Jump to content

Rus büyükelçisine saldırı!

Recommended Posts

Just now, Glock said:

Ülkede işsizlik aldı başını gidiyor fetö operasyonunda atılan memurların yerine memur almadılar acaba neden yoksa hükümet memurların maaşını ödemekte zorlanıyormu ?

Ekonomik kriz bu sefer teğet mi geçicek yoksa delip mi geçicek görücez.

Medya hep iyimser bakıyor dünya yok olmaya başlasa diceklerki endişelenicek bişey yok !

Dolar kısa bi aradan sonra gene 3.53 ü gördü 2017 de doları kimse durduramicak !

Daha önce de yazdım ve haklı çıkacağımı düşünüyorum. O memur kontenjanları mhp'nin ödülü olacak. Başkanlık için verecekleri desteğin rüşveti olarak mhp tabanına verecekler pozisyonları.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 119
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

1 dakika önce, malta erigi yazdı:

Daha önce de yazdım ve haklı çıkacağımı düşünüyorum. O memur kontenjanları mhp'nin ödülü olacak. Başkanlık için verecekleri desteğin rüşveti olarak mhp tabanına verecekler pozisyonları.

Mantıklı diyorsun bahçeliyide başkan yardımcısı yaparlarsa tadından yenmez.

Bu ülkücülerle osmanlıcılar aynı kafada zaten daha yeni anladılar birbirlerini yemekten düşünemiyolar.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Buzul yazdı:

Atatürkçüler ile ümmetçilerin tek bir ortak noktası yok.Bunların ortak bir gelecek kurma,birlikte yaşama olasılığı da yok.Ne olacak bakalım ülkenin sonu.

Zaten iç savaş çıkarsa laikler vs ümmetçiler olarak çıkar.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Glock yazdı:

Ülkede işsizlik aldı başını gidiyor fetö operasyonunda atılan memurların yerine memur almadılar acaba neden yoksa hükümet memurların maaşını ödemekte zorlanıyormu ?

Ekonomik kriz bu sefer teğet mi geçicek yoksa delip mi geçicek görücez.

Medya hep iyimser bakıyor dünya yok olmaya başlasa diceklerki endişelenicek bişey yok !

Dolar kısa bi aradan sonra gene 3.53 ü gördü 2017 de doları kimse durduramicak !

Devalüasyon kararı alman gerektiği zamanda almazsan ne olur? Bir iktisat sorusu yanıt Reel sektör çöker. Mantığını anlatmaya zaman harcamayacağım hiç yazasım yok. 

Bunlar zamanında dolara baskı yaptı. Cari açık yok dedi her şey ok dedi ama vardı. Bunu çaktırmadan vergiye zam, mazota zam, gübreye zam şeklinde yaptı. 2011 de 1 tl iken 2014 de 4 tl yi vuran mazot fiyatları yüzünden çiftçi dibe vurdu ve kentlere yoğunlaştı. İşsizlik arttı, üretim durdu. Eğer zamanında dolara baskı yapmasaydı, böyle çaktırmadan reel sektöre yüklenmek yerine adam gibi merkez bankasının devalüasyon ilan etse kararına saygı duysaydı, emek ucuzlayacaktı belki ama çiftçi yok olmayacaktı çünkü 2 kat daha fazla çalışıp ürün daha fazla ürün üretmesiyle konumunu koruyacaktı, cari açık şimdiye kapanmış olacaktı. Devalüasyon kararı alınmasının en büyük faydası, ihracatın artmasıdır. Ama zamanında almadı, şimdi de kendiliğinden develüasyon oluyor. Tek farkla artık üretim sektörümüz yok denecek kadar az. Yani ihracatımız, dış ülkeden talep olsa bile artamaz, çünkü bir şey üretmiyoz- üretemiyoz.

Sitelerde Paylaş
16 dakika önce, Refleks07 yazdı:

Dostum, Tayyip ne yapıyorsa köşeye sıkıştığından yapıyor. Türkiye'de sata sata bir şey bırakmadı. Ülkenin içi boşaldı. Çiftçi toprağını terketti. Yabancı yatırımcılar bir bir kaçıyor. Diğer taraftan Tayyibin acil başkan olması lazım, iktidarı gittiği anda biteceğini çok iyi biliyor. Bu yüzden de iç savaşa veya dış savaşa yani olağanüstü koşullara ihtiyacı var. Eee ölmüş eşek kurttan korkmaz, bu yüzden de saldırıyor her yere kafasına göre, nedense en çok Almanya'ya çakıyor. Tabi çakıyor dediysem bomba değil, laf çakıyor. Avrupa'daki atmosferi bilmiyorum ama kendimce tahmin etmeye çalışıyorum. 

Almanya Avrupanın direği diyebiliriz. Ekonomik kriz bir çok ülkeyi (hatta Fransa, İngiltere dahil olmak üzere) hırpalasa da Almanya pek etkilenmedi. Artı Avrupaya gelen mültecilerin en çoğunu almasına rağmen, Almanyanın durumu gayet iyi. Merkel RTE´yi çözdü, ne yapıp ne yapamayacağını biliyor. Bu zamanda Türkiyenin ekonomik olarak Avrupaya daha çok ihtiyacı var.

