Jump to content

Recommended Posts

İşte o iş yatabilir biz burada bu işin felsefesini çok derinden inceleriz 3-4 aya dinden çıkarsın. :D Ya da tam zaman vermeyeyim  belki çok kıvraksındır.

tarihinde charm tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
7 saat önce, charm yazdı:

İşte o iş yatabilir biz burada bu işin felsefesini çok derinden inceleriz 3-4 aya dinden çıkarsın. :D Ya da tam zaman vermeyeyim  belki çok kıvraksındır.

yok daha memeler xddd kim kimi yapıyor görecez,ben 5 yıldır dini eğitim alıyorum eski ahit yeni ahit hepsini okudum 100 e yakın evrim belgeseli izledim sayısız evrim kitabı okudum ,bakalım kim kıvırıyor görecez. 

can sıkıntısından üye oldum umarım kaliteli ateistlersiniz.

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, NoOneCares yazdı:

Olmaz isek Cizye mi isteyeceksin?

Yada cennetteki huriler boşta mı kalıyor? 72 yerine 172 verilir ise dinsizlere gerek kalmaz.

Hem sen kimsin ki DinsizAteist leri müslüman yapacağına bu kadar eminsin! Allahın sırf kendi kendine verdiği sözü tutmak için yarattığı dinsizleri müslüman yapacağına emin isen Allah ın işine karışmış olmuyormusunuz ki siz?

Allah istemedikçe hiçbirşey olmaz iken, Dinsizleri dindar yapacağını söylemek dolaylı olarak Allahlık görevini eline aldığın anlamına gelmezmi! Gelmez ise neden?

Mesajında ciddi isen ve müslüman isen, Ava giderken Avlanacağına nerede ise eminim! 

kaza kader cuzi kulli irade her şeyi altüst etmişsin,eğer ki Galiplerden olamazsan cizye yi seve seve alırım.

Sitelerde Paylaş
23 minutes ago, maymun yok darwin yalan said:

yok daha memeler xddd kim kimi yapıyor görecez,ben 5 yıldır dini eğitim alıyorum eski ahit yeni ahit hepsini okudum 100 e yakın evrim belgeseli izledim sayısız evrim kitabı okudum ,bakalım kim kıvırıyor görecez. 

Aneyy; çok video mu izledin? Boylece prof mu oldun? :) Taslaman gerzegini izleyip buraya mi geldin lan yoksa ? Hahhhaaha. Neyse ; evrimci müslo musun, yoksa ensestci Ademci misin? Which one?

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, maymun yok darwin yalan yazdı:

Ooo iyi o zaman 5 yıldır eğitmişsin kendini şimdi kullanma vakti geldi hoş geldin şöyle tokat gibi konular bekliyoruz senden ))) Bir de kendini tanıtman iyi olur Noonecares dediği gibi çünkü müslümanlar kendi aralarında bile çok ayrılıyor.

tarihinde charm tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
On 18.09.2016 at 16:10, NoOneCares yazdı:

Guven ve Charm

Mesajlarınıza kahkaha attım.Özellikle Güven in yolladığı resime baktıkça gülüyorum :D

ileti alıntı yapmadan mesaj gönderildimi uyraı gelmiyor o nedenle geç cevap verdim seni güldürdüysem ne güzel.:D

Sitelerde Paylaş

Tüh... hidayete ulaşmak için son şansımızdı. o da gitti:) 

4 kadın, sayısız cariye, din ticaretiyle zengin olma, tehdit ve zorbalıkla topluma hükmetme, cennette şarap köşk ve huriler..... 

..... anlayacağınız büyük bir fırsatı kaçırdık !

tarihinde Mindsurfer tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...