Jump to content

Ateistlerin ve Hırsitiyanların İftiralarına Kısa Kısa Cevaplar

Recommended Posts

18 minutes ago, Dindarr said:

Bakara 106 ayeti okudum şok oldum :blink:

Sende Oku Şok ol

Allah diyor ki "Biz bir ayeti kaldırmak istedik mi! hakkatten kaldırırız! :D tamamen kaldırır. kalblerden çıkarır tamamamıyla unuttururuz artık o ayeti kimse bilmez ve ondan sonra ya ondan daha hayırlısını indiririz yahut onun mislini indiririz"  diyo

sayın Glock "Leküm dini küm" ayeti kaldırılmamış mı bir bak bakıyım kuran kafirun suresine :D

...... kuran muhammedin yazması neyi kaldıracak :D  senin dinin sana benim dinim bana ayetiyle hak dini islam edinmeyenleri öldürün ayeti birbiriyle çelişiyo bukadar dangalak olma :D  senin allahın muhammed. he bide kalplerden çıkarırız diyo amk dingili insan kalbiylemi okuyoda unutucak daha allahın muhammed beynin noldunu bilmiyo gelmiş burda arap bir dingilin kitabını savunuyosun.

tarihinde PearlyGates tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 175
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

2 minutes ago, Hiçkimse... said:

Müslümanlardaki standart taktik. Sen bana saldırdın önce ozaman benim de sana saldırmaya Hakkım var diyosun yani. 

Bütün cihadlar için bu örnek veriliyordu dı mı??

Kuran diyor ki Bu din haminne dini değildir :D

Allah "Haminne" "Haminne" " Naber Haminne" değildir. :D  Allah "Haminne" değidlir

Ayet : Size küfür edence tecavüz edene sizde Misli ile küfür edin tecavüz edin.

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Hiçkimse... yazdı:

Müslümanlardaki standart taktik. Sen bana saldırdın önce ozaman benim de sana saldırmaya Hakkım var diyosun yani. 

Bütün cihadlar için bu örnek veriliyordu dı mı??

Bu cihat yapsa nolur kafasını kesip eline verirler bu akılla allah bile bunu cehenneme atar hatalı ürün diye . 

Cihat şeriat diye  tuttururlar ama bi bok yapamazlar çünkü korkağın tekiler anca sakal uzatıp milleti üflerler savaşa geldinmi ilk bunlar kaçar fareler gibi :D

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Dindarr yazdı:

Allah "Haminne" "Haminne" " Naber Haminne" değildir. :D  Allah "Haminne" değidlir

Buna biri beyin hediye etsin. Başka ayettede müslüman olmayan herkesi öldürün diyo saldırmasada anlamıyomusun hala girmiyomu kafana , tabi doğru ayetteki gibi senin beynin kalbinde :DDD  

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Dindarr yazdı:

Yani dediğimi diyorsun.

Arkadaş ne diyorsun anlaşılır bir dille konuş. Ben Kuran'ın ne dediğini değil senin ne dediğini merak ediyorum. Sen bi ayet yazıyorsun başka 100 kişi başka şekilde yorumluyor. Dönüp dolaşıyoruz bi çıkmaza giriyoruz. 

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Hiçkimse... yazdı:

Yani dediğimi diyorsun.

Arkadaş ne diyorsun anlaşılır bir dille konuş. Ben Kuran'ın ne dediğini değil senin ne dediğini merak ediyorum. Sen bi ayet yazıyorsun başka 100 kişi başka şekilde yorumluyor. Dönüp dolaşıyoruz bi çıkmaza giriyoruz. 

Bunlar sıkışınca arapça kem küm eder kendileride biliyo dinlerinin ne bok tan olduğunu eğip büküp kurtarmaya çalışıyolar muhonun fantezi kitabını. 

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Glock yazdı:

Bu cihat yapsa nolur kafasını kesip eline verirler bu akılla allah bile bunu cehenneme atar hatalı ürün diye . 

Cihat şeriat diye  tuttururlar ama bi bok yapamazlar çünkü korkağın tekiler anca sakal uzatıp milleti üflerler savaşa geldinmi ilk bunlar kaçar fareler gibi :D

Ne dediği belli değil ki. Gerçi dediği belli olan birine de rastlamadım henüz???

Sitelerde Paylaş
15 minutes ago, Glock said:

lan at yarra kuran muhammedin yazması neyi kaldıracak :D  senin dinin sana benim dinim bana ayetiyle hak dini islam edinmeyenleri öldürün ayeti birbiriyle çelişiyo bukadar dangalak olma :D  senin allahın muhammed. he bide kalplerden çıkarırız diyo amk dingili insan kalbiylemi okuyoda unutucak daha allahın muhammed beynin noldunu bilmiyo gelmiş burda arap bir dingilin kitabını savunuyosun.

......

Hak din "leküm diküm" diyor.

