Jump to content

Müslümanlara Karşı Artık Şiddet İçeren Önlemler Alınmalı

Recommended Posts

On 01 Eylül 2016 at 10:22, malta erigi yazdı:

islamofobi, islamdan korkmak anlamına gelmiyor mu? Bunun neresi saçma? forumdaki ateistlerin içinde islamdan korkmayan var mı? 

islam, terörist bir ideolojidir. neo-nazi ideolojisine ne kadar müsamaha gösteriliyorsa, islama da o kadar gösterilmeli. islam, insanlık ve medeniyet düşmanıdır.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 90
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bir saat önce, isabettin yazdı:

Kim alacak bu önlemleri? Devlet mi?

Hani devlet müslümanların öz malıydı? Müslümanların öz malından müslümanlara basınçlı su sıkmasını istiyorsun. Gerçi devlet müslümanların malı değil, çürüten örnekler yeterince var, ama bu başka bir tartışma. Devletin ne olduğunu anlamaktan uzak sözler ediyorsun.

Devlet önlem alsın derken kendini itlaf ettireceksin devlete. 

Batı yapabilir. Plajlarda dini kıyafeti yasaklamışlardı. Gümrüklerde Müslümanlar şurada beklesin gibi psikolojik baskılarla olabilir. İranlı hatunlar mesela İrandan çıkar çıkmaz baş örtülerini atıyor çünkü geri kalmış ülkenin geri kalmış insanı muamelesi görmek istemiyor. İran'ın geri kalmış olup olmadığını bilmiyorum büyük ihtimal değildir ama o sınıf insan grubundaymış muamelesi görmek istemedikleri için bunu yaptıklarını düşünüyorum.
Yıllarca Amerika'nın filmlerle kendi kültürünü dayatması gibi filmlerle alttan alttan mücadele edilebilir.
İstenmeyen insan muamelesi yapılarak değişime zorlanmalı. Bizim onlara onların bize olandan daha çok ihtiyacımız var.

Sitelerde Paylaş
38 dakika önce, vitamin yazdı:

Batı yapabilir. Plajlarda dini kıyafeti yasaklamışlardı. Gümrüklerde Müslümanlar şurada beklesin gibi psikolojik baskılarla olabilir. İranlı hatunlar mesela İrandan çıkar çıkmaz baş örtülerini atıyor çünkü geri kalmış ülkenin geri kalmış insanı muamelesi görmek istemiyor. İran'ın geri kalmış olup olmadığını bilmiyorum büyük ihtimal değildir ama o sınıf insan grubundaymış muamelesi görmek istemedikleri için bunu yaptıklarını düşünüyorum.
Yıllarca Amerika'nın filmlerle kendi kültürünü dayatması gibi filmlerle alttan alttan mücadele edilebilir.
İstenmeyen insan muamelesi yapılarak değişime zorlanmalı. Bizim onlara onların bize olandan daha çok ihtiyacımız var.

Seni rahatsiz eden ideolojilerimi yoksa giyinislerimi?

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, vitamin yazdı:

Beni neyin rahatsız ettiğinde seni rahatsız eden ne?

Verdigin cevabi tam olarak anlamadim ama anladigim kadariyla cevap vereyim sana. Gerek müslüman gerekse diger semavi dinlerin ideolojileri beni cok rahatsiz ediyor. Sanrim rahatsizlik verdikleri tek seyde bu. Giyinisleri veyahut diger kültürel etkinlikleri topluma zarar vermiyorsa, devlet tarafindan belirlenmis belli kurallari bozmuyorlarsa bunda rahatsiz olacak bir sey görmüyorum.

Sitelerde Paylaş
20 dakika önce, Pitaya yazdı:

Verdigin cevabi tam olarak anlamadim ama anladigim kadariyla cevap vereyim sana. Gerek müslüman gerekse diger semavi dinlerin ideolojileri beni cok rahatsiz ediyor. Sanrim rahatsizlik verdikleri tek seyde bu. Giyinisleri veyahut diger kültürel etkinlikleri topluma zarar vermiyorsa, devlet tarafindan belirlenmis belli kurallari bozmuyorlarsa bunda rahatsiz olacak bir sey görmüyorum.

