Jump to content
Güçlü Ateist

Müslüman Türkler için Canlarını Feda Etmeye Hazır Ateistler

Recommended Posts

Türkiye Cumhuriyeti Devleti bildiğiniz gibi Müslüman Türklerin bir malıdır.

Toprak da, kanunlar da, toprak üstündeki düzen de, toprak üstündekilerin davranışları da Müslüman Türklerin istediği gibi olur.

Müslüman Türkler için Ateistlerin yaşamasına izin vermek bile bir lütuf olarak görülür.

Ateistlik en kötü şeydir. Ölümü bile hak eder Ateistler. Böyle düşünürler.

Şimdi böyle bir ortamda Ateistler, Müslüman Türkler için canlarını vermeye hazırdır.

Müslüman Türklerin topraklarına vatanım, bayraklarına bayrağım, düzenlerine de düzenim derler ve gerçekten onlar için savaşıp ölürler.

Bir Ateist Müslüman Türklerin vatanına neden vatanım der ki?

Kendi çoluğunu çocuğunu Müslüman Türklere verip kafalarını şekillendirmelerine neden itiraz etmez ki?

Örnek olarak Kürtler var mesela.

Kürtler Türkiye CUmhuriyeti için ölmek istemiyorlar, Türkiye Cumhuriyetini kendileri için işgalci bir zorba görüyorlar, Türkiye Cumhuriyetine çocuklarını teslim etmiyorlar.

Kürtlerin gençleri Türkiye Cumhuriyetinin ordusunda savaşacağıma kendi grubun için mücadele ederim diye Askere gitmiyor.

Kürtler Türkiye Cumhuriyetine vergi vermek istemiyor.

Sorum şu

Türkiye Cumhuriyetinde Kürtlerden 100 kat daha fazla zorbalığa ve aşağılamaya maruz kalan Ateistler, eğitimsiz, geri kalmış Kürtlerden bile daha mı aptal?

Bu forumda Vatan ve millet adı altında Müslüman Türk hegamonyasını savunan Ateistlerin derhal buna bir açıklama getirmesi gerekiyor.

Sen Müslüman Türklerin Ülkesi Türkiye Cumhuriyetini ne diye savunmaya, korumaya ve onun için ölmeye hazırsın?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bir toplumu Millet yapan unsurlar vardır.Din birliği tek başına Milleti Millet yapmaz.Hatta Din birliği Milletin unsurlarından dahi  değildir.Ama şu var o Müslüman Türk bizim atamız,Kardeşimiz ,evlatlarımız !

Pekiyi o zaman Kimi savunalım Budist japonlarımı?Ateist Felemenk Ülkelerinimi? Hiristiyan Avrupa Rusya ABD yimi?Zerdüşt Ezidilerimi? Kimi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, yeniçeri53 yazdı:

Bir toplumu Millet yapan unsurlar vardır.Din birliği tek başına Milleti Millet yapmaz.Hatta Din birliği Milletin unsurlarından dahi  değildir.Ama şu var o Müslüman Türk bizim atamız,Kardeşimiz ,evlatlarımız !

Pekiyi o zaman Kimi savunalım Budist japonlarımı?Ateist Felemenk Ülkelerinimi? Hiristiyan Avrupa Rusya ABD yimi?Zerdüşt Ezidilerimi? Kimi?

Şu saydıklarında "ben" kavramı hariç herkes var.

Sen sana ait değilsin, belli ki aklının sahipleri var.

Belli ki aklın kendini herkesten küçük ve güçsüz görüyor.

O zaman ne diye özgür ve sınırsız bir fikrin varmış gibi konuya yazı yazıyorsun ki?

Şu yazdığın saçmalık.

Millet ne lan?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ateist olunca yaşadığın toplumdan soyutlanman için yabancı bir ülke gezmişliğin, görmüşlüğün, başka bir ülkenin yaşam etkinliğini deneyimlemiş olman gerek. Adana'da doğup adana'dan hiç ayrılmamış birisi ateist olsa bile Türkiye a-leyhine fiziksel eylemlere girişmez ve ülkesine karşı soğukluk hissetmez. Benim Türkiye devleti hakkında düşüncelerim aynı kaldı. Yalnızca akp etmeni nedeniyle islama karşı nefretim arttı ama Türkiye için islamdan kurtuluşu, akp den kurtuluş ile eşdeğer gördüğüm için bu süreci katlanmak zorunda kaldığımız bir zaman döngüsü biçiminde yorumluyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bizim Türk Ateistleri sırf aynı ülkede yaşıyoruz, aynı dili konuşuyoruz diye Müslüman Türklere pek bi hayranlar. Onların aleyhinde tek laf söyletmiyorler. 

