Jump to content

Tanışma Yolları

Recommended Posts

2 hours ago, antibiyotik said:

Abi bende her şey mevcut genel kültür, espri,zeka,akıl emin ol hepsi var ama işe yaramıyor.Mesela bir kızı hedefliyorum,gayet Samimi olarak konuşuyoruz. Benimle iletişim kurmaktan sıkılmıyor ama bir türlü sevgili durumuna geçemiyoruz.Tahmini 35 yaşında adamsın bir tavsiye ver.

Ah be kardeşim. Onlar yetmez ki. Cinsel çekim lazım. Cinsel çekim varsa olur, yoksa olmaz. Maalesef işin acımasız bölümü burası. Hormonlar harekete geçmiyorsa aşk olmuyor.

35 değil, 45 yaşındayım. 35 yaşıma kadar, övünüyormuş gibi olmak istemem ama, 45-50 tane sevgilim oldu. 35'de evlendim ve tek eşli oldum. Öncesinde birlikte olduğum kızların hiçbirini ben tavlamadım. Bir erkek bir kadını tavlayamaz. Erkeği kadın seçer. Deneyimli bir erkek kadının onu seçtiğini anlar. Marifet budur. Yoksa ne kadar poz yaparsan yap, ne kadar edebiyat parçalarsan parçala kadın seni seçmez. Çok zorlarsan kısa bir süreliğine sana şans verir ama kısa sürede hemen senden uzaklaşır. Bu işin doğası budur. Kadının seçmesini bekleyeceksin, seçimine saygı duyacaksın. 

Bizim arabesk şarkıların temel teması, seçilmeyen erkeklerin feryadı üzerine kuruludur. Vay vicdansız kadın, vay zalim kadın, vay hain kadın... Oğlum, niye kadına böyle şeyler söylüyorsun? E beni seçmedi abi. Yapacak birşey yok. Kabul edeceksin. Doğanın en kutsal yasası, kadının seçimine saygı duymaktır.

Gelelim kadının sana ilgisini nasıl anlarsın mevzusuna. Valla bu nasıl anlatılır bilmiyorum ama ben anlıyorum. İnsanların koku alma kapasiteleri arasında yüzlerce kat fark olabiliyormuş. Ben bana ilgi duyan kadının kokusunu alabiliyorum. 1 metre yakınına girdiğim kadının bana olan ilgisini kokusundan anlayabiliyorum. İnsanların hormonları harekete geçince feromon salgısı artıyor sanırım. Bunun bir kokusu var ve ben bunu alabildiğimi düşünüyorum. Peki bu kokuyu nasıl aldığımı herhangi bir insana öğretebilir miyim? Muhtemelen öğretemem. 

Ha, bizim dönemlerin meşhur tüyosunu verebilirim. Kızların şalteri ensesindedir derler. Kızın ensesine dokunduğunda karşı çıkmıyorsa o iş olmuştur. Zaten enseye dokununca kızın cinsel isteği de artar. Ense mühim.

Sitelerde Paylaş
13 hours ago, Yurt said:

Interests: RUSLAR

Bu ne len? ahahaha.  Neyse sana verebileceğim tek tavsiye. Robespierre'i dinleme. Aşık olan kadınları kokusundan anlıyormuşmuşda. Geçin bunları. = )

Biraderim, eğer o kokuyu alamıyorsa beni dinlese kaç yazar?  

Benim bu yeteneğim niye seni bu kadar üzdü Yurt kardeş? Herkesin ayrı bir yeteneği var. Ben de kız ilminde kürsü sahibi bir adamım. Niye zoruna gitti ki :).

tarihinde Robespierre tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Robespierre yazdı:

Biraderim, eğer o kokuyu alamıyorsa beni dinlese kaç yazar?  

Benim bu yeteneğim niye seni bu kadar üzdü Yurt kardeş? Herkesin ayrı bir yeteneği var. Ben de kız ilminde kürsü sahibi bir adamım. Niye zoruna gitti ki :).

