Jump to content

Ateistlerin ve Hırsitiyanların İftiralarına Kısa Kısa Cevaplar

Recommended Posts

16 minutes ago, NoOneCares said:

Bana hırsızın islamda cezasını yaz!

Şirke düşen ve Bunlara destek olanların cezasını yaz!

Kendi mıçını kurtarma adına Halkı birbirine Saldırtma amaclı din alet edilmiş iftiralar sallayanın cezasí nedir islamda<<<< Bunu da yaz!

Hah haha Ben şimdi  "Türkiyenin islamı temsil ettiğini düşüyorum" Lafımla İktidarları kastetmedin. hahaah aaay  komik şeyler sizi haahaha aaaay

Ben Anayasamızı Kanunlarımızı ilke ve inkılaplarımızı Cumhuriyetciliğimiz halkçılığımız Milletciliğimizi laikliğimizi devletçiliğimiz kastttim

Şahısları ve takabükük bir cemiyeti ve tekabükük :D bir kuruluşu bir topluma bir camiayı kasdetmedim

Takabükük :D  benim uydurdum bir kelimedir ne manaya geldiğini bende şuan bilmiyorum

İslam'da: Hırsızın elinin kesilmesi için iki tane adil şahit olması şarttır. Hangi hırsızlık vakasından ADİL şahit bulunabilir

Yücü Türk Milletimizin kurucuları toplumda Adil kimselerin bulunması pek zor olacağından Hırsızin elini kesmez ;)

Şirke düşünin cezasını Allah ahirette verir. Dünyada ceza yoktur. Antlaşma yaptığınız (Hudeybeye) antlaşmasını alt üst edenlere 5 ay müddet tevbe eder antlaşmaya sadık kalırsanız sorun yok yoksa savaşıcaz denmiştir.

çünkü adamlar antlaşma maddelerini kabul etmiyorlar ki hudebeye antlaşması Müşriklerin istediği gibi bir antlaşmadır. ;)

lütfen cahil cahil konuşup Şirkin cezası dünyada var demeyin beni akşam akşam güldürmeyin haha haha aha

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 175
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Cumhuriyetçi laik atatürkçü yobaz olur mu olur alın size canlı örneği = Dindarr

Dinin şeriat diyor sen çıkmışın laiklik diyosun sizin gibi müslümanlar her zaman kuranla çelişir zaten kuranda kendisiyle çelişiyor.

Sitelerde Paylaş

Medeniyetini taklit ettiğin hayranı olduğu Medeniyetler Henüz Laikliğin "La" sını bilmezken İslam 14 asır önce "LAİKrahe fiddin" dedi. Dinde İKRAH yoktur İman Umur-u Vicdaniyedendir. Vicdana ait bir iştir dedi Bunu en muazzam şekilde ortaya koydu NABEEEEERRRR !!!

Ku'ran ANA YASA MADDE "Leküm diniküm veliye din" Kamoon

Laikliği bir elbise olarak düşünün! Onu Giyecek Hakiki bir Müslüman Türk yoktur! Neden? Çünkü vaktiyle giymiş gelmiştir! Senin Deden doğduğu vakit Laikliği beraber doğdu. in tı sepçın kamooooon :D

Sitelerde Paylaş

İslamda Milliyetçilik yoktur. Fakat Şimdi Müslümanım diyenler ayrılır Kendi milletlerini kurarsa yada bir hıyar gelir Bana Ben tatarım Ben Mekadonun Suriyeliyim Iraklıyım İranlıyım der Ayrılır Övünürse 

Bende Türküm derim TÜRK Milliyetçilik yoksa sana da yok derim hadi Burası Türkiye Ne Mutlu Türküm diyene kamoon Yeeeeeaa derim

Sitelerde Paylaş

Ayrıca TÜRK kelimesi Arapça bir kelimedir. Ne tatarca ne almanca nede frenkçedir. 

