Jump to content

Evrim turları

Recommended Posts

Biyolojik ve antropolojik evrim kitaplardan fazlaca anlaşılamıyor. Evrimin daha net anlaşılabilmesi için kişilerin kendi çıplak gözleri ile bazı durumları görmeleri gerekebilir. Bu noktada ben de Dünya'nın belirli bölgelerine seyahat acentalarını da işin içine katarak turlar düzenlemeyi düşünüyorum. Küçük gruplar halinde, Galapagos adalarına gidilebilir. Kenya'da Oldiwai bölgesinde yapılan antropolojik çalışmalar ziyaret edilebilinir. 

Böyle bir organizasyon için ne düşünürsünüz? Gençlerin enerjilerinden dolayı bu tip işleri daha iyi başarabileceklerini düşünüyorum. Böylesi turları organize edebilir miyiz?

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, CharlesDarwin yazdı:

Kimse Galapagos'a ya da Olduvia Gorge'e gitmeyi düşünmez mi?

evrim saçmalıktan başka bişey değildir.

100 binlerce yıldır hiç bir hayvanı insan olurken gören biri varmı?

kadın düşkünü adnan oktarın evrimle ilgili kitaplarını okursan.

evrim denilen şeyin bir saçmalık olduğunu görürsün.

Sitelerde Paylaş

Cezayakın: kendi yazdığını biliyor musun?

Darwin: Para biriktirip bireysel olarak da gidilebilir. Galapagos biraz lüks olabilir. Ama Küba Turları oldukça ucuza bulabiliyorsun. Fidel Castro henüz hayattayken gitmek gerek. Bir de Tabi Ki Jamaika. Her anarşistin görmesi gereken yerler.

Sitelerde Paylaş

Amacım bireysel olarak gitmek değil. Ben zaten evrimi bilen biriyim. Evrim turlarını evrimi görerek öğrenebilecek (biraz da maddi durumu iyi) kişiler için düzenlemek istiyorum. Bu tip kişiler, tarikatlara ve dini cemaatlere para vermektense, bu tip eğitici turlarla hem öğrenebilir hem de eğlenebilirler.

Sitelerde Paylaş

Atatürk Tarikat ve cemaatleri yasaklamıştı. Hangi ara böyle açık açık yer üstüne çıkabildiklerini anlamış değilim.

Yasaklanacakları yerde bir de okul / üniversite açarlarsa yakında tıbba inanmayan tıp doktoru da çıkar.

Tam tersine. Türkiye'de yasaklansın, bunları İran'a tarikat turuna filan gönderelim (iyi de para çıkar, bir sürü insana iş kapısı açılır)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...