Jump to content

Tanışma Yolları

Recommended Posts

10 dakika önce, antibiyotik yazdı:

Her zaman için beceremediğim  şeylerden birisi.

Yani özgüvenim var ama diyalog pek yok.Karşımda ki kadına ne söylemeliyim ne demeliyim.Hiç bir fikrim yok.Sizce ne yapmalıyım.

Varmı detaylı bir şekilde soyleyebilecek olan?

"Afedersiniz sizi bir kere s...ebilir miyim" de.

Sonuçta amacın bu değil mi? Sana güzel gelmesinin nedeni bu.

Sitelerde Paylaş

Hiç tanımadığın bir erkeğe ceketin çok şık diyebilirsiniz? Cinsiyet fark ediyorsa zaten kadınsal iç güdü bunu fark eder. Yani insan, insanlarla etkileşime geçmesi için kadın olması ekstra bir zorluk değil. Eğer kadınlarla iletişim kuramıyorum diyorsan bu aslında kadınlarla değil insanlarla iletişim kuramıyorum demektir.

Sitelerde Paylaş

Bu çekingenlikle hızlı bir çapkın olmayı düşünmüyorsun herhalde? 

Hoşlandığın, beğendiğin, sadece seks odaklı olmayan bir ilişki yaşamak istiyorsan, samimi olmanı tavsiye ederim. Samimiyet en etkili yöntemdir. Samimiyetten kastım, yukarda kendince akıl veren davar gibi "sizi bir kere skebilir miyim" bayağılığı değil tabii ki. Açık olmak, poz yapmamak, kendini olduğundan farklıymış gibi göstermeye çalışmamak falan. 

Kadınlar senden farklı değil. Onlar da insan ve karşı cinsten bir insanın ilgisinden hoşlanıyorlar. Tabii ki davarca bir üslupta yapılmadığı sürece.

Sitelerde Paylaş

5 eylül 2015

evden çıktım. pederin dükkanından hasılatı toplıcam. durağa indiğimde bankta oturan genç bir kız. ben ise havalı ve umursamaz şekilde durağın karşısında ıslık çalıp dolanıyorum. elbette orada olduğunun farkındayım, lakin direk bir göz teması kurmuyorum. dedim ya havalıyım. sonra bir sigara yaktığını farkettim, sigarayı sevmem. fakat kadınlarda çekici bir etkisi olduğunu kabul etmeliyim. sonra minibüs geldi. önce o bindi ardından ben. en arkaya geçtim oturdum. bir ön çapraz koltukta ise o. yanımda bir velet vardı ve şarkı mırıldanıyordu. ''kaynana ah kaynana'' falan. bilirsiniz. -daha dur dedim benim kaynanam yok sana noluyor. gülüşmeler... ineceğim durağa yaklaştım, fakat bu kızı tavlayacaktım. sonra cep telefonumu çıkarıp ona dokundum ve sadece: -numaranı yaz- dedim. telefonu uzattım. güldü. -fakat seni tanımıyorum. hadi yaz dedim ineceğim. bu şekilde tuhaf oldu dedi. ne zaman çıkacağı belli olmuyor dedim. neyin dedi. güzelliğin dedim... yine güldü. zaten hep gülüyordu. sonra telefonumu eline aldı ve numarasını yazıp bana verdi. ben iniyorum dedim, görüşmek üzere...

4 ay geçirdik aşkın doruklarında.

ve yeni yılı göremeden bitti...

Sitelerde Paylaş
28 dakika önce, jumanji35 yazdı:

5 eylül 2015

evden çıktım. pederin dükkanından hasılatı toplıcam. durağa indiğimde bankta oturan genç bir kız. ben ise havalı ve umursamaz şekilde durağın karşısında ıslık çalıp dolanıyorum. elbette orada olduğunun farkındayım, lakin direk bir göz teması kurmuyorum. dedim ya havalıyım. sonra bir sigara yaktığını farkettim, sigarayı sevmem. fakat kadınlarda çekici bir etkisi olduğunu kabul etmeliyim. sonra minibüs geldi. önce o bindi ardından ben. en arkaya geçtim oturdum. bir ön çapraz koltukta ise o. yanımda bir velet vardı ve şarkı mırıldanıyordu. ''kaynana ah kaynana'' falan. bilirsiniz. -daha dur dedim benim kaynanam yok sana noluyor. gülüşmeler... ineceğim durağa yaklaştım, fakat bu kızı tavlayacaktım. sonra cep telefonumu çıkarıp ona dokundum ve sadece: -numaranı yaz- dedim. telefonu uzattım. güldü. -fakat seni tanımıyorum. hadi yaz dedim ineceğim. bu şekilde tuhaf oldu dedi. ne zaman çıkacağı belli olmuyor dedim. neyin dedi. güzelliğin dedim... yine güldü. zaten hep gülüyordu. sonra telefonumu eline aldı ve numarasını yazıp bana verdi. ben iniyorum dedim, görüşmek üzere...

