Jump to content

Kadınlara cennette bir şey var mı ?

Recommended Posts

Kadınlara özelliklede dul kadınlara cenette bıyığı yeni  terlemiş gilmanlar verilicek,  :)   fakat benim merak ettiğim birşey var, cennet ve cehenneme alternatif bir

mekan varmı? örneğin ben cennette rahat edemem, orda kötülerde olucak kötülerden kastım, müslüman kötü insanlardır, cehennemden  sürekli cenette 

sapıklar abazalar ve psikopat ruhlu müslüman erkekler ve kadınılar gelicek, düşündüm taşındım, cehennemde dawkins olucak, tüm filofozlar orda olucak

,dedm kendi kendime, bütün gece derin düşündüm, sınırsız kafirizm full mantık, tamda bana göre bir yerdi cehennem, % 100 mutlu olucağım bir yer

bu yüzden içim çok rahat belki aşk acısı çekiyor kalbim ama vicdanım çok rahat, çünkü orda darwin abimiz olucak, okumuş aydın kafir!  insanlar olucak..

çok ciddiyim, cehennem oldukça kaliteli bir yer olucak, ciddi insanların yandığı yanıp bronzlaştığı karizmatik, topluluklar olucak,

her yer felsefe akıcak, akan şarapların yerine ırmaklardan ateşli yeni hamura basılmış ewrim teorisi gelicek, şaraplar yerinede

ATEŞ SUYU olucak  cahil ve yobazların yerinede, akıl ve mantıkla özdeşleşmiş, asla yalan söylemeyen tüm atheistler deistler ve agnostikler 

olucak bundan büyük oonur ve gururmu? olur.  :)

umarım cennete  gitmem, çünkü çok üzülürüm, cehenneme gitmek isterdim, tüm sevdiğim ve saygı duyduğum insanlar orda olucak,

tabi bu kurgular hayal gücümün bir sınırı olmadığını ispatlıyorsada içimden bir ses keşke cennet ve cehennem olsada, 

birşeyleri tam olarak anlıyabilsem diyor, bilnçaltımdaki bir süper sonic düşünce diyorki  en azından gerçeği öğrenmek adına

herşeye katlanmak zorundasın, 

çok iyi  ama   gerçeğin gerçek olduğunu anlıyabilmek için nasıl? bir yok izlemeli bunun ispatıda belli olmadıgı için olsa gerek içimde

korku ve şüpheye her zaman yer olucaktır , tek arzum gerçeği ölmeden önce anlıyabilmektir. yoksa herşey çok anlamsız olucaktır. 

tarihinde hydra tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 93
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

3 dakika önce, hydra yazdı:

Kadınlara özelliklede dul kadınlara cenette bıyığı yeni  terlemiş gilmanlar verilicek,  :)   fakat benim merak ettiğim birşey var, cennet ve cehenneme alternatif bir

mekan varmı? örneğin ben cennette rahat edemem, orda kötülerde olucak kötülerden kastım, müslüman kötü insanlardır, cehennemden  sürekli cenette 

sapıklar abazalar ve psikopat ruhlu müslüman erkekler ve kadınılar gelicek, düşündüm taşındım, cehennemde dawkins olucak, tüm filofozlar orda olucak

,dedm kendi kendime, bütün gece derin düşündüm, sınırsız kafirizm full mantık, tamda bana göre bir yerdi cehennem, % 100 mutlu olucağım bir yer

bu yüzden içim çok rahat belki aşk acısı çekiyor kalbim ama vicdanım çok rahat, çünkü orda darwin abimiz olucak, okumuş aydın kafir!  insanlar olucak..

darwin din adamı olacaktı babasının isteğiyle. bir gezip geleyim diye gemiye bindi başını yaktı garibim. 

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, AdamOre yazdı:

darwin din adamı olacaktı babasının isteğiyle. bir gezip geleyim diye gemiye bindi başını yaktı garibim. 

:0_80cbc_37a71a73_L:vahh vahhh çok  sevindim, darwin cennete  gitseydi,  inanki  çok üzülürdüm,  onun sayesinde, şempanzenin akrabası olduğumu öğrendim. bu yüzden 

% 98 genimle gurur duyuyorum ve canım sürekli muz çekiyor, her hafta marketten 2 kilo muz alıyorum.   

