Jump to content

Müslümanlara Karşı Artık Şiddet İçeren Önlemler Alınmalı

Recommended Posts

Müslümanlar dünya barışını tehdit ediyor.

Bulundukları her yeri pisliğe, batakhane çeviriyor.

Bu istilacı yamyamlara karşı artık apaçık şiddet içeren önlemler alınmalı.

Bir araya toplanma yerleri kapatılmalı, bir araya geldiklerinde basınçlı su ve göz yaşartıcı gazla dağıtılmalı.

Sokaklarda, kurumlarda ve şirketlerde islam üniformalarını giymelerine izin verilmemeli.

Üç beş tane dalak liberal barışçıl, demokratik ve insan haklarına saygılı olduğunu kanıtlayacak diye her şey riske atılamaz.

Şimdiden olayların nereye gittiği belli.

Bu güruh yok edilmeli.

Müslümanların dünyadan temizlendiği bir yarında yine güneş olacak, yine ay parlayacak, yine çiçekler açacak, yine kuşlar uçacak.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 90
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Su an soylemis oldugun seyler gerceklestirilirse sayet dünya barisina karsit bir eylem olmazmi? Zaten su anda dünya da tehditlerin dahada fazlalasmasinda senin su an soylediklerinin kismen uygulanmasinin büyük bir etkisi var. Islamifobia gibi sacma sapan türevler üretilerek bunu dahada tehlikeli hale getiriyorlar.

Toplumlar her ne olursa olsun samimiyetinden ve hos gorüsünden asla vazgecmemelidir. Yapilan yanlislar ayrim etmeksizin topluma anlatilip karsit gorüslerde olanlarinda sükuneti saglanmalidir. Bu davranis belki olayi kokten halletmez ama eminimki yeni potansiyelli kisilerin cogalmamasi hususunda büyük faydalar saglayacaktir.

Forumda bazi ateistlerin karsisindaki müslümani asagilayici sozler sarfedip o kisinin gerek kendi sahsina ve ateizme dahada nefretle bakmasina sebebiyet verir. Yani bu o müslümani icinde bulundugu yanlis düzenin icinden kurtarmaz ve hatta onu dahada koklendirerek tehlikeli hale getirir.

Bugün din konusunda gerek müslüman olsun gerekse herhangi bir dinin mensubu olsun, icinde bulunduklari yanlisin onlara güzelce anlatilmasi gerekiyor. Onlar size küfür ettiginde siz onlara güzellikle karsilik verin. Anlamamakta israr ediyorlarsa zaman taniyin, daha farkli yollarla anlatin ve düsünüp tüm bunlari akil edebilmesi icin zamana birakin.

Basliga kisa bir cevap verecek olursak eger, Kendiniz icin hos olmayani bir baskasi icinde düsünmeyin. Kaba kuvvet olaylari dahada siddetlendirir.

saygilar

tarihinde Pitaya tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

islamofobi, islamdan korkmak anlamına gelmiyor mu? Bunun neresi saçma? forumdaki ateistlerin içinde islamdan korkmayan var mı? 

islam, terörist bir ideolojidir. neo-nazi ideolojisine ne kadar müsamaha gösteriliyorsa, islama da o kadar gösterilmeli. islam, insanlık ve medeniyet düşmanıdır.

