Jump to content

Dünya Erkekleri, Uyanın!

Recommended Posts

19 saat önce, Hiçkimse... yazdı:

http://www.huksam.hacettepe.edu.tr/Turkce/SayfaDosya/erkeklik_ataerklik.pdf

bu düzen içinde hem kadınlar hem de erkekler ezilmeye mahkumdurlar.

bu makale biraz da olsa açıklayıcı olur sanırım. 

Gerçekten güzel bir yazı. @Hizip'in yolladığı videoyla paralellikleri var.

7 saat önce, Hizip yazdı:

Konuyla dolaylı olarak ilgili ve toplumda erkeğin yeri 

Aslında bunlar tamamiyle insan üretimi şeyler değiller. İçgüdüsel bir yanları olduğunu da düşünmekteyim.

11 saat önce, gariban_derviş yazdı:

kardeş birisi bayağı bir canını yakmış ve tahminimce bundan dolayı burda bir patlama yapmışsın aslında hırsından ve üzüntünden adeta burayı bir çıkış yolu gibi görmüş ve adeta içini dökmüşsün.

aslında kadını ve erkeği özgür bıraktığın zaman kadınların ver erkeklerin nasıl canavarlaştıklarını anlatıyorsun.

yapacak birşey yok gerçi kadınların %60- ve %70 i özellikle 40 lı yaşlarından sonra düzeliyorlar hayata dönüp baktıklarında o yaşadıkları şeylerden pişmanlık duyuyorlar olgunlaşıyorlar ama işte o yaşlara gelene kadar yemedikleri halt kalmamış oluyor zaten geri kalan %40 da hala aynı kafada devam eden illet ve pislik artık insanlığı dahi kalmamış bildiğin hayvani özellikleinden başka insani özellikleri olmayan çocuğu içerde uyurken kocasını yatakta bırakıp utanmadan dostuna veya jigolosunun kollarına atılan pislikler oluyor.

o yüzden sana nacizane tavsiyem ya eli yüzü düzgün Allah korkusu olan ve o şekilde yetiştirilmiş kızları ara ve ciddi niyetlerle evlen veya yok illa benim dünyama o kızlar uymaz dersen yapacağın şey 40 ına merdiven dayamış ve her şeyi görmüş ve bunların boş şeyler olduğunu anlamış ve tek derdinin bir yere ait olmak artık sıcak bir yuvası olsun isteyen kadınları ara bul yoksa işin zor kardeş kadın milleti iyice yoldan çıktı ve hatta artık bu iş çılgınlık noktasına ulaştı genç kızlar tam bir felaket  mümkün değil zapt edemezsin.

İçimi dökme yok, sadece insanların bu gerçeklerden habersiz yaşamasının birçok sıkıntı doğurduğunun ve doğuracağının farkındayım.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 64
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

11 saat önce, impressivo yazdı:

Erkekler , ikinci plana düştüler zaten, moruk; neden bahsediyorsun ? :D Erkek olmak artık zor, gerçekten zor.

ohhhooooo sen dur ahir zaman daha kadınlar erkekleri aradan tamamen çıkarıp direk kendileri ile ilişki yaşayacaklar az daha beklede bak neler olacak bir gör kadınların yapısı değiştirildi insanlığın yapısı bozuldu artık kıyamet dönemi gelmek üzere kadın erkek erkekte kadın için yaratıldı ancak bu yapı tamamen bozuldu ve bu yapının bozulmasının en büyük nedeni malesef kuranın yasaklamış olduğu zinanın çok basitleşerek yaşanmış olması işte o hepimizi uzak durun diye yardığı kuranın aslında bize neden zinayı yasakladığının sebebidir.

yakında erkek olmanda bişey ifade etmeyecek hatta erkek olman hiç bir işe yaramayacak insanlık zina kapısından sonuna kadar girdi herşey allakbullak olacak.

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Bilmeyen Adam yazdı:

Gerçekten güzel bir yazı. @Hizip'in yolladığı videoyla paralellikleri var.

Aslında bunlar tamamiyle insan üretimi şeyler değiller. İçgüdüsel bir yanları olduğunu da düşünmekteyim.

İçimi dökme yok, sadece insanların bu gerçeklerden habersiz yaşamasının birçok sıkıntı doğurduğunun ve doğuracağının farkındayım.

kardeş yapılması gereken kesinlikle elli etrafta dolaşıp onun bunun karısını kızını ayartıp o pis isteklerini karşılamaya çalışanları mahallelerinize yaklaştırmamak alayını taşla sopayla kovmalıyız gerekirse dövmeliyiz bu tür insanlar yüzünden hem kızların yapısı bozuluyor hemde ahlaksızlık alıp başını gidiyor ve buna dur denilmezse ki yakın vadede durdurulacak gibi gözükmüyor malesef çok daha kötüsü olacak.