Sen salla abi onları.

anladım ki sex hayatın epey hareketli ama nasıl olduğunu sende bilmiyorsun ilginç allah varsa şayet galiba sadece seni yaratıp biziyse kendi halimize bırakmış. ...

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, Robespierre yazdı:

Ah be kardeşim. Onlar yetmez ki. Cinsel çekim lazım. Cinsel çekim varsa olur, yoksa olmaz. Maalesef işin acımasız bölümü burası. Hormonlar harekete geçmiyorsa aşk olmuyor.

35 değil, 45 yaşındayım. 35 yaşıma kadar, övünüyormuş gibi olmak istemem ama, 45-50 tane sevgilim oldu. 35'de evlendim ve tek eşli oldum. Öncesinde birlikte olduğum kızların hiçbirini ben tavlamadım. Bir erkek bir kadını tavlayamaz. Erkeği kadın seçer. Deneyimli bir erkek kadının onu seçtiğini anlar. Marifet budur. Yoksa ne kadar poz yaparsan yap, ne kadar edebiyat parçalarsan parçala kadın seni seçmez. Çok zorlarsan kısa bir süreliğine sana şans verir ama kısa sürede hemen senden uzaklaşır. Bu işin doğası budur. Kadının seçmesini bekleyeceksin, seçimine saygı duyacaksın. 

Bizim arabesk şarkıların temel teması, seçilmeyen erkeklerin feryadı üzerine kuruludur. Vay vicdansız kadın, vay zalim kadın, vay hain kadın... Oğlum, niye kadına böyle şeyler söylüyorsun? E beni seçmedi abi. Yapacak birşey yok. Kabul edeceksin. Doğanın en kutsal yasası, kadının seçimine saygı duymaktır.

Gelelim kadının sana ilgisini nasıl anlarsın mevzusuna. Valla bu nasıl anlatılır bilmiyorum ama ben anlıyorum. İnsanların koku alma kapasiteleri arasında yüzlerce kat fark olabiliyormuş. Ben bana ilgi duyan kadının kokusunu alabiliyorum. 1 metre yakınına girdiğim kadının bana olan ilgisini kokusundan anlayabiliyorum. İnsanların hormonları harekete geçince feromon salgısı artıyor sanırım. Bunun bir kokusu var ve ben bunu alabildiğimi düşünüyorum. Peki bu kokuyu nasıl aldığımı herhangi bir insana öğretebilir miyim? Muhtemelen öğretemem. 

Ha, bizim dönemlerin meşhur tüyosunu verebilirim. Kızların şalteri ensesindedir derler. Kızın ensesine dokunduğunda karşı çıkmıyorsa o iş olmuştur. Zaten enseye dokununca kızın cinsel isteği de artar. Ense mühim.

ensesine nasıl dokunayim abi.

erkek arkadaş değil ki bu.

20 yaşıma gelfim halen birisi tarafından secilmedim.

Bir yerde bir sıkıntı var ama ne bilmiyorum. 

Sitelerde Paylaş
19 saat önce, antibiyotik yazdı:

Abi bende her şey mevcut genel kültür, espri,zeka,akıl emin ol hepsi var ama işe yaramıyor.

Bence hepsini yazmamışsınız.

Fiziksel durumunuz orta şeker ise, bence başında 50% kaybettiniz.

Ancak evde kalmış bir bayanla karşılaşırsanız, durum eşitlenir ve şansınız artabilir.

Bunu niye yazıyorum ?

Erkeklerin gözü genelde güzel bayanlara kayar, kadınlarda durum fazla farklı değildir. Bunu nedense erkekler pek kabullenmek istemezler.

19 saat önce, antibiyotik yazdı:

Arkadaşlar ne söyliyim önemli.

bir türlü ne söyliyim bulamıyorum. 

Tanışmak biraz kolay ama onun neyi sevdiğini ne düşündüğünü nasıl öğrenicem o önemli. 

