Jump to content

CHP,CIA'ya mı hizmet ediyor?

Recommended Posts

Türkiye'nin islamlaştırılması sürecinde sona yaklaşıldı.

Türbanlı hakim ve polis,Türk halkına büyük bir gözdağıdır..

Karşı devrimin en büyük hamlelerinden biridir.

Bugün,zafer bayramıydı..

CHP nerede göremedik!

Laiklik elden gidiyor, CHP laiklik düşmanlarıyla ortak miting düzenliyor..!

TSK bir başka dinci yapıya teslim ediliyor,CHP buna destek veriyor!

Ülke terörist gruplar tarafından işgal edilmiş,CHP,sorunun kaynağını çözmekten aciz bir durumda!

CHP,yeşil kuşak projesini emin adımlarla ilerletiyor..

Sitelerde Paylaş

Chp nin içerdeki kürtçü ve işbirlikçi amerikancılardan kurtulması lazım. Örneğin sezgin tanrıkulu, bu adam bir cia ajanı. Birde chpnin içerisinde bir ideolojik bulanıklıkda var. Ya acaba biz kürt devketine evet desek daha mı iyi olur gibisinden. Chpnin bunları çözmesi ve atatürk çizgisine gelmesi lazım. 

Ve ben chpyi hep sorumsuz ve ilkesiz bir parti olarak gördüm. Şuan başında bulunan kılıçtaroglunuda güçsüz ve pasif buluyorum. TÜRKİYE DE AZINLIK OLAN SOL KESİMİN TEMSİLCİSİ OLAN CHPNİN TEKRAR DİRİLMESİ LAZIM. Chp eğer ses çıkarırsa tayyip erdoğan bu kadar ileri gidemez. Sonuçta bu adam boş alanda at koşturuyo. Bahçelinin bir enteresan tarafı var. Mhp zaten iktidar olmamak üzere kurulmuş bir parti. Türkiyedeki muhalefet bence erdoganın en büyük şansı. 

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Kuranınizinde said:

TÜRKİYE DE AZINLIK OLAN SOL KESİMİN TEMSİLCİSİ OLAN CHPNİN TEKRAR DİRİLMESİ LAZIM. Chp

CHP zaten hep sola yaranmaya çalıştığı için kaybetti. Çünkü sol herzaman kaybetmeye mahkum. Kaybedenle iş birliği yaparsan, kaybedersin.  Ayrıca CHP özünde sağ partidir.  -Geri dönmesi gereken çizgi de sağcı bir çizgidir.  İslamcı akp den farklı bir sağcılık.

Şu an ki chp gerçekten boş ve osuruktan bir parti olarak sadece mecliste birkaç koltuk doldurma işiyle meşgul. Bu parti bir anda kapatılsa kesinlikle kimse eksikliğini bile hissetmez.  Her seçimde laiklerin oylarını toplayarak çöpe atmaya devam ettiği sürece de böyle kalacaktır. Tüm laik-atatürkçü vs seçmenlerin CHp yi desteklemeyi derhal bırakıp başka bir alternatifte toplanmaları gerekiyor.

Sitelerde Paylaş
On 30.08.2016 at 19:43, Tremor yazdı:

Türkiye'nin islamlaştırılması sürecinde sona yaklaşıldı.

Türbanlı hakim ve polis,Türk halkına büyük bir gözdağıdır..

Karşı devrimin en büyük hamlelerinden biridir.

Bugün,zafer bayramıydı..

CHP nerede göremedik!

Laiklik elden gidiyor, CHP laiklik düşmanlarıyla ortak miting düzenliyor..!

TSK bir başka dinci yapıya teslim ediliyor,CHP buna destek veriyor!

Ülke terörist gruplar tarafından işgal edilmiş,CHP,sorunun kaynağını çözmekten aciz bir durumda!

CHP,yeşil kuşak projesini emin adımlarla ilerletiyor..