"işte Hak din İslam budur." eğer senin dinin islamın dediğini kabul ediyorsa, İslam içindesin

dediğini kabul etmiyorsa O zaman islamın dışındasın kafiri billahsın çekinelecek insansın o ye :D küfür etme altta kalmamak için bende sana küfür ediyorum olmuyor 

saygılar say bakım elim nazır tutdu :P :DSAsasa ayrılmayalım bundan sonra glock... yoksa glok! gluk gluk gluk :D yaptığın günleri unuttun mu? :D asasa

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Dindarr yazdı:

......

Hak din "leküm diküm" diyor.

"işte Hak din İslam budur." eğer senin dinin islamın dediğini kabul ediyorsa, İslam içindesin

dediğini kabul etmiyorsa O zaman islamın dışındasın kafiri billahsın çekinelecek insansın o ye :D küfür etme altta kalmamak için bende sana küfür ediyorum olmuyor 

saygılar say bakım elim nazır tutdu :P :DSAsasa ayrılmayalım bundan sonra glock... yoksa glok gluk gluk gluk yaptığın günleri unuttun mu:D asasa

Anlamada güçlükmü çekiyosun yoksa bu modeller böylemi. Hak din islam budur diyosun dediğim ayetleri kabul etmiyosun önce git kitabını bidaha oku sonra gel sözlü yapıcam :D

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, Dindarr yazdı:

Ayetleri Yorumluyuşumdan benim ne dediğimi anlamıyor musun yani ? hayret

Senin dediğini kimse anlamıyo zaten. Cennet için çok çaba sarfediyosun ama sonun cehennem :DDD Işid gibilerde kitabına göre cennete gidicek sen avucunu yalıyacaksın yada başka bişeyi :D Olan senin gibilere olucak haberin yok aynen eskide olduğu gibi putperestsin eskiden ataların araplar el-ilaha tapıyodu sonra tüccar-ı dingilin biri geldi putları yıktı dediki putunuz göklerde buna inanadılar niyemi çünkü eski araplarda namaz kılıyolardı kurban kesiyolardı putlara . Bütün dinlerin kökeni sümerliler önce bi araştır sonra gel.

Sitelerde Paylaş

23 dakika önce, Dindarr yazdı:

Ayetleri Yorumluyuşumdan benim ne dediğimi anlamıyor musun yani ? hayret

Haliyle. Bi dediğinde sabit durmuyorsun ki. Habire kıvırıyorsun. Ben ayet filan bilmem öyle. Arapçam da yoktur. 

O yüzden bana anlatırken tane tane anlat. Engin bilgilerinden bizleri mahrum bırakma ????

Sitelerde Paylaş
4 minutes ago, Hiçkimse... said:

Haliyle. Bi dediğinde sabit durmuyorsun ki. Habire kıvırıyorsun. Ben ayet filan bilmem öyle. Arapçam da yoktur. 

O yüzden bana anlatırken tane tane anlat. Engin bilgilerinden bizleri mahrum bırakma ????

O zaman Sor cevap vereyim

Sitelerde Paylaş

İslamiyeti ele alırken hangi kaynaklardan faydalanıyorsun?( bi yerlerden öğrenmiş olmalısın. Yoksa vahiy mi geldi??) 

bu bilgileri derledikten sonra İslamın ana mesajının ne olduğunu düşünüyorsun? 

şu anda yeryüzünde bulunan toplumlardan herhangi birisinin İslamı temsil ettiğini düşünüyor musun?

tarihte İslamı temsil ettiğini düşündüğün herhangi bir toplum var mı? Varsa hangi kriterleri esas alıyorsun?

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Hiçkimse... said:

İslamiyeti ele alırken hangi kaynaklardan faydalanıyorsun?( bi yerlerden öğrenmiş olmalısın. Yoksa vahiy mi geldi??) 

bu bilgileri derledikten sonra İslamın ana mesajının ne olduğunu düşünüyorsun? 

şu anda yeryüzünde bulunan toplumlardan herhangi birisinin İslamı temsil ettiğini düşünüyor musun?

tarihte İslamı temsil ettiğini düşündüğün herhangi bir toplum var mı? Varsa hangi kriterleri esas alıyorsun?

Feyzuaat isimli Kur'an tefsirini okuyorum.

İslam'ın Ana mesajın Allah: "Benim demiyceksin hideyeti veren de benim dalalete düşürede benim rızkı verende benim Herşey benim. diyor yaraturım sevdaysıla etrafına kaşlarını çatma semayı deler gibi dik dik bakma, yeri ezer gibide yürüme" diyor Ana mesaj budur

Şuan yeryüzünde bulunan toplumlardan Türkiyenin islamı temsil ettiğini düşüyorum

Tarihte sadr-ı İslamda demokrasi ile başlayan islamın saltanata ınkılabından sonra islamı temsil eden toplum Kanuniye kadar Osmanlı imparatorluğuydu

kanuniden sonra osmanlı değişti.

