Jump to content

Rus büyükelçisine saldırı!

Recommended Posts

• İleti 119
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

3 hours ago, malta erigi said:

Cia ajanları ne zamandır intihar görevleri yapıyor? 

Adam İslamcı. Cia'nın memuru değil. İstihbarat örgütleri kendi elemanları ile böyle işler yapmazlar be Malta. Mafyasından sivil toplum örgütüne kadar her yerde çalışma yürütürler. Of be Malta. Öyle "basic" bir soru ki bu... Ne diyeceğimi bilemedim.

Ha, o katil illa Cia ile bağlantılıdır da demiyorum. İş karışık. Ben öylesine bir akıl yürüttüm. Ama sen istihbarat örgütleri konusunda çok bilgisizsin. Kusura bakma.

Mehmet Ali Ağca ile ilgili biraz okumanı tavsiye ederim. Özellikle Uğur Mumcu'nun bu konuda söyledikleri önemli. İstihbarat örgütlerinin çalışma şekilleri ile ilgili biraz gerçekçi görüşlere sahip olabilirsin.

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Robespierre said:

Adam İslamcı. Cia'nın memuru değil. İstihbarat örgütleri kendi elemanları ile böyle işler yapmazlar be Malta. Mafyasından sivil toplum örgütüne kadar her yerde çalışma yürütürler. Of be Malta. Öyle "basic" bir soru ki bu... Ne diyeceğimi bilemedim.

Ha, o katil illa Cia ile bağlantılıdır da demiyorum. İş karışık. Ben öylesine bir akıl yürüttüm. Ama sen istihbarat örgütleri konusunda çok bilgisizsin. Kusura bakma.

Mehmet Ali Ağca ile ilgili biraz okumanı tavsiye ederim. Özellikle Uğur Mumcu'nun bu konuda söyledikleri önemli. İstihbarat örgütlerinin çalışma şekilleri ile ilgili biraz gerçekçi görüşlere sahip olabilirsin.

Bence son zamanlarda dönen halep muhabbetinden gaza gelmiş pislik dincinin teki. Cia'in böyle dangalaklik yapacağını sanmam. Bu suikastten abd'nin yararı değil zararı var. Uluslararsı ilişkiler uzmanları bu suikastin Turkiye ve rusya'yı yaklaştıracağını yazıyor.

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, yeniçeri53 yazdı:

Bunlar AKP nin yetiştirdiği Dindar ve Kindar nesil!

-Bende öyle düşünüyorum. Yazmadım ama ben bu tür kişilerin Türklüğünü kabul etmiyorum. Ailesini filan soruşturmaları iyi bir şey. Olay AKP ile kalmaz. Din yönünde ilerlersek El-Kaime, Hamas, El-Nusra hepsi ülkede cirit atar. Atatürk'ün her türlü tarikata yönelik göz açtırmama politikasına geri dönülmeli.

- 22 yaş benim için çocuk demek. Muhtemelen beyni filan yıkanmış, belki haplanmış. İŞİD'in hava alanındaki salakları gibi hareket ediyor. Rahatsız olduğum, Arap / Pakistanlı/ Yemenli adamı devşirdikleri gibi bizimkileri de devşirmeye başlamışlar. Bu tür şeyler Osmanlı'da da olurdu. 1000 sene uğraştırır bunlar adamı.

- Bu ülkede gelen niye gitmiyor? Melih Gökçek bence sizi beni gömecek. Ben 90 yaşına geleceğim. Huzur evinde filan TV'de hala Gökçek ve Tayyip'i izleyeceğim bu gidişle. Bu ülkede gelen niye gitmiyor? İlk iki seçimlerine bir şey demedim. 2012 yılından beri 90'ların kriz dönemlerini arar olduk. Bir kere de koalisyon filan olsun. Bu halk niye bu kadar gerizekalı. Düzgün hükümet olan yerde 15 temmuz ve sonraki demokrasi karnavalı rezaleti olur mu? Gelen gitmiyor A.S.yım

Sitelerde Paylaş

Şimdi bu cinayeti El-Nusra adlı cihatçı grup üstlendiğine göre..

Kilit noktalar şunlar..

1-Katilin infaz edilmesi( hiçbir sebep yokken)  devlet içinde birileri tarafından organize edilmiş olabileceğini gösterir..