Tuhaf bir ikilem: İslam kötü ama Müslüman Türkler iyi. Bu nasıl iş?

Madalyonun diğer tarafındaysa, Müslüman Türklerin Ateistlere ne gözle baktığı var. Ellerine geçirseler Ateistleri bir kaşık suda boğacaklar.

Türk Ateistleri, anneleri tarafından reddedilen hayvan yavruları gibi. İtildikçe onlara daha çok yanaşmaya çalışıyorlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ne yapalım, ailemize düşman mı olalım. Evet islam inancında kaypaklık var, baban da olsa bir müslümana asla güvenmemelisin
ama aynı evde yaşıyorsan mecburen sosyal olarak destekçileri olmakla yükümlüsün. Tabi onlara ben müslüman değilim demediğin sürece onlar da sana destek olacaklardır ki yarın başına kötü bir iş geldiğinde yanında adam bulabilesin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Güçlü Ateist said:

Şu saydıklarında "ben" kavramı hariç herkes var.

Sen sana ait değilsin, belli ki aklının sahipleri var.

Belli ki aklın kendini herkesten küçük ve güçsüz görüyor.

O zaman ne diye özgür ve sınırsız bir fikrin varmış gibi konuya yazı yazıyorsun ki?

Şu yazdığın saçmalık.

Millet ne lan?

Türkiye Cumhuriyeti  Devletini kuran Türk halkına Türk milleti denir Lan!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

>> Müslüman Türkler için Canlarını Feda Etmeye Hazır Ateistler

Daha başlıktan Türk düşmanlığın hissediliyor. Müslüman Türkler'e karşı ateistler. Neden ateist Türkler yazmadın?
Ortak paydamız Türk olmak o nedenle kimse bir başkası için kendini feda etmiyor. Ortak değerler uğruna feda ediyor.
Sen kendini neyin ateisti olarak tanımlıyorsun? Türk ateistiyim diyebiliyor musun? Hangi milletin ateistisin?
Türklüğe karşı olduğuna göre senin de kendini feda edebileceğin bir değerin vardır. Nedir o?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Türk kavramı bu coğrafyada geçersiz.

Türk Çinli demektir.

Çinliler tarafından Batı kısımlarındaki dağlarda kalan ve medeniyeti yağmalayan daha az gelişmiş Çinlileri tarif etmek için kullanılmış bir terimdir.

Toçi, Tuçi gibi bir tarzda telaffuz ediyordı ve hala daha Türkiyeye aynı şekilde Torçiya gibi bir telaffuz kullanıyorlar.

Köylü, Dağlı, yabani demek.

Daha sonra da bunlara kökten çözüm bulmak için duvarı çektiler.

Medeni olanlar doğuda, yabani olanlar batıda kaldı.

Türk demek Çinli demek.

Bu coğrayfada Çinlilere kültürel olarak yakın kimse kalmadı.

Bir Japon veya Koreli (onlar da Doğudaki medeni Çinlilerin uzantısıdır - Türklerdir yani) senden daha Türk ya lan :)

Bu öyle ben dedim oldu bir konu değil.

Daha kendi dilinde selamlaşma ifaden yok.

Merhaba da, Selam da Arapça :)

Türk demek Çinli demektir. Aynı millet Türkller Çinlilerle. Batı Dağ Çinlisi gibi bir ifade Türk.

İlk baştaki yönetim sistemlerine bak anlarsın.

Şey gibi oldu

Mesela Irakta Şiiler ve Sünniler birlikte yaşıyordu, sonra ABD askeri olarak yerleşti, Sünniler birleşip Şiilere karşı savaştı.

Aynı halk ama ayrıldılar.

Benzer şey oluyordu Çinde, Araplar geldi, Batı Çinli grupları işgal etti (Türkler) onlarla birlik olup doğu çinli gruplara saldırmaya kalktı ama blokajı aşamadı.

