Jump to content

Osmanlıcı Ateistler...

Recommended Posts

TRT'de bir zamanlar Derin Kökler adlı bir program vardı. Hala gösteriliyor mu bilmem.

Romalılardan kalma değirmenler, karasabanlar falan göklere çıkarılarak anlatılırdı.

Hele o dokuma tezgahları. Tayvan malı otomatik bir tezgahta yarım günde dokunabilecek halının başında bir sene vakit geçiren o zavallı kızların dramı...

Forumda bazı arkadaşlar 'Doğu Medeniyeti' diye buna benzer şeyleri anlatıyorlar hala.

Doğu Medeniyeti mi kaldı? Artık uyanma zamanı.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 52
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Doğu medeniyetinde sıradan bir gün,sıradan bir olay

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=898674726931921&id=752904831508912&refsrc=https%3A%2F%2Fm.facebook.com%2Fkararsiztanri%2Fvideos%2F898674726931921%2F&_rdr

Bu görüntüleri doğu medeniyetinin! herhangi bir yerinde her an görebilirsiniz..

Doğu kendini aşamayan barbar bir oluşumdur.yeniliğe kapalıdır.Estetik,sanat,bilim en doğrusu akıl bulamazsınız.Kendini aşmak isteyenler bu barbar medeniyet tarafından yok edilir.

Bu barbar medeniyet! masum bir kızı bile kendine tehdit olarak görecek yapıdadır.

Batı medeniyetine kurban olun siz!

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, NoOneCares yazdı:

Ben de bu olayı neden kimse dillendirmemiş diyordum...

Kız cağıza kimse de yardım etmemiş herhalde! Orada olacak aynı anda adama dui chugi yi kösecen ki adam camdan çıksın... 

Sevgi pıtırcığı laikler ve Ateistler ülkenin Bu ve daha beter duruma düşmesine ne diyor merak ediyorum! 

Hani Atatürk çüler şöyle böyle yapar, Zamanı gelince blabla, Şu an için Gerek olmadığından YOKSAAAA 

gibi hava yaratanlardan bahsediyorum

Ataturkculer laik Cumhuriyetciler artik hicbir halt yapamaz bu topraklarda.. Sayilari oldukca az %25'lik bir kesim var bu kesimdende islami falan kenara firlatip Anadolu comarlarina karsi yuruyecek tas catlasa %10 falan cikar bunlarin cesaret etmesi, basariya ulasmasi falan cok cok dusuk bir ihtimal.. Ustelik hep diyorum isin ilginc tarafida tayyibi destekleyen (mhp lilerde dahil) %70-75'lik kesimin icinde en az %25-30'luk kesim sorsan ben Ataturkcuyum der..

Turkiye'nin bir felakete dogru gittigini goremeyen hala islamda kavrulmus Anadolu comarlari icin vatan vatan diyen bir ton ahmak ateist var forumda... 

Sitelerde Paylaş
19 hours ago, Tremor said:

Evinde doğu patentli kaç eşyan var ya da beyninde kaç düşünce var açıklarmısın?

Nickin bile avrupa patentli be..

E, ne yapıyoruz bu durumda? Donları indirip Washington'a doğru domalıyor muyuz?

Bu hayatta neye sahip olduysam, hepsinin karşılığını kuruşuna kadar ödedim.

Teknolojiyi BUGÜN batılılar yapıyorsa, diğer halkları baskıladığı, onları sömürdüğü içindir. Giderek yaşlanıyor, hantallaşıyor ve aptallaşıyorlar. Tekrar doğunun bunlara kayacaktır.

Ha, yanlış anlama doğu batıyı ezmeye başlarsa bu sefer senden daha batıcı olurum. O zaman da senin gibi karaktersizler Çin'i, Rusya'yı yalamaya başlar.

Güç seviyorsunuz oğlum. Güçlü olanı yıkayıp yağlamak bir kişilik zaafiyetidir.