TURCO italyanca TÜRK arapçadır. ve Arapça TERK kelimesinden türemiştir. Neyi Terk etti. Aklın vicdanın insanlığın Toplumun kalbin Aşkın Allah'ın SEVMEDİĞİ neler varsa hepsini Terk etmiş, Türk denmiştir Bu isim yalnız sana verilmiştir Hoşuna gitmedi mi ? Kamoon

Sitelerde Paylaş
1 minute ago, Dindarr said:

Ayrıca TÜRK kelimesi Arapça bir kelimedir. TURCO italyancadır TÜRK arapçadır. ve Arapça TERK kelimesinden türemiştir. Neyi Terk etti. Aklın vicdanın insanlığın Toplumun kalbin Aşkın Allah'ın SEVMEDİĞİ neler varsa hepsini Terk etmiş, Türk denmiştir Bu isim yalnız sana verilmiştir Hoşuna gitmedi mi ? Kamoon

Senin hayatta en çok sevdiğin şey arap kıçı yalamak olmalı. Araplara olan bu aşkının sebebi nedir, hiç bu konu üzerinde kafa yordun mu?

Sitelerde Paylaş
35 dakika önce, Dindarr yazdı:

Hah haha Ben şimdi  "Türkiyenin islamı temsil ettiğini düşüyorum" Lafımla İktidarları kastetmedin. hahaah aaay  komik şeyler sizi haahaha aaaay

Ben Anayasamızı Kanunlarımızı ilke ve inkılaplarımızı Cumhuriyetciliğimiz halkçılığımız Milletciliğimizi laikliğimizi devletçiliğimiz kastttim

Şahısları ve takabükük bir cemiyeti ve tekabükük :D bir kuruluşu bir topluma bir camiayı kasdetmedim

Takabükük :D  benim uydurdum bir kelimedir ne manaya geldiğini bende şuan bilmiyorum

İslam'da: Hırsızın elinin kesilmesi için iki tane adil şahit olması şarttır. Hangi hırsızlık vakasından ADİL şahit bulunabilir

Yücü Türk Milletimizin kurucuları toplumda Adil kimselerin bulunması pek zor olacağından Hırsızin elini kesmez ;)

Şirke düşünin cezasını Allah ahirette verir. Dünyada ceza yoktur. Antlaşma yaptığınız (Hudeybeye) antlaşmasını alt üst edenlere 5 ay müddet tevbe eder antlaşmaya sadık kalırsanız sorun yok yoksa savaşıcaz denmiştir.

çünkü adamlar antlaşma maddelerini kabul etmiyorlar ki hudebeye antlaşması Müşriklerin istediği gibi bir antlaşmadır. ;)

lütfen cahil cahil konuşup Şirkin cezası dünyada var demeyin beni akşam akşam güldürmeyin haha haha aha

olm Cidden malsın. Bugün bu ülkede olanların sebebi tek tek kendini bu ülkede müslüman olarak sayan kişilerdir. Bu ülkede tapılan tüm ahlaksızlık ve pisliğin altında tek tek hepsinin imzası vardır. 

Aynı Zamanda hükümetin de dışında tek tek İslami geleneklere baktığında -ki en gözdesi fetöydü- hepsi birbirinden boktan, yoz ve saçma. 

Ülkedeki en gözde yer menzil. Gerisini sen düşün artık????? 

gün geçmiyor ki kendi cemaati olan bi dincinin sapıkça videosu çıkmasın. 

Ülkeye laikliği getirmeye çalışanlar da bu dincilerin elinden kurtulmaya çalışanlarken,.. Allaamm yareppiimm??

ya adil şahit bulunamaz nedir allah aşkına. Off bezdim iyice...

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, Dindarr yazdı:

Ayrıca TÜRK kelimesi Arapça bir kelimedir. Ne tatarca ne almanca nede frenkçedir. 

