Jump to content

Notasyon ile satranç

Recommended Posts

Bu arada not: editleediğin mesajı sonra farkettim cebbar. Yeni ileti girersen memnun olurum. Daha önce okuduğum mesajların editlenip editlenmediğini kontrol etmek için dönüp bakmıyorum pek. :)

Rochader, yorumun için teşekkürler. Fil tehdidine karşı vezir ile atın arasını açmıştım piyonları üst üste bindirmemek için. Gerçekten de oyunun ilerleyen safhalarında kendini hissettiren ve tempo kaybına yol açan bir hamledir. Fil trafiğini sabote eder, piyonların bindirildiği dikeyde oyun akışını yavaşlatır. İyi ki iddialı olmadığımı en başta belirtmişim. :)

Sitelerde Paylaş
  • İleti 220
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Her iki tarfata tam anlamıyla gelişmemiş hatta hamleleri gelişmeye yönelik değil fakat cabbar baskın gözüküyor .. sanırım son hamlede poziyonda Cabbarın fill Crow'un vezirini taciz ediyor.. :lol: :lol: Crowun tek hamlesi var oda fili almak.. Kim kazınır demek için çok erken .. Ama Cabbar saldırgan bir üslüba sahip.. Crow biraz çekingen.. ( KORKAK KORKAK :lol: :lol: )

Neyse güzel bir oyun sizi takip ediyorum..

Aslında siyah filini kaybetmen bir talihsizlik.. :(

tarihinde Kıtipiyoz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...