Jump to content

Almanya'ya Karşı Yapılan Mİsilleme....

Recommended Posts

Kılıçdaroğlu da sizlere katıldı:

https://www.youtube.com/watch?v=jZiJtA6h8fQ

- Ben bilmiyorum artık.

Ama şöyle bir şey söyleyebilirim. Avrupa'daki son terör olayları Türkiye'de olduğu gibi hemen unutulmadı. Medeni / nezih insanlar açısından şok dalgası yarattı. Bizdeki gibi terör olaylarına alışık, hatta savaşa alışık toplumlar değiller. Hala toparlanmaya çalışıyorlar.

Söylendiğine göre, mitinglerin yasaklanma sebebi güvenlik. Hollanda'da bu hafta adamların kendi seçimleri var ve iktidarı sağ partilere kaptırmama derdindeler.

Yani Bakanımızın TC konsolosluğuna gidememesi tabi hoş bir durum değil.

Da ben Kılıçdaroğluna katılmıyorum o zaman. Bugün NATO genel sekreteri bile TC hakkında açıklama yapmış. Merkel de Hollanda'Ya bu konuda desteğini ifade etmiş. Kelime alışverişlerini de doğru bulmuyorum. Kılıçdaroğlu da bizim kervana katıldı diye kabul ediyorum.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 301
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

3 minutes ago, leonardo18 said:

Yani Bakanımızın TC konsolosluğuna gidememesi tabi hoş bir durum değil.

Ben bunda bir nahosluk goremiyorum. Bakan diye her istedigini yapamaz. Zaten bakanlik yapabilecek kapasitede bir insan olsaydi, boyle birseye kalkismazdi bile. O tipsiz "kapidan almadilar, bacadan gireyim" arsizligi ile hem bizim hem de oranin kanunlarini ihlal etmeye kalkti. Hollanda da onu basaramadan durdurdu. Buradaki asil sorun, akp'nin zaten amacinin bu olmasi. Buna gonulden inaniyorum. Bu sikmabas oraya provokasyon amaciyla tansiyonu yukseltmek gorevi ile gonderildi. Baska biri de olabilirdi ama bu hem yakinda oldugu icin, hem de turbanli oldugu icin gonderildi.

Sitelerde Paylaş

Kendi kulaklarımla duymasaydım inanmazdım.

Cumhurun bașı Almanya bașbakanı Merkel´e  bugün ulu orta "Sen teröristlere destek veriyorsun" diyerek kișisel saldırdı. Merkel´e sen diye hitap ediyor, dünyayı ben yarattım edasıyla. Bir de saygı bekliyor, bu sürecin onu iyi görünmüyor. 

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Almanya içișleri bakanı Thomas de Maizière cumhurun bașının bu sözlerinin ardından șoyle dedi:

"Böyle zamanlarda akılli olmak ve  sakin olmak gerekli. Ama bunun da bir sınırı var."

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Muasır medeniyet olma yolunda ilerlemek, kurulan sisteme bağlı kalmak, akılcı yoldan çabalarımızı sürdürmek istiyoruz. Ve bugünün dünyasında kimse "aman nasıl olsa onun diktatörü benim değil" de diyemez.Oy toplamak isteyen diktatör partisine yol vermedik diye (her ne dediyse) o mu olacağız? Niye Tayyibin yanında duracakmışım. İşi gücü paranoya

Narsizm tabanlı kendine hayran olmak güdüsü tüm akp'lilerde var. Bu sapık güdü nedeniyle, Atatürk'ün "muasır medeniyet seviyesini yakalamak" söylemine çatıyorlar. Akp'de "muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkmak" söylemini defalarca işittik. Muasır medeniyet güncel yaşam koşullarının çağdaş olmasından başka birşey gibi anlıyor bu akp'liler ve iddia ettikleri "muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkmak" ifadesinin ne anlama geldiğini kavramış değiller. Çünkü böyle birşey olanaksız. Muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkmak olanaksızdır. Olanaklı olması için geleceği yaşamak gerekir. Akp'lilerin iddiası aynen budur, yaptıkları ise şudur  Akp döneminde ilahiyat fakültesi 17'den 100'e çıktı, imam hatip öğrencisi 60,000 iken 1,5 milyona yükseldi. imam hatip öğrenci sayımız 1.5 milyon.