TURCO italyanca TÜRK arapçadır. ve Arapça TERK kelimesinden türemiştir. Neyi Terk etti. Aklın vicdanın insanlığın Toplumun kalbin Aşkın Allah'ın SEVMEDİĞİ neler varsa hepsini Terk etmiş, Türk denmiştir Bu isim yalnız sana verilmiştir Hoşuna gitmedi mi ? Kamoon

Dindarr, saçmalama. Türk kelimesi arapça değildir. Güç kuvvet anlamında, türük kelimesinden gelir. Bir kaç teori daha var,ama sonuçta arapça bir kelime değil. Ayrıca bunun bu konu ile ne alakası var ? Dalga mı geçiyorsun, adam mı seçiyorsun, bir türlü anlamadım ! Senin yazdıklarını okuyan seni trol zanneder.

Bak kardeşim, ben de seninle aynı taraftayım.Lütfen biraz daha düzgün yaz,tamam mı ? bak beni sinirlendiriyorsun. kafanı kırdırtma yani. :D 

Sitelerde Paylaş

LAİKrahe fiddin mi!!! :lol:

Lan bu müslümler biz ateistleri ancak gülmekten öldürerek bertaraf edebileceklerini anladılar galiba! Günün neşesi oldu bu soytarılık yahu! :D

Bir zaman esprisine, Kuran'la dalga geçmek için "veled dallin" (aaaaamiiiin :D) demesinin yüüüksek maânâaasının :D "baaaak dalin şampuandan allah utandırmasın biraz hisse senedi aldım, yatırım yaptım, o bakımdan veletlerinizi dalinle şampuanlayın, hem bak gözleri de yanmadan yaaaa, cici cici neşeyle çıkarlar banyodan, dalin dalin dalin şampuan yaaaa!" :D demek olduğunu yazmıştım.

Dalin şampuancılardan da reklam ücreti olarak cüzi bir miktar talep etmiştim, göndermediler bostanlıklar! O kadar reklam ettik halbuki!

Amma fakat bu esprinin böyle gerçek olacağını tahmin edemezdim. Nerden edeceksin ülen, ama etmek lazımdı. Bu müslümlerin bu cahil çöl yağmacısı çiziktirmesi bu ilkel cep ajandasını savunmak için atmayacakları takla, yapmayacakları palyaçoluk olmayacağını bilmek gerekirdi.

Sitelerde Paylaş

La dallama mısınız la dalinciler! Bak kaçtır reklamınızı yapıyorum be! Bakın bu müslüm milletine belli olmaz, ciddiye alır bunlar, allahımız emrediyor diye marketlere koşar, koliyle alırlar bak, ondan sonra ne olacak benim bu cukkadan payım? Ha, ne olacak? Siz götüreceksiniz cukkayı, biz bakacaz! Yok ya! Ananız güzel mi la sizin? Benim asabımı bozmayın bak, özelden vereyim ibanımı, paramı postalayın. Yoksa dalinde alkol var kıymayın bebelere günah haram, allah sorar sonra yazarım ona göre! Hatta domuz yağı var yazarım ülen! Yazması beleş... Ama reklam parayla baaaak, tepemi attırmayın benim!

Sitelerde Paylaş

Bir kavle göre yürük yürüyen, göç eden anlamında olduğu gibi türük de türeyen, çoğalan anlamına gelmektedir.

Başka bir kavle göre türk, güç kuvvet anlamına gelen tork'dan gelmektedir. Şimdi arabanın motorunun bir pavır! gücü var, yani beygirle birimlendirilen, kaputun altında kaç beygir kişniyor, onun hesabı, bir de ayrıca tork pavırı! var. Bu tork, çevirme gücüdür. Türk de alır çevirir yere vurur tuş eder anlamına. Türk gibi güçlü filan ayağı...

Aslı da yok değildir, Avrupa ülkeleri az güneş aldığı için bunların D vitamini eksikliği ve kemik zayıflığı olmuştur eskiden. Kemik gelişmedi mi kas da gelişmez. Hunlar da taaa orta Asya'lardan gelip Bizans'ın içlerine kadar ilerlemişlerdir. Herifler step çocuğu. Çelik gibi olmuşlar güneşin altında, uçsuz bucaksız steplerde yürüdükçe.  

