Jump to content
Türk Torunu

Yasin Börü ölümsüzdür

Recommended Posts

Aslında 7 Ekim'de ölmüştü galiba ama bugün aklıma geldi.

PKK tarafından vahşice katledilmiş masum bir çocuktu. Ha gerici yobaz ve hatta Atatürk düşmanı bir aileden geliyor olabilir ama çocuktu sonuçta çocuk.

Kimseye bir zararı dokunmadı kendi halinde bir çocuktu. PKK'lı da değildi.

Bu çocuk için ağıtlar yakılmalı, şarkılar bestelenmeli, heykeli dikilmeli.

Yasin Börü ölümsüzdür. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
25 minutes ago, Türk Torunu said:

Aslında 7 Ekim'de ölmüştü galiba ama bugün aklıma geldi.

PKK tarafından vahşice katledilmiş masum bir çocuktu. Ha gerici yobaz ve hatta Atatürk düşmanı bir aileden geliyor olabilir ama çocuktu sonuçta çocuk.

Kimseye bir zararı dokunmadı kendi halinde bir çocuktu. PKK'lı da değildi.

Bu çocuk için ağıtlar yakılmalı, şarkılar bestelenmeli, heykeli dikilmeli.

Yasin Börü ölümsüzdür. 

Yasin Börü Hizbullah terör örgütü üyesidir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 minutes ago, Türk Torunu said:

Ya çocuk bu çocuk.

Hizbullah terör örgütü tarafından kandırılmış üye yapılmış 17 yaşında bir çocuk.

Hizbullah'ın İşid, El kaide, Boko Haram'dan farkı yoktur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
13 hours ago, Türk Torunu said:

Yasin Börü ölümsüzdür. 

Ölümsüz değildir çünkü ölmüştür..

Şeriatçı-Kürtçü cani bir hareketin fedailiğini yaparken diğer bir cani hareketin fedaileri tarafından öldürülmüştür..

Ee şimdi bu canileri mi savunacağız?

Valla benim işim var..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kimsenin kimseyi vahşice katletmesi ne üyesi olursa olsun asla etik değil. Ayrıca bu yaşta bir çocuğun kandırılması bir fikre bir ideolojiyi benimsemiş olması mümkün olamaz.

16 yaşındaki bir kız çocuğu kendi isteği ile ilişkiye girdiğinde nasıl onun yaşının ufak ve böyle bir şey için akıl yaşının uygunluğu yok sayılıyor ilişkiye girdiği kişiye ceza

veriliyorsa bu tarz çocuklarında bu şeyler için akıl yaşının uygunluğu tartışılmalıdır. Bir çocuğa terorist hain demek kolay belki doğuda yaşasak bizde bu oyunlara gelebilirdik.

Gelişmiş bir şehirde ve hayat görüşü ileri ve zekası yüksek bize yön verecek insanlar olmasaydı hayatımızda bize öğüt verecek birileri olmasaydı ve düzgün bir şehirde yaşamıyor 

olsaydık bu çocuklar gibi olabilirdik. O yüzden bırakın pkk işidi ne olursa olsun onlar bir çocuktur ve çocuk kalacaklar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 10/20/2016 at 20:04, Türk Torunu yazdı:

Ya çocuk bu çocuk.

lan ikiyüzlü sahtekar, yasin börü çocuk ta, ondan 2 yaş küçük berkin elvan ne?

alevi mezhepçiliği diye açtığın leş başlıkta zoruna giden ne yok herkin elvan'a kahraman demişler, yok şehit demişler.

pis leş zihniyetinize göre mi çocuk ya da yetişkin olunuyor?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 hours ago, KORİNTLİ said:

lan ikiyüzlü sahtekar, yasin börü çocuk ta, ondan 2 yaş küçük berkin elvan ne?

alevi mezhepçiliği diye açtığın leş başlıkta zoruna giden ne yok herkin elvan'a kahraman demişler, yok şehit demişler.

pis leş zihniyetinize göre mi çocuk ya da yetişkin olunuyor?

Bu başlıkta benim ironi yaptığımı anlamadın mı?

Yasin Börü terörist midir bilmiyorum, konu hakkında fazla bilgi sahibi değilim.

Ama Atatürk düşmanı, şeriatçı bir aileden geldiğini biliyorum.

Burada senin gibilerin iki yüzlülüğünü göstermek istedim. Eğer derdiniz gerçekten çocukların ölmesi olsaydı Yasin Börü için de Berkin kadar üzülür, onun için de besteler yapardınız. Heykelini dikerdiniz. 

Ama sizin derdiniz çocukların ölmesi değil işte, PKK'lıların ölmesi. Sırf PKK sempatizanı olduğu için üzülüyorsunuz Berkin Elvan'a.

Ben Yasin Börü için şehit, kahraman falan da demedim. Şehit değerli bir amaç uğrunda ölenlere denir. Çanakkale'de ölen askerlerimiz şehittir, Kubilay şehittir, Uğur Mumcu şehittir, bugün sen rahat rahat evde kıçını yay diye ölen polisler, askerler şehittir. Siz Berkin Elvan gibi bir terör örgütü destekçisine şehit diyerek şehitlere hakaret etmiş oluyorsunuz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
14 saat önce, Türk Torunu yazdı:

Bu başlıkta benim ironi yaptığımı anlamadın mı?

Yasin Börü terörist midir bilmiyorum, konu hakkında fazla bilgi sahibi değilim.

Ama Atatürk düşmanı, şeriatçı bir aileden geldiğini biliyorum.

Burada senin gibilerin iki yüzlülüğünü göstermek istedim. Eğer derdiniz gerçekten çocukların ölmesi olsaydı Yasin Börü için de Berkin kadar üzülür, onun için de besteler yapardınız. Heykelini dikerdiniz. 

Ama sizin derdiniz çocukların ölmesi değil işte, PKK'lıların ölmesi. Sırf PKK sempatizanı olduğu için üzülüyorsunuz Berkin Elvan'a.

Ben Yasin Börü için şehit, kahraman falan da demedim. Şehit değerli bir amaç uğrunda ölenlere denir. Çanakkale'de ölen askerlerimiz şehittir, Kubilay şehittir, Uğur Mumcu şehittir, bugün sen rahat rahat evde kıçını yay diye ölen polisler, askerler şehittir. Siz Berkin Elvan gibi bir terör örgütü destekçisine şehit diyerek şehitlere hakaret etmiş oluyorsunuz.

Şehitmiş. Cennete mi gittiler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...