Türk = Çinli

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, vitamin yazdı:

>> Müslüman Türkler için Canlarını Feda Etmeye Hazır Ateistler

Daha başlıktan Türk düşmanlığın hissediliyor. Müslüman Türkler'e karşı ateistler. Neden ateist Türkler yazmadın?
Ortak paydamız Türk olmak o nedenle kimse bir başkası için kendini feda etmiyor. Ortak değerler uğruna feda ediyor.
Sen kendini neyin ateisti olarak tanımlıyorsun? Türk ateistiyim diyebiliyor musun? Hangi milletin ateistisin?
Türklüğe karşı olduğuna göre senin de kendini feda edebileceğin bir değerin vardır. Nedir o?

Hiçbir kökene karşı değilim.

Müslüman Türk ifadesinin orijinal Türk kavmiyle bir alakası yoktur.

Orijinal Türk mesela Moğol,

Müslüman Türk Osmanlı.

Atatürk adı değiştirmiş ama psikolojinizi değiştirememiş.

Sen Osmanoğullarının ürünüsün.

Dinsizliğin de onların anlayacağı şekilde :) Ezber bozmuyor yani.

Ezber bozmayan bir değişim değişim sayılmaz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Saçma sapan bir komünist başlığı.

Ayşe Hür gibi ahlaksız, sapık bir ateist yerine Yaşar Nuri Öztürk gibi ahlaklı bir Müslüman'ı tabi ki seve seve tercih ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
24 dakika önce, Türk Torunu yazdı:

Ayşe Hür gibi ahlaksız, sapık bir ateist yerine Yaşar Nuri Öztürk gibi ahlaklı bir Müslüman'ı tabi ki seve seve tercih ederim.

Once olaya farkli pencerelerdende bakmayi ogrenin sonra konuya sacma diyebilirsiniz ha bunu yapamiyorsaniz dindarlardan bir farkiniz yok demektir cunku sorgulamak sadece dinleri sorgulamak degildir gecmisinizi, politikayi.. her seyi sorgulamaktir.... Burda konuyu acan arkadasi savunmuyorum yanlis anlasilmasin fakat dedikleri Turklerin gecmisiyle ortusuyor en azindan cografi konum olarak. Fakat bu konu hakkinda daha saglam delillere, makalelere ve teorilere ihtiyacimiz var yani tarihi tartismamiz lazim eger bunlar paylasilirsa daha acik bir tartisma olur ve Çinli = Türk iddiasini daha iyi degerlendirebiliriz.

Ayrica komunizm, sosyalizmi tamamen zirvalik olarak goruyorum sag-sol gibi oturtulmus gorus taraflarida benim icin tamamen bombos ve sacma seylerdir derhal akli basinda olan kisilerin bunlardan kurtulmasi lazim bunuda belirtmis olayim.

Konuyu acan arkadas daha saglam delillerle iddiasini saglamlastirirsa iyi olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
15 saat önce, Türk Torunu yazdı:

Sen zaten müslümansın.

Müslüman kölesisin.

Ben teistlere yaranmaya çalışanlara Ev Zencisi diyorum.

Zenciler hak aramaya giriştiklerinde ağır işlerde çalışanlar ve sokakta birebir aşağılamaya maruz kalanlar canla başla mücadele ederken

Güzel giyinip, evlerde, çiftliklerde kıçı rahatta olan zenciler hiç destek vermiyordu bu mücadeleye. Onlar Ev Zencisi deniyor.

Sen de Müslümanların (Teistlerin) Ev Zencisisin. Müslümanın toprağı ve hasatı için canını bile verirsin.

Ateistlerin haklarını kesin bir şekilde elde etmeleri için ilk önce senin gibi Non-Teist ve Ateist geçinenleri yok etmek lazım.

Ahlakçılık ne lan? Evrende elin kalkmadığı ve tokat atamadığı canlı mı varmış? :) Ne kanunu bu? Yer çekmeme kanunu mu? :D

15 saat önce, Asisvénia yazdı:

Once olaya farkli pencerelerdende bakmayi ogrenin sonra konuya sacma diyebilirsiniz ha bunu yapamiyorsaniz dindarlardan bir farkiniz yok demektir cunku sorgulamak sadece dinleri sorgulamak degildir gecmisinizi, politikayi.. her seyi sorgulamaktir.... Burda konuyu acan arkadasi savunmuyorum yanlis anlasilmasin fakat dedikleri Turklerin gecmisiyle ortusuyor en azindan cografi konum olarak. Fakat bu konu hakkinda daha saglam delillere, makalelere ve teorilere ihtiyacimiz var yani tarihi tartismamiz lazim eger bunlar paylasilirsa daha acik bir tartisma olur ve Çinli = Türk iddiasini daha iyi degerlendirebiliriz.

