Jump to content

Rus büyükelçisine saldırı!

Recommended Posts

• İleti 119
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

En gıcık olduğum şey ise, adamın söyledikleri ortada olduğu halde, gerçek suçluyu söylemeye cesaret edemeyecek. Suçlu şudur, budur diyecekler ama kimse "suçlu islam denen terör ideolojisidir" diyemeyecek. Hem de herif ayetle kanıtladığı halde. İslam korkusu insanlığı-medeniyeti iğdiş etmiş, korkutmuş, sindirmiş, esir almış durumda.

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, malta erigi yazdı:

En gıcık olduğum şey ise, adamın söyledikleri ortada olduğu halde, gerçek suçluyu söylemeye cesaret edemeyecek. Suçlu şudur, budur diyecekler ama kimse "suçlu islam denen terör ideolojisidir" diyemeyecek. Hem de herif ayetle kanıtladığı halde. İslam korkusu insanlığı-medeniyeti iğdiş etmiş, korkutmuş, sindirmiş, esir almış durumda.

Dostum, bunlar zaten gerçek müslüman değil. :D

Gerçek müslümanların terörizimle ne isi olur, değil mi ?!

En iyi ihtimal, fetöye kakalarlar.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 minute ago, malta erigi said:

Olayın arkasında kimse yok bence. Akp medyasının halep hakkında gazlamaları sonucu ideolojisine uygun davranmış bir cocuk. Adamı vurduktan sonra ayet okuyor ve yaptığı kurana uygun. Kendince haklı. İman ettiği kitap, teröristin el kitabı gibi birşey.

Zaten bizde potansiyel terorist çok, heryerdeler. İslam zaten kişiyi eninde sonunda radikalleştirir. Kişi putu için herşeyi yapar. Bu toplumun dinden kurtulacagi falan da yok. Bizim toplumun insan olacagi falan yok. Benim umudum kalmadi. Boyle kafada olan birsuru kişi var. Bk surusu gibi çoklar.

Sitelerde Paylaş

Geçen gün Burhan Kuzu eski basbakan Davutoğluna düsürülen uçakla ilgili fırça atıyordu, yani yalan söylemekle itham ediyordu.

Vay efendim, yapmadığı halde, basbakan nasıl olurda "vur emrini ben verdim" demis.

Davutoğlundan hălă tık yok.

Herseyimiz garip ve yamuk.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

22 Temmuz 2015 ( Urfa da polislerin öldürülmesi )Saçılımın durdurulması, ABD kara gücünün hendeklere gömülmesi.

24 kasım 2105 ( Rus uçağının düşürülmesi ) Neo Osmanlı hayallerine elveda ve Atlantike nanik.

15 Temmuz 2016 ( Darbe girişimi ) Fetullahçılığın bitirilmesi.

19 Aralık 2016 ( Elçinin Öldürülmesi ) Siyasi islamın  tepeteklak  gitmeye başlaması.

Unutmayalım bu ülke de " İti öldürene sürükletirler "

Sitelerde Paylaş

Durun daha bitmedi bu halepten aldıkları ve alıcakları mülteciler (muhalifler) birer canlı bomba adayı.

2017 nin olası senaryoları arasında ekonomik kriz ve iç savaş var.

Artık Türkiye Cumhuriyeti bataklığın içindedir git gide daha da dibe batacaktır taki yönetime adam gibi birileri gelene kadar !!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...