Sitelerde Paylaş

İslam hakikaten diğer İbrahimi din sistemlerinden farklı.Hiristiyanlık ve Yahudilikte Ruhban sistemi var.Bu sistem ile dindar yaşantı ile Laik yaşantı birbirlerine saygı duyarak ayrılıyorlar.Ama İslamda öyle değil.Her Müslüman hem dinin ağır vecibelerini ile birlikte yaşarken hemde dünyanın nimetlerine talip olup onları elde etmek için çalışacaktır!İşte bu durum İslamı büyütmekle beraber (Maddi anlamda zenginleşmeler Makam sahibi olmalar)aynı zamanda onu saygınlığınıda yok etmektedir.O yüzden bu din canavarının en azından dişleri ve tırnaklarının sökülmesi gerekirdi.İşte Atatürk bunu yapmaya çalıştı. Başarılıda oluyordu ama maalesef SSCB nin toprak talebi ile birlikte Kendi rejim sistemini dayatması Türkiyeyi korkuttu! Batıya yanaşmak zorunda bıraktı.Batı ise şartlar koydu! Çok partili Demokrasiye geçilmesi.Köy Enstütülerimizin müfredatının değişimi v.s.Çok partili demokrasiye geçilmeklede Osmanlının neredeyse  700 yıldır Türk halkının beynini uyuşturduğu İslam uykusundan uyandı!Daima İslami referansları kullanan partiler iktidar oldular.Atatürkün İslamı kontrol için kurduğu Diyanet işleri başkanlığı ise Osmanlıdaki gibi Şeyhülislamlık oldu!TSK Büyük Atatürkün koyduğu prensipleri bugüne kadar koruyabildi.Ama ne yazıkki artık O prensipler TSK dada geçerli değil.Ve Lağv olmak üzere.Yerine İstanbulda Taksimde 31 martta yıkılan Topçu kışlasının yeniden yapılandırılmasına dayanan Kurulucak Yeni Ordu İçin planlar gerçekleşiyor.Atatürkten bize yadigar kalan tek mirasımız ise onun kurduğu CHP si.Onunda durumu ortada!

Pekiyi şimdi Güçlü Ateistin haklı talepleri nasıl gerçekleşebilir?Artık bunu gerçekleştirecek tek şey ZAMAN olacaktır.Bilim ve teknik ilerledikçe Medeniyet yükseldikçe İslam toplumları yokluğa doğru sürüklenecekler ve Atatürkün prensiplerinin haklılığı bu Türk Toplumu tarafından algılanabilirse ve O zamana kadarda yok olmazsak İslam zorlamalara dahi lüzum kalmadan tıpış tıpış Tarihin çöp sepetinde yerini alacaktır.

tarihinde yeniçeri53 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, malta erigi yazdı:

islamofobi, islamdan korkmak anlamına gelmiyor mu? Bunun neresi saçma? forumdaki ateistlerin içinde islamdan korkmayan var mı? 

islam, terörist bir ideolojidir. neo-nazi ideolojisine ne kadar müsamaha gösteriliyorsa, islama da o kadar gösterilmeli. islam, insanlık ve medeniyet düşmanıdır.

Elbette ki öyle. Ben orada islamifobia nin ne anlama geldigini tartismadim sadece bunun ortaya atildini ve insanlar üzerinde yarattigi etkiyi söylüyorum. Olayin terör kismiyla tüm dünya birlesip zaten mücadele etmeye calisiyor ve bunu dahada etkin ve genis hale getirmelidirler. Ama etrafina herhangi bir zarari olmadan kendi halinde yasayan müslümanlarinda haklarini savunarak yapmamiz gerekiyor tüm bunlari. Islamifobia da bu hususta muhattabinin disinda olan kimseleride hedef aldigi icin yanlistir! Zaten bu belli bir kesim tarafindan ortaliga atiliyor ki bunuda tahminim akli basinda olan herkes tahmin edebiliyordur.

Sitelerde Paylaş
12 hours ago, Güçlü Ateist said:

Bir araya toplanma yerleri kapatılmalı, bir araya geldiklerinde basınçlı su ve göz yaşartıcı gazla dağıtılmalı.

Sokaklarda, kurumlarda ve şirketlerde islam üniformalarını giymelerine izin verilmemeli.

Üç beş tane dalak liberal barışçıl, demokratik ve insan haklarına saygılı olduğunu kanıtlayacak diye her şey riske atılamaz.

Şimdiden olayların nereye gittiği belli.

Bu güruh yok edilmeli.

Müslümanların dünyadan temizlendiği bir yarında yine güneş olacak, yine ay parlayacak, yine çiçekler açacak, yine kuşlar uçacak.