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, hydra yazdı:

:0_80cbc_37a71a73_L:vahh vahhh çok  sevindim, darwin cennete  gitseydi,  inanki  çok üzülürdüm,  onun sayesinde, şempanzenin akrabası olduğumu öğrendim. bu yüzden 

% 98 genimle gurur duyuyorum ve canım sürekli muz çekiyor, her hafta marketten 2 kilo muz alıyorum.   

?

cehennemde konuşulabiliyor mu acaba? biliyor musun?

Sitelerde Paylaş
Şimdi, AdamOre yazdı:

?

cehennemde konuşulabiliyor mu acaba? biliyor musun?

:lol:bilmiyorum hiç gitmedim, eğer bir gün yolum düşerse, ilk  sana haber veririm, benim tahminim büyük olasılıkla  atheistçe! agnostikçe deistçe! deterministçe!  septikçe!

nihilistçe! ve panteistçe konuşuyor olabilirler..  :lol:

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, hydra yazdı:

:lol:bilmiyorum hiç gitmedim, eğer bir gün yolum düşerse, ilk  sana haber veririm, benim tahminim büyük olasılıkla  atheistçe! agnostikçe deistçe! deterministçe!  septikçe!

nihilistçe! ve panteistçe konuşuyor olabilirler..  :lol:

kuranda incilde filan yazmaz mı? gidip de dönmemek var. ya konuşamıyorsak. darwinle sadece bakışmak harbi cehennem olabilir ?

Sitelerde Paylaş
17 dakika önce, AdamOre yazdı:

kuranda incilde filan yazmaz mı? gidip de dönmemek var. ya konuşamıyorsak. darwinle sadece bakışmak harbi cehennem olabilir ?

yazmazzz hiç ümütlenme maksat , herşey gizem olsun, bu tanrı gizemi çok seviyor, sanırım bu tanrıda bir kadına aşık olmuş adıda gizem, bu yüzden herşey

gizemli olmuş olabilr, çok sacma bir teori  değilmi?  gülmek serbest, 

o değilde, cehennemde bir gidiyormuşuz her yer manita kaynıyor,  cennette ise buz gibi tübanlı müslüman kadınlar, aam cehennemde ateşli ve sexi babyler bizi 

beklıyor olabilr, ölmeden önce tabutuma bol  bol parfüm sıkıcam hazırlıklı olsun öyle değilmi? saçlarıda briyantınledıkımı? tamamdır, bize bakmıyacak kıza 

kız demem ben, 10 dakıkada atarım bu ben  ateşli manıtaları yatağa hiç şüphen olmasın bu tarz konular uzmanlık alanımdır,  üzülme sanada ayarlarız

bir  kafir! manita..  :lol::0_80cbc_37a71a73_L:

Alıntı

tarihinde hydra tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
16 dakika önce, deadanddark yazdı:

Neden öncelik huriler ve gilmanlarda oluyor? Cinsellik cennette de mi bu kadar önemli? Yapabilecek cok farkli o kadar sey varken!!

mesela ne yapmak isterdiniz? cennette  :)  öncelik sıranız nedir?  benim anlamadığım şu cennette cinselliğe ne gerek? varki, sadece ruh olucaz.

cinsel organlarımız olmuyacak, nasıl? olucak bu cinsellik her zaman merak etmişimdir...   :0_80cbc_37a71a73_L:

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, hydra yazdı:

mesela ne yapmak isterdiniz? cennette  :)  öncelik sıranız nedir?  benim anlamadığım şu cennette cinselliğe ne gerek? varki, sadece ruh olucaz.

cinsel organlarımız olmuyacak, nasıl? olucak bu cinsellik her zaman merak etmişimdir...   :0_80cbc_37a71a73_L:

Peki geri cekme yada o garip balon gibi esneyen plastiklerden de kullanmak zorunda kalacak miyiz? Huriler cocuk dogurabiliyor mu?  Ben cennete uzun bir süre ucmayi isterdim, sonra bu dünyada cevabini bulamadigim sorularimin cevaplarini arardim.Tanri ile konusurdum. Güzelce donatilmis ve mumlari yakilmis bir masa, yan tarafta bir sömine , en sevdigim ses biri yagmurun digeride atesin yaktigi kömür ve odundan cikan citirtilar.