2-Katilin maktülle yapayanlız kalması çok ilginç,katil direkt atış alanına yerleştirilmiş.Etrafta kimsecikler yok.Ben hiçbir korumanın arkada böyle gezinip durduğunu görmedim.

3-Sanırım başka koruma yok..Tek bu katil seçilmiş,ilginç..

Sitelerde Paylaş

Bu olayın tiyatro olduğunu düşünen var mı?

Büyükelçi yerde yatıyor,9 kurşun yemiş,yerde kan izi yok.

Katil öldürülüyor..(hiç neden yokken)

Rusya'dan hiç bir sert tepki yok..

Hatta dostluk mesajları veriyor..

Türkler fetöyü,Ruslar El-nusrayı suçluyor..

2 tarafta kar da..

Ne dersiniz?

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Tremor yazdı:

2 tarafta kar da..

Ne dersiniz?

El-Nusra ihtimali daha kuvvetli (ya da diğer cihatçı gruplar).

Tayyibin "Dindar nesil yetiştireceğiz" laflarını hatırlayalım.

- Al sana dindar nesil.

Anlamadığım. Ben niye yapamıyorum yaw. Her gün bir yerlerde adam öldürüyor. canlı yayında, kamera karşısında göstere göstere öldürüyor (polis ve 22 yaşında ve Türk!).

Bi tek ben kimseyi öldürmüyorum. Ben niye kimseyi öldürmüyorum onu anlamadım.

Sitelerde Paylaş
2 hours ago, Tremor said:

2 tarafta kar da..

Ne dersiniz?

Ruslarin resmi haber ajansi tass suikasti el-nusra orgutunun ustlendigini dogruladi.

tarihinde NotFound tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Tremor yazdı:

2 tarafta kar da..

Ne dersiniz?

Katilin nerede olduğu belli iken, kaçacak bir yeri yok iken, etkisiz hale getirilmesi gayet basitken kalkıp da öldürmek işin içinde iş olduğunu gösteriyor. 

Rusya kendi diplomatını yer mi? Yer!

El-nusra bu işi yapar mı? Yapar!

ABD bu işi yapar mı? Yapar!

PKK bu işi yapar mı? Yapar!

Bizimkiler bu işi yapar mı? Yapar!

Suriye, Esat emmi bu işi yapar mı? Yapar!

İŞİD bu işi yapar mı? Yapar!

Yani Türkiye öyle bir hale geldi ki artık her şey bulanık. Tam bir KAOS! En kötüsü de bu zaten. 

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Glock yazdı:

İç savaş çıkarsa hiç bir dinceye acımayın birleşip hepsini yok edin onlar sizi öldürmeden siz onları öldürün savaşta korkakların yeri yok !!

İç savaş da çıkardı.

Ben diyorum ki beklemeyelim diyorum. Ben varım diyorum. Ona da yanaşmıyorsun. E sen bir şey öner o zaman?

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, leonardo18 yazdı:

İç savaş da çıkardı.

Ben diyorum ki beklemeyelim diyorum. Ben varım diyorum. Ona da yanaşmıyorsun. E sen bir şey öner o zaman?

Bende diyorum ki birlik olmamız lazım anca öyle başa çıkabilirz bizim gibilerin sayısı az onun için iç savaşı bekle otomatik olarak tatlı sular bizden yana olucak o zaman devire biliriz biraz stratejik düşünmek lazım.

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, leonardo18 yazdı:

- O ettiğin laflardan sonra ben senle birlik olmam yalnız. İç savaşta AKP'liler sizi öldürürken bende büyük ekran televizsonda, çekirdeğimi çıtlayarak izlerim. Bana ne? doğmasaydınız. doğarken bana mı sordunuz?

Ne korkak adamsın aynı akpliler gibisin iç savaş çıktın mı akplilerin evden dışarıya çıkacağını mı sanıyosun.

Dünyadan haberin yok bu dinciler anca çoğunluk olunca artislik yaparlar çoğunluğu kaybederlerse kaçıcak delik ararlar tıpkı senin gibi.

Silah patlasa altına yapıcaksın korkudan gelmiş çekirdek çitlerim demişsin iç savaş çıkınca yatağının altına saklanıcaksın şimdiden yatağının altına yiyicek depola !

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...