1420 yıl önceki Arapların siyasi yasalarını betimleyen kuran-kerim ile muasır medeniyete erişmek bir yana, muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkmak söylemi akp'nin en gülünç söylemidir. Kuran-kerimi uygulamak, 620'li yılların sosyolojisinden başka birşey ortaya çıkarmayacağını Atatürk bildiği için biz ilkelerimizi, gökten indiği sanılan kitaplardan değil, güncel yaşamdan almak zorundayız söylemine ayrıca gıcık giderler ama gerçek etki-tepki Atatürk'ün söylediğidir, Tayyip'in söylediği değil. Çünkü fiziksel olarak muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkmak imkansızdır. Türkiye'nin bugün, diğer islam ülkelerinden avantajlı olmasındaki gerekçe, günün koşullarını yakalaması idi. Laiklik sayesinde vs. Laik ve demokratik koşullar ortadan kalktığında Tayyip'in "muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkmak" söylemi daha bi gülünç olacak ama ne yazık ki kimse gülmeyecek.

Sitelerde Paylaş

Benim anlamadığım olay yurt dışında yaşayan biri neden Türkiye'de yaşan insanların yönetimi ve kaderi  için oy kullanmaktadır?. Ülkeler bu uygulamaya neden yer vermektedir. Şayet oy talebinde yabancı bir ülkedeki vatandaşın onayı alınıyorsa, ozaman Hollandada ki bu tutum demokrasiye aykırı bir harekettir. Hollanda veya kimi ülkeler seçim konuşmalarına izin vericekse ve daha sonra bir başka parti için konuşulan ve mevcut ülkesinin yaptırımları sonucu belirli kurallar diğer tarafa aldırılmış ise ozaman diğer ülkenin kanunlarına saygı gösterilmelidir. Aslında bu olgular kendi ülkemizde demokratik bir yönetimin açıkca olmadığını göstermekte, yabancı ülkeninde bu kanun hükmünü onaması onlarında sözde demokratik olduğunu açığa vurmuyormu sizce?

Sitelerde Paylaş
8 hours ago, malta erigi said:

Tayyip geri vites yapacaktir. Almanya, hollanda demek, avrupa birligi demektir. Oyle besar esad'la takismaya benzemez. 

Bugün Almanya avrupa birliğinin finansör ülkesidir. Almanya olmazsa AB dağılır. Buna Fransayıda ekleyebilirsin. Ambargoyu kararını bu 2 ülke alır diğer 25 ülke uygular. Alman turistler eskiden Türkiyeyi çok severdi. Ama şimdi budaya adım bile atmak istemiyolar kimle konuşsam kabuslu,korkunç,dehşetli,can mal ırz güvenliği kalmamış diyorlar. Zaten alman tıristler son 2 3 yıldır Türkiye yerine Sırbistana tatile gidiyorlar. Turizmciler bilir Alman turist Türkiyeye gelmezse yıllık 30 milyar dolay kaybolur. Türkiye de meskun 500 alman şirletini saymıyorum daha. Almanya ile ekonomik ilişkiler 40 yıldır birinci sırada. Naziler diye dayılanmak ahmaklıktan başla bişey değil.

tarihinde Kuranınizinde tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
On 12.03.2017 at 19:18, kavak yazdı:

Çıkarımlarınız bence yanlıș. Bu saaten sonra cumhurun bașını durdurmak mümkün değil.

Atı alan üsküdarı çoktan geçti. Türkiye Cumhuriyeti sizlere ömür.

Avrupanın karșı geldiği nokta, bilhassa Almanyanın, Türkiyedeki demokratik parlamenter sistemin yok olması yönünde, Avrupa topraklarında kampanya yapılması.

Aynen sanki cumhuriyet kaldı

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Derken, AKP karşıtı Avrupalı ülkelere Belçıkada katıldı.Sayı yediye çıktı.Dahada gelecekler var,bekleyelim.Buyrun:

Belçika Türk Federasyonu (BTF) Başkanı Ömer Zararsız, Almanya ve Hollanda'yla yaşanan krizlerin ardından Belçika'nın Anvers şehrinde düzenlenecek ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Ali Güler'in konuşma yapacağı iki toplantının belediyeler tarafından engellendiğini açıkladı.

