Jump to content

İslam ın ensest ilişkiye bakışı

Recommended Posts

On 24.05.2008 at 14:56, Andromeda yazdı:

Ona da çirkin vermese olmuyor mu yani ?... Eline mi yapışıyor Allah'ın, zor mu geliyor bir güzel kız daha yaratmak? :rolleyes:

Muhammed'in uckuru için ayet indiren tanrı Adem'in çocuklarına karışmayın kura cekin diyor. Böylece ilk düşmanlığın baş sebebi tanrı oluyor. Ne olurdu yani sana bu kariyi ona da şu kariyi nikahladik dese ne olurdu ?

Yada kardeş evliliği yaptirdin madem bir boka bulastin . Yeni bir Düşmanlık yaratacağına güzel olan kızı ikisini de helal etseydi.  birer gece sırayla halvet olursunuz deseydi olay cinayete dönüşmezdi.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 41
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Peki soyle bi soru sorsam ben bu konular hakkinda araştırma yaptim ve en derine kadar indim hamd sun cıktım.Allah c.c bir seyi ilk basta olmasini gerektigini soyleyip sonradan bunu yasak kiliyorsa orda bi celiski vardir.Adem ile Havva ilk insan oldugu halde Allah ın yasak kıldığı nesneyi tuketip cezalandilar.Allah c.c. boyle birseye izin verdigini ve sonradan bunu yasak kildigini dusuncek olursak orda soru isareti olusur.Bilimsel olarak Kuran-ı Kerim bi magarada en eski.bicimde bulunmud ve bazı yapraklari yirtikti oraya Muhammed Sav.kendi isine geldigi gibi o zamanin sartlarini kullanmak icin birseyler yazmis olamazmi? Sonucta ilk İnsanoğlu nefsine yenik dusmustur ve yasak kilinan seyi yapmistir bu durumda Muhammed'inde boyle bi yanlisa dusme ihtimali yokmudur sizce yani boylr birseyi o anki hatasini telafi etmek icin Allah c.c. yasak kildi ayet geldi diyemezmi ?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...