Hani RTE 10´cu ayda, vizesiz dolasım olmazsa, antlasmayı tek taraflı feshediyordu. Bangır bangır Avrupayı tehdit ediyordu.

Bizim vatandaslarda alkıslıyorlardı.

Ne oldu sonunda, yaptı mı ?  Yapamaz.

Balon söndü, çünkü Avrupadan gelecek milyarlara ihtiyacı var.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Refleks07 yazdı:

Devalüasyon kararı alman gerektiği zamanda almazsan ne olur? Bir iktisat sorusu yanıt Reel sektör çöker. Mantığını anlatmaya zaman harcamayacağım hiç yazasım yok. 

Bunlar zamanında dolara baskı yaptı. Cari açık yok dedi her şey ok dedi ama vardı. Bunu çaktırmadan vergiye zam, mazota zam, gübreye zam şeklinde yaptı. 2011 de 1 tl iken 2014 de 4 tl yi vuran mazot fiyatları yüzünden çiftçi dibe vurdu ve kentlere yoğunlaştı. İşsizlik arttı, üretim durdu. Eğer zamanında dolara baskı yapmasaydı, böyle çaktırmadan reel sektöre yüklenmek yerine adam gibi merkez bankasının devalüasyon ilan etse kararına saygı duysaydı, emek ucuzlayacaktı belki ama çiftçi yok olmayacaktı çünkü 2 kat daha fazla çalışıp ürün daha fazla ürün üretmesiyle konumunu koruyacaktı, cari açık şimdiye kapanmış olacaktı. Devalüasyon kararı alınmasının en büyük faydası, ihracatın artmasıdır. Ama zamanında almadı, şimdi de kendiliğinden develüasyon oluyor. Tek farkla artık üretim sektörümüz yok denecek kadar az. Yani ihracatımız, dış ülkeden talep olsa bile artamaz, çünkü bir şey üretmiyoz- üretemiyoz.

Aynen öyle şuan biz  dış devletlere bağlı hale geldik en ufak bi hata ambargoya neden olur ve halk eski kıtlık günlerine geri döner.

Kendi sülalesini zengin etceğine çiftçiye bedava mazot faizsiz kredi verseydi tarıma ve hayvancılığa önem verseydi ülke kendi kendine yeterdi.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, haci yazdı:

Yahu Hacı link vermişsin de youtube bekle allah bekle :) 1 dakikalık video inanki şu cümleyi yazma süresince açılmadı aha ses geldi :). 

İç savaş şöyle olur: Geçen ki Kayseri patlamasından Chp binasına saldırdı, gerizekalı millet. Dünyanın neresinde görülmüş, olan durumdan muhalefetin sorumlu tutulduğu. Ama Chp'yi pkk ile bir gösteriyorlar millette inanıyor. CHP'liyim diyemez oldum. Bir yandan birlik çağrısı yapan yandaş medya diğer taraftan da "ey chp"liler gibi bir üslüp kullanıyorlar yani ayrıştırıyorlar. Erkan Tan, ilk defa Hüsnü Mahalli olayıyla tanıdım. Uzun yıllardır Tv izlemiyordum ama "bu hale mi geldik?" dedim izleyince. Çok değil 5 yıl öncesine kadar "Şu konuya şu yorumları yapan gazeteci araştırmacı yazar sayın falan filan, hükümeti de şu noktada şu cümleleri ile eleştirdi" şeklinde bir dil vardı. Şimdi biri hükümeti eleştirince "falan filan bilmem ne ajanı şu sözlerle saldırdı" (sözlerinin de taamını değil, kırpıp veriyorlar) şeklinde bir üslup vardı. Ne hâle geldik yaa.     

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, Glock yazdı:

Aynen öyle şuan biz  dış devletlere bağlı hale geldik en ufak bi hata ambargoya neden olur ve halk eski kıtlık günlerine geri döner.

Kendi sülalesini zengin etceğine çiftçiye bedava mazot faizsiz kredi verseydi tarıma ve hayvancılığa önem verseydi ülke kendi kendine yeterdi.

Bedavayı geçtim, aşırı zam koymasaydı yeterdi. Gölge etmese yeterdi yani. Sadece mazot mu? Gübre, tarımsal ilaçlar, aklına gelebilecek her şeye aşırı bindirdi. Yahu bira içeceğim, %80'i vergi, yahu arpa suyu bu kardeşim en nihayetinde. Ama her şeyde böyle.  

Sitelerde Paylaş
16 dakika önce, malta erigi yazdı:

Rusya saldırıyı BMGK'na götürdü hemen ve karar çıktı: https://tr.sputniknews.com/rusya/201612201026386385-bmgk-karlov-cinayeti/

Eğer gerçekten fetöcüyse bu çocuk ve akp bağlantıya dair delil bulursa, bu olay fethullahın sonu olabilir.