Belçika'dan MHP'nin toplantısına yasak© Aljazeera TR tarafından sağlanmıştır Belçika'dan MHP'nin toplantısına yasak

BTF Anvers Nord teşkilatının bir salon tutup düzenleyeceği programda, 16 Nisan'da yapılacak referandumla ilgili bilgi sunumu hazırlığında olduklarını anlatan Zararsız, Anvers Nord'da Pazar sabahı için Türk Spor Tesisleri'ni kiraladıklarını, afişler çıkarıldıktan 4-5 saat sonra Anvers Belediyesi'nin Türk Spor'u arayarak bu programın yapılamayacağını, salonu veremeyeceklerini söylediğini ifade etti.

Zararsız, mesnetsiz bir suçlamayla Berchem'de gerçekleştirilecek program iznininin de iptal edildiğine dikkat çekerek, "Şu an itibariyle Cuma günü Anvers Berchem'de yapılacak bir programda da sıkıntı var. Belçika'daki aşırı milliyetçiler bizlerden şikâyetçi oldular. Belediye ile tehdit noktasına gelmişler. 'Dernek içerisinde yapacağınız programı iptal ediyoruz' diye bir açıklama yaptılar" diye konuştu.

Belçika'nın başka bölgelerinde planladıkları programlarda bir sıkıntı olmadığını anlatan Zararsız, yaşanan iptallerin nedeninin "Evet" kampanyası olduğunu savundu.

Zararsız, sokaklarda miting yapmadıklarını anlatarak, "Kendimize ait binalarda, kendimize ait dernek salonlarında güncel konulara ilişkin bilgilendirme toplantısı yapacağız. Bir salon kiralamıştık. Belediye iptal ettiği için kendi teşkilâtımızın salonunda bunu devam ettireceğiz. Diğer toplantıyı da kendi binamızda yapacağız. Belediye buna izin vermeyeceğini gazetelere açıklıyor" dedi.

Öte yandan Belçika basını, aşırı sağcı Belçika Flaman Milliyetçi Cephe'den (N-VA ) Anvers Belediye Başkanı Bart De Weber'in toplantılara izin verilmemesine gerekçe olarak, "polis güvenlik analizine göre durumun kamu düzenini bozabileceğini" gösterdiğini yazdı.Aminnnnnnnnnnnnnnnnn

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, Engse Hohol yazdı:

Narsizm tabanlı kendine hayran olmak güdüsü tüm akp'lilerde var. Bu sapık güdü nedeniyle, Atatürk'ün "muasır medeniyet seviyesini yakalamak" söylemine çatıyorlar. Akp'de "muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkmak" söylemini defalarca işittik. Muasır medeniyet güncel yaşam koşullarının çağdaş olmasından başka birşey gibi anlıyor bu akp'liler ve iddia ettikleri "muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkmak" ifadesinin ne anlama geldiğini kavramış değiller. Çünkü böyle birşey olanaksız. Muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkmak olanaksızdır. Olanaklı olması için geleceği yaşamak gerekir. Akp'lilerin iddiası aynen budur, yaptıkları ise şudur  Akp döneminde ilahiyat fakültesi 17'den 100'e çıktı, imam hatip öğrencisi 60,000 iken 1,5 milyona yükseldi. imam hatip öğrenci sayımız 1.5 milyon.

1420 yıl önceki Arapların siyasi yasalarını betimleyen kuran-kerim ile muasır medeniyete erişmek bir yana, muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkmak söylemi akp'nin en gülünç söylemidir. Kuran-kerimi uygulamak, 620'li yılların sosyolojisinden başka birşey ortaya çıkarmayacağını Atatürk bildiği için biz ilkelerimizi, gökten indiği sanılan kitaplardan değil, güncel yaşamdan almak zorundayız söylemine ayrıca gıcık giderler ama gerçek etki-tepki Atatürk'ün söylediğidir, Tayyip'in söylediği değil. Çünkü fiziksel olarak muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkmak imkansızdır. Türkiye'nin bugün, diğer islam ülkelerinden avantajlı olmasındaki gerekçe, günün koşullarını yakalaması idi. Laiklik sayesinde vs. Laik ve demokratik koşullar ortadan kalktığında Tayyip'in "muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkmak" söylemi daha bi gülünç olacak ama ne yazık ki kimse gülmeyecek.

