Jump to content

Rus büyükelçisine saldırı!

Recommended Posts

Siyasi islam diye birşey yoktur,islamın kendisi zaten siyasal bir dindir.Yönetmek,şekillendirmek,yapılandırmak ister.Arabın diniyle kafa bulan kutsal uyuşturucu bağımlıları,bir kutsal uyuşturucu uğruna ülkeyi gözden çıkartmaktan,ülkeyi batırmaktan asla çekinmezler.Herkes sen ben mi de,gerçeklerle yüzleşsin,kutsal uyuşturucusunu gerçeklere kurban etsin.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 119
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Kim neyden vazgeçecekmis ?

Hayal görüyorsunuz beyler.

Malum sahıs, emellerine hiç bu kadar yaklasmamıstı.

Tam aksine, tek adam hükümdarlığı daha da hızlanacaktır.

Arkasındaki kitle daha da radikallesecektir, ki buna dünden daha fazla ihtiyacı var.

Sitelerde Paylaş

Ben halen internetin neden yavaş çalıştığını anlamadım. İlk başlarda Rus büyük elçi hakkında, daha doğru katil hakkında bilgi vermemek için yayın yasağı kondu bu yüzden de net yavaşlatıldı dedim ama şimdi öldürenin kimliği de açıklandı. Eee sorun ne? Neden halen yavaş ve ne zamana kadar yavaş olacak? Abicim hiç çekilmiyor bu hızda internet. 

Sitelerde Paylaş
4 minutes ago, kavak said:

9 ölü, 50 yaralı.

Berlin´i de kana buladılar.

Kamyon soförü firarda ...

Bu işin sonu avrupada çok kötüye varacak müslümler için. Ne yazık ki kurunun yanında yaş da yanacak.

Toplumdaki huzursuzluk daha beter hale gelmeden avrupa devletleri önlem almalı. Avrupada milletin çoluk çocuğunun beynini yıkayıp terörist haline getiren cami ve dernekler kapatılmalı. Bunların çoğu el kaideye, ışide militan sağlıyor. 

tarihinde malta erigi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, malta erigi yazdı:

Bu işin sonu avrupada çok kötüye varacak müslümler için. Ne yazık ki kurunun yanında yaş da yanacak.

Eylemin yapıldığı yeri tanıyorum. Berlin´in en görkemli yerlerinden biri ve yabancı turistlerin kaynadığı yer.

Ayrıca dini açıdan hristiyanların önem verdiği noel çarsılarından birinde olay cereyan etti.

Dindar hristiyanlar simdi küplere binmistir.

Bunlar hayra alamet değil.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Just now, kavak said:

Eylemin yapıldığı yeri tanıyorum. Berlin´in en görkemli yerlerinden biri ve yabancı turistlerin kaynadığı yer.

Ayrıca dini açıdan hristiyanların önem verdiği noel çarsılarından birinde olay cereyan etti.

Dindar hristiyanlar simdi küplere binmistir.

Bunlar hayra alamet değil.

İşte o yüzden, iş çığrından çıkmadan devlet birşeyler yapıp milletin gazını almali. Yoksa solingen gibi nazi terörü hortlayacak.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Refleks07 yazdı:

Artık hızını açın şu internetin be. Saklanacak ne kaldı anlamıyorum gerçekten anlamıyorum. Anlayan biri varsa yanıtlasın.

Dostum, ben Avrupadayım. Burada hız bakımından bir sıkıntı yok.

Türkiyedeysen, uçan spagetti canavarı size sabır versin.

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, malta erigi yazdı:

İşte o yüzden, iş çığrından çıkmadan devlet birşeyler yapıp milletin gazını almali. Yoksa solingen gibi nazi terörü hortlayacak.

Seneye Almanyada genel seçimler var.

Böyle giderse, seçim sonuçlarını tahmin etmek pek zor olmasa gerek.

Sitelerde Paylaş
Just now, kavak said:

Seneye Almanyada genel seçimler var.

Böyle giderse, seçim sonuçlarını tahmin etmek pek zor olmasa gerek.

Avrupalı, tarihindeki kötü tecrübeler sebebi ile ihtiyatlı. Ancak müslüm provokasyonu böyle giderse, içlerinden "çekeriz emaneti, zikeriz adaleti" diyenlerin çıkması kaçınılmaz. 

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Refleks07 yazdı:

Oradan Türkiye nasıl görünüyor?  

Berbat.

Neredeyse bütün Avrupa cumhurun basına ates püsküyorlar.

Bakmayın siz Türk medyasına. Avrupayla ilgili doğru tek bir haber yazmıyorlar.

Almanya basbakanı Merkel bile el frenini çekti.

RTE´nin Avrupaya karsı tehditlerini dikkate alan yok.

Yapılan ikili anlasmanın Türkiye tarafından tüm noktaları kabul edilmedikçe, Avrupa bundan böyle bir adım dahi atmayacak.

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, cezayakın2 yazdı:

la youtube acılmıyo...aq yobaz ulkesı ya...acın su ınternetı be

Avrupaya gel...

Berlin de bugün kanlı eylem yapıldı, ne haber yasağı var, ne de sosyal ağlarda herhangi bir kısıtlama söz konusu.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ülkede işsizlik aldı başını gidiyor fetö operasyonunda atılan memurların yerine memur almadılar acaba neden yoksa hükümet memurların maaşını ödemekte zorlanıyormu ?

Ekonomik kriz bu sefer teğet mi geçicek yoksa delip mi geçicek görücez.

Medya hep iyimser bakıyor dünya yok olmaya başlasa diceklerki endişelenicek bişey yok !

Dolar kısa bi aradan sonra gene 3.53 ü gördü 2017 de doları kimse durduramicak !

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, kavak yazdı:

Berbat.

Neredeyse bütün Avrupa cumhurun basına ates püsküyorlar.

Bakmayın siz Türk medyasına. Avrupayla ilgili doğru tek bir haber yazmıyorlar.

Almanya basbakanı Merkel bile el frenini çekti.

RTE´nin Avrupaya karsı tehditlerini dikkate alan yok.

Yapılan ikili anlasmanın Türkiye tarafından tüm noktaları kabul edilmedikçe, Avrupa bundan böyle bir adım dahi atmayacak.

Dostum, Tayyip ne yapıyorsa köşeye sıkıştığından yapıyor. Türkiye'de sata sata bir şey bırakmadı. Ülkenin içi boşaldı. Çiftçi toprağını terketti. Yabancı yatırımcılar bir bir kaçıyor. Diğer taraftan Tayyibin acil başkan olması lazım, iktidarı gittiği anda biteceğini çok iyi biliyor. Bu yüzden de iç savaşa veya dış savaşa yani olağanüstü koşullara ihtiyacı var. Eee ölmüş eşek kurttan korkmaz, bu yüzden de saldırıyor her yere kafasına göre, nedense en çok Almanya'ya çakıyor. Tabi çakıyor dediysem bomba değil, laf çakıyor. Avrupa'daki atmosferi bilmiyorum ama kendimce tahmin etmeye çalışıyorum. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...