Jump to content

Çok eşlilik için kadınların rızası şarttır yalanı

Recommended Posts

Kim uydurdu bu yalanı nereden çıktı anlamıyorum. Bu tatlı su müslümanları kendi kafalarından hayali bir İslam uydurmuş millete keklemeye çalışıyor.

Kimse de sormuyor ki bir kadın neden kocasını paylaşmaya razı olsun?

Bir kadın kocasını paylaşmaya razıysa bunun iki sebebi olabilir

1- Kocasını sevmiyordur. Para yemek için evlenmiştir.

2- Gavattır.

Aklı başında kocasını seven bir kadın kabul eder mi böyle bir şeyi?

+Karıcım sen bana yetmiyorsun ben ikinci bir kadın istiyorum izin veriyor musun?

-Tabi ki kocacım dört taneye kadar kadın alma hakkın var. İstediğin kadar sevişebilirsin no problem.

Bu mu yani bunların hayal ettiği? 

Sitelerde Paylaş

Sen nasıl bir tipsin lan?

Hem Müslümanlar için canını vermeye hazırsın

Hem de şöyle olur mu böyle olur mu diye adamları eleştiriyorsun.

Adamlar rahat rahat burada yaşasın, karılarıyla oynaşsın, minarelerini sivriltsin ve ezanı kulağına soksunlar diye ordularında tüfekle savaşmaya gidersin.

Bu nasıl şey?

Sitelerde Paylaş

Cok eslilik,yada tek eslilik,egerki konunlastirilirsa/dinin emri haline vegirilirse MOKU CIKAR.

Zaten  hiristiyanlgijnbir mezepi böyle dogmustur..yani bosanamama geregi dogmustur.

Illaki böyle olmasi gerekir denilirse....tek eslilokte,cok eslilikte bas belasdir.

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Türk Torunu yazdı:

Kim uydurdu bu yalanı nereden çıktı anlamıyorum. Bu tatlı su müslümanları kendi kafalarından hayali bir İslam uydurmuş millete keklemeye çalışıyor.

Kimse de sormu

yor ki bir kadın neden kocasını paylaşmaya razı olsun?

Bir kadın kocasını paylaşmaya razıysa bunun iki sebebi olabilir

1- Kocasını sevmiyordur. Para yemek için evlenmiştir.

2- Gavattır.

Aklı başında kocasını seven bir kadın kabul eder mi böyle bir şeyi?

+Karıcım sen bana yetmiyorsun ben ikinci bir kadın istiyorum izin veriyor musun?

-Tabi ki kocacım dört taneye kadar kadın alma hakkın var. İstediğin kadar sevişebilirsin no problem.

Bu mu yani bunların hayal ettiği? 

desene cennette dünya kadınlarının lakabı gavat olacak.

bide müslümanlar 

cennetin kadınlarına mümineler demezmi.??

cennet gavatları olcak lakapları.

Sitelerde Paylaş
On 14.10.2016 at 01:03, leonardo18 yazdı:

Bin Ladin değil mi sonuncudaki ark plandaki herif?

Kendi dininde saygıdeğer bir yere sahip olan birine neden "herif" diyorsun?
Neticede insanlığın yüzkarası, ama islamın yüzakı bir adamdan bahsediyoruz.

Bin ladin olamaz. Usamme Bin Ladin, gerçek islam terbiyesiyle yaşamış, mümkün olduğunca dininin gereklerini uygulamaya çalışmış bir adamdır.

Bu fotoğrafta ise önde kolları görünen 2 "ahlaksız" kız çocuğu görünüyor!

abu_adam2.jpg

İslam toplumlarında 4-5 yaşındaki küçük çocuğunu düzgün baş örtemediği için kafasını yere vurarak öldüren nurlu insanlar varken böyle küçük çocuklara gereken cezayı vermeyen adamları Bin Ladin'le benzeştirmek islama dil uzatmak anlamına gelir.

Bknz:  =1=    =2=                   

Bu fotoğraftaki adam her ne kadar yobaz bir dinci de olsa, henüz insanlıktan tümüyle çıkamamış. çok az da olsa bir insanlık kırıntısı var gibi. belki küçük kızlar komşuları. yine de büyüyünce anne babasını yoldan çıkarabilir. Kehf 74 & 80 de bu tarz çocukların dinen ne kadar sakıncalı oldukları anlatılmıştır.

Ha diyorsan ki, "bunlar islamda yoktur" aynı örneklerin yaşandığı başka toplumlar da göster ki, kimse islama mal etmesin?

Mesela kendi felsefesi adına çocuk öldüren, kıyafetini beğenmeyip kadınlara saldıran birkaç ateist agnostik deist filan gösterirsen, belki dine yaklaşmaya başlar insanlar?

Ya da biraz daha kolaylık olsun "Budizm, neden yanlış anlaşılmıyor" böyle bir soru var. henüz hiçbir müslüman cevap veremedi...

Belki ilk cevap verebilen sen olursun? hadi bakalım kolay gelsin.

tarihinde Mindsurfer tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...