Tanah

KURAN'I YERLE BİR EDEN BİR BAŞKA ÇELİŞKİ: HARUN'UN KIZKARDEŞİ MERYEM

Bu konuda 84 ileti var

12 minutes ago, Tanah said:

Kafan mı güzel kardeşim Elizabeth ile Meryem kuzen kuzen. Elizabeth Harun soyundan yani Harun'un kızı(kızkardeşi değil) Meryem ise Yahuda kabilesinden Elizabeth Meryem aynı kabileden değil.Yani Meryem'e Harun soyundan denemez Levi kabilesi (Harun soyu)tapınak işleriyle uğraşan kabiledir Yahuda kabilesiyse Yahudilik'e göre Davut'un soyundsan çıkacak Mesih'in kabilesidir yani Meryem Harun'un soyundan olsaydı Mesih ondan doğamazdı Meryem Yahuda soyundandır yani yine olmuyor ayrıca o kötülediğin pis İncil'e nasıl inanırsın sen aaa gerçi ısıtıp ısıtıp papağanlık yapıyorsun ama sıkıştın artık .

Kuzen oluyorlar ama bir kuzen harun'a izafe edilebiliyor ama diğer kuzen meryem harun'a izafe edilemez deniyor neden meryem öksüz mü evlatlık mı :D 

yani siz meryemin harun soyunda geldiğini luka inciline rağmen kabul etmiyorsunuz O yüzden Kuran metnine dil uzatıyorsunuz 

fakat kabul edenler ise şöyle buyuruyorlar

batılı âlimlerin zikredilen tenkitleri kutsal kitaplarındaki ifadelerle çelişmektedir. Luka İncili’ne göre Zekeriyyâ’nın eşi Elisabeth, Hz. Îsâ’nın annesi Meryem’in akrabası olup Hârûn kızlarındandı (Luka, 1/5, 36). Meryem’in annesiyle Yahyâ’nın annesinin kardeş oldukları kabul edilmektedir (DB, II/2, s. 1689). 

hadisi şerif : Yahya ile meryem teyze çocuklarıdır 

Nokta 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
44 dakika önce, Dindarr yazdı:

Kuzen oluyorlar ama bir kuzen harun'a izafe edilebiliyor ama diğer kuzen meryem harun'a izafe edilemez deniyor neden meryem öksüz mü evlatlık mı :D 

yani siz meryemin harun soyunda geldiğini luka inciline rağmen kabul etmiyorsunuz O yüzden Kuran metnine dil uzatıyorsunuz 

fakat kabul edenler ise şöyle buyuruyorlar

batılı âlimlerin zikredilen tenkitleri kutsal kitaplarındaki ifadelerle çelişmektedir. Luka İncili’ne göre Zekeriyyâ’nın eşi Elisabeth, Hz. Îsâ’nın annesi Meryem’in akrabası olup Hârûn kızlarındandı (Luka, 1/5, 36). Meryem’in annesiyle Yahyâ’nın annesinin kardeş oldukları kabul edilmektedir (DB, II/2, s. 1689). 

hadisi şerif : Yahya ile meryem teyze çocuklarıdır 

Nokta 

Ya sen salaksın.Öncelikle Luka İncili'nde yazanı kabul ettik ya salak. Meryem ile Elizabeth akraba ama kuzenler yani meryem Harun soyunda değil sen salak mısın salak numarası mı yapıorsun hala anlamış değilim.meryem Yahuda soyundandır Elizabeth Harun soyundan yani Harun'un kızı olması(kızkardeşi değil)Meryem'in Levi kabilesine mensup olması gerekir ama öyle değil yüz kere söyledim ama anlamıyorsun sen salaksın ya.

Ayrıca sana hadis verdim onu okumadın bile büyük ihtimal şimdi de bana hadis atıyorsun en senin hadisini okudum ve tamam anneleri akraba olsa bile Meryem yine Levi kabilesinden değil Meryem'in mensup olduğu kabile Yahuda kabilesi olmalı ki Mesih ondan doğsun yoksa Davut'un soyundan olamaz Meryem. yahudi geleneğine göre mesih hem anne tarafından hem baba tarafından Davut'un soyundan olmak zorunda o yüzden Meryem de Davut'un soyundan olmalı ki bunun böyle olmadığını gösteren İncil'den bir kanıt yok aksine Meryem'in Levi(Harun soyu) olması için kutsal tapınak işleriyle uğraşan bir ailesinin olması oysaki bunu yapan Meryem'in ailesi değil Zekeriya'nın ailesidir.Yüz kere söyledim yüzkere söyleyeceğim Meryem Yahuda soyundandır Levi(Harun soyundan) değil. İster hoşuna gitsin ister gitmesin aam burda masal uydurma artık.Nokta.