Sitelerde Paylaş
On 12.09.2016 at 18:34, gariban_derviş yazdı:

kardeş yapılması gereken kesinlikle elli etrafta dolaşıp onun bunun karısını kızını ayartıp o pis isteklerini karşılamaya çalışanları mahallelerinize yaklaştırmamak alayını taşla sopayla kovmalıyız gerekirse dövmeliyiz bu tür insanlar yüzünden hem kızların yapısı bozuluyor hemde ahlaksızlık alıp başını gidiyor ve buna dur denilmezse ki yakın vadede durdurulacak gibi gözükmüyor malesef çok daha kötüsü olacak.

Sen değişen dünyanın koşullarından rahatsızsın.

Kızların bozulması olarak adlandırdığın şey aslında onları tıktığınız yerden çıkıp adeta "pazara" açılmaları. Ve bu sizler adına gerçekten korkulacak bir şey.

Sitelerde Paylaş
On 14.09.2016 at 23:13, Bilmeyen Adam yazdı:

Sen değişen dünyanın koşullarından rahatsızsın.

Kızların bozulması olarak adlandırdığın şey aslında onları tıktığınız yerden çıkıp adeta "pazara" açılmaları. Ve bu sizler adına gerçekten korkulacak bir şey.

kardeş dünya koşulları değişmesi çoook öncelerden zaten olmuştu şimdi öyle bir noktaya varıyor ki iş artık o değişmiş olan normal koşullarda çok daha ötesine geçmeye başladı.

artık duygusallık yok olmaya o masum ilişkilerin yerini anlık zevklerin yaşandığı basitçe ilişkiler almaya başladı.artık hatta bu anlık zevkler dahi kesmemeye başladı iş sapıklık boyutuna ulaşmaya kadının kadınla yetmeye başladığı bir döneme doğru giriyoruz.

kadınlar pazarı aştılar sen hala pazarda kalmışsın kardeş aç gözünüde bir bak geçen bir haber sitesinde galiba oda tvde okumuştum artık aşk romanları dahi yazılmaz olmuş çünki tutmuyor ki eskiden aşk denilirdi romantiklik denilirdi şimdi direk 10 dakikada başlayan 1 saat sonrası yatakta biten basit ilişkiler yerini almaya başladı herşey lakayitleşti ve basitleşti ki işte bu zamanın temelleri aslında o dönemler atıldı şimdi aşk romantizm bitti geriye kalan tek şey sadece para kazanmak, ve seks yapmak ötesi bitti tamamen mekanik birer robota dönüştü insanlık ve şimdi buda artık insanları kesmiyor erkek erkekle kadında kadınla yetineceği bir döneme giriyoruz ki onada gireli çok oldu şimdi millete parlatılıp renklendirilerek bu eşcinsellik güzel birşeymiş gibi empoze ediliyor ki zevklerin hepsine doymuş bir insanın en son durağı orası olacak bakalım o zaman neler olacak lanet pis bir hayat aşağılık seviyesiz basitçe nefsleri peşinde koşan bayağı insanların olduğu bir dünya modeli.

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, gariban_derviş yazdı:

kardeş dünya koşulları değişmesi çoook öncelerden zaten olmuştu şimdi öyle bir noktaya varıyor ki iş artık o değişmiş olan normal koşullarda çok daha ötesine geçmeye başladı.

artık duygusallık yok olmaya o masum ilişkilerin yerini anlık zevklerin yaşandığı basitçe ilişkiler almaya başladı.artık hatta bu anlık zevkler dahi kesmemeye başladı iş sapıklık boyutuna ulaşmaya kadının kadınla yetmeye başladığı bir döneme doğru giriyoruz.

kadınlar pazarı aştılar sen hala pazarda kalmışsın kardeş aç gözünüde bir bak geçen bir haber sitesinde galiba oda tvde okumuştum artık aşk romanları dahi yazılmaz olmuş çünki tutmuyor ki eskiden aşk denilirdi romantiklik denilirdi şimdi direk 10 dakikada başlayan 1 saat sonrası yatakta biten basit ilişkiler yerini almaya başladı herşey lakayitleşti ve basitleşti ki işte bu zamanın temelleri aslında o dönemler atıldı şimdi aşk romantizm bitti geriye kalan tek şey sadece para kazanmak, ve seks yapmak ötesi bitti tamamen mekanik birer robota dönüştü insanlık ve şimdi buda artık insanları kesmiyor erkek erkekle kadında kadınla yetineceği bir döneme giriyoruz ki onada gireli çok oldu şimdi millete parlatılıp renklendirilerek bu eşcinsellik güzel birşeymiş gibi empoze ediliyor ki zevklerin hepsine doymuş bir insanın en son durağı orası olacak bakalım o zaman neler olacak lanet pis bir hayat aşağılık seviyesiz basitçe nefsleri peşinde koşan bayağı insanların olduğu bir dünya modeli.