YOK MU YARDIM EDECEK?

Bence ne söylediğiniz önemli değil, nasıl söylediğiniz önemlidir.

Baktınız bütün yöntemler işe yaramıyor, o zaman bir de görücü usülünü deneyiniz.:D

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
9 hours ago, antibiyotik said:

ensesine nasıl dokunayim abi.

erkek arkadaş değil ki bu.

20 yaşıma gelfim halen birisi tarafından secilmedim.

Bir yerde bir sıkıntı var ama ne bilmiyorum. 

20  ileri bir yaş değil. Sabırlı ol. Kendini kastıkça iş daha da  zorlaşır. Rahat ol. Akışa bırak.

Sitelerde Paylaş
On Saturday, August 27, 2016 at 16:13, kavak yazdı:

Bence hepsini yazmamışsınız.

Fiziksel durumunuz orta şeker ise, bence başında 50% kaybettiniz.

Ancak evde kalmış bir bayanla karşılaşırsanız, durum eşitlenir ve şansınız artabilir.

Bunu niye yazıyorum ?

Erkeklerin gözü genelde güzel bayanlara kayar, kadınlarda durum fazla farklı değildir. Bunu nedense erkekler pek kabullenmek istemezler.

Bence ne söylediğiniz önemli değil, nasıl söylediğiniz önemlidir.

Baktınız bütün yöntemler işe yaramıyor, o zaman bir de görücü usülünü deneyiniz.:D

ateistforun ailesi olarak bana kız istesek fena olmazdı aslında. Haci babam olurda annem kim olacak?

Sitelerde Paylaş

İlgi gösterdiğini belli edeceksin. Sonra onlar da sana ilgi duyduklarını belli ederler. Bu olduğu zaman ağzın biraz laf yapacak. Sonra telefonunu alacaksın. Bu olunca da çok bekletmeyeceksin. Normal olarak bir yerlere davet edeceksin. Okul ortamındaysan git soru sor. Yardım iste. Konu aç. Sinemaya davet et. Pasta filan ısmarla. Deli gibi üstüne atlama. Önce arkadaş olun. Sonra bakarsınız. Ondan sonra tanımaya çalış. Belki kafalar uyuşmayacak filan. Sonra işte o senin, sen onun çevresini filan tanımaya başlarsınız. Belki oradan hoşuna giden başka bir kız olacak filan. Bu şekilde.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Valla leptobumu aldım yatakta uzanıyor, forumda takılıyordum. Yazıp yazmama arasında kaldım gerçi ama umarım faydam olur. Uzun olmasında korkuyorum açıkcası.

Tanışma cümlen dolaylı da olabilir direkt de olabilir. Dolaylıya örnek adres sorma, bir soru sorma verilebilir. Direkt de adı üstünde.

Ekstra Bilgi: Bir kızla tanışırken mutlaka çok dikkatli olmalısın, o anki ortam yobaz mı ? etiket olabilir misin ? (bu ikisi sosyal baskıya sebep verdiğinden kızın tanışacağı varsa da olmuyor, aynı şey senin içinde geçerli yiyecek gibi baktığı için insanımız sende de kaygı oluşmaya başlıyor), kız üzgün mü ? hangi tarz giyinmiş ? hangi renklere ağırlık vermiş ? (üzgünse olmama ihtimali yüksek sebebinden bahsedicem birazdan, insanın psikolojisi giyimine yansır, mesela siyah ağırlıklıysa ilişkide lider olmaya baskın, dominant, -bilimsel değil gözlem sadece-).. başlıca bilmen gerekenler bunlar, yoksa uzar gider..

Reddedilme korkusu: Reddedilmekten korkuyorsan, samimi bir şekilde gülümsersen kızın seni tersleme olanağı oldukça düşer. Kendinden düşün gülen birine sinirli bakman oldukça zor olur değil mi ?