Ayrica komunizm, sosyalizmi tamamen zirvalik olarak goruyorum sag-sol gibi oturtulmus gorus taraflarida benim icin tamamen bombos ve sacma seylerdir derhal akli basinda olan kisilerin bunlardan kurtulmasi lazim bunuda belirtmis olayim.

Konuyu acan arkadas daha saglam delillerle iddiasini saglamlastirirsa iyi olur.

Sana tarihi, cpğrafi verileri ve hele hele de orta ve uzak asyayı öğretemem.

Kendini sen eğit. Orta Asya ve Uzak Doğu kültürüne sanki çok yakınmış gibi bir de delillendirmelisin diyorsun.

Bir tane Çinli yazar adı bilmiyorsun benden yaşanılıp öğrenilen şeylerle seni eğitmemi mi istiyorsun?

Oralarda (Çin Kore Japonya Singapur Moğolistan vs) 1.5 milyardan fazla adam var. Sana sorsam 25 milyon Suudi Arabın şeceresini bilirsin, halk hikayelerini herşeyini detaylı detaylı anlatırsın, 1.5 milyar adam hakkında (üstelik kökenin) bir şey bilmezsin. Senin üstüne örtülen sansürle ve seni programlayan müslüman zihniyetle kendin mücadele etmiyorsun da ben mi senin adına mücadele edeceğim?

15 saat önce, Asisvénia yazdı:

@haci yida bu konuya cagiralim bu sekilde daha iyi tartisabiliriz.. Uzaktan hicbir fikirde bulunmayip comak sokmaya calisanlar konuyu dahil olmasinlar lutfen. Fikriniz varsa paylasin.

Tam adamına dedin. Hacı uzay yolu dizisindeki Uhura gibidir :) Hep ekrandan bir cisim yaklaşıyor der. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ayrıca sizler konuyu niye değiştirip duruyorsunuz?

Bu coğrafyadaki Müslüman Türkler için ölmeye hazır Ateistler var diyorum.

Bu saçma değil mi.

Bir Müslümanın hükümdarlığının olduğu bir bölge için canını vermek.

Sonra hakkıdır hakka tapan milletimin istiklal demek.

Bu resmen kölelik.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Senin gibi kendi menfaatinden başka bir şey düşünmeyen, karaktersiz bir liboş olacağıma ölürüm. Akpliler-Hdpliler için ölmem. Ama geri kalan laik kesim için ölürüm.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Türk Torunu yazdı:

Senin gibi kendi menfaatinden başka bir şey düşünmeyen, karaktersiz bir liboş olacağıma ölürüm. Akpliler-Hdpliler için ölmem. Ama geri kalan laik kesim için ölürüm.

Liboş mu :D ha ha

6-7 yıldır bu forumdayım, herkes liboş olabilir ama benim için bunu azılı düşmanlarım bile söyleyemez burada.

Liboş olsam geri adım atıp alttan alırdım, olmadığım için atılıp duruyorum ya :)

Ayrıca sen psikolojik sorunlusun.

Sen bir müslüman finosusun. Yazdıklarından görülüyor.

Türk torunu değilsin, arap torunusun.

Çünkü bir Türk kuran denilen sapık kitabı izleyenleri sorgusuz sualsiz katleder. Ya da savaşır yenilir. Ya da yenileceğini anlayınca islamın ona ulaşamayacağı yerlere çekilir.

Böyle reaksiyon verir.

Sen ise uğrunda ölmeyi planlıyorsun.

Ayrıca Türk bayrağı bir arap sancağıdır.

Hilal ve yıldız

Yine ayrıca müslümanlar komünist düşmanıdır.

Sen bir müslüman finosusun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Niye Türki cumhuriyetlerin bayraklarında hep hilal varken Arap bayraklarında yok?