Sence nasıl olmalı? Bir erkek 4 kadın ve cariye edinip onları istediği gibi kullanmalı mı?

Sitelerde Paylaş

Bu konuda erkeklerinde ikiyüzlü davrandığına inanıyorum. Bir kadın için dış görünüş bir erkek için olduğu kadar önemli değil gibi geliyor bana. Hiçbiriniz şişman yada çirkin bi kadınla birlikte olmayı arzulamazsınız karakterine bakmaksızın ama kadınlar böyle erkeklerle oluyorlar. Para içindir statü içindir veya özgüveni yüksektir vs bilemem ama durum bu. Erkekler karaktere kadınlardan daha az önem veriyorlar bana göre.

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, Kromozom yazdı:

Bu konuda erkeklerinde ikiyüzlü davrandığına inanıyorum. Bir kadın için dış görünüş bir erkek için olduğu kadar önemli değil gibi geliyor bana. Hiçbiriniz şişman yada çirkin bi kadınla birlikte olmayı arzulamazsınız karakterine bakmaksızın ama kadınlar böyle erkeklerle oluyorlar. Para içindir statü içindir veya özgüveni yüksektir vs bilemem ama durum bu. Erkekler karaktere kadınlardan daha az önem veriyorlar bana göre.

İyi de sen bu durumda neyi ikiyüzlü buluyorsun?

Sitelerde Paylaş
On 17.09.2016 at 12:26, Kromozom yazdı:

Sence nasıl olmalı? Bir erkek 4 kadın ve cariye edinip onları istediği gibi kullanmalı mı?

valla dostum açık diyim bana göre bu sistemi yaratan bir varlık varsa benim senin dediğin değil onun ne dediği ve ne yaratttığı önemlidir.ister beğen ister beğenme bu sistem yaratılmış haaa ancak burdan varmak istediğim asıl sonuç şu bu tür serbest hayat sisteminde bir denge kuramazsın ya gittikçe sapıklaşıp dibine vurulmuş bir sekskolik toplum olursun yada aile düzeninin devam ettiği normal sade hayatları olan muhafazakar bir sistemin parçası olursun bunun arasını bulmak imkansızdır adım adım dünya toplumunu sapıklaştırdılar.

romantizm dediler aşk dediler çağdaşlık dediler ve şimdi ortada ne aşk kaldı ne romantizm tek gerçeklik hard sex ve hard bir maddi çıkarlı hayat başka hiç bir hedefi kalmadı insanlığın.

ancak insanlık şimdi normal seks işlerinede doydu özellikle bu tür serbest hayatı seçenler için bu sözüm bir insan normal olarak bir konuda doyuma ulaşmışsa artık kendisine başka hedefler arar bu her konuda böyledir.şimdi serbest hayatı ilke edinenler artık normal ilişkilere doydu sırada yaşamadıkları zevkler var işte bu toplumu iyice ahlaksızlaştıracak ve toplumun sonunu getirecek.

ne olursan ol cariye ol veya hizmetçi ol yada ne biliyim köleleri olan bir sahip ol ama önce insan ol nefsinin peşinden giden hayatını nefsani isteklerinin belirlediği hayvanlardan olma o zaman patronda olsan aynı bok olursun cariyede olsan aynı bok olursun.

sadece bunu bu hayatı seçenlere değil kendimede söylüyorum önemli olan insanın kendi hayatında denge kurabilmesidir yoldan çıktınmı bir daha düzen tutturmak çok zor olur herşeyi ölçülü yapmak lazım ben buna inanıyorum.

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, gariban_derviş said:

bu sistemi yaratan bir varlık varsa

Demek ki, şüphe içindesin. Bir yaratan varsa....... )şart kipi içeren cümle ve devamı) ; yani bir varlığın olması şartına göre söylemler... 

bu sistemi yaratan bir varlık varsa benim senin dediğin değil onun ne dediği ve ne yaratttığı önemlidir.ister beğen ister beğenme bu sistem yaratılmış haaa ancak burdan varmak istediğim asıl sonuç şu bu tür serbest hayat sisteminde bir denge kuramazsın ya gittikçe sapıklaşıp dibine vurulmuş bir sekskolik toplum olursun yada aile düzeninin devam ettiği normal sade hayatları olan muhafazakar bir sistemin parçası olursun bunun arasını bulmak imkansızdır adım adım dünya toplumunu sapıklaştırdılar.