Ayrıca kuzen dedim ama Luka incilinde geçen kelime akraba manasında grekçede kuzen değil o da senin hatrın olsun diye .

tarihinde Tanah tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hakaret etmeyin, ettiğiniz zaman o mesajınızı tamamen siliyorum, çünkü aradan kirli cümlelerinizi ayıklamakla uğraşamam... Mesajınız silinince, yazdığınız anlamlı cümleler de yok olup gidiyor... Kısacası bir şeylere yazık oluyor... 

Bin kere söyledim, bu da binbirincisi...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, administrator yazdı:

Hakaret etmeyin, ettiğiniz zaman o mesajınızı tamamen siliyorum, çünkü aradan kirli cümlelerinizi ayıklamakla uğraşamam... Mesajınız silinince, yazdığınız anlamlı cümleler de yok olup gidiyor... Kısacası bir şeylere yazık oluyor... 

Bin kere söyledim, bu da binbirincisi...

dindarrı size yüz kere şikayet ettim sadece ben değil her üyeye cevap verirken bizim ne yazdığımızı okumadan cevap verip bir de insanları çileden çıkarmak için cevabına ''o ye kamon haha kamon beybi ahahah '' diye şeyler ekliyor bu adamı adam yerine koyup forumda barındıran sizsiniz sonra da bu adamla niye laf yarışına giriyorsun diyorsunuz.Benden başka şikayetçi olan yoksa haksız olduğumu kabul edeceğim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benimle polemiğe girmeyin. Ben neler yazıldığını görüyorum..  ''o ye kamon haha kamon beybi ahahah '' diyen adama cevap veriyorsanız, siz de bir eksiklik var demektir...

Ben yorum yapmam, ama yapmış olsam bu türlü cıvıkları ciddiye alıp kafamı yormam. Bunları ciddiye alıp cevap verirseniz size "kamon beybi" çekerler...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
19 dakika önce, administrator yazdı:

Benimle polemiğe girmeyin. Ben neler yazıldığını görüyorum..  ''o ye kamon haha kamon beybi ahahah '' diyen adama cevap veriyorsanız, siz de bir eksiklik var demektir...

Ben yorum yapmam, ama yapmış olsam bu türlü cıvıkları ciddiye alıp kafamı yormam. Bunları ciddiye alıp cevap verirseniz size "kamon beybi" çekerler...

Benim neden cevap yazdığımı gayet iyi biliyorsunuz konuyu çöp ediyor çünkü her konunun altına aynı şeyi yazıyor konuyu okuyanlar da onun huyunu bilmedikleri için cevap verip konuyu başka tarafa çekiyorlar. Olan konunun içerğine oluyor eğer bunu sadece benim konulara yapsaydı yine nispeten mantıklıydı çünkü onun kıvırmalarını en çok cevaplayan benim ama başka konulara da yapıyor. Hayır güçlü ateist,NOLAN niye banlandı onlar bu adamdan daha iyilerdi madem bu soytarı banlanmıyor onları niye banladınız onlar da ahlak yok diyorlardı sadece.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu şahıs konuyu çöp ediyorsa raporlamalısınız. Görürüz, mesajları sileriz... Daha ilerisi de banlanma olur...

Nolan konusu başka bir konu, bu konuyla ilintili değil... 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Tanah said:

Ya sen salaksın.Öncelikle Luka İncili'nde yazanı kabul ettik ya salak. Meryem ile Elizabeth akraba ama kuzenler yani meryem Harun soyunda değil sen salak mısın salak numarası mı yapıorsun hala anlamış değilim.meryem Yahuda soyundandır Elizabeth Harun soyundan yani Harun'un kızı olması(kızkardeşi değil)Meryem'in Levi kabilesine mensup olması gerekir ama öyle değil yüz kere söyledim ama anlamıyorsun sen salaksın ya.