4 ay geçirdik aşkın doruklarında.

ve yeni yılı göremeden bitti...

Basit insanların, ateşli aşkları. (Kusura bakma acımasız bir yorum olabilir ama bence öyle.)

Sitelerde Paylaş

Aşk yoktur! Erkeklerin "açık iletişim" gibi zırvalarla kadınlaşmasına karşıyım. Net ol. Emin ol kızlar da en az senin kadar duygusuz, hatta senden daha acımasızlar içlerinde.

Dik yürü, söylediğin sözlerden güven aksın. Böyle yaptıkça zamanla güvenin daha da artacak ve fırsatları daha çok fark edeceksin. Kendini geliştir, "iyi bir erkek" olmasan da olur, erkek olmakta iyi ol. Maskülen yani.

böyle olup da doğru ata oynarsan başarı şansın çok yüksektir.

Sitelerde Paylaş

Aşk var lan!

Onun yüzüne baktığında lunaparka gitmiş gibi olursun, içinde kelebekler uçuşur. Onu düşününce dünyadan koparsın, sadece ikinizin olduğu bir ada hayal edersin. Hele de aşık olduğun kızın kokusu... Kazayla saçlarına yarım metreden fazla yaklaşırsan teninin kokusun seni sersemletir, devrilecek gibi olursun.

Olmuyor mu lan size böyle?

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Robespierre yazdı:

Aşk var lan!

Onun yüzüne baktığında lunaparka gitmiş gibi olursun, içinde kelebekler uçuşur. Onu düşününce dünyadan koparsın, sadece ikinizin olduğu bir ada hayal edersin. Hele de aşık olduğun kızın kokusu... Kazayla saçlarına yarım metreden fazla yaklaşırsan teninin kokusun seni sersemletir, devrilecek gibi olursun.

Olmuyor mu lan size böyle?

Beni de şüphelendirdin abi, bir tek ben mi bu yetiyi kaybettim?

Sitelerde Paylaş

Hey gidi günler...

Yıllar evvel yaşadığım bir anıyı sizlere aktarmak istiyorum, belki evde kalmış erkeklere ilham kaynağı olur. :D

Sigara içenlere o vakitler kötü gözle bakılmıyordu, tam aksine sigara tüttürmek modaydı.
Arkadaşlarla bir cafe´de oturup sohbet ederken, yan masada oturan genç bir bayanın sigarasını yakmak için ateş aradığını, tesadüfen gördüm.
Nerden aklıma geldi bilmiyorum, hemen kalkıp bizim masadaki çakmağı kendisine uzattım.
Kendisi bunun akabinde klasik bir şekilde teşekkür etti. Öyle şakasına "Bende her zaman ateş vardır!" diye yanıt verdim.
Bu lafı işiten cafe´de ki herkes kahkahayı bastı.
Kendisiyle böyle tanıştım ve beraberliğimiz bir hayli sürdü.

İşin komik yani, ben bugüne kadar sigara içmiş değilim.
O zamanlar neredeyse bütün arkadaş çevrem sigara manyağı olmalarına rağmen, hiç heveslenmedim.

Karşı cinsle ilişkiye (hemcinsler için de geçerli) ilgi duyanlar, herşeyden evvel sabırlı olmalılar.
Uçan spagetti canavarı elbet birgün onları da görecektir... :D

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
19 saat önce, Robespierre yazdı:

Bu çekingenlikle hızlı bir çapkın olmayı düşünmüyorsun herhalde? 

Hoşlandığın, beğendiğin, sadece seks odaklı olmayan bir ilişki yaşamak istiyorsan, samimi olmanı tavsiye ederim. Samimiyet en etkili yöntemdir. Samimiyetten kastım, yukarda kendince akıl veren davar gibi "sizi bir kere skebilir miyim" bayağılığı değil tabii ki. Açık olmak, poz yapmamak, kendini olduğundan farklıymış gibi göstermeye çalışmamak falan. 

Kadınlar senden farklı değil. Onlar da insan ve karşı cinsten bir insanın ilgisinden hoşlanıyorlar. Tabii ki davarca bir üslupta yapılmadığı sürece.

Abi bende her şey mevcut genel kültür, espri,zeka,akıl emin ol hepsi var ama işe yaramıyor.Mesela bir kızı hedefliyorum,gayet Samimi olarak konuşuyoruz. Benimle iletişim kurmaktan sıkılmıyor ama bir türlü sevgili durumuna geçemiyoruz.Tahmini 35 yaşında adamsın bir tavsiye ver.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...