Sitelerde Paylaş
58 minutes ago, Robespierre said:

E, ne yapıyoruz bu durumda? Donları indirip Washington'a doğru domalıyor muyuz?

Bu hayatta neye sahip olduysam, hepsinin karşılığını kuruşuna kadar ödedim.

Teknolojiyi BUGÜN batılılar yapıyorsa, diğer halkları baskıladığı, onları sömürdüğü içindir. Giderek yaşlanıyor, hantallaşıyor ve aptallaşıyorlar. Tekrar doğunun bunlara kayacaktır.

Ha, yanlış anlama doğu batıyı ezmeye başlarsa bu sefer senden daha batıcı olurum. O zaman da senin gibi karaktersizler Çin'i, Rusya'yı yalamaya başlar.

Güç seviyorsunuz oğlum. Güçlü olanı yıkayıp yağlamak bir kişilik zaafiyetidir.

Sen de güçlü ol sömürülme..

Örneğin,batı bilimle uğraşıp uzay da gezinirken sen kızların mini eteğiyle,saçıyla uğraşma!

Uğraşırsan,sömürülürsün.. bu kadar net!.,

Ben her zaman güçlüden yanayım.. doğru söylüyorsun.. Ama benim için gücün anlamı "akıl"'dır..

Ruslar akıl'ı ön plana çıkarırsa en fanatik rus olurum.. ne var bunda?

Bugün için güç artık akıl olmuştur..Bundan sonra da bu değişmeyecektir..

Aklını kullananlar,akılsızları ezecektir,bu kadar..İnsan evrimi,beyini ön plana çıkardı,düşünceye ve akla önem veren toplumlar ayakta kalacak diğerleri yok olacaktır..

Doğu toplumları bunu nüfuslarını arttırma ile çözmeye çalışıyor ama nafile.. Doğu bu kafa yapısıyla batı tarafından yok edilmeye mahkumdur.

Sitelerde Paylaş
18 minutes ago, Tremor said:

Sen de güçlü ol sömürülme..

Örneğin,batı bilimle uğraşıp uzay da gezinirken sen kızların mini eteğiyle,saçıyla uğraşma!

Uğraşırsan,sömürülürsün.. bu kadar net!.,

Ben her zaman güçlüden yanayım.. doğru söylüyorsun.. Ama benim için gücün anlamı "akıl"'dır..

Ruslar akıl'ı ön plana çıkarırsa en fanatik rus olurum.. ne var bunda?

Bugün için güç artık akıl olmuştur..Bundan sonra da bu değişmeyecektir..

Aklını kullananlar,akılsızları ezecektir,bu kadar..İnsan evrimi,beyini ön plana çıkardı,düşünceye ve akla önem veren toplumlar ayakta kalacak diğerleri yok olacaktır..

Doğu toplumları bunu nüfuslarını arttırma ile çözmeye çalışıyor ama nafile.. Doğu bu kafa yapısıyla batı tarafından yok edilmeye mahkumdur.

Güce tapıyorsun. Kişiliğin gelişmemiş. Güce tapmak aklı gelişmemiş olanların davranış şeklidir.

Seçimlerden önce niçin seçim anketi yasaklanır biliyor musun? Çünkü en güçlü partinin belirtilmesini istemezler. Bu haksız rekabettir. Çünkü güçlü olan her zaman fazladan oy alır. Çünkü kuru kalabalık, barbarlık ve cehalet her zaman güçlü olanın peşine takılır. Güce tapmak övünülecek değil utanılacak bir özelliktir.

Sitelerde Paylaş
37 minutes ago, Robespierre said:

Güce tapıyorsun. Kişiliğin gelişmemiş. Güce tapmak aklı gelişmemiş olanların davranış şeklidir.