O düşüncedeki insanlar zaten o düşüncede olduklarını etrafa göstermek için o kıyafetleri giyiyor. Kıyafet bir bütünün parçalarından biri. O düşüncenin varlığını ortaya koyma araçlarından biri.
Yanlara doğru yayılmış çember sakal, burka vs. gibi araçlar insanlar arasında huzursuzluğu tetiklediği için yasaklanıyor veya sosyal baskı uygulanarak o topluma adaptasyon sağlanmaya çalışılıyor.
Mezhep savaşları olan bir yerden kaçıp Avrupa'ya gidenler gittikleri yerin yaşam tarzına ayak uydurmalıdır. Gittikleri yerin huzurunu bozmamalıdırlar. Niyetleri orada da şiddete neden olmak değilse bu böyle olmalıdır. Entegre olamayacağı bir topluma niye gitmek ister ki ilk başta. Kendisine benzeyen insanların yaşadığı yerlere gidebilir.
Kıyafet çok masum bir şey değil. Bir düşünce sisteminin var ettiği ve o düşünce sistemiyle özdeşleşmiş bir araç. Var olduğu sürece zihniyetin değişmediğinin göstergesidir.

Sitelerde Paylaş
21 saat önce, Güçlü Ateist yazdı:

Benim deli gibi fikirlerim olursa bende uygularsınız.

Mesela pamuk prenses ve yedi cüceler masalındaki gibi her yere ayna, yedi cüce heykeli ya da yedi cüce evi yaparsam,

Bana istediğin şiddeti uygulayabilirsin.

Ayrıca sen güya haklı bir şey mi savunuyorsun?

Sayıları bir buçuk milyar olan bir kitleyi sayısı 1 olan benden mi koruyorsun?

Buna adaleti, insan haklarını, barışı savunmak denmez.

Müslümanların tetikçiliği denir.

Sen müslümanlara hizmet eden bir tetikçisin.

Ben bir düşünceye sahip 1 kişiyim.

Müslümanlar ise uygulamalı kurallara, toplumsal yok etme gücüne sahip 1.5 milyar adam.

Senin burada sahibini koruyan bir itten farkın yok.

Son cümlenizi alıp münasip bir yerinize sokunuz.

Benim kimseyi koruduğum falan yok, ama Siz  şiddeti teşvik ederek, ălenen suç işliyorsunuz.

Ha bir kişi, 2 milyar ne farkeder ?. 

Şiddet ne taraftan gelirse gelsin, savunulacak yanı yoktur.

Siz bugün müslümanları beğenmiyorsunuz, onları yok etmek istiyorsunuz.

Yarın dinsizleri beğenmezsiniz, onlardan da kurtulmayı denersiniz.

Bu böyle gider...

Peki Sizi beğenmeyenler, Sizi ne yapsınlar?

Sizin önerdiğiniz yöntemleri, Size karşı kullansınlar mı ?

Kendinizden olmayanlara kaba kuvveti uygulama hevesini, dedik ya, önce Sizde uygulayalım.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
3 saat önce, kavak yazdı:

Son cümlenizi alıp münasip bir yerinize sokunuz.

Benim kimseyi koruduğum falan yok, ama Siz  şiddeti teşvik ederek, ălenen suç işliyorsunuz.

Ha bir kişi, 2 milyar ne farkeder ?. 

Şiddet ne taraftan gelirse gelsin, savunulacak yanı yoktur.

Siz bugün müslümanları beğenmiyorsunuz, onları yok etmek istiyorsunuz.

Yarın dinsizleri beğenmezsiniz, onlardan da kurtulmayı denersiniz.

Bu böyle gider...

Peki Sizi beğenmeyenler, Sizi ne yapsınlar?

Sizin önerdiğiniz yöntemleri, Size karşı kullansınlar mı ?

Kendinizden olmayanlara kaba kuvveti uygulama hevesini, dedik ya, önce Sizde uygulayalım.

Ağla ağla,

Müslümanların için ağla.

Bir de geri zekalı yazılanları oku.

Şiddet yok oluş içermez. Şiddet bir yapıyı travma ile kontrol altına alır veya pasif hale getirir.

Buna yok oluş dediğine göre islamın kuralları ve yaşam tarzını dünyada istiyorsun.

Tam bir üç kağıtçı yavşaksın.

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, isabettin yazdı:

Kim alacak bu önlemleri? Devlet mi?

