Jump to content

Notasyon ile satranç

Recommended Posts

• İleti 220
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Heyecandan düşünemez oldum. :)

:lol: :lol: :lol:

ben senin yanındayım thecrow,

cebbar soğukkanlıdır morale ihtiyacı yok :)

Sayın keklik hanım bahsettiğiniz soğukkanlı arkadaş yukardaki bahsi geçen şahıs mıdır? :lol: :lol:

Herkeze iyi akşamlar ve iyi oyunlar..

Ve bu arada Rüzgar Crow'dan yana esiyor gibi. 0,51 Cabbar dikkat..

tarihinde Kıtipiyoz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

1.d4_d5 2.e4_dxe4 3.Ac3_Af6 4.Fg5_e6 5.Axe4_Fe7 6.Axf6+_Fxf6 7.Fxf6_Vxf6 8.Af3_0-0 9.Fd3_Ac6 10.0-0_e5 11.dxe5_Axe5

12.Axe5_ Vxe5 13.b3_b6 14.Vf3_Fe6 15.Fe4_ Kad8 16.Kfe1_g6 17.Fc6_Vc5 18.Fe8_...

tarihinde cebbar2006 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Fxe8 hamlesinden bir şey anlamdım.. e8 bende boş duruyor.. önceki hamlelerde de e82in bahsi geçmiyor.. Neden e8?? :o :o

Bu arada puanlama diye birşey yok sanırsam.. O adminin espirisi.. Sadece bir öngörü.. sonuç ya 1' dir yada 0 ....1 olan kazanır....0 beraberlik. yüzdeye vurmuş.. tahminini.. Yada ben yanlış biliyorum.. :lol: :lol: :lol:

Sitelerde Paylaş

Ben de sayıyorum sayıyorum neye göre anlamıyorum. Taş üstünlüğü desen yok. Aktif taşların sayısı eşit. Tempo berabere. Sadece cebbar saldırıyor ben savunuyorum. Puanın nereden geldiğini anlamadım şahsen. Rochader bi açıklama yapar umarım. :)

Sitelerde Paylaş
Uykudan öldüm.Hata yapıyorum artık. :(

18. hamle hatalı bir hamle... oyunu burda bırakın yarın devam edersiniz yada ben alayım burdan bakalım ne olacak cabbar ne dersin :lol: :lol: Yada boşver.. :lol: :lol: bitirin şu oyunu uyuyacağız.. uyutmadınız adamı..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...