Avrupalılar Roma ile dünyaya yayılıp güneş gördükçe güçlenmiş, kuvvetlenmişlerdir. Bakın şimdi hep Yunanlılar ve İtalyanların gözlerinin Kuzey Afrika'da olmasının sebebi nedir? Öyle hep ağaç gölgelerinde su şırıltısı dinlemekle, felsefe yapmakla, şiir okumakla olmuyor, biraz çölde pişecek, çelikleşeceksin! Tarihte çetin savaşlar hep çöllere girerek gerçekleşmiştir. Çöl geçmeyi göze almadığın savaş, kayda değer bir savaş değildir.

Ama Roma da orta Doğu'nun zehirli bataklığına düşünce din yobazlığı ile zehirlenip Avrupa yine Ortaçağ dogmatik din karanlıklarına gömülmüş, bu sefer de Osmanlı tepelerine tebelleş olmuştur. Avrupalıların çocuklarını toplayıp devşirip götürmüş, sömürünün en acımasızını yapmışlar, çocuklarına kadar sömürmüşlerdir Avrupa'yı. Avrupa sömürülmenin dibine vurunca ayıkmış ve din dogmasından kurtulup teknolojiyi geliştirmiş, Osmanlının örekesini bellemiş, bu acımasız sömürgeci imparatorluğu yok etmiştir.  

Sitelerde Paylaş

Roma'nın hatası, Yahudilerle Hristiyanlar arasında tarafsız kalamaması, Hristiyanların tarafını tutması... Yahudilerden çekinmiş, bunlar doğru duracak herifler değiller, boyun eğmez bunlar, bak Hristolara, cici cici, ne dersen meeee kuzu diyerek taraf tutmuşlar. Bir de İsa'nın çarmıha gerilmesi ve bunu Yahudilerin talep etmiş olmaları hikayesi var. Bu tabii uydurulmuş bir hikaye, ama Romalıların vicdan azabı çekmelerini sağlamış bir hikaye. Böylece vaaay bizi dolduruşa getirip bize İsa'yı öldürten Yahudiler vaaaay olmuş.

Böyledir işte... Acır, iyi davranır, yazııık dersen bu dincilere, tepene çıkarlar. Bir sürü masal hikaye uydurur, seni masallara köle yaparlar. Roma da acımış yazıııık manastırlara kapanıyorlar kendi hallerinde, kimseciklere ilişmiyorlar diye bunların tarafını tutmuş Yahudilere karşı. Tabii Hristolar da masalı efsaneyi safsatayı dayayınca koskoca Roma gümbür gümbür... Ortaçağ karanlığı Avrupa'yı kaplamış. Din yobazlığı kasmış kavurmuş yani, öyle böyle değil. Talan etmiş bu Ortadoğu mikrobu Avrupa'ya sızınca. Bu mikrobun girip talan etmediği neresi var!

Tabii Avrupa reform ve rönesansla uyanınca tut ki yetişebilesin. Prangadan kurtulmuş at gibi şahlanmış Avrupa...

Sitelerde Paylaş

Efsanelerin insanlar üzerinde çok büyük etkisi vardır. Benhur filmini izleyenler bilir. Ama tam da bilemezler. O dönem, o filmin yapıldığı yıllarda tüm dünyayı kasıp kavurmuş, duygusal nöbetlere yol açmış inanılmaz etkili bir film.

Roma zindanlarında cüzam olmuş Benhur'un annesi ve kızkardeşinin, tanrının İsa yüzü suyu hürmetine yağdırdığı yağmurda yıkanıp cüzamdan iyileştikleri sahne... Şimdi bize basit gelen o efektler o filmin yapıldığı yıllarda dünyayı hıçkırıklara boğmuş, ağlatmış. Bu filmi izleyip ağlamayan olmadığı söyleniyor. Gök gürültüsü ve şimşekler arasında bardaktan boşanırcasına yağan yağmur altında yıkanan Benhur'un büyük bir zulme uğramış anne ve kızkardeşi iyileşirlerken herkes kendini yerlere ata ata hıçkırarak ağlamış yani, o derece...