Ayrıca sana hadis verdim onu okumadın bile büyük ihtimal şimdi de bana hadis atıyorsun en senin hadisini okudum ve tamam anneleri akraba olsa bile Meryem yine Levi kabilesinden değil Meryem'in mensup olduğu kabile Yahuda kabilesi olmalı ki Mesih ondan doğsun yoksa Davut'un soyundan olamaz Meryem. yahudi geleneğine göre mesih hem anne tarafından hem baba tarafından Davut'un soyundan olmak zorunda o yüzden Meryem de Davut'un soyundan olmalı ki bunun böyle olmadığını gösteren İncil'den bir kanıt yok aksine Meryem'in Levi(Harun soyu) olması için kutsal tapınak işleriyle uğraşan bir ailesinin olması oysaki bunu yapan Meryem'in ailesi değil Zekeriya'nın ailesidir.Yüz kere söyledim yüzkere söyleyeceğim Meryem Yahuda soyundandır Levi(Harun soyundan) değil. İster hoşuna gitsin ister gitmesin aam burda masal uydurma artık.Nokta.

Ayrıca kuzen dedim ama Luka incilinde geçen kelime akraba manasında grekçede kuzen değil o da senin hatrın olsun diye .

Bakın biz müslümanlara göre hiç bir sorun yoktur. 

Bunu sorun gören sizlersiniz ve Sizler kurana dil uzattığınız için size cevap vermek ve matara etmek hakkımızdır 

Biz Dedik ki  "lukayı Kuran gibi görün"  "luka" ne diyorsa odur. kendi kutsal metninize sadık kalın Allah tarafından "akraba (Ehl-i beyt) olduklarını kabul edin" böylelikle Meryem'i de elizabetle beraber Harun soyunda kabul etmiş olursunuz hah hah dedik.

halbuki hakikat öyle değildir. Ama siz bizim kabul ettiğimiz hakikati kabul etmiyorsunuz

Siz ise ilk önceleri "yok canım uzaktan akrabadır" diyerek saçma saçma cevaplar verdiniz

Şimdide Çok yakın akraba olduklarını kabul edip bu seferde kuzen olup babaları ayrıdır diyerek bize göre makul fakat lukanıza kuranınıza göre  "Allah tarafından akraba (Ehl-i beyt) olarak kabul edilen Elizabet ve Meryemi Harundan ayırarak" Allah'ınıza karşı çıktınız.

Evet Bize göre makuldu fakat "Sizin Kur'ana yani Lukanıza göre "Allah tarafından gönderilen melekle akraba (Ehl-i beyt) olarak tescillenen iki kişiyi ayırmanız doğru değildir

Lukayı devre dışı bırakmaktır. Hadi Luka da başkası böyle deseydi tamamdı. Ama Allah tarafından "gönderildi" denilen melek bunları yani meryemle elizabeti "ehl-i beyt" yapmışsa söz bitmiştir.

Şimdi bize göre makul cevabınıza gelince  

Böyle demeklede Kuransal metni eleştiremezsiniz. Çünkü Kuran Meryemin'de babasının isminin "İmran" olduğunu gözden kaçırdığınız başka bir ayetde de basa basa bağırır

Ali imran 33 "Allah Adem'i Nuh'u İbrahim soyunu ve İmran soyunu alemlere üzerine seçti.

Ayetde İbrahim soyuna elbet de "Musa ve Harun ve babaları İmran" dahildir. O halde Ondan sonra gelen "ve İmran soyu" ise İsanın annesi olan Meryemin babası "İmranın soyu"dur.

Kur'an bunu bas bas bağırır

Sonra Araf 38 : Her ümmet cehenneme girdikçe, (Uhte-ha) kardeşlerine hemşerilerine ve hemşirelerine ve dindaşlarına lanet ettiler. (Elmalı)

Dolaysıyla 

Diğer ayetde ki (Uhteha) "Ey öz kızkardeşi" demek olamayıp "Ey harun'un Hemşiresi" demek olduğundan 

"Meryem'in Harun'un Hemşiresi" olmasını en son söylediklerinizle Hırsitiyanlık dünyasında inkar edemezsiniz Yine Kuranı eleştiremezsiniz

İmran noktasından de eleştiremesiniz çünkü  kuran başka bir ayet de yani Ali imran 33 de İbrahim soyunun hariçinde bir başka soydan İmran soyundan bahsetmektedir Nokta 

İmranları karıştırmış olsaydı ne diye başka bir ayetde de "Musanın ve harunun babasının hariçinde" bir başka imrandan da bahsetmektedir hah hah ha

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Dindarr yazdı:

Bunu sorun gören sizlersiniz ve Sizler kurana dil uzattığınız için size cevap vermek ve matara etmek hakkımızdır 