Hani devlet müslümanların öz malıydı? Müslümanların öz malından müslümanlara basınçlı su sıkmasını istiyorsun. Gerçi devlet müslümanların malı değil, çürüten örnekler yeterince var, ama bu başka bir tartışma. Devletin ne olduğunu anlamaktan uzak sözler ediyorsun.

Devlet önlem alsın derken kendini itlaf ettireceksin devlete. 

Bu önlemleri voltranı oluşturup alalım.

Sen götünü oluştur.

Sitelerde Paylaş

müslümanları kontrol altına alarak islamı yok etmek sonra dogsun ayımız güneşimiz gelsin çiçekler böcekler mini mini kus dogmuş pencereme konmuş ta alayım onu içeriye su halinle kimi kandıryosun lan sen desene suna müslümanlara ölüm neye kıvırtıyosun ,islamın anca bu sekilde son olacagını herkes biliyo nerden cıkarın var acaba...

Hazmedemediğin gerçek dünyanın sadece iki sınıf insan barındırması ötesi yok müslüman ateist yahudi deyip maval okuma bence  2 sınıf insan 1. üreten yaşatan yararlı 2. tükeden yok eden zararlı ..

güçlü atest gibi yok etmeye programlılar için bugün ben yarın diğeri ertesi gün sensin çıkarı 

bir ailenin toplumun ülkenin başına gelmiş illet bir isid üyesi emperyalist kan emici gibi olan sen 2. sınıftasınız ve hepiniz aynı kafa aynı  mantık aynı yürektesiniz

vicdani ahlakı bile dindendir, muslümanın bozuntususun deyyip deyyip millete gaz verene karşı öküz kafalı olmamak lazım 

bidahakine kus böcek ay gibi züürt tesellisini araya sıkıştıracağına direk dötümüze anlat .....

Sitelerde Paylaş
19 hours ago, vitamin said:

Gümrükten Avrupa'ya girerken << müslümanlar şu tarafa>> dersen, aynı gümrükten ülkene dönerken müslümanlar da sana <<kafir arkadaşlar şu tarafa>> der. Avrupalılara söyleyelim de, laik engizisyon mahkemeleri kursunlar bari. İslamcıların "hıristiyan Avrupa - müslüman Doğu" şeklindeki hayali gölge boksu gerçeğe dönüşsün. Kınalar da senden olursa neden olmasın değerli dostum? Hahahahaha.

İslam değişmez. Müslümanlar değişebilirler. Ama, baskıyla değişmezler. Hıristiyanlar öyle değişmediler. Değişmelerinde zorun elbette bir payı vardı, ama işler öyle basit değil.

İranlılar başörtülerini İran'dan çıkar çıkmaz atıyorlarsa, bunun "geri kalmış ülkenin geri kalmış insanı muamelesi görmek istememek" ötesinde bir nedeni olmalı. Yüzeysel yanıtlanmaması gereken bir başka soru da: Ülkelerinde barınamayan başı ve beyni örtülüler de Avrupa'nın kapısına dayanıyor, dinden yılan başı ve ufku açıklar da Avrupa'ya sığınıyor. Bu durumda, Avrupa'yı Avrupa yapan nedir? Ve Avrupa bu müslüman akınından uzun erimde ne yönde etkilenir? Tüm bunlar ülkemizin geleceği adına kafamızda dolaşan sorular ve kaygılarla da bağlantılı sorular olduğu için soruyorum