Dostum Feto olması zor. Çünkü, orada yenilen işid idi. Fetöcüleri gözünde canlandır, işid için üzülecek insanlar mı? Yani Fetö, işid'e göre kafir. İşid, Fetö'ye göre yobaz. Fetönün şu konuda hakkını yememek lazım, islami çevre içinde en entellektüeli fetocüler. Dinler arası diyalog vs. şeylere ılımlı bakan bir hareket işid için böyle bir şey yapmaz.    

Sitelerde Paylaş

Rusya saldırıyı BMGK'na götürdü hemen ve karar çıktı: https://tr.sputniknews.com/rusya/201612201026386385-bmgk-karlov-cinayeti

Olur da link giderse diye önemli kısmı kopyalayayım:

Yazıda, "Güvenlik Konseyi üyeleri, saldırı failleri, organizatörleri ve sponsorlarının adalet önüne çıkarılması gerektiğinin altını çizdi" ifadelerine yer verildi.

Şimdi bu çocuk için dersanede fetöcü olmuş, sınav soruları ile de yargılanmış deniyor. BMGK kararına göre fetullahın sonu gelmiş olabilir. Bağlantı ispatlanırsa abd fetoyu türkiyeye vermek zorunda kalır.

tarihinde malta erigi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 hour ago, malta erigi said:

Rusya saldırıyı BMGK'na götürdü hemen ve karar çıktı: https://tr.sputniknews.com/rusya/201612201026386385-bmgk-karlov-cinayeti/

Eğer gerçekten fetöcüyse bu çocuk ve akp bağlantıya dair delil bulursa, bu olay fethullahın sonu olabilir.

Yazıda, "Güvenlik Konseyi üyeleri, saldırı failleri, organizatörleri ve sponsorlarının adalet önüne çıkarılması gerektiğinin altını çizdi" ifadelerine yer verildi.

Şimdi bu çocuk için dersanede fetöcü olmuş, sınav soruları ile de yargılanmış deniyor. BMGK kararına göre fetullahın sonu gelmiş olabilir. Bağlantı ispatlanırsa abd fetoyu türkiyeye vermek zorunda kalır.

Bence fetoyle alakasi olmayan bir olay. Orgut isin o noktalara varacagini akil edemez mi? Kendi ayagina sikacagini zannetmiyorum. Fetonun buraya cenazesi bile gelmez..

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, malta erigi yazdı:

Rusya saldırıyı BMGK'na götürdü hemen ve karar çıktı: https://tr.sputniknews.com/rusya/201612201026386385-bmgk-karlov-cinayeti

Dostum bağlantı olmasa da, hükümet bir bağlantı bulur ispatlar. Bunu herkes biliyor. Sorun şu ki: Bu işi yapan kişi çok genç ve ölen işidliler için yaptığını söylüyor. Fettullahın bu tipte bir mürid kitlesi yok. Fethullah planladı denilse bile sırf bu nedenden dolayı bu iddia çürür. 

Sitelerde Paylaş
35 dakika önce, malta erigi yazdı:

28 dakika önce, Refleks07 yazdı:

Dostum bağlantı olmasa da, hükümet bir bağlantı bulur ispatlar. Bunu herkes biliyor. Sorun şu ki: Bu işi yapan kişi çok genç ve ölen işidliler için yaptığını söylüyor. Fettullahın bu tipte bir mürid kitlesi yok. Fethullah planladı denilse bile sırf bu nedenden dolayı bu iddia çürür. 

Bu ülke için Akp'de Fetö'de Pkk'da aynı. Üçü'de Modern Türkiye Cumhuriyeti'nin düşmanı. Asıl hedef, bu ülkenin tapu senedi olan CHP Türkiyesi'dir yani CHP'dir. Olan tüm olumsuz gelişmelerde CHP'de daha da çok darbe alıyor. En son Hüsnü mahalli olayını biliyorsunuz işte. Kayseri'deki patlamadan dolayı CHP binasına saldırıldı. Yeni nesil CHP düşmanı olarak yetiştiriliyor. Asıl hedef CUMHURİYET. Sonrasında yerine ne konur bilmem ama aklımda şöyle bir senaryo var.

Suud köpeklerinin yakın gelecekte petrolü bitecek. Her daim İsrail'e ve emperyalizmin her türlüsüne köpeklik etmiş bu yaratıklara gelecekte de ihtiyaç olacağı için,  suudlara Türkiye'yi daha sonra onlarla bölüşmek üzere işgal etme planı verildi. Bu yüzden de bizden suud karakterli bir herif, liderimiz yapıldı. Tayyibin İsraile çalıştığı açık ve net bir şekilde görülüyor tabi görmek isteyene. Katar ve suudlara Karadenizin peşkeş çekildiği gerçeği de malum. Türkiye'nin de zihniyet olarak günden güne suudlaştığı da malum. Kısaca gelecek çok karanlık bu senaryoya göre.   

tarihinde Refleks07 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...