Suçu CHP'ye atmak da moda oldu. Hangi mal biz yazı yazsa suç CHP'nin.. İktidar partisi tüm devleti ele geçirmiş, canının istediğini yapıyor, halkın yüzde ellisi arkasında, ama suç CHP'de... Ulan biraz dürüst olun ve gerçek suçluyu gösterin... Hadi gösteremediniz adam gibi tahlil yapın...

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Kuranınizinde yazdı:

Chp nin içerdeki kürtçü ve işbirlikçi amerikancılardan kurtulması lazım. Örneğin sezgin tanrıkulu, bu adam bir cia ajanı. Birde chpnin içerisinde bir ideolojik bulanıklıkda var. Ya acaba biz kürt devketine evet desek daha mı iyi olur gibisinden. Chpnin bunları çözmesi ve atatürk çizgisine gelmesi lazım. 

Ve ben chpyi hep sorumsuz ve ilkesiz bir parti olarak gördüm. Şuan başında bulunan kılıçtaroglunuda güçsüz ve pasif buluyorum. TÜRKİYE DE AZINLIK OLAN SOL KESİMİN TEMSİLCİSİ OLAN CHPNİN TEKRAR DİRİLMESİ LAZIM. Chp eğer ses çıkarırsa tayyip erdoğan bu kadar ileri gidemez. Sonuçta bu adam boş alanda at koşturuyo. Bahçelinin bir enteresan tarafı var. Mhp zaten iktidar olmamak üzere kurulmuş bir parti. Türkiyedeki muhalefet bence erdoganın en büyük şansı. 

ulan politika nedir bi öğrenemediniz be. siyaset böyle bişeydir, ikitadara ulaşmak için kürtçüylede fetocuyla da ortaklık yaparsın. bu katolik nikahı değildir sonsuza kadar sürmez. akp örneği ve zamanında kimlerle ne ortaklıklar yaptığı önümüzde. yıllarca solcumsu liberalimsilere imkan verdi kendilerini ifade etmeleri kemalst devletin karşıtı argümanlarını yaymaları için. akp çok demokrat olduğundan böyle yapmadı, düşmanına karşı cepheyi genişletti bakın bu kemalist, laik devletten başkaları da muzdarip diye. bu süreç sona erince de siktir etti bu salakları

Sitelerde Paylaş
  • 5 months later...

Tayyip Erdoğan’la seçim öncesinde Beylerbeyi’nde gizlice buluştuğunuzu ve bir anlaşma yaptığınızı bilmiyordum. Bu gecenin tanıkları var: Önder Sav, Eşref Erdem, Mehmet Sevigen, Bülent Tanla, Yaşar Nuri Öztürk. 

Zülfü Livaneli: Deniz Baykal dediğiniz kişi kim biliyor musunuz? 

Deniz Bey lütfen hatırlayın: 19 Aralık 2002 tarihinde karlı bir Ankara gününün akşamında Mehmet Sevigen’in evindeydik. Ben Cumhurbaşkanı ile görüşmeden geliyordum. Abdullah Gül Başbakandı, Tayyip Erdoğan’ın ise Meclis’e girme umudu kalmamıştı. Cumhurbaşkanı Sezer bir gün önce, Tayyip Erdoğan’ın milletvekili olmadan başbakan olma önerisini reddetmişti. Türkiye’nin kaderi o akşam o evde değişti, çünkü siz "Tayyip Erdoğan başbakan olacak" diye tutturdunuz. Sizi "Çok tehlikeli bir oyun bu" diye uyaran önemli şahsiyetlere kızdınız, Hayır dediniz "2 ay dayanamaz. Göreceksiniz iki ay dayanamaz"... Sizin bu iddianıza karşılık ben ne dedim: “Erdoğan herhangi bir kişi değil, bütün tarikatların birleşerek Erbakan’ın yerine seçtiği siyasetçi; arkasında Amerika, Avrupa desteği de var. Program Türkiye’yi ılımlı İslam cumhuriyeti yapma programı. Sizin dediğiniz gibi iki ayda gitmeyecek; tam tersine, bu odada bulunan herkesin siyasi hayatını bitirecek. 

tarihinde Engse Hohol tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
38 minutes ago, haci said:

Tremor. Bence sorun sende ve senin gibi düşünenlerde.