Müslümanlar mı Avrupalılaşıyorlar, yoksa Avrupa mı müslümanlaşıyor? Olaya din temelinde bakarsak -ki bu yanıltıcı olur- hıristiyan Avrupa müslümanlaşıyor sonucuna varılabilir. Toplumsal yaşayış sistemi olarak bakarsak -ki öyle bakmak gerekir- müslümanların Avrupalılaştığını gözlemleriz. Olay bir dinin diğeriyle kapışması değil, Avrupa bir dini temsil etmiyor. Avrupa hıristiyan değil. Avrupa hıristiyanlığı yendi. Artık hıristiyan değil. Tersini düşünmek, Avrupa hıristiyanlıktan dolayı böyledir demeye varır. Bu ise, bir materyalistin düşünebileceği bir şey değildir. Bir materyalistin düşünemeyeceği diğer bir şey de "müslümanlar İslam yüzünden böyledir" yargısıdır. Gerçeğin bunun tam tersi olduğunu, yani müslümanlar böyle oldukları için böyle bir dinlerinin olduğunu kavramadan yapılacak her çözümleme, pratikte atılacak her adım boşunadır. Kaldı ki, hıristiyanlar dinlerini değiştirerek değişmediler ki. Başka bir yol öğrendiler. Dinin kendisini değil, yerini değiştirdiler. Odağı değiştirdiler. Onu başka bir yoldan giderek yendiler. Biz odağı değiştiremedik. Biz bunu değiştirmenin bir yolunu bulamıyoruz. Çünkü biz dini değiştirmeye çalıştık. Kemalistler kalkıp İslam'ı laikleştirmeye çalıştılar. İşte aman efendim biz de müslümanız, dinimiz en son ve en mükemmel dindir, İslam akıl dinidir, mantık dinidir, şöyledir böyledir. Bunlar nedir kardeşim ya, böyle yaklaşarak laiklik odağa yerleştirilebilir mi? Nitekim olmadı da. Laik bir din yaratılamaz. Ama, din düşmanlığı yapılarak da laiklik kazanılamaz. Avrupalılar dini yok etmediler ki, izole ettiler. Dini yok etmek gerekmez bu nedenle. Dinin kendini değil, kafalardaki yerini değiştirmek gerekir. Bu ise çok uzun bir sürece dayanan, yüzyılları alan ve çoğu planlı olmayan farklı boyutların iç içe geçtiği toplumsal - kültürel dönüşümlerin bir yan ürünüdür. Bu dönüşümler ise bizim gibi altyapıların üzerine bina edilemez. Altyapımızda nelerin eksik olduğunu saymaya bile korkuyoruz. Umutsuzluğa düştüğümüzde, Türkiye'den siktir olup gitmek dışında başka bir toplumsal açılımın öznesi olma hayali kuramıyoruz. Kendini aydın sanan bizlerde de bir köksüzlük sorunu sürüyor. Kendi toplumumuza sırtımız dönük değil, ama yüzümüz de tam olarak dönük değil. 

Arayış sürüyor, sürecek. Altyapı derken, sorunun biyolojik olmadığını biliyoruz. Genlerde aramak boşuna. O gen çoktan bulunurdu şimdiye. Ve öyle olsaydı, bir gen aşısı geliştirilir, farklılıklar şıp diye çözülürdü. Altyapı derken, mesele dünya çapındaki işbölümünde. Bu işbölümünde sana merkezden uzak bir ara santral görevi verilmiş. Denetim altında tutulabilir istikrarsızlıklar içinde boğuşarak dünyanın işvereni değil, işgücü kaynağı olarak yerini alman esas alınmış. Bu yapıyı değiştirecek atılımı yapmadan, müslümanların neden böyle, hıristiyanların neden öyle, budistlerin neden şöyle olduklarını açıklığa kavuşturmak için onların kutsal kitaplarına bakarak sonuç çıkarmaya çalışmak boşunadır. Avrupa'da dinin sorun olmaktan çıkarılması bir ihtiyaçtı. Bu tarihsel zorunluluk halini alınca bir sürecin sonunda ve gerekli dinamiklerin mevcutta bulunması sayesinde sorun olmaktan çıkarıldı. Ama senin ülkende -senin ülkenin işbölümündeki yeri nedeniyle- dinin sorun olmaktan çıkması gerekmiyor. Emperyalistlere göre gerekmiyor. O yüzden de sen din sorunuyla boğuşuyorsun. Ana soruya gelirsek, İslam neden böyle? Çünkü müslümanlar böyle. Müslümanlar neden böyle? Çünkü dünya böyle. Dünya tümden değişmeden, müslümanlar değişemez.

Gezegen değişmeli.

Sitelerde Paylaş
15 saat önce, Güçlü Ateist yazdı:

Ağla ağla,

Müslümanların için ağla.

Bir de geri zekalı yazılanları oku.

Şiddet yok oluş içermez. Şiddet bir yapıyı travma ile kontrol altına alır veya pasif hale getirir.

Buna yok oluş dediğine göre islamın kuralları ve yaşam tarzını dünyada istiyorsun.

Tam bir üç kağıtçı yavşaksın.

Ne ağlaması, kıçımla gülüyorum. Kelime oyunlarını bırakıp, sorularımı yanıtlayınız.