Yani  buradan anladığımız sonuç ne ? Mesela, her erkek 4 kadın ile evlilik kurabilir mi ? Diyelim ki ok ! Peki bu durum, dünyadaki sapıklığı, çocuklara tecavuzu, her türlü cinsel suçları önleyecek mi ? 

ancak insanlık şimdi normal seks işlerinede doydu özellikle bu tür serbest hayatı seçenler için bu sözüm bir insan normal olarak bir konuda doyuma ulaşmışsa artık kendisine başka hedefler arar bu her konuda böyledir.şimdi serbest hayatı ilke edinenler artık normal ilişkilere doydu sırada yaşamadıkları zevkler var işte bu toplumu iyice ahlaksızlaştıracak ve toplumun sonunu getirecek.

ne olursan ol cariye ol veya hizmetçi ol yada ne biliyim köleleri olan bir sahip ol ama önce insan ol nefsinin peşinden giden hayatını nefsani isteklerinin belirlediği hayvanlardan olma o zaman patronda olsan aynı bok olursun cariyede olsan aynı bok olursun.

sadece bunu bu hayatı seçenlere değil kendimede söylüyorum önemli olan insanın kendi hayatında denge kurabilmesidir yoldan çıktınmı bir daha düzen tutturmak çok zor olur herşeyi ölçülü yapmak lazım ben buna inanıyorum.

Sadece şimdiki çağda değil, geçmişte de birsürü sapık insan mevcuttu. Sadece teknoloji ve bilginin yayılışı , sapkın ve suç davranışlarını daha küçük yaşlara indirgedi. Toplum olarak bu sapkın örnekleri çocuklarımızdan uzak tutmalıyız. Bir toplumda 12-13 yaşlarında hayat kadınlığı yapanlar, travestiler, okullarda madde kullanımı vs.gibi bir çok örnek mevcutsa; bu sadece toplumu idare edenlerin sorumluluğunda değil, ayrıca o toplumun kendi ahlak yasalarının da çökmüş olduğunu gösterir. Dikkatini çekerim, bulundugumuz toplum da islam toplumu. Ve bu toplumun çoğu; ahlak ilkelerini; örf-adet ve din kurallarından alıyor ! Değilş mi Derviş arkadaşım ? 

Sitelerde Paylaş
3 minutes ago, Hatice49 said:

Selamunaleykum ! :) Evlenin bence evlilik güzeldir çünkü

Ablacıgım yanlış foruma gelmiş olmayasın. :) Ha bu arada aleykumselam. Ama sunu da belirteyim; selamun aleykum 'şalom aleykem' den gelir.Yani kökü israilcedir.Bil istedim. Saygılar...

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, gariban_derviş yazdı:

valla dostum açık diyim bana göre bu sistemi yaratan bir varlık varsa benim senin dediğin değil onun ne dediği ve ne yaratttığı önemlidir.ister beğen ister beğenme bu sistem yaratılmış haaa ancak burdan varmak istediğim asıl sonuç şu bu tür serbest hayat sisteminde bir denge kuramazsın ya gittikçe sapıklaşıp dibine vurulmuş bir sekskolik toplum olursun yada aile düzeninin devam ettiği normal sade hayatları olan muhafazakar bir sistemin parçası olursun bunun arasını bulmak imkansızdır adım adım dünya toplumunu sapıklaştırdılar.

romantizm dediler aşk dediler çağdaşlık dediler ve şimdi ortada ne aşk kaldı ne romantizm tek gerçeklik hard sex ve hard bir maddi çıkarlı hayat başka hiç bir hedefi kalmadı insanlığın.

Önce bu sistemi yaratan biri olduğu kanıtlanmalı ki kanıtlanmadı; sonra da o sistemi kuranın senin düşündüğün şeyi emretmiş olması kanıtlanmalı ki oda kanıtlanmadı.

Sen sekskolik olmak istemiyorsan kendine göre takıl, kendine göre birini bul. Diğer insanlara müdehale etmek gereksiz.

Sitelerde Paylaş
53 minutes ago, Hatice49 said:

bilerek geldim. selamun aleykum arapça kökenlidir. yanlışın var.

Senin yanlışın var. Islamdaki birçok kavram israiliyattan kopyadır. Yani islam yahudiliğin çakması gibi birşey. Sonuçta her ikisi de putperestlik. Selamun aleykum,cehennem gibi arapça oldugu sanılan birçok terim aslında yahudi kökenlidir. Kelimelerin kökenini bilmek çok önemlidir. Neden? Çünkü kendini kandırmamış olursun. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...