Jump to content

Kızım oldu 13 gün önce isim bulamadık hala

Recommended Posts

Ben moda olmuş isimleri değil, klasik isimleri seviyorum. Moda olan isimler 10 sene sonra alay konusu olabiliyor. Bugün Berkcan'lar falan dalga konusu olmaya başladı.

Benim de yakın zamanda oğlum oldu. Babamın ismini verdim. Eşim hamileyken düşündüğüm kız isimlerini söyleyim.

Nihan

Feride

Eda

Nilüfer

Sitelerde Paylaş
8 hours ago, Robespierre said:

Ben moda olmuş isimleri değil, klasik isimleri seviyorum. Moda olan isimler 10 sene sonra alay konusu olabiliyor. Bugün Berkcan'lar falan dalga konusu olmaya başladı.

Benim de yakın zamanda oğlum oldu. Babamın ismini verdim. Eşim hamileyken düşündüğüm kız isimlerini söyleyim.

Nihan

Feride

Eda

Nilüfer

Abi sen nasıl milliyetçisin hadi Müslümanlar cahillik edip Arap ismi koyuyor sen niye yapıyorsun bunu?

Türk dediğin çocuğuna Türk ismi koyar.

Sitelerde Paylaş
1 minute ago, zeus- said:

Aleyna

Al işte sen sabah akşam burada İslam'ı eleştirip durmuyor musun? Müslümanların sırf Kuran'da geçiyor diye kızlarına koyduğu, "üzerimize" anlamına gelen aptalca bir ismi tavsiye ediyorsun burada da. Bu ne çelişki?

Sitelerde Paylaş

Büte (Fidan),  Söykem (Sempati) adlarını düşünebilirsiniz
ama bu adlar çağatayca olduğu için nufus müdürlüğü izin vermeyebilir.
Ayşe Fatma'ya izin verip Büte Söykem'e izin vermemek TC'nin yapabileceği bir tuhaflıktır.
Bunun dışında, yukarıda arkadaşların yazdığı Açelya, Ece ve Ezgi adlarını ben de severim. 

Sitelerde Paylaş

Benim elimde de uygun fiyata uluslar arası silah ticareti olarak ne ararsan var. İnternetten satıyorum. Pay-Pal usulü.

Kalaşnikof, Uzi, M-16, G-3, kara mayınları, C-4 Patlayıcı, El bombaları, Smith-Weson'lar, Zig-zag tabanca, Bubi tuzaklı patlayıcı, Zaman ayarlı bomba, Hardal gazı, Bazuka, Katyuşa roketleri.

İrtibat için özelden mesaj atabilirsiniz ya da Darknetten iletişime geçebilirsiniz

tarihinde leonardo18 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, leonardo18 yazdı:

Benim elimde de uygun fiyata uluslar arası silah ticareti olarak ne ararsan var. İnternetten satıyorum. Pay-Pal usulü.

Kalaşnikof, Uzi, M-16, G-3, kara mayınları, C-4 Patlayıcı, El bombaları, Smith-Weson'lar, Zig-zag tabanca, Bubi tuzaklı patlayıcı, Zaman ayarlı bomba, Hardal gazı, Bazuka, Katyuşa roketleri.

İrtibat için özelden mesaj atabilirsiniz ya da Darknetten iletişime geçebilirsiniz

Komik Bile degil!!

Heyse!!  

Kiz cocugu ha !! ( ilk önce saglik afiyet)

BiLGEHAN !!!

Saglikli olsun !!! Mutlu olsun!¡!

Sitelerde Paylaş
19 saat önce, leonardo18 yazdı:

sen aşağıdaki angavutun mesajına bakma..

o ne anlar esprinin iyisinden.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...