Benim ne istediğimden bihabesiniz, o nedenle bu yaptığınız iftira yersiz. Ayıp.

Siz evvela hayvanvari üslubunuzu  değiştirin, böyle yazınca Sizinle hemfikir olmayanları sindireceğinizi mi sanıyorsunuz ?

Bu da bir şiddet şeklidir, bunu hiç düşündünüz mü ?

O yüzden yanlış kapıdasınız. Hepsini Size iade ediyorum.

Şiddet yok oluş içermezmiş. Yok deve. Zamanında Hitler de yahudileri alıştıra alıştıra kökünü kazımıştı.

Evvella yavaştan ayrımcılık yapmıştı, onları hedef gösterdi, sonra mal varlıklarını gasp etti ve nihayetinde gaz odalarında onları yok etti.

Yani şiddeti kademe kademe  arttırarak hedefine ulaştı. 

Önce Sizin bu forumda yaptığınız gibi sözel şiddet başlar, ardından imkanını bulunca fiziksel şiddet başlar ve bunun sonunda rakibini yok etmeye kadar gider.

Geçmiş Tarih bunun birçok örnekleri ile doludur.

Bana yine dandik bir üslupla yanıt verecekseniz, boşuna uğraşmayınız.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

fikirsel olarak evrilmeleri kaaaç yy alır bunların.

fakat tamam da, çoğumuzun ailesi sevdikleri müslüman

nasıl yapıcaz o zaman. gerçi sanki böyle bir güç var da neyse. farazi...

sevdiğimiz insanlar olmasa neyse bu durumda uygulanamaz bu öneri

Sitelerde Paylaş
23 saat önce, NoOneCares yazdı:

Hocam bari siz yapmayın, neredeyse her yazınızı uzun süredir takip eden biri olaraktan bu düsünceyi size yakıştıramadım (yıllardır forumda üyeliksiz dolaşıyorum)

"banane ya, okula girsinler türban ile" mantığınız, ve öngörülerden mahrum SEVGi PITIRCIĞI laikliği yanlış anlamış kesim sayesinde değil mi bu türban denen siyasi simge MODA TASARISI ülkeye bu derece musallat oldu!

Hani diyorsunuz ya banane diye, işte o öyle olmuyor...Türbanlı T. polisi size ceza yazmayacaksa da, kota doldurmak için laik kesime musallat olacaktır VE bu aynı HIRSIZA TAPAN cezayı hak eden kişiler ise daha serbest olacaktır!

*Yanlışsın, o kadar da değil, olmaz öyle şey diyebiliyor isen buyur söyle*

Basit bir trafik polisi örneği idi bu,şimdi siz o örneği alın ve savcı-hakim-jandarma-polis-muhtar vs de kullanın! Herkesi sindirene YADA yok edene kadar bunun sonu gelmez (gelmedi de).

Bireyin özgürlüğü, başkalarının Alanına müdahil olmadığı ve olmayacağı takdirde savunulmalıdır!

Siyasal islamın hareketlerini onca şeyden sonra kestirememek az biraz saflık olmuyor mu? (Teroristin elindeki bombayı patlatmadan mudahele edilmemesi gerektiğini savunmaya benzetiyorum bu durumu)

Ha, bu türban davasında türban diye ağlayan biiiiiipppp ler *her din, görüş, parti, felsefe nin HER TÜRLÜ simgeleri serbest olsun* diye zırlasalardı, o zaman bir nebze anlaşılırlardı (tabii bu istek gerçekleşse iç savaşa sürükleyeceği için desteklemezdim)

Hoşçakalın!

- Ben bu konuda dönemin de değişmiş olabileceğine inanıyorum. Fransa'daki plajlardaki burkini yasağı da,  (başı açıkların içinde olduğu) insanların tepkisine dayanamayıp en sonunda kaldırıldı. 60'lı, 70'li, Hatta 80'li yıllarda işler böyle yürümezdi. Özellikle Türkiye bu konudaki her şeyi kestirip atan tutumuyla batıdan (Fransa'dan) övgü alırdı. Bu Hijap meselesi Fransa'da da belki 20 yıldır filan sorun. Müslüman aileler çocukları bağlayıp da okula göndermek istiyor. Ama Fransa katı davranıyor, bildiğim kadarıyla halen yasak olması lazım.