Biz Dedik ki  "lukayı Kuran gibi görün"  "luka" ne diyorsa odur. kendi kutsal metninize sadık kalın Allah tarafından "akraba (Ehl-i beyt) olduklarını kabul edin" böylelikle Meryem'i de elizabetle beraber Harun soyunda kabul etmiş olursunuz hah hah dedik.

halbuki hakikat öyle değildir. Ama siz bizim kabul ettiğimiz hakikati kabul etmiyorsunuz

Siz ise ilk önceleri "yok canım uzaktan akrabadır" diyerek saçma saçma cevaplar verdiniz

Şimdide Çok yakın akraba olduklarını kabul edip bu seferde kuzen olup babaları ayrıdır diyerek bize göre makul fakat lukanıza kuranınıza göre  "Allah tarafından akraba (Ehl-i beyt) olarak kabul edilen Elizabet ve Meryemi Harundan ayırarak" Allah'ınıza karşı çıktınız.

Evet Bize göre makuldu fakat "Sizin Kur'ana yani Lukanıza göre "Allah tarafından gönderilen melekle akraba (Ehl-i beyt) olarak tescillenen iki kişiyi ayırmanız doğru değildir

Lukayı devre dışı bırakmaktır. Hadi Luka da başkası böyle deseydi tamamdı. Ama Allah tarafından "gönderildi" denilen melek bunları yani meryemle elizabeti "ehl-i beyt" yapmışsa söz bitmiştir.

Böyle demeklede Kuransal metni eleştiremezsiniz. Çünkü Kuran Meryemin'de babasının isminin "İmran" olduğunu gözden kaçırdığınız başka bir ayetde de basa basa bağırır

Ali imran 33 "Allah Adem'i Nuh'u İbrahim soyunu ve İmran soyunu alemlere üzerine seçti.

Ayetde İbrahim soyuna elbet de "Musa ve Harun ve babaları İmran" dahildir. O halde Ondan sonra gelen "ve İmran soyu" ise İsanın annesi olan Meryemin babası "İmranın soyu"dur

Kuran bunu bas bas bağrır.

Sonra Araf 38 : Her ümmet cehenneme girdikçe, (Uhte-ha) kardeşlerine hemşerilerine ve hemşirelerine ve dindaşlarına lanet ettiler. (Elmalı)

Dolaysıyla 

Diğer ayetde ki (Uhteha) "Ey öz kızkardeşi" demek olamayıp "Ey harun'un Hemşiresi" demek olduğundan 

"Meryem'in Harun'un Hemşiresi" olmasını en son söylediklerinizle Hırsitiyanlık dünyasında inkar edemezsiniz Yine Kuranı eleştiremezsiniz

İmran noktasından de eleştiremesiniz çünkü  kuran başka bir ayet de yani Ali imran 33 de İbrahim soyunun hariçinde bir başka soydan İmran soyundan bahsetmektedir Nokta 

He mk he bu da deli midir nedir kendi kendine bir şey kanıtladığını sanıyor bu gerizekalıya laf anlatmak bu mk malına laf anlatmak bir boka yaramıyor yüz ker eyazdığım şeyi tekrar yazdırcak bana mk papağanı. Banlasın admin beni bu yavşak burda varsa ben burda olmak istemiyorum mk . Al forumu bir tarafında sok mk papağanı.Hala aynı şeyi tekrarlıyor cevap yok. ben gidiyorum beyler bu mk salağıyal siz uğraşın bundan sonra.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 minutes ago, malta erigi said:

Mutlu noeller dindoş ;)

Teşekkür ederim Seninde bayramın mübarek olsun maltoş ;)

:D    

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
12 minutes ago, Tanah said:

He mk he bu da deli midir nedir kendi kendine bir şey kanıtladığını sanıyor bu gerizekalıya laf anlatmak bu mk malına laf anlatmak bir boka yaramıyor yüz ker eyazdığım şeyi tekrar yazdırcak bana mk papağanı. Banlasın admin beni bu yavşak burda varsa ben burda olmak istemiyorum mk . Al forumu bir tarafında sok mk papağanı.Hala aynı şeyi tekrarlıyor cevap yok. ben gidiyorum beyler bu mk salağıyal siz uğraşın bundan sonra.

Yani aşağıdaki alıntıya cevap vermeyip ben gidiyorum diyorsun tamam güle güle hah hah.