Ondan sonra tekrar laik cumhuriyete kavuştuğumuzda zamanda islamı temsil edende yine Türk Milleti olmuştur.

Bu tercihlerinde Esas kriter. Türk Milletinin islamla beraber "Evvela canan, sonra can" diyerek yaşaması ve "Aşktan doğan ahlaka sahip olmasıdır"

Tabi sen bu cümlelerden bir şey anlamamış olabilirsin  bunun açmakda uzun sürer şimdi

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Dindarr yazdı:

İslam'ın Ana mesajın Allah: "Benim demiyceksin hideyeti veren de benim dalalete düşürede benim rızkı verende benim Herşey benim. diyor yaraturım sevdaysıla etrafına kaşlarını çatma semayı deler gibi dik dik bakma, yeri ezer gibide yürüme" diyor Ana mesaj budur

Şuan yeryüzünde bulunan toplumlardan Türkiyenin islamı temsil ettiğini düşüyorum

Tarihte sadr-ı İslamda demokrasi ile başlayan islamın saltanata ınkılabından sonra islamı temsil eden toplum Kanuniye kadar Osmanlı imparatorluğuydu

Ondan sonra tekrar laik cumhuriyete kavuştuğumuzda zamanda islamı temsil edende yine Türk Milleti olmuştur.

Bu tercihlerinde Esas kriter. Türk Milletinin islamla beraber "Evvela canan, sonra can" diyerek yaşaması ve "Aşktan doğan ahlaka sahip olmasıdır"

Tabi sen bu cümlelerden bir şey anlamamış olabilirsin  bunun açmakda uzun sürer şimdi

Allahınız ne meraklı övülmeye.

Aynı putperestler gibi 5 vakit yatıp kalkıyosunuz budistlerden farkınız yok bi fark var oda sizin putunuz hayali onlarınki gerçek taştan.

Allah = insanlara acı çektirmek için yaratmış sümüklünün teki !

İslamın gerçek ana mesajıda bu = bizden olmayanı kesin asın içki yasak zina yasak ama cennette hem meyhane var hemde kerhane :)

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Dindarr yazdı:

Tabi sen bu cümlelerden bir şey anlamamış olabilirsin :D bunun açmakda uzun sürer şimdi

En çok da koyu olan yere güldüm????

bu kadar hırsızlığın ahlaksızlığın pisliğin olduğunu düşünürsek aslında haklısın???

merak etme diğerleri de komikti.

Sen benle dalga mı  Geçiyon. Fatih İstanbul'u fethetti allah allah nidalarıyla yüce dimimizi yeryüzünde baki kaldı inşallahhh????

o dönemde de senin inanmadığın, yeminlerle yalanladığın kadın hakları ve kölelikle ilgili ifade edilen bütün kurallar bizzat devlet eliyle uygulanmışlardır. Ve o dönemin bütün büyük din alimlerinin ortak icmasıyla hem de. 

Bulunduğun durum en hafif şekliyle cehalet. 

Çok klişesin...

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, Dindarr yazdı:

Hak din diyor ki: leküm dini küm veliye din. sizin dininiz size banane diyor

Hak din diyor ki: dinde ikrah yoktur.

Bu ayetlerin aleyhinde olanlar hepsi hak dinde değildir kafirdir onlarla savaşın diyor.

malumunuz üzere Mehmetçik ki onun aslı Muhammed kelimesin türkçecidir Mehmetçik muhammedciktir. Bu ayetlerin aleyhinde olan ışıd kışıd mışıd hepsini tepeliyor şimdi 

5 saat önce, Dindarr yazdı:

Hak din bütünüyle Kur'an'dır. Kur'an ayetleri (Ana yasa)  Maddeleridir. 

Yani sen şunu mu idda ediyorsun!!!

Namazlarda ekseriyetke kısa sürler okunur peygamberimiz namaz da" Kul ya eyyhül kafirun" diyor "Sizin diniz size benim din bana" diyoır

namaz bittimi onlarla savaşın diyor. ya ne kadar saçma alaka yook :D dağdan indim şehre :D

Bak canikom öpüyorum sevgiyle yanaklarından ve diyorum ki.  Hak din bütünüyle Kuran ayetleridir nokta dağılrın

Bir kere cizye:  Ehli kitaptan Allaha ve ahiret gününe inanmayan ateistlerden 

ve allahın ve resülün haram kıldığını haram kabul etmeyen atesitlerden

ve hak bir din edinmeyen atesitlerden alınır. hahahahaah kamon :D

Yani cizyeni (devlete vergini) verdikten sonra istediğin kadar din aleyhinde kıçından salla bizene Kamooon :D

la ibiş

hadi kuran okumuyosun, anlamıyosun..

kendi yazdıklarına da mı kafan basmıyor???

kimin dini kimeyse cizye ne yapraam ???

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...