- Biipler diye bir şey yok. Her şey ülkeye atılan tohumlarla, daha önce atılmış olan tohumlarla, şimdi attığımız 20 sene sonra biçeceğimiz tohumlarla alakalı. Refah/AKP partisi asla gökten inmedi. Birileri bunları besledi büyüttü, 90'Lardan itibaren otomatik bir %40 dinci seçmen kitlesi oluştu. Devlet adamı "ben bunu bilemezdim" diyemez. Bu kişileri bir Kadaffi'den, Saddam'dan ayıran şey budur. Medya, eğitim ve diğer araçları (din de bunun içinde) kitle yaratmasını çok iyi biliyorlar. Ve onlara engel olunmadı. 90'ların sonu, 2000'lerin başı bu açıdan güzel bir dönemdi. Refah Partisinin artık siyasette olmayacağı, Avrupa ile ilişkilerin yakınlaştığı, 8 yıllık zorunlu eğitim sayesinde bu dinci kesime gelecekte de göz açtırılmayacağı algısının olduğu bir dönemdi. Sonradan meydana gelen olaylar komplo demeyim ama büyük bir zibidilik örneğiydi. Yıllarca da sürüp gitti. Ben şu anda rejim sonrası ile ilgili hesaplar yapıyorum. Yeni bir rejim zaten oluştu. İran ve Sudi Arabistan'dan rejim ithal ettik. Tam da 90'lı yıllarda Demirel'İn "Türkiye'nin buna ihtiyacı yoktur" dediği şeyi yaptık. Öyleyse artık sonrasını planlayacağız. Nerede hata yapacaklarını düşünüp restorasyon hesapları yapacağız.

- Şu da var: Havlayan köpek ısırmaz. Türkiye Rusya ile asırlardır düşmandır. İranla da düşmandır ve Arapların Türkilere yönelik sevgisi de zaten dillere destan bir konudur. Türkiye'nin AB ile yakınlaşmaya devam etmek dışında gerçekçi seçeneği yoktur. ABD'nin de Türkiye'yi bırakacağını sanmam. AKP'nin becerebileceği tek şey ülkeyi küçültüp Ürdün benzeri bir ülke haline getirmek.

Bir de bu insanların, nasıl bilmiyorum ama rahatlamaları lazım. BU din sevgisini yaşamalarına engel olmayalım. Bakalım nereye kadar gidecekler. Çünkü bu dünya çapında sorundur. Ben sadece yüzü örten anlayışa karşıyım. Çünkü o kılığa girmiş adam erkek de olabilir. Yoksa yapan kendine yapar. Hatta belki o şekilde kendini güzel hissediyor. Bilemezsin ki.

- Yalnız birileri bazı evliya resimleri filan eklemiş. Bu taraflarda pek görmüyorum. İstanbul'da filan böyle Pakistanlı gibi giyinen tipler var anladığım kadarıyla değil mi? Fotoğrafını çeksenize bu tiplerin. Görelim eylenelim.

Sitelerde Paylaş

Ateistforum'da "müslümanlara şiddet içeren önlemlerin alınması gerektiğini" belirtmek, dincilerin ateistlere karşı şiddet içeren önlemler almasına teşvik etmek anlamına gelir.

Biz, ateistlerin çoğunluğunun böyle bir amacının olmadığını biliyoruz. ama karşı taraf böyle düşünmeyebilir.

Şiddet, gerici, ilkel ve cahilce bir yöntemdir. Şiddet kullanarak hedeflerine ulaşmaya çalışanlar, ileri medeniyetlerde hep kınanmıştır.

Şiddetle elde edilen imkanlar artık uzun soluklu olmuyor. O devir kapandı. 

Mesela Atatürk devrimi çok az şiddet kullanılarak yapıldı. Günümüzde daha da medeni şartlarda benzer bir devrim yapılabilir.

Zaten ülkeye islam getirilirken yapılan katliamların 100de 1i yapılmış olsa, cumhuriyet bugüne kadar gelemezdi.

tarihinde Mindsurfer tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
23 saat önce, kavak yazdı:

Ne ağlaması, kıçımla gülüyorum. Kelime oyunlarını bırakıp, sorularımı yanıtlayınız.

Benim ne istediğimden bihabesiniz, o nedenle bu yaptığınız iftira yersiz. Ayıp.