İlk tanışma anı: İlk etki her zaman çok önemlidir, ilk 2 dakika sakın fiziksel temasta bulunma, zaten tanıştığında tokalaşacaksınız. Gülümsemeyi unutma.

Tanışma cümlesi: Valla hangi kız arkadaşıma sorduysam, çoğu erkek arkadaşları "merhaba tanışabilir miyiz ?" ile tanışıyorlarmış. Bunun espirisi bile var. O yüzden daha farklı bir cümle bulmak lazım. İnsan kendini farklı hissetiren şeylere sahip olmak isterler. Farklı bir giriş lazım, bir bahaneyle girebilirsin şahsen en spontane olanı da bu, kadınlar için herşey spontane gelişiyor gibi olmalı, onlar için bir çok şeyi onlar "bir anda oldu" şeklinde yorumlamalılar. Örneğin, "az önce yanımdan geçerken seni farkettim, dayanamayıp bir merhaba demek istedim", "durakta otururken önümden geçtin, harika görünüyorsun dansçı falan mısın ?" gibi..

Muhabbetin devamı: Açıkcası en kolayı burası, kimisi candandır tanışma cümlenden sonra elini uzatır tokalaşırsınız hatta sarıladabilir kimisi de kafasını hafif yana yatırarak merhaba da diyebilir, reddedilmelerde süpriz olsun:D. Devam ettirmek için neler yapıyorsun ?, ne işle meşgulsün ? okuyor musun ? çalışıyor musun ? bu standart sorularla karşı tarafta bilgi topladıktan sonra ortak yönleriniz üzerine kendinden bir şeyler serpiştir. Ama sakın kendin hakkında net bilgi vermemeye özen göster (1.80 boyum var 70 kiloyum gibi, falanca da okudum dereceyle bitirdim, filancada ykb yard. olarak çalışıyorum gibi..). Gizemli ol, dalga geç (incitmeden tabi) + ilk 2-3 dakikadan sonra dokunmaya özen göster. Muhabbet keyifliyse yakında bir yerde çay kahve filan için. Yolun bu kısımdan sonrasını mahalle abilerimizden öğrendiğimiz metotlarla devam edeceğiz;  2 adım ileri 1 geri (mehteran). Mehteran çok güzel bir taktik aslında, biraz ilgili davranıyorsun sonra durduk yere ilgini çekiyorsun, kızcağız da bunu anlamadığı için merak ediyor sana karşı olan ilgisi artıyor. Ee ne demişler insanın başına ne gelir ya meraktan ya...

Önemli noktalar: İlk tanıştığın bir kızın numarasını hiç bir zaman en son alma, bir işaret yakaladın hemen al. Kızla ilk buluşmanızda öpüp öpmemek sana kalmışta, eğer dışarda tanıştıysan bence öpmelisin ve bu durumu en sona bırakmaman lazım. Eğer eski erkek arkadaşından veya şuanki erkek arkadaşından bahsedecek olursa sakın dinleme kızın kız arkadaşı olursun, (eğer amacın öyleyse dinle ama seni kullanıcaktır). Çok ısrar ederse dinle ama yorum yapma, sen bilirsin de geç.

Ekstra bilgi bölümünde bahsedeceğim olayın özeti kısaca: Erkekler mantığıyla, kadınlar duygularıyla yaşarlar. Yani kadın o an kötü hissediyorsa dünya kötü gidiyordur erkek gibi mantıksal savaşamaz, çözüm arayamaz. O anki duygusuna göre mantığı o yönde çalışır. O yüzden kadın ağlıyorsa bırakın ağlasın (sevgili için geçerli), baş edemezsiniz, boş verin kafanızı dinleyin.

Buradan sonra da açıkcası sevgili olman lazım. Çıkma teklifi filan da etme seni seviyorum da deme. Bu olayda spontane gelişmeli.

Son tavsiyem de en güzel kızın yanına git, onların yanına kimse gitmeye cesaret edemediğinden tavlama ihtimalin çok yüksek.

tarihinde QQyL tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...