Jump to content

Roman, Edebiyat - Almak İsteyen? - Adam Olun Lan

Recommended Posts

5 saat önce, NoOneCares yazdı:

Hocan seni üye olmadığım zamanlarda da görüyordum. Daha önce de kpps kitapları ve pc veriyordun!

Bunları ücretli mi yolluyorsun YOKSA sadece kargo ücreti ile mi?

"istediğimden değil, sadece merakımdan soruyorum"

sen beni öylemi hatırlıyorsun. yav benim güzelliğime, dış görünüşüme değil fikirlerime önem verin (kargo ücreti)

Sitelerde Paylaş
15 saat önce, Robespierre yazdı:

Kağıt kitap mı kaldı hafız? e-kitap varsa yolla.

Elif Şafak/Aşk ne ayrıca? Kitap diye koyduğu şeye bak.

bunların ekitaplarını nerden bulacan. bak postmodernizmi örnekleriyle anlatan kitap var, al öğren. sonra orhan pamuğu anlamıyom, murakamiyi anlamıyom diye dövünüyorsunuz

Sitelerde Paylaş
6 hours ago, copyPaste said:

anlat anlat, çıkar içindeki anadolu çomarını ortaya

Yok benim içimdeki çomar değil de, senin kıçındaki dantel çıkmış ortaya. Elif Shafak ne lan? Yazar mı diyorsun o Fethullah'ın gelinine?

Öyle şeylerden hoşlanıyorsan bir lise öğretmeni arkadaştan rica edeyim, talebelerin kompozisyon ödevlerini göndersin sana. Daha derin metinler bulabilirsin.

Postmodernizmi anlayamıyormuşuz. Orhan Pamuk falan... Emperyalizmin cümle kuramayan kültür komiseri. Bunu mu anlayamıyoruz? Onun yazdıklarını okurken eğer zevk alırsan, bil ki çalıntı bir metin okuyorsundur. Bulaşık suyu gibi şeyler yazar. 

Mangal yapmak isteyen arkadaş varsa Elif Shafak ve Orhan Pamuk'un kağıt bloklarını istetsin. O kağıt tomarları manalı bir işe yaramış olur.

Sitelerde Paylaş
15 saat önce, Robespierre yazdı:

Yok benim içimdeki çomar değil de, senin kıçındaki dantel çıkmış ortaya. Elif Shafak ne lan? Yazar mı diyorsun o Fethullah'ın gelinine?

Öyle şeylerden hoşlanıyorsan bir lise öğretmeni arkadaştan rica edeyim, talebelerin kompozisyon ödevlerini göndersin sana. Daha derin metinler bulabilirsin.

Postmodernizmi anlayamıyormuşuz. Orhan Pamuk falan... Emperyalizmin cümle kuramayan kültür komiseri. Bunu mu anlayamıyoruz? Onun yazdıklarını okurken eğer zevk alırsan, bil ki çalıntı bir metin okuyorsundur. Bulaşık suyu gibi şeyler yazar. 

Mangal yapmak isteyen arkadaş varsa Elif Shafak ve Orhan Pamuk'un kağıt bloklarını istetsin. O kağıt tomarları manalı bir işe yaramış olur.

hocam sen hayallerinde devamlı kötü adamları tepeleyip dünyayı kurtarıyorsun dimi, böyle bi fantezi dünyası yaratmışsın kendine tatmin oluyorsun

yav ben ne diyorum sen ne diyorsun, de get

Sitelerde Paylaş
4 hours ago, copyPaste said:

hocam sen hayallerinde devamlı kötü adamları tepeleyip dünyayı kurtarıyorsun dimi, böyle bi fantezi dünyası yaratmışsın kendine tatmin oluyorsun

yav ben ne diyorum sen ne diyorsun, de get

Dediğini bazen yapıyorum. Hayalimde dünyayı kurtarmak. Yalan yok, bazen yapıyorum...

Oğlum kitap okuma ve kitabı teşvik etme gayretine birşey demiyorum. Hatta takdir ettim. Ama orhanpamukelifshafak kitlesine karşıyım. Bak onun dışındaki yazarlara birşey dedim mi? Demedim. Bu ikili kitle markette para üstü olarak verilmek üzere kitap çıkarıyor. Başka bir işe yaramaz. 

Haa, şimdi fark ettim lan. Okumadın mı sen bunları. İyi iyi. Okuma işte. Adam gibi şeyler oku. Aferim.

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, malta erigi yazdı:

"okumadığım kitaplar" sözünden benim anladığım, adam bir defa okumuş ve işi bitmiş. hiç okumamış değil, yoksa neden satınalsın?

ha, bunları beleş aldığı bir işi varsa bilmem...

yinede manasız. bir kere okuduysa zaten neden 'okumadığım' kitaplar desin. okumuş olmuşsun zaten niye 2 leyesin?

Sitelerde Paylaş

hadi komplo

kitapların içinde sayfaların simetrik olarak kesilip çıkarılmış bir bölüm var. o derin hazneye ise ''şarbon'' koyulmuş. siz herhangi bir kitabı açtığınızda şarbon etrafa yayılıp sizi ve varsa çevrenizdeki herkesi öldürecek. almayın, bu yeni bir terör akımı.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...