Biz Türk Milleti'de Müslümanız, Bize de şiddet uyguluycsaksınız sayın Haclı seferi münadisi :D 

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
14 hours ago, Güçlü Ateist said:

Güçlü, canını sıkmak istemem ama az önce burda kuş uçar gibi oldu. Aşağı Müslüman kaynıyor ama üstte bir kuşun uçtuğunu görür gibi oldum. Bir yanlışlık vardır di mi?

Sitelerde Paylaş

Kendi halinde inanmanın bir cezası olamaz, eğitimi olur. Dinci elebaşları dersek, onu ayrıca tartışalım.

Madem bu güce ulaştığımızı farzediyoruz, eğitimi baştan sona değiştirelim. Mesela okullarda, dinlerin nasıl bir yalan olduğunu anlatan dersler koyarız.

Medya önemli bir güçtür; TV'lerde sürekli belgesel ve kamu spotu da yayınlamak lazım.

İfade özgürlüğü olmadığı halde, dalga geçer gibi ateistleri tartışmaya davet eden soytarıların hepsini teker teker canlı yayında rezil ederiz.

Bu imkanlar varken, şiddeti düşünmek dahi çok saçma geliyor. Ateistin en büyük ihtiyacı düşünce özgürlüğüdür.

Dinleri yokedecek olan da budur. zaten bu nedenle dini yaşatmanın en büyük gereği kendisi gibi düşünmeyeni susturmak haline gelmiş.

Sitelerde Paylaş

Bence konu sahibinin şiddet içeren eylemlerini (aklına ne geliyorsa) evvela kendisinde denemek lazım ki, ağzından çıkanın ne anlama geldiğini bizzat kendisi deneyimlesin.

Ondan sonra bakalım, hăla aynı fikirde mi, değil mi ?

Kendisine kalsa, dindarları bir kenara bırakın, dinsizlerin bile kökünü kurutmaya kalkar.

Sitelerde Paylaş

Şiddeti savunursak müslümanlardan farkımız kalmaz. İslam kanseri dünyada yayılıyor. Bu kanseri durdurmak için fikirsel mücadele yapılmalı.

Kapitalizm'in en sevdiği din islamdır. Çünkü İslam terör dinidir. Kapitalist dünya müslüman gerizekalıları istediği gibi kullanır ve savaştırır. Müslümanlığın birinci şartı beyinsiz olmaktır bunun için İslam ülkelerinde sürekli iç savaş ve terör vardır.

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, haci yazdı:

Müslümanlara Karşı Artık Şiddet İçeren Önlemler Alınmalı

Nasıl bir şiddet düşünüyorsun? Müslümanları dövmek mi istiyorsun yoksa öldürmek mi? Önlemlerin şiddet içermesi ne demek?

ABD kendi sınırları içerisindeki komünist ve sosyalistleri öldürdü mü? Nasıl yok etti komünizmi kendi içinde?

1 tanesini öldür 1000 tanesini taciz et yöntemiyle bitirdi komünizmi.

İslam da aynı şekilde bitirilebilir.

Ancak içlerinde 10 binde 1 oranında infaz olur.

İslam dininde imamlar aynı zamanda askeri liderdir de.

Cemaati savaş için örgütler imamlar, yukarıdan gelen emirleri cemaate (yani askerlere dağıtır)

Cemaatin dağılması ve savaşını bırakması için onlara yön verenlerin ölmesi şart.

Mesela Fetöyle uğraşmak var yıllarca, bir de Fetöyü 1 dakikada öldürmek var.

Yıllarca İşidle uğraşmak var, bir de işidin tepedeki 30-40 kişisini 1 dakikada öldürmek var.

Hangisi daha etkili?

ABD komünizmi kendi topraklarında böyle yendi.

1 tane idam etti, kalan 1000 tanesini de taciz etti.

Şiddet budur.