Değerli okuyucularım aşağıdaki alıntıyı okursanız Hıristiyan ekaliyetinin nasıl şah mat olduğunu ve nerden nerelere gidip dönip kıvırıp geldiklerini anlarsınız diye düşünüyorum

Biz Dedik ki  "lukayı Kuran gibi görün"  "luka" ne diyorsa odur. kendi kutsal metninize sadık kalın Allah tarafından "akraba (Ehl-i beyt) olduklarını kabul edin" böylelikle Meryem'i de elizabetle beraber Harun soyunda kabul etmiş olursunuz hah hah dedik.

Siz ise ilk önceleri "yok canım uzaktan akrabadır" diyerek saçma saçma cevaplar verdiniz

Şimdide Çok yakın akraba olduklarını kabul edip bu seferde kuzen olup babaları ayrıdır diyerek bize göre makul fakat lukanıza kuranınıza göre  "Allah tarafından akraba (Ehl-i beyt) olarak kabul edilen Elizabet ve Meryemi Harundan ayırarak" Allah'ınıza karşı çıktınız.

Böyle demeklede Kuransal metni eleştiremezsiniz. Çünkü Kuran Meryemin'de babasının isminin "İmran" olduğunu gözden kaçırdığınız başka bir ayetde de basa basa bağırır

Ali imran 33 "Allah Adem'i Nuh'u İbrahim soyunu ve İmran soyunu alemlere üzerine seçti.

Ayetde İbrahim soyuna elbet de "Musa ve Harun ve babaları İmran" dahildir. O halde Ondan sonra gelen "ve İmran soyu" ise İsanın annesi olan Meryemin babası "İmranın soyu"dur.

Kur'an bunu bas bas bağırır

Sonra Araf 38 : Her ümmet cehenneme girdikçe, (Uhte-ha) kardeşlerine hemşerilerine ve hemşirelerine ve dindaşlarına lanet ettiler. (Elmalı)

Dolaysıyla 

Diğer ayetde ki (Uhteha) "Ey öz kızkardeşi" demek olamayıp "Ey harun'un Hemşiresi" demek olduğundan 

İmranları karıştırmış olsaydı ne diye başka bir ayetde de "Musanın ve harunun babasının hariçinde" bir başka imrandan da bahsetmektedir hah hah ha

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

He mk he kesin yaşanmıştır bu şizofreni. Göt ettin beni demiyor da.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
28 minutes ago, Tanah said:

He mk he kesin yaşanmıştır bu şizofreni. Göt ettin beni demiyor da.

Ben "Dindarr"ın başından (aylardan)  beri söylediği "Luka'yı Kur'an gibi" kabul edin ve akraba olduğu zaten malum olan meryem ve elizabetin  Luka incilinde "Allah"ın  "gönderdiği melekle" "Meryem ile Elizabeti akraban diyerek (Ehl-i beyt) yapmasından çıkardığı sonuçla "Meryemi de elizabetle Harun'nun soyundan kabul etmiş olursunuz" dediğini anlayamamıştım. Sonra anladım ama Göt etti beni der diye itiraf edemiyorum demiyorsun da 

he mk he diyorsun. Seviyorum seni, ama bana küfretmezsen

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, Dindarr yazdı:

Ben "Dindarr"ın başından (aylardan)  beri söylediği "Luka'yı Kur'an gibi" kabul edin ve akraba olduğu zaten malum olan meryem ve elizabetin  Luka incilinde "Allah"ın  "gönderdiği melekle" "Meryem ile Elizabeti akraban diyerek (Ehl-i beyt) yapmasından çıkardığı sonuçla "Meryemi de elizabetle Harun'nun soyundan kabul etmiş olursunuz" dediğini anlayamamıştım. Sonra anladım ama Göt etti beni der diye itiraf edemiyorum demiyorsun da 

he mk he diyorsun. Seviyorum seni, ama bana küfretmezsen

Ehli beyt değil saf . Akraba kuzen farketmez diyorum bunların soyları farklı saf mahluk .biri Levi(harun soyundan) Elizabeth, diğeri Yahuda soyundan (MERYEM)

Bu  cümleyi anlayamayan bir gerizekalısın sen.Al bak İngilizce yazıyorum ve soy kaydı da vericem bunu anlamazsan bir doktora görün mk.