Benhur kim, Romalı askerler Yahudilerin ispiyonuyla İsa'yı kırbaçlayarak çarmıha götürürlerken herkesin korkup donup kaldığı ve izlemekten başka bir şey yapamadığı sırada İsa'ya son bir yudum suyu vermiş olan adam... Bir Yahudi... Tabii filmi yapan adamlar burada Yahudilere bir zeytin dalı da uzatmış oluyor. Filmin yapılış amacı çok çatıştık ama artık dost olalım ey Yahudiler mesajı...

"Çile" filmini bu mesajdan yoksun olarak çektiği için Mel Gibson çok eleştirildi. Mel yani tamamen İsa bu Yahudilerin bu ispiyonu yüzünden neler çekti'ye bağladı filmi. Yahudileri kızdırdı.

Sitelerde Paylaş

Peki "Truman Show'u izlediniz mi? Orada Truman'ın öldü sandığı babasına kavuştuğu senaryosu üretilip ekrana yansıtılınca reytinglerin çıldırmasıyla yönetmenin nasıl zevkten dört köşe olduğunu gördünüz mü?

Peki Truman gerçeğe uyanıp seti terk ettiğinde insanların bir anda kanal değiştirdiklerini ve reytinglerin anında sıfır olduğunu da gördünüz mü!

Efsaneler bir anda çığ gibi her yanı sarar, efsanenin dışında kalmak olanaksız gibidir, sürüklenmekten başka çare yok gibidir ama hiç belli olmaz. Efsane bu... Zeplinin havada patladığı gibi bir anda çöker, yok olur. Efsaneler bazen çok dayanıklıdır, ateş püskürten ejderha gibi güçlendikçe güçlenir, kimse onu alt edemeyecek sanılır. Umutsuzluk her yanı kaplar. Bu yalandan kurtulamayacağız zannedilir. Efsanelerin geleceği çok belirsizdir. Ne olacak ne zaman olacak bilemeyiz. Yüksekten düşmek yok edicidir.

Sitelerde Paylaş

Adalet Herkese Eşit devranmak demek değildir. Hak edene Hak ettiği gibi davranmakdır

Kerkes kendi Nefsinde adil olucaktır. Kendi nefsinde adaleti tatbik edicektir ondan sonra adalet isteyebilir.

Başkasının Hakkını kabul etmeyen kendi hakkını da başkasına kabul ettiremez.

Sadr-ı islamdakilerin hrpsi değil sadık müslümanlar Herşey de hakkı kabul ediyorlardı. Hak tecavüzden masundu. Onların arasında Adil şahitler vardı Hırsızlık vakasının cezasının tatbik orada yapıldı

Fakat günümüz toplumunda adil şahit bulunmadığı için Yüce Türk Milletinin kurucuları nö nö no dedi Hırsızın eli kesilmez ;)  kamon 

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, Dindarr yazdı:

Adalet Herkese Eşit devranmak demek değildir. Hak edene Hak ettiği gibi davranmakdır

Kerkes kendi Nefsinde adil olucaktır. Kendi nefsinde adaleti tatbik edicektir ondan sonra adalet isteyebilir.

Başkasının Hakkını kabul etmeyen kendi hakkını da başkasına kabul ettiremez.

Sadr-ı islamdakilerin hrpsi değil sadık müslümanlar Herşey de hakkı kabul ediyorlardı. Hak tecavüzden masundu. Onların arasında Adil şahitler vardı Hırsızlık vakasının cezasının tatbik orada yapıldı

Fakat günümüz toplumunda adil şahit bulunmadığı için Yüce Türk Milletinin kurucuları nö nö no dedi Hırsızın eli kesilmez ;)  kamon 

Homo sapiens sapiens: bilen, bildiğini bilen

cahil: bilmeyen, bilmediğini de bilmeyen

hala hırsızlık diyo adalet diyo arkadaş??????

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...