Şiddet kelimesi yaşam içerir.

Şiddete maruz kalan bünye yaşar.

Ölümden bahsetseydim bahsederdim.

Bu önlemlerde ölüm oranını maksimum %10 görüyorum. O da kaçınılmaz, çünkü camiyi yıkınca kovanı dağılmış arılar gibi sağa sola saldıracaklardır.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, kavak yazdı:

Bence konu sahibinin şiddet içeren eylemlerini (aklına ne geliyorsa) evvela kendisinde denemek lazım ki, ağzından çıkanın ne anlama geldiğini bizzat kendisi deneyimlesin.

Ondan sonra bakalım, hăla aynı fikirde mi, değil mi ?

Kendisine kalsa, dindarları bir kenara bırakın, dinsizlerin bile kökünü kurutmaya kalkar.

Benim deli gibi fikirlerim olursa bende uygularsınız.

Mesela pamuk prenses ve yedi cüceler masalındaki gibi her yere ayna, yedi cüce heykeli ya da yedi cüce evi yaparsam,

Bana istediğin şiddeti uygulayabilirsin.

Ayrıca sen güya haklı bir şey mi savunuyorsun?

Sayıları bir buçuk milyar olan bir kitleyi sayısı 1 olan benden mi koruyorsun?

Buna adaleti, insan haklarını, barışı savunmak denmez.

Müslümanların tetikçiliği denir.

Sen müslümanlara hizmet eden bir tetikçisin.

Ben bir düşünceye sahip 1 kişiyim.

Müslümanlar ise uygulamalı kurallara, toplumsal yok etme gücüne sahip 1.5 milyar adam.

Senin burada sahibini koruyan bir itten farkın yok.

Sitelerde Paylaş

Şiddet pompalayan bir dine karşı şiddet içeren önemler alınması mantıklıdır, gereklidir, zorunludur.

Devletleri bir vücut gibi düşünürsek vücuda zarar vermeye başlayan kangren olmuş bir uzvu kesip atmak vücudu nasıl kurtarıyorsa aynısı da bu din için de yapılmalıdır ki gelecek nesiller rahat etsin.

Devlette bir işe girebilmek için de genel kültür, insan hakları, evrensel değerler, sanat gibi konularında temel bazı bilgiler aranmalı ki bu kalitesizlik sona ersin. Belki de bu dinden kurtulmakla bu özellikler otomatikman gelişir...

Sitelerde Paylaş

Siddeti savundugunuz müddetce asla medeni bir toplum olamazsiniz. Gecmiste Amerikanin yaptiklarini dünyada kim dogru bulup tasvip ediyorki? Akli basinda hic kimse. Siddete siddetle karsilik vermek akli selim insanlara uygun olmayan bir harekettir. Biri sizi oldürmeye calissa ve siz onu kontrol altina alirsaniz eger yinede cikarip oldürürmüsünüz o kisiyi? Yine aklim selim bir kimsenin verecegi cevap mutalaka hayir olur.

Ofkenizi anliyorum. Ozelliklede hala Türkiyede yasiyor olan arkadaslarin ofkesini daha iyi anliyorum. Sizin yerinizde olup sabretmesi ne kadar zor olursa olsun, ileride eskiye bakip yaptiklarinizdan utanmamaniz icin diyalogdan vazgecmememiz gerekir. Suc isleyenler yargi onünde cezalandirilip, psikolojik tedavi gormelidirler.

Din, akli selim toplumlarda asla kalici olamamistir ve aslada olamayacaktir. Insan yeterki egitilsin. Egitimin oldugu yerde din kendine yer edinemez.

tarihinde Pitaya tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

"Din, akli selim toplumlarda asla kalici olamamistir ve aslada olamayacaktir."

Bu iddia bizler için geçerli değil. Orta ve kuzey avrupaya bakarak böyle bir çıkarım yapıyorsunuz ama bu ülkelerin hristiyan olduğunu ve Rönesans sayesinde bataklıktan kurtulduklarını unutuyorsunuz. İslam denen terörist ideoloji herhangi bir reforma izin vermez. 