- Benim bunu zerre kadar kast etmediğimi anlamış olmanız gerekir. Ben Atatürk reformlarını, cumhuriyet rejimini, kültür devrimini, güçler ayrılığını, çoğulcu parlamenter demokrasiyi (barajın %5'in üzerinde olmadığı), laik ve birleşik ve eşitlikçi eğitim sistemini ve tabi ki basın özgürlüğünü, yazarların / gazetecilerin (yerli ve yabancı) istedikleri herşeyi yazabildikleri sistemi kast ediyorum.

Bir de sekülarizm / Laiklik şöyle gereklidir: Bunlar (yobaz kesim) geçmişte Avrupa'da da cumhuriyetleri yıkma çabasından bulunmuşlardır. Dini toplulukların şu veya bu fikirin çevresinde örgütlenmeleri ve yönlendirilmeleri kolaydır. BU sorunun kökten çözümü dini toplumsal ve siyasal hayattan tamamen çıkarmak olduğu için, Fransa'da okulda boynuna haç filan takamazsın, parklardaki Hz. Meryem heykelleri sökülür filan. Konu din düşmanlığı değildir. Dinin siyasete girişini önceden önlemeye yönelik bir çabadır. Bizim Kenan Evren'imiz ise, okullara din dersi koymuş, imam hatipleri serbest bırakmıştır. Maksat din sayesinde halkın daha uslu durmasını sağlamak. Biraz felsefe bilseydi, tarih bilgisi daha yüksek olsaydı bu hatayı yapmazdı.

3) Tayyip bu son hamlesinde Hollanda'da iktidara gelme ihtimali olan aşırı sağcı partiye çok güzel ivme vermişlerdir (Putin, İran, Tayyip, Avrupa'nın aşırı sağ partileri; Bakın nasıl paslaşıyorlar). Dediğim gibi orada halk terör olaylarından sonra sersemlemiştir. Fransa / Belçika sokaklarında askerler devriye atmaktadır. Toplumsal olarak travma içindeler, Bildiğin kadarıyla Hollanda'da bu sıralar, Avusturya ve Fransa'da da 1 ay için seçimler düzenlenecek. Aşırı sağ partiler gelirse, bu ülkelerin AB'den çıkması ve AB'nin parçalanması söz konusudur. Hepsi Putin dediğimiz 40 Yıllık KGB ajanının işleridir. İran ve TC ve Suriye bu ahtapotun kollarıdır. Yani Avrupa'nın önünde zor günler vardır. Diğer tarafta da bu Trump olayının nasıl biteceği kesin değildir.

Büyük resim bu yöndedir.

Ama Atatürk gibi dünyanın tanıdığı bir askeri deha ve devrimcinin çabalarının ardındanböyle bir şey yapan adam. Aynada kendi yüzüne nasıl bakıyor. O konu da benim anlayışımı aşar.

6 saat önce, Abdul Alhazred yazdı:

Benim anlamadığım olay yurt dışında yaşayan biri neden Türkiye'de yaşan insanların yönetimi ve kaderi  için oy kullanmaktadır?. Ülkeler bu uygulamaya neden yer vermektedir. Şayet oy talebinde yabancı bir ülkedeki vatandaşın onayı alınıyorsa, ozaman Hollandada ki bu tutum demokrasiye aykırı bir harekettir. Hollanda veya kimi ülkeler seçim konuşmalarına izin vericekse ve daha sonra bir başka parti için konuşulan ve mevcut ülkesinin yaptırımları sonucu belirli kurallar diğer tarafa aldırılmış ise ozaman diğer ülkenin kanunlarına saygı gösterilmelidir. Aslında bu olgular kendi ülkemizde demokratik bir yönetimin açıkca olmadığını göstermekte, yabancı ülkeninde bu kanun hükmünü onaması onlarında sözde demokratik olduğunu açığa vurmuyormu sizce?

- Hukuki yönünü bilmiyorum. Ama orası bizim vilayetimiz değil. İstemiyorsa istemiyordur. Onun ülkesi ala ala.