Seçimlerden önce niçin seçim anketi yasaklanır biliyor musun? Çünkü en güçlü partinin belirtilmesini istemezler. Bu haksız rekabettir. Çünkü güçlü olan her zaman fazladan oy alır. Çünkü kuru kalabalık, barbarlık ve cehalet her zaman güçlü olanın peşine takılır. Güce tapmak övünülecek değil utanılacak bir özelliktir.

Demogoji yapıyorsun,yukarıda gerekçelerimi yazdım,okumamışsın..

Sitelerde Paylaş

Şimdi ; üniversitelerde "siyaset bilimi" diye bir ders vardır. Şimdi bu derste gördüğünüz siyasel sistemleri sosyolojik değerlendirmeye tabi tuttuğunuzda; kapitalizmin bulundugu toplumda; insanlar arasında kutuplaşma yaptığı bir gerçektir,yani nefreti körükleyen bir sistem. Yani ABD'DE olduğu gibi birisi gelip Kafana sıktığı zaman, geberdiğinde bunu normal karşılayacaksın.

Turkiye ve abd kapitalist ülkelerdir. Ayrıca İslam dini de kapitalist bir dindir. Yukarıda yorum yapan çoğunluğu cahil kişiler siyasal bir sistemi savunurken aslında "güce tapan kafa " yapısına sahip olduklarının farkında değiller. Üstelik; avrupa ülkelerini saymış gerzeğin biri, ve bu ülkelere kapitalist demiş. Avrupa ülkelerinin bir çoğunda çoğu ülke, sosyalist sisteme ait değerleri uygulamaya çalışıyor, sosyal demokrasiyi oturtmuşlar ve bu bağlamda düzenlemeler yapıyorlar. 

Bu tarz embesiller için söylenmiş en güzel söz nedir. Deveye diken insanı s.ken!

Sitelerde Paylaş
On 17.09.2016 at 00:09, reloaded1789 said:

Evimdeki eşyaların çoğu Çin malı..

Çin bildiğim kadarıyla da, Doğu ülkesi...

Çin'in orijinal olarak ürettiği bir şey yok..

Çoğu ucuz işgücü nedeniyle batılı firmaların Çin'de üretim yapmasından kaynaklanıyor.

Made in China boş laf.

Evinde Çin'in sıfırdan ürettiği bir marka bulamazsın.

Sitelerde Paylaş

Önceki iletilerde 1000 li yılların başında İngiltere'de yamyamlık ve insan kurbanının olduğundan bahsedilmiş. 1500 sene önce Angıl ve Sakson isimli Cermen kabileleri Britanya adasına ayak basmışlardır. Fakat bunların bu tip gelenekleri olsun ya da olmasın 700 lü yıllarda Hristiyanlığa geçtikleri tarihsel bir gerçek ,300 yıl sonra zaten bu ters durumdan sıyrılırlar. Ancak Britanya'da karşılaştıkları başka bir kavim var Cermenlerin :  Keltler(Galler). Yani bu günkü İrlanda, İskoç, Wales, Bröton gibi ülke halklarının ataları. Günümüzde Avusturya'da 50.000 kadar Kelt varmış. Bunların evlilik töreninde suda, davetlilerin önünde gerdeğe girme gibi tuhaf adetleri var. Gelgelelim bu eski Keltlerin de Druid denen din adamları insan kurban edermiş, üstelik bazen de ailede ilk doğan çocukları. Ne tesadüf ki aynı törenler eski Samilerde de var. Abraham ve İshak'ı zaten biliyoruz. Bir de ben -kendileri de insan kurbancısı olan-eski Romalılar'ın bu Keltler'e her nedense yamyam dediklerini okumuştum. Gerçek manada yamyamlar mıymış bilemiyoruz. Araştırmak gerek. Bunların 1000 li yılların başına kadar tek tük de olsa eski geleneklerini devam ettirme ihtimali var. Yani ben şahsen Robespierre arkadaşımızın haklı olma ihtimalini yüksek görüyorum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...