 8 months later...
On 22.03.2017 at 11:29, malta erigi yazdı:

hemen hemen aynı şeyleri yazacaktım

üyelik sildirme ve sonlandırma arasındaki fark ne ?

sildirmek sonlandırmak isteyen arkadaşların kaygısı mevcut hükümet mi ? Yoksa başka kaygılarmı var ?

Sitelerde Paylaş
On 3/22/2017 at 21:58, malta erigi said:

Isin dogrusu ortada bir cevap yok. Ancak belki sildirmek isteyen biri sebebini soylerse anlayabiliriz. Protesto edenleri anliyorum ama sadece forumda artik yazmayacagi icin uyelik sildirme talebi yapanlar var.

Üyelik silinmesi, sadece üyenin girişini engellemektir. Yani, silinen bir halt olmaz, üyeye dair mevcut her ne varsa, aynen yerinde kalır, girmek için kullandığı parola falan dahil. 

Hani, süzme şapşallık diye bir tabir yok ya, olsa iyi olacak bu tipler için...

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
On 22.03.2017 at 21:58, malta erigi yazdı:

Çünkü burası bir forum. Üyeliğini sildirerek forumda aktif olmadığını en kısa yoldan gösteriyor.

Eğer bunların bir anlamı olmasaydı üyenin profili, resmi hatta cinsiyeti bile belirtilmezdi. O zaman burası haber sitesi altına yazılan yorumlardan farklı olmazdı.

tarihinde Yurt tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...