4 saat önce, Kuranınizinde yazdı:

Bugün Almanya avrupa birliğinin finansör ülkesidir. Almanya olmazsa AB dağılır. Buna Fransayıda ekleyebilirsin. Ambargoyu kararını bu 2 ülke alır diğer 25 ülke uygular. Alman turistler eskiden Türkiyeyi çok severdi. Ama şimdi budaya adım bile atmak istemiyolar kimle konuşsam kabuslu,korkunç,dehşetli,can mal ırz güvenliği kalmamış diyorlar. Zaten alman tıristler son 2 3 yıldır Türkiye yerine Sırbistana tatile gidiyorlar. Turizmciler bilir Alman turist Türkiyeye gelmezse yıllık 30 milyar dolay kaybolur. Türkiye de meskun 500 alman şirletini saymıyorum daha. Almanya ile ekonomik ilişkiler 40 yıldır birinci sırada. Naziler diye dayılanmak ahmaklıktan başla bişey değil.

- Aklı sıra Rusya'ya yaklaşıyor filan. Tayyibin ve çevresindekiler kurnaz insanlardır . Çıkarcı/ menfaatçi insanlar komplo hazırlamakta kurnazlık yapmakta başarılı olurlar. Bu durum zeki oldukları anlamına gelmez. Basit plan yapıp onu uyguluyorlar.

Alıntı

Çıkarımlarınız bence yanlıș. Bu saaten sonra cumhurun bașını durdurmak mümkün değil.

Atı alan üsküdarı çoktan geçti. Türkiye Cumhuriyeti sizlere ömür.

Avrupanın karșı geldiği nokta, bilhassa Almanyanın, Türkiyedeki demokratik parlamenter sistemin yok olması yönünde, Avrupa topraklarında kampanya yapılması.

- Ben de öyle düşünüyorum

Sitelerde Paylaş

Şunun da tekrar altını çizeceğim:

- Başörtülü, çirkin, fanatik, yobaz ve iğrenç bir kadının o şekilde gönderilmesi ve Hollanda polisinin bu şekilde müdahele edip gerginliğin tırmanması, ve Erdoğan'ın halen provokasyonlara devam etmesi (siyasi provokasyonun asıl anlamı budur). AKP'nin Avrupa'nın aşırı sağ partilerine yaptığı bir jesttir. Halkı bu şekilde tedirgin ederek oralarda "a bu Müslüman türkler yine kapımıza dayandılar" korkusunu körüklemek istiyor. Hollanda'da bu hafta, Fransa'da önümüzdeki ay, Avusturya'da da yakın zamanda seçimler yapılacaktır. Aşırı sağ / popülist partilerin ciddi kazanma olasılığı bulunmaktadır. ve kazanırlarsa, hepsinin tek tek AB'den çıkma olasılığı filan vardır. Bu şekilde AB parçalanabilir.

- Yani hem kendi seçmenine şov yapıyor. Hem de Avrupalıların (zaten üst üste terör saldırıları olmuş) korkularını körüklüyor.

Sitelerde Paylaş
18 saat önce, Kaunos yazdı:

Burada olsa elbette Tayyipçi olurdu... Tavirları, söyledikleri konuştukları hep bunun üzerine... Zaten genlerini de buradan aldı... Oradan oturup yandaş medyayı okuyor, ve doğru sanıp Tayyibe destek veriyorsa, Anadolu'daki odunlardan bir farkı yok demektir.. O halde Türkiye'de olsa Tayyipçi olmaması için bir neden görmüyorum... Unutma ki, Tayyipçi Ateist bile var...

Önce bunu bir hakaret gibi gördüm ama, üzerinde biraz düşününce doğru olduğu sonucuna vardım. Ayda yılda bir doğru bir laf etmişsin. Eğer seninle Tayyip arasında bir  tercih yapmam gerekseydi, seni değil Tayyip'i yeğlerdim.