Çünkü hilal İslam öncesi Türkler için de önemli bir simge idi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, Türk Torunu yazdı:

Niye Türki cumhuriyetlerin bayraklarında hep hilal varken Arap bayraklarında yok?

Çünkü hilal İslam öncesi Türkler için de önemli bir simge idi.

ha ha ha :)

Türkler aydınlık gözkyüzündeki şeylere değer verirlerdi.

Diğer akarabalar gibi (Japonlar Koreliler ve Çinliler)

Bu da gökyüzü ve en büyük ateş olan güneş.

Türkler için ateş değerlidir. O yüzden ejderha miti (bir türk ürünü mittir ejderha da) ağzından ateş çıkarır.

Ay araplarındır.

Hilal onların takvim başlangıcıdır.

İlk ay hilaldir.

Onlar her hareketini aya göre yaparlar.

Göçlerini bile aya göre yaparlar. Araplar karanlık gökyüzündeki şeylere değer verirler.

Türklerin ayla yıldızla müslüman olana kadar işi olmadı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence ateistlere en son sıra gelir bu ülkede ateistler dışlanıyor zaten kimse bizi umursamıyor din üzerinden herkes birbirinin elinden tutarken ateistlere hiç bir şey yok ama mecburen milliyetçi olmak zorundayız bu ülke için ölmek zorundayız Türk ailesine üyeyiz ama aile içinde zaten çok sevilmiyoruz bu yüzden en son bize sıra gelir diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

>> Ay araplarındır.

Hadi ordan. Oğuz Han destanında bile Ay geçer. Türk kültürünün parçasıdır.

Bu arada sen hangi millettensin?
Hayvanları daha ziyade eşekleri suistimal eden, Türk olmayan ancak içimizde barınan kültürlerden olmayasın?

Kendi milletinden bu kadar utanıp ben buyum bile diyemeyeceksin ama öbür taraftan Türklüğe saydırma cüretini bulacaksın. Kompleksli keko.

Samimi olsan Müslüman Türkler ve atesitler demezdin zaten, ibnelik peşinde olduğun belli o yüzden hak ettiğin gibi cevap veriyorum sana.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
40 dakika önce, vitamin yazdı:

>> Ay araplarındır.

Hadi ordan. Oğuz Han destanında bile Ay geçer. Türk kültürünün parçasıdır.

Bu arada sen hangi millettensin?
Hayvanları daha ziyade eşekleri suistimal eden, Türk olmayan ancak içimizde barınan kültürlerden olmayasın?

Kendi milletinden bu kadar utanıp ben buyum bile diyemeyeceksin ama öbür taraftan Türklüğe saydırma cüretini bulacaksın. Kompleksli keko.

Samimi olsan Müslüman Türkler ve atesitler demezdin zaten, ibnelik peşinde olduğun belli o yüzden hak ettiğin gibi cevap veriyorum sana.

Sen ne kadar salakmışsın lan?

1. Oğuz Kağan destanında Ay nerede geçiyor bir söylesene? :)
  2. Benim dedemin babası ermeni, azeriyle evliydi, dedem melez gürcüyle evlendi, Annem ise muğlalı, Artık sen bak bakalım burada ne olduğuna.

Bende her kandan var. Sen kendine bak sen kimsin lan?

Ayrıca geri zekalı.

Türk kelimesini köken ırk anlamında kullanamazsınız

Siz anadolu kırmalarının köken kavimle alakanız yok.

Moğolların var, Japonların, Hristiyanlaşmamış Korelilerin ve Çinlilerin var.

Kazaklar Özbekler bile bozuldukları halde köken kavme sizden daha yakın

Kendinize başka isim deyin.

Anadolu İnsanı deyin mesela.

Türk değilsiniz.

Arap kırması bir garip çiftlikte yetişmiş insanlarsınız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, Güçlü Ateist yazdı:

Anadolu İnsanı deyin mesela.

Türk değilsiniz.

Arap kırması bir garip çiftlikte yetişmiş insanlarsınız.

Çok acımasızsın. İyi de Anadoluda safa yakın Türk mutlaka vardır.  Bu söylediklerinde ciddi misin ? Anadoluda hiç türk yok mu? Göktürklerle genetik bağlı olanlar mutlaka vardır ! 

tarihinde Tatar-Hatun tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.