Senin CIA ajanı olmandan kuşkulanıyorum. Sen bu forum aracılığı ile diğer CIA ajanları ile haberleşiyor ve onlara bilgi iletiyorsun..

Bu başlığı CHP'nin, 15 temmuz çakma darbesi  sonrası AKP'nin çakma demokrasi  şovuna( mitingine) katılmasını içime yediremediğim için açtım,

Binlerce muhalif,sanatçı işinden atılıyor,fetöcü olmamasına rağmen..!

(bkz:http://www.mimesis-dergi.org/2017/02/ankara-universitesi-tiyatro-bolumu-dtcf-kapandi/)

Tiyatrocunun fetöyle ne işi olur be?

Yüzlerce muhalif işinden atılıyor..

CHP o mitinge katılıp,bilimselliğinden,akılcılığından,yakını bile görememesiyle beni utandırdı.

Çakma darbenin bir tuzak olduğunu göremedi.

Fetöcü'lerle yıllarca işbirliği yapan (Fetö +AKP =CIA ) AKP'nin tezgahına gelmek bir ahmaklıktır.

Bir cumhuriyetçi ve sosyal demokrat olarak benimde partim  olan CHP'yi eleştirmek en büyük görevimdir.

tarihinde Tremor tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
16 dakika önce, Tremor yazdı:

Bu başlığı CHP'nin, 15 temmuz çakma darbesi  sonrası AKP'nin çakma demokrasi  şovuna( mitingine) katılmasını içime yediremediğim için açtım,

Binlerce muhalif,sanatçı işinden atılıyor,fetöcü olmamasına rağmen..!

(bkz:http://www.mimesis-dergi.org/2017/02/ankara-universitesi-tiyatro-bolumu-dtcf-kapandi/)

Tiyatrocunun fetöyle ne işi olur be?

Yüzlerce muhalif işinden atılıyor..

CHP o mitinge katılıp,bilimselliğinden,akılcılığından,yakını bile görememesiyle beni utandırdı.

Çakma darbenin bir tuzak olduğunu göremedi.

Fetöcü'lerle yıllarca işbirliği yapan (Fetö +AKP =CIA ) AKP'nin tezgahına gelmek bir ahmaklıktır.

Bir cumhuriyetçi ve sosyal demokrat olarak benimde partim  olan CHP'yi eleştirmek en büyük görevimdir.

İyi de içine sindiremediğin durum aynı zamanda senin bir fantezi aleminde yaşadığını gösteriyor. CIA nerde CHP nerde? İnsan fantezi kurarken bile biraz daha gerçekçi olur.

Sitelerde Paylaş
24 minutes ago, haci said:

İyi de içine sindiremediğin durum 

Siz içinize sindiriyormusunuz?Yıllarca fetöcüleri besleyen bir oluşumun(çıkar oluşumu) samimiyetine neden güveniyorsunuz?Atatürkçülere düşman iki grubun pislik dövüşünde CHP niye taraf aldı?Yıllarca bu fetöcüleri siz desteklediniz,ikiniz de suçlusunuz niye demedi?

O mitinge katılmak,AKP'nin bundan sonra yapacağı hukuksuzluklara onay vermektir,ki son hız devam ediliyor.

Sonrada başkanlığı sardılar başımıza ..

Daha durun daha..

tarihinde Tremor tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, Tremor yazdı:

Siz içinize sindiriyormusunuz?Yıllarca fetöcüleri besleyen bir oluşumun(çıkar oluşumu) samimiyetine neden güveniyorsunuz?Atatürkçülere düşman iki grubun pislik dövüşünde CHP niye taraf aldı?Yıllarca bu fetöcüleri siz desteklediniz,ikiniz de suçlusunuz niye demedi?

