Jump to content

Binali Yıldırım Tahtaya Yazı Yazıyor

Recommended Posts

Saçma bir konu ve yorum olmuş.

Estetik ve güzel yazmanın kişinin bilgisiyle, zekasıyla, mesleğiyle veya yaptığı görevle ne alakası var ?

Kaldı ki, her insan güzel yazamaz.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, kavak yazdı:

Saçma bir konu ve yorum olmuş.

Estetik ve güzel yazmanın kişinin bilgisiyle, zekasıyla, mesleğiyle veya yaptığı görevle ne alakası var ?

Kaldı ki, her insan güzel yazamaz.

Ama yazışa bak :D bu kadarda olmaması lazım ben bayağı güldüm ne yalan söyleyeyim.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, charm yazdı:

Ama yazışa bak :D bu kadarda olmaması lazım ben bayağı güldüm ne yalan söyleyeyim.

Ona bakarsanız, doktorların yazısını hiç okuyamazsınız.

Bence kendileri bile okuyamıyorlar, halbuki neredeyse ömür boyu mürekkep yalamışlar.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, kavak yazdı:

Ona bakarsanız, doktorların yazısını hiç okuyamazsınız.

Bence kendileri bile okuyamıyorlar, halbuki neredeyse ömür boyu mürekkep yalamışlar.

Bilmiyorum yani ben bu ülkeden bir şey anlamadım başbakan düzgün mü yazmalı yoksa yazısı önemli değil mi bilmiyorum, kim neyi düzgün yapmalı kim ne yapıyor onuda bilmiyorum bu ülke var mı biz var mıyız onuda bilmiyorum ben çekiliyorum bu konudan :9

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, charm yazdı:

Bilmiyorum yani ben bu ülkeden bir şey anlamadım başbakan düzgün mü yazmalı yoksa yazısı önemli değil mi bilmiyorum, kim neyi düzgün yapmalı kim ne yapıyor onuda bilmiyorum bu ülke var mı biz var mıyız onuda bilmiyorum ben çekiliyorum bu konudan :9

Önemli olan bence, ülkeyi düzgün ve adaletli yönetsin. Yok eğer yapamıyorsa, başkası gelsin.

Sitelerde Paylaş

Sol eli ile yazıyor. Muhtemelen solak.

Olağanüstü bir durum göremedim ben. Kamera rahat çekim yapsın diye biraz kenarda durarak yazıyor. Normalde insan o tahtaya yazı yazarken tahtanın önünü kapatır. Nedense çekim yapabilsinler istiyor ve kenarda durarak yazıyor. Garip görüntünün sebebi bence bu.

Böyle muhalefet mi olur ya? Adam İtü mezunu bir mühendis.

Sitelerde Paylaş

Çok kötü bir şey değil insani bir durum fakat sonuçta bir başbakan. Her şeyiyle örnek olması gereken bir makamda.

Takır takır ingilizce konuşup, kaliteli yazı yazması gerekir. Bir çok özelliği olmalı.

Sempatik bir adam fakat böyle yazı yazılmaz.

O aynı sınıfta bir kaç çocuktan tahtaya yazı yazmasını istesen daha iyi yazar belki.

Ğ'nin şapkasını Ö'nün noktalarını yazmayı da unutarak, kötü yazmaktan ziyade Türkçe harfleri doğru kullanamadığı da görülüyor.

Büyük şirketler de iş görüşmelerinde kişinin yazı stiline önem veriliyor. Yazdığı yazının insanın karakterini ele verdiğiyle ilgili bilgiler de mevcuttur.

Eğer bir muhtar olsaydı, bu dediklerinize katılırdım.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...