Siz evvela hayvanvari üslubunuzu  değiştirin, böyle yazınca Sizinle hemfikir olmayanları sindireceğinizi mi sanıyorsunuz ?

Bu da bir şiddet şeklidir, bunu hiç düşündünüz mü ?

O yüzden yanlış kapıdasınız. Hepsini Size iade ediyorum.

Şiddet yok oluş içermezmiş. Yok deve. Zamanında Hitler de yahudileri alıştıra alıştıra kökünü kazımıştı.

Evvella yavaştan ayrımcılık yapmıştı, onları hedef gösterdi, sonra mal varlıklarını gasp etti ve nihayetinde gaz odalarında onları yok etti.

Yani şiddeti kademe kademe  arttırarak hedefine ulaştı. 

Önce Sizin bu forumda yaptığınız gibi sözel şiddet başlar, ardından imkanını bulunca fiziksel şiddet başlar ve bunun sonunda rakibini yok etmeye kadar gider.

Geçmiş Tarih bunun birçok örnekleri ile doludur.

Bana yine dandik bir üslupla yanıt verecekseniz, boşuna uğraşmayınız.

Bak bak

Programlanmış bilinç altı nasıl da çalışıp saldırıya geçiyor.

Hitler gibi birisi çıksa çıksa senin sahiplerinden çıkar.

Sen müslüman savunucususun.

Bak mesajına, haline bak.

Ebola virüsü ile memeli bir organizma bir arada yaşayamaz.

Ebola virüsünün öldürme oranı %90, yani vücuduna girdiği 100 kişinin 90 taneisni kesin öldürüyor.

İslam bir ebola virüsüdür.

Bu virüsün medeniyet, bilim, teknik ve gelişimdeki yok etme oranı %90'dır.

Senin bu virüsü ısrarla savunman da, ancak bu virüsle enfekte olduğunu gösterir.

Senin 9 yaşındaki kızın varsa, onu alıp karı diye ırzına geçebilecek bir kitleyle karşı karşıyasın.

Ve onları savunup beni vahşi, itin önde gideni ilan ediyorsun.

Çocuk tecavüzcüsü seni.

Pislik herif.

Sitelerde Paylaş

Başlıkta tam düşündüğüm gibi tepkiler alıyorum.

Non-Teistler (yani Agnostik, Deist, Panteist, Agnotiğimsi Ateistler) hemen teistlerden yana ittifak kurdu.

Soft Ateistler (yani materyalist temelli olmayan Ateistler) onlar da aynı safa dizildi.

Bu başlık farazi, fantazi ürünü değil.

Bu başlık her Ateistim diyenin Ateist olmadığını göstermek içindir.

Burada müslümanların şiddet veya kısıtlamalarla durdurulmasına karşı çıkan herkes İslamı savunan ve islamın var olması için her şeyi yapacak birer parazittir.

DÜnyada bir düğme olsa, o düğmeye basıldığında islam tüm zihinlerden silinecek olsa, buradaki bu güruh o düğmeye basmamanız için sizi öldürür.

Anlıyor musunuz?

Bu adamlar müslümanların Androidi.

Programları Teistler zora düştüğünde onlardan yana tavır alacak şekilde hemen aktif hale geliyor.

9 yaşındaki kız veya erkek çocuklarını skebilecek pislikleri yaşatmak için sizi öldürürler.

Gerçek bu.

Sitelerde Paylaş

ya siktir git gerizekalı.

bugün kim 9 yaşındak,i kızla evleniyor artık.

ramazanda veya gündelikte birkaç olaydan başka insanlara karışıyor mu müslümler?

türkiye müslümleri abartılacak seviyede rahatsız etmiyor. afganistan gibi bir-kaç ülke kaldı anca o söylediklerini yapan.

bellemiş bi 9 yaş hani var mı 9 yaşla evlenen haberi??

islam diğer dinlere göre daha katıdır, insanları daha asabidir, geri kalmıştır tamam, ama götünden de afaki şeyler uydurup durma.

kaldıki çoğumuzun ailesi müslüm, napalım onlarada mı şiddet uygulauyalım

kaptırmışsın gidiyosun.

bazen ben türbanlı falan görünce kızıyorum ama ciddi ciddi komple ortadan kaldıralım gibi bişy bu ne lan böyle. buna insan bu kdr kafa yorarmı ya

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...