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, deadanddark yazdı:

Peki geri cekme yada o garip balon gibi esneyen plastiklerden de kullanmak zorunda kalacak miyiz? Huriler cocuk dogurabiliyor mu?  Ben cennete uzun bir süre ucmayi isterdim, sonra bu dünyada cevabini bulamadigim sorularimin cevaplarini arardim.Tanri ile konusurdum. Güzelce donatilmis ve mumlari yakilmis bir masa, yan tarafta bir sömine , en sevdigim ses biri yagmurun digeride atesin yaktigi kömür ve odundan cikan citirtilar.

şu an teizmin hayaliyle yaşamak ne acı? değilmi?  bazen diyorumki keşke bir ormanda doğsaydımda, bu günleri hiç varolmasaydı ve ben burda olmasaydım,

en azından cahillik mutluluktur deyimini ispatlamış olurdum. insan zeki olunca asla mutlu olamıyormuş bunu çok uzun yıllar sonra anladım. :) 

Sitelerde Paylaş
49 dakika önce, hydra yazdı:

şu an teizmin hayaliyle yaşamak ne acı? değilmi?  bazen diyorumki keşke bir ormanda doğsaydımda, bu günleri hiç varolmasaydı ve ben burda olmasaydım,

en azından cahillik mutluluktur deyimini ispatlamış olurdum. insan zeki olunca asla mutlu olamıyormuş bunu çok uzun yıllar sonra anladım. :) 

Insan asil zekiyse mutlu olur, yapman gereken bunu cokca ispata kalkismamak.

Sitelerde Paylaş

Bildiğim kadar Darwin Nuh Tufanına kanıt bulmak için yola çıkar. Sonra İlgiltereye döndüğünde gözlemlediği, bulduğu bilgileri yazıp yazmamak konusunda uzunca bir zaman düşünür.

Biz ateistlerin müslümanken "Allah biz insanlardan ne istiyormuş, bize ne diyormuş" diye Kuranı okuyup içindeki kölelik, insanları öldürmemizi istemesi, kadınları birer mal olarak görmesi gibi içindeki insan haklarına aykırı, eşitlik ve özgürlükleri kısıtlayan hatta yok eden, şiddet ve hakaret içeren bir kitap olduğunu gördükten sonra kendi vicdanımıza mı yoksa bize çocukluktan beri öğretilen (yalan yanlış) "bilgilere" mi inanalım diye düşünerek ve sonunda bilime ve hayatın gerçekleriyle uyuşmayan hurafeler, cin-melek-peri gibi hayali canlılardan bahseden kitapa değil de aklın bilimin gösterdiği yolu seçememiz gibi! Darwin de ömür boyu kendisine anlatılan yalanlara mı yoksa kendi gözleriyle gördüğü gerçeklere mi inanayım diye bayağı düşünme gereksinimi duymuş. 

Konuya dönecek olursak bildiğim kadar İsanın annesi Meryem Muhammede karı olur.
Evlenmeden ölmüş kadınlar (hatırladığım kadar) ya Muhammede veya şehitlere karı olurlar. (Tam kimeydi hatırlamıyorum)
Ve "normal" (evlenmiş) kadınlara yine bu dünyadaki kocaları düşer.
Yani erkekler cennette hurilerle orgieler yaparken kadınlara "nuriler" verilir diye bir söz Kuranda yoktur. 

Zaten bildiğim kadar cennette huzur var. Kötülük vs yok. 
-İstediğiniz gıdalar var.
-Baş ağrıtmayan şarap var. (Düşünün o günlerde kola, fanta gibi şekerli/tatlı içecekler yok. İnsanlara devamlı su için demek o kadar popüler olmayacağından ağıza tat veren şarap cennete girmiştir.)
-Ve seks yapmak için bir çok huriler var.
-Bıyığı terlememiş, tüysüz  gilmanlar  DUL kadınlar için ha?!? Dul, kocası ölmüş?!? 
Gilmanlar var ama onların kadınlar için olduğu müslümanlar tarafından kabul görmemektedir. Kuranda da böyle bir şey yazmaz.
Yani anladığım kadar onlar cennette hizmetçidir. (Veya erkekler için de olabilirler)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...