O mitinge katılmak,AKP'nin bundan sonra yapacağı hukuksuzluklara onay vermektir,ki son hız devam ediliyor.

Sonrada başkanlığı sardılar başımıza ..

Daha durun daha..

Bunlar sizin fantezilerinizde bazıları. CHP'nin taraf tuttuğu falan yok.. CHP Atatürk devrimlerini ve ilkelerini savunan bir parti.  Onları savunma adına bazı taktik hatalar yapılabilir. Hepsi o kadar..

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, haci yazdı:

Onları savunma adına bazı taktik hatalar yapılabilir. Hepsi o kadar..

Taktik hata mı? Ahahhaaha. Çok güldüm buna. Şimdi, Ekmeleddin bey, feto talimatı ile aday olmuştu. O zaman bu durum taktik hata mı? :)))) Kızmak yok ama. 

Sitelerde Paylaş
51 dakika önce, Tatarka yazdı:

Taktik hata mı? Ahahhaaha. Çok güldüm buna. Şimdi, Ekmeleddin bey, feto talimatı ile aday olmuştu. O zaman bu durum taktik hata mı? :)))) Kızmak yok ama. 

Olayları kendi sınırlı bilgilerinizle değerlendiriyorsunuz.. Politika aynı bilginin farklı yorumlanmasından başka bir şey değildir. CHP taktik hataları yapmakla ünlüdür. Nedeni de CHP'nin oy kazanmak arzusudur. Türk halkının yaklaşık yüzde 27'si CHP'yi destekler. En iyimser görüşle bu oran yüzde 30'dur. Hepsi o kadar. Bu oran dananın kuyruğu gibi son 90 yıl içinde ne artmıştır ne de azalmıştır. CHP bu oranı artırmaya çalışır ve bu uğurda büyük aptallıklar yapmıştır. Ve ilerde de yapacaktır. Bundan emin olabilirsiniz.

Sitelerde Paylaş
4 minutes ago, haci said:

Nedeni de CHP'nin oy kazanmak arzusudur.

Öyle bir arzusu yok..

Anlatayım..

Büyük metropollerden birinde bir muhalif arkadaşın siyasal davası için( solcu ve demokrat işinden atıldı) CHP il başkanından neler yapabiliriz diye yardım istemeye gittik,Adam kabzımal( gerçekten kabzımal),konuşmayı bimiyor daha,yarım saat bizi yanımızda telefonla konuşarak bekletti,telefonda balık-rakı muhabbetti yaptı ve bize döndüğünde yapacak bir şey olsa yaparım dedi.Tabiki sonuç yok.

Bu mu muhalefet?

Gerçekten böyle hacı..inanmazsın ama böyle.

Sitelerde Paylaş
7 minutes ago, haci said:

Ben sizlerin CHP'den ne beklediğinizi anlamıyorum. 

CHP, her daim saha da olmalıdır.

Telefon,internet ağı,bürolar açıp halkın içine karışmalı,sorunları dinlemeli ,çözüm yolları bulmalı,bunu harekete geçirmelidir.

Böyle de olmazsa halkı arasına katıp miting ve eylemler düzenlemelidir.

Bunları yaparken asla ve asla kök bulduğu Atatürk çizgisinden ayrılmamalıdır.

Meclisteki anlık tepkiler ve kafiyeli şiirlerle olmaz bu iş..

Sitelerde Paylaş

İyi de bu partinin üyeleri de, diğer partilerin üyeleri gibi, çoğu ahmak, cahil, ahlaksız ve beceriksiz Müslüman Türkler değil mi? Onlardan hemen hiç bir şeyin beklenmediğini ben yıllar önce bu forumda yazmıştım. Bunu yeni mi keşfediyorsunuz?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...