Levi                                 Judah
       .                                     .
     Aaron                                   .
       .                                   David
    Father of E.                             .
       .                 Mother of M.  &  Father of M. 
    Elizabth                                 .
       .                                    Mary
     John                                   Jesus

Whether the Mother of Mary was the sister of Elizabeth or the sister of Elizabeth's Father, making Elizabeth either an aunt or a cousin of Mary, there is no problem for Elizabeth to be a descendant of Aaron and Mary from the tribe of Judah, and descendant of David.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Tanah said:

malta eriği admine mesaj attım üyeliğim sonlandırılacak hoşçakal dostum.

Çok yazık olur. Başka bir yerde yazarsan aynı rumuzla yaz da, takip edebilelim. Gerçi nerede yazarsan yaz, dindarr gibi sinirini bozanlar çıkacaktır. Elinde baya bir materyal var, sürekli de yenilerini yazıyorsun. Bir blog oluştursana.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bir muslumana arastirmasi icin sadece su soruyu sorun. Allah in adi neden ve niçin Allah. Brezilya dizi hikayelerine gerek yok.

Cevap. Cunku Allah arap mitoijisinde tıpki zeus gibi bas Tanrinin adidir. Muhammedden öncede araplar gene bas tanri, tanrilarin tanrisi olarak Allaha taparlardı. Muammed bir reform gerceklestirerek bu tanrilari bir taneye indirmistir. Dinleri dinlerle incelemek bir hatadir. Dinler tarih ile incelenir.

tarihinde xRibellax tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
22 saat önce, Tanah yazdı:

üyeliğim sonlandırılacak hoşçakal dostum.

Üyeliğinizi sonlandırmaniz dogru değil. Umarım tekrar üye olursunuz. Siz çok bilgili birisiniz. Sizden birçok şey öğrendim. Zaten biz ateistler o kadar azızki. Biliyorsunuz çok azız. Teistler her zaman her yerde sinir ederler zaten,sadece masal anlatırlar. Tek bir bilimsel sözleri yoktur. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 26.12.2016 at 18:46, Tatarka yazdı:

Üyeliğinizi sonlandırmaniz dogru değil. Umarım tekrar üye olursunuz. Siz çok bilgili birisiniz. Sizden birçok şey öğrendim. Zaten biz ateistler o kadar azızki. Biliyorsunuz çok azız. Teistler her zaman her yerde sinir ederler zaten,sadece masal anlatırlar. Tek bir bilimsel sözleri yoktur. 

Tanah in bir soytari oldugunun farkiina bilele varamadin!! Seinin okudugun uni nin ben!nokta nokta.

Kurani tevratla,incille,karsilastiracak,ve kurani haaksiz cikaracakmims mis mis..Engel öküz!!

; Siz cok bilgili bir insansiniz; demissin?? ...tüküreyim onun bilgisine!!

Seninde AKLINA!!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benin ülkemde egitimemde is yokk,diploma seferberligi var.her öküz diplamali öküz oldu.

Lafin kisasi ,

her öküz uni okuyor!!

AMA okuduklari uni de is Yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Bitburger yazdı:

Benin ülkemde egitimemde is yokk,diploma seferberligi var.her öküz diplamali öküz oldu.

Lafin kisasi ,

her öküz uni okuyor!!

AMA okuduklari uni de is Yok.

2 milyon kişi sınava giriyor kpssden 1200 kadro verilmiş kpss tercihlerinde.

unıverstelerin %75 i kapatılmalı.

herkes masa başı memurluk istiyor cevremde.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, cezayakın2 yazdı:

2 milyon kişi sınava giriyor kpssden 1200 kadro verilmiş kpss tercihlerinde.

unıverstelerin %75 i kapatılmalı.

herkes masa başı memurluk istiyor cevremde.

Basinin caresine BAK !!

Ne devletten ,nede baska bir yerden büyük beklentiler icinde olma !!

Basinjn caresine BAK!!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Bitburger said:

Tanah in bir soytari oldugunun farkiina bilele varamadin!! Seinin okudugun uni nin ben!nokta nokta.

Kurani tevratla,incille,karsilastiracak,ve kurani haaksiz cikaracakmims mis mis..Engel öküz!!

; Siz cok bilgili bir insansiniz; demissin?? ...tüküreyim onun bilgisine!!

Seninde AKLINA!!

Üyeliğini sonlandırmış adamın arkasından ne atıp tutyorsun, bok herif? Bu forumun en gereksiz üyesi sensin, asıl senin gitmen gerek. Hiçbir karşı fikir sunamadan, sadece sataşma ve hakaret icerikli mesajlar yazıyorsun. 

Merak eden varsa, bu bitburger denen nadanın simdiye kadar yazdıklarına baksın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.