Jump to content

Ölümle burun buruna gelmek

Recommended Posts

Ben henüz hiç ölümle burun buruna gelmedim ama ölüme yaklaşan kişilerden muhakkak bir sürü yanıt gelecektir nasıl bir duygu deprem , trafik kazası falan ne yaşadıysanız biraz anlatır mısınız insanın aklına ne geliyor niye daha çok sevişmemişim türü şeyler mi düşünüyor insan?

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, charm yazdı:

Ben henüz hiç ölümle burun buruna gelmedim ama ölüme yaklaşan kişilerden muhakkak bir sürü yanıt gelecektir nasıl bir duygu deprem , trafik kazası falan ne yaşadıysanız biraz anlatır mısınız insanın aklına ne geliyor niye daha çok sevişmemişim türü şeyler mi düşünüyor insan?

Nasıl ölümle karşı karşıya gelmedim diyebiliyorsun :)) her an ölüyor ve diriliyorsun  sanırım  farkında deyilsin. nefes alırkan verken olay hem ölümü hem yaşamı tatırıyor sana nefes aldın yaşıyorsun nefesi geri vermedinmi öldün demektir her an bunu yaşıyorsun hem ölüyor hem diriliyorsun benim  başımdan geçen olay bu:))) Allh putu bizi böyle şahane yaratmış

tarihinde güven tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Richard Dawking ölüm yaşamın değer hakkında belgeseller yapmış ben yeni keşfettim bayağı güzel benim merak ettiğim konulara değinmiş, bir tane çok ilginç bir konuşmasında dünyaya gelmenin ne kadar büyük bir şans eseri olduğunu anlatıyor bir çok insan ölmüyor çünkü hiç doğmuyor. Elinde sonunda öleceksek geriye tek bir sorun kalıyor nasıl öleceğimiz umarım çok fazla acı çekmeden ölürüz kalp krizi gibi 20 saniye kalp ağrısı çekip sonra gidiyorsun oh ne güzel. Ölümle bile dalga geçiyoruz nasıl ateistiz lan biz :D

5 saat önce, güven yazdı:

Nasıl ölümle karşı karşıya gelmedim diyebiliyorsun :)) her an ölüyor ve diriliyorsun  sanırım  farkında deyilsin. nefes alırkan verken olay hem ölümü hem yaşamı tatırıyor sana nefes aldın yaşıyorsun nefesi geri vermedinmi öldün demektir her an bunu yaşıyorsun hem ölüyor hem diriliyorsun benim  başımdan geçen olay bu:))) Allh putu bizi böyle şahane yaratmış

Enteresan bir bakış açısı aslında mantıklı her geçen saniye değişiyoruz eskide kalan ölüyor :D  

Bir saat önce, malta erigi yazdı:

benim bir keresinde solunumum durdu bir süre. ambulansta geri getirmişler. beyaz ışık falan yok. uyuyup uyanmışım gibiydi. hiçlik... başka birşey yok.

Bana da hiçlik gibi geliyor. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...