Sitelerde Paylaş

Da bu dediğiniz denendi. Sovyet güçleri Afganistan'da 10 sene savaştı. Hiçbir şiddet/işkence hareketini de oranın halkından esirgemediler.

Sizinkisi biraz "dayak cenneten çıkmadır" anlayışına benzemiş. Kimseyi döverek akıllandıramazsın. Kaldı ki biz o kadar farklı da değiliz. Cumhuriyet rejiminde böyle gerilim/kutuplaşma varsa (ki normalde olmamalı) o ülkenin cumhuriyeti problemlidir.

Başka insanın inancından bana ne? İsterse Sİkh olsun okula kafasında sarıkla gelsin. Kafa onun kafası, dolmuşta filan ikidebir düşmeyecekse Sikh olsun kafasında sarıkla gezsin. Öğretmen, milletvekili, polis, ne olursa olsun. Sarık dininin gerekliliyse adamı o konuda ben niye sıkıştırayım?

Sitelerde Paylaş
51 dakika önce, NoOneCares yazdı:

"Biri sizi öldürmeye çalışsa ve siz onu kontrol altına alırsanız eğer, yinede çıkarıp öldürürmüsünüz o kişiyi"

Kusura bakmayın, yeni üyeyim fakat ve kimseyi kırmak istemiyorum fakat sizin dünyadan haberiniz yok!

Kim bu Vahşileri kontrol altına almışki böyle bir önerme yazıyorsunuz?

Sizin örneğinize biraz gerçeklik katalım;

Biri sizi öldürmeye kalksa ve yoluna çıkan komşularınızı-ailenizi-durdurmaya çalışan manav Ahmeti öldürse ve size doğru gelmeye devan ederek daha da güçlense SIZ ONA isanın önerdiği gibi diğer tarafı mı çevirirsiniz?

Kusura bakmayın da Aklı selim bir kimse bunu yapmaz!

Ben de tam olarak bundan bahsediyorum! Sabrettikç moka battık Ve sabrettikçe Batmaya devam edilecek. Yobaz tayfayı hala öğrenemediniz mi hocam yapmayın 800+ mesajınız var böyle bir sitede. Yobaz tayfaya elini versen kolunu kaptırırsın, kolunu kaptırdığına kendi içinde üzülürken bir bakarsın ciğerini sökmüşler! Yüz versen astarı ister, astarı verdinmi zaten astar fabrikası elden gitmiş demektir! iktidarın neler yaptığından haberiniz yok mu sizin! Baş örtüsü dedi, türbanı din diye kakaladı fakat ufaktan siyasi simge olduğunu kabul etti ve şimdi inkar bile etmiyorlar. Okullara dediler aha bak savcı ve polis. Yarın askeriyede sakallı cubbeli sarıklılar komutanlık yapar, turban ve sakal kanunu akabinde ilerler. Olan budur, olacak olan ise bin beteridir.

tam da bu nedenden dolayı diyorum ki "ileride eskiye bakıp yapMAdıklarınızdan utanacaksınız"

"Suç işleyenler yargı önünde cezalandırılı" r diye bekleye durun, bu bekleyiş içerisinde iken son yılların analizini bir daha yapın. Çünkü suç işleyen iktidar yalakasının cezalandırıldığını ben görmedim. Siz gördü iseniz buyrun Beni de aydınlatın!

