Jump to content

Ateistler olarak Sosyal Medyayı İyi kullanmalıyız.

Recommended Posts

Biz ateistlerin aktif olabileceği tek platform Sosyal Medyadır. İnternet sayesinde ateist sayısı Türkiye de bir hayli arttı. Evet çoğunluk sorgulamıyor ama facebook ve youtube da bu konuları tartışan/ilgi duyan kişiler azımsanmayacak kadar fazla. Bence biz Youtube Facebook gibi yerlerde daha altif olursak, Blog siteleri açarsak(normal siteye saldırıyo şerefsizler), Videolar çekersek çok yararlı olur. Boş durmaktan iyidir. Sosyal Medyanın gücünü hiçbişey tutamaz.

Ben Facebookta bir sayfa kurmak istiyorum. Ama bu sayfaya nasıl takipçi çekicem bilmiyorum. Face de reklam vermek istiyorum ama banka hesabım yok. Daha sonra bu platformu büyütüp videolar hazırlamak, kendim video çekip anlatmak, görseller hazırlamak, internet sitesi kurmak gibi hedeflerim var. Sizce nasıl bir fikir?

Sitelerde Paylaş
18 saat önce, musliman yazdı:

çabuk Olun dünyadaki Müslümanlar Çoğalıyor . Siz tanrıyı  tanımayanlar  doğru söylüyosunuz  tanrı  yok ALLAH  var. Siz Sayfa açın  bizde  müslümanlar  olarak  anıda  kapatalım:D:excl::excl:

Müslümanlar ancak doğurarak çoğalır.

Sitelerde Paylaş
  • 4 weeks later...
On 19.11.2016 at 17:51, ateistfikir yazdı:

Biz ateistlerin aktif olabileceği tek platform Sosyal Medyadır. İnternet sayesinde ateist sayısı Türkiye de bir hayli arttı. Evet çoğunluk sorgulamıyor ama facebook ve youtube da bu konuları tartışan/ilgi duyan kişiler azımsanmayacak kadar fazla. Bence biz Youtube Facebook gibi yerlerde daha altif olursak, Blog siteleri açarsak(normal siteye saldırıyo şerefsizler), Videolar çekersek çok yararlı olur. Boş durmaktan iyidir. Sosyal Medyanın gücünü hiçbişey tutamaz.

Ben Facebookta bir sayfa kurmak istiyorum. Ama bu sayfaya nasıl takipçi çekicem bilmiyorum. Face de reklam vermek istiyorum ama banka hesabım yok. Daha sonra bu platformu büyütüp videolar hazırlamak, kendim video çekip anlatmak, görseller hazırlamak, internet sitesi kurmak gibi hedeflerim var. Sizce nasıl bir fikir?

Büyük bir kitleye ulaşırsın ve ses getirmeye başladığın an o sesi keserler. İlerlersin, yayılmaya başlarsın ve yoluna taş koyarlar.
Muhtemelen öğrencisin, sırf şu iş yüzden boşa harcadığın onca zaman ve emek için pişmanlık duymayı göze alırım diyorsan sen bilirsin fakat benim tavsiyem bunun yerine (en azından şu süreçte) derslerine odaklanıp hayatını kurtarmaya bakman.

3 saat önce, Bilim aşığı yazdı:

Adam haklı beyler. Herkes elini taşın altına koysun. Blog kurun, yutupta videolar yapın. Hiç değilse videoların altına yorum yapın, yobazlara cevaplar verin. Ancak böyle yenilir AKP.

Ülke sınırları içinde tüm ipler Akepe’nin elinde ve bu doğrultuda her şey -yani mevcut düzen- onların isteğine göre şekilleniyor. Halk bilinçli bir biçimde cahil bırakılmaya ve belli bir doğrultuda güdülmeye çalışılıyor. Dini oldukça etkili bir biçimde kullanıyorlar. Toplumun büyük bir kısmında uyuşturucu etkisi yaratıyor bu adamlar.
Veriyorlar talkını, yutuyorlar salkımı.

Abartmıyorum; Tayyip bunların bacısını düzse, o esnada anasını sıraya sokacak itaatkar bir kesim azımsanmayacak kadar fazla. Adamlar akıllarını, benliklerini teslim etmişler bunlara. Yeri gelsin canını da verir.
Bir kısmı garibandır. Verirsin bunlara makarnasını kömürünü erzağını -artık her neye ihtiyacı varsa- alırsın oyunu, desteğini.
Bir kısmı da her bir bokun, dönen çarkların bal gibi farkındadır fakat rant için itina ile göt yalar. Karaktersiz it sürüleri.
Devamında ise bunların yetiştirdiği (zehirlediği) nesiller…

Şimdi sen bu tabana ne anlatacaksın be kardeşim. Sağlıklı bir biçimde düşünebilir mi bunlar? Tarafsız bir biçimde sorgulayabilirler mi? Tartışmayı becerebilirler mi? Yenilgiyi kabul edebilirler mi? Kendi ifadenle "yobazlar" demişsin.
Bu yöntemle kimi yeniyorsun sen…

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...