Sitelerde Paylaş
21 saat önce, Buzul yazdı:

Şu da bir gerçek.Biz hiçbir zaman üreten bir ülke olmadık.Bilimde,teknolojide,sanayide yokları oynuyoruz.Bu saatten sonra da,bu alanlarda,gelişim,ilerleme olması olanaksız.Atı alan üsküdarı da geçti,makas açıldı.Sana bayrağı da devretmezler artık,ki sen de alamazsın.Ülkeye egemen olan düşünce yapısı ortada,eğitim yerlerde sürünüyor.Eğitime önem verilmiyor.Her yere imam hatipler açılıyor,dini eğitim vermeyen,normal liseler,ilkokullar imam hatiplere çevriliyor.Tubitak denilen kurumun beğenmediği tasarımlar,yurtdışında birincilik alıyor.Tarım yine öyle,çok kötü durumda.Turizm bitik.Yer altı kaynağın yok.İşsizlik almış başını gitmiş,iş alanı yok.Liseden çıkan gençler,4 5 yıl daha okusun,kendilerini işsiz sanmasın,biz de işsizliği düşük gösterelim diye dağın başına bile üniversite açıyorlar.Üniversiteden mezun olan kişi için tek umut Kpss.Onda da alım sayısı belli,alınan da belli,aşırı torpil dönüyor.Kpss keriz söğüşleme sınavına dönmüş,sınava girmek için istenen paraya bak,420 tl.Bu insanlar nerede çalışacak.Bir kısmı,markete girer,kasiyerlik yapar,reyona bakar üç kuruşa,bir kısmı bir mağazada tezgahtarlık yapar üç kuruşa,köle gibi.Ki bu işlerde sürekli işler değil.Kişi markette emekli olana kadar üç kuruşa kölelik,kasiyerlik mi yapacak.Bu kişi nasıl evlenecekte,yuva kuracak.Aldığı para kiraya gider.Bu çark nasıl dönecek,bu sorunlar nasıl çözülecek.Üstelik çok büyük etnik,toplumsal sorunlar var.Yıllardır uğraşılan bir Kürt sorunu var.Bu da yetmezmiş gibi ülkeye 3 milyonun üzerinde,hızlı üreyen Arap alıyorsun,etnik sorun,toplumsal sorun,terör ithal ediyorsun.Etnik sorunu birken,iki yapıyorsun.Sorunlara sorun ekliyorsun.Bunlarda yurttaş yapılırsa,işsiz nüfusa katılacak.kıt olan iş alanları için istek artacak.İşveren,beğenmiyorsan git diyecek,nasıl olsa köle çok.Komşularınla,Avrupayla da kavgalısın,ülkenin dört bir yanında bombalar patlıyor.Ülkenin boğucu havasından kurtulmak isteyen,eğitimli,okumuş kesim yurtdışına kaçıyor.Beyinsizler burda kalıyor.Bu topraklara egemen olan,gerici,geriletici,arapçı,islamcı düşünce yapısı,bu toprakların altında ezim ezim eziliyor.Bu toprakların hakkını veremiyor.Bu topraklara egemen olan düşünce yapısının bu topraklarda varlığını sürdürebilmesi olanaksız.

Bu ülke için en ufak bir umut ışığı bile yok.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/298289/nihat-genc-aptalca-ve-hayvanca-oy-kullaniyorsunuz

Sitelerde Paylaş

AKP bugüne kadar hep kutuplaşma yaratıp buradan mağduriyet çıkarmaya çalışarak oy toplama stratejisini izledi. Bu referandum için de aynısını yapmak istiyorlar. Sataşacak yer arıyorlardı. CHP den ekmek çıkmayınca gidip avrupada diplomatik kriz yarattılar. Olay bu.

Yalnız avrupa da az değil. Bence bal gibi biliyorlar yaptıklarının, söylediklerinin seçimde akp ye yarayacağını.

tarihinde Yurt tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
18 dakika önce, poiuz yazdı:

Ülke içinde kendilerini mağdur edebilecek 
tüm kişi ve kurumları yok ettikleri için mağdur olmak için Avrupa’ya gidiyorlar!

Akif Kökçe

Haysiyetleri yok bu sapıkların. Başkaları için söylediklerinin aslında kendileri için geçerli olduğunu bilmemeleri imkansız.

Haysiyetsiz oldukları için de ülke içinde kendilerine söylenenlerden mağdur olmuyorlar. Kılıçdaroğlu'un baş çalanı değil miydi Tayyip iti. Adam daha ne desin. Muhalefet Tayyip'in bütün ahlaksızlıklarını ortaya koydu ama onu mağdur edemedi. Çünkü mağdur olmak için önce haysiyetli olmak gerekiyor.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...