Eğitime blok katılmasına susan, hukukun darmaduman olmasına korkudan sessiz kalan, Medyanın iktidar şakşakçısı olmasına HEDE HÖDÖ dışında bir yaptırımı olmayan, muhalefetleri sindirilen ve bu sindirilme süresinde dahi örgütlenme özürlü olan bir toplum ASLA VE ASLA DiN DENEN iLLETTEN KURTULAMAYACAKTIR!

imkanı olan gidecektir, kalanlar da ya her turlu zulüme katlanacaktır yada otomatikman YOK edilecektir! Bak sana diyorum, gezi parkı direnişi sonuna kadar direnseydi bu gün herşey farklı olurdu. Fakat olmadı (nedenleri biliyorsunuzdur, baş harfi muhalefet taklidi yapan ve halkın gazını alma görevi verilmiş itler yüzünden)

Tekrar ediyorum, bu ülkenin ve islamcıların bu duruma gelmesinin EN BÜYÜK NEDENi BU SEVGi PITIRCIĞI SOL YANAK ÇEViRME MERAKLISI HAYALCiLERDiR

*büyük ilgi ile her yazısını beyenerek okuduğum yazarlar Bu laflarım kendilere de dokunduğu için kızacaklardır. Yapacak birşey yok*

Ne demek istediginizi cok iyi anliyorum ama Türkiye de daha önce bu dinin etkisi altinda kalmis ve daha sonra dogruyu bulup daha medeni bir hayati secmis bir cok kisi taniyorum ve daha da niceleri oldugunada inaniyorum. Su anki hükümetin uygulamis oldugu politika tamamen diger islam ülkelerinde oldugu gibi diktatöri bir politikadir. Bu tür hükümetlere karsi savasarak ve bas kaldirarak karsi durma sansiniz cok düsüktür. Amma velakin, aklin üstün gelemeyecegi hicbir sey yoktur. Hersey anlik olsun bitsin ve kurtulalim bu cileden diyorsunuz, keske diyecegim ama malesef buda mümkün degil. Cok uzun zaman alacak, belki biz bile göremeyecegiz o günleri ama insanlar egitildikce ve egitimli insanlarin sayisi arttikca su anki mevcut hükümet gibi politikacilar avuclarini yalayacaklardir.

Eger gelecek nesillerimiz icin, tipki kuzey ülkelerinde oldugu gibi, egitimli ve güzel bir ülke istiyorsak eger, öfkemizi durdurup bizimde elimizi tasin altina koymamiz gerekmektedir. Örnek verecek olursak eger, dinciler ile tartistiginiz vakitte duygularina hakim olamayip size asagilayici laflar söylerler veya dogru olan birseyin aksini okuyup anlamadan iddia ederlerse öfkenize hakim olup ayni sekilde karsilik vermeyin. Farkli yollarla aciklamaya calisin. Baktiniz ki anlamiyor, cevap yazmayin ve düsünmesi icin yalnizliga terkedin onu. Yok hani ben laf sokmak istiyorum dersenizde, bunu Dawkins´in yaptigi gibi yine bilimsel yollarla yapin. Onlar gibi olursak eger, hem onlarin öfkelerini nefrete dönüstürmüs olur hemde onlardan farkimiz kalmamis olur. Biz egitimli olanlar akli selim insanlariz ve hepde öyle olmaliyiz.

Hükümet ile ilgili olan düsüncelerimiz neredeyse ayni, ama ben su anda Türkiye yi yönetebilecek siyasetcilerin oldugunuda düsünmüyorum. Belki varsa da cok önde olmadiklari icinde ben bilmiyorumdur. Umarim yine Mustafa Kemal Atatürk gibi cagdas düsünen, egitimli insanlarimiz olacak ve daha öncede arap medeniyetinin esir aldigi durumdan kurtardigimiz gibi bu ülkeyi, yine kurtaracagiz!

Sitelerde Paylaş
On 01.09.2016 at 00:11, Güçlü Ateist said:

Kim alacak bu önlemleri? Devlet mi?

Hani devlet müslümanların öz malıydı? Müslümanların öz malından müslümanlara basınçlı su sıkmasını istiyorsun. Gerçi devlet müslümanların malı değil, çürüten örnekler yeterince var, ama bu başka bir tartışma. Devletin ne olduğunu anlamaktan uzak sözler ediyorsun.

Devlet önlem alsın derken kendini itlaf ettireceksin devlete. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...