Jump to content

Rus büyükelçisine saldırı!

Recommended Posts

• İleti 119
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Cihatçı filan değil. polis kılığına girmiş ve öldürülmeden önce "Halep" ve "Alahü Ekber" ve Rusça bir şeyler seslenmiş.

https://amp.theguardian.com/world/2016/dec/19/russian-ambassador-to-turkey-wounded-in-ankara-shooting-attack

Çeçen büyük olasılıkla. Halep konusunda ise (cinayet iyi bir şey demiyorum) Çeçenistan gibi kenti dümdüz ettiler. Burada muhalifleri sevmiyorlar. Benim ÖSO'ya karşı sempatim var.

Olay bizle ilgili değil yani. Paniğe de gerek yok (bakın Tayyibe ne güzel Trabzonspor stadyumu açıyor, Benim derdim olsa olsa Trabzonspor, Kurtlar vadisi, bir de OsmanlıSpor zaten, ne güzel de isim koymuşlar. İnşallah nazar deymesin Osmanlıspora)

- Da bölge ülkeleri de bence (Putin, İran ve Sudi Arabistan) AKP ile ne yaptıklarını bilmiyorlar. Avrupa da bilmiyor. 80 yıldır akıllı/mantıklı (darbe ve tek parti dönemlerinde bile) düzgün bir ülke olmamıza alıştılar. Nasıl bir rezillik çıkabileceğini unutmuş görünüyorlar. Iran'dan beklemiyorum, Putin'den de beklemiyorum. Ama körfez ülkelerinin akıllarını başlarına alabileceklerini ümit ediyorum.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, haci yazdı:

Savaş çıkmaz ama, bizim için utanılacak bir durum. Elçiyi koruyamadık...

Kendini koruyabiliyomusun da daha elçiyi koruyacaksın!?

Gerçi siz seviyorsunuz Moskova'yı ama, Adamlar şehri düzleştirdi, Halep diye bir yer kalmadı diyorum. Biraz uyumlu olum deli gibi Esat'ı korumasalardı onlar da.

(Ama dplomata da yapılmaz, ben terör eylemine yine de karşıyım)

Sitelerde Paylaş
11 minutes ago, leonardo18 said:

Cihatçı filan değil. polis kılığına girmiş ve öldürülmeden önce "Halep" ve "Alahü Ekber" ve Rusça bir şeyler seslenmiş.

https://amp.theguardian.com/world/2016/dec/19/russian-ambassador-to-turkey-wounded-in-ankara-shooting-attack

Çeçen büyük olasılıkla. Halep konusunda ise (cinayet iyi bir şey demiyorum) Çeçenistan gibi kenti dümdüz ettiler. Burada muhalifleri sevmiyorlar. Benim ÖSO'ya karşı sempatim var.

Olay bizle ilgili değil yani. Paniğe de gerek yok (bakın Tayyibe ne güzel Trabzonspor stadyumu açıyor, Benim derdim olsa olsa Trabzonspor, Kurtlar vadisi, bir de OsmanlıSpor zaten, ne güzel de isim koymuşlar. İnşallah nazar deymesin Osmanlıspora)

- Da bölge ülkeleri de bence (Putin, İran ve Sudi Arabistan) AKP ile ne yaptıklarını bilmiyorlar. Avrupa da bilmiyor. 80 yıldır akıllı/mantıklı (darbe ve tek parti dönemlerinde bile) düzgün bir ülke olmamıza alıştılar. Nasıl bir rezillik çıkabileceğini unutmuş görünüyorlar. Iran'dan beklemiyorum, Putin'den de beklemiyorum. Ama körfez ülkelerinin akıllarını başlarına alabileceklerini ümit ediyorum.

Rusça falan konuşmamış. Yabancı kanalların canlı yayınını izleyin. Olayın videosu var. Adam senin benim gibi Türk.

Sitelerde Paylaş

Adam devletin resmi polisiyse durum çok ama çok fenaa

Eeee fetöcüleri temizledik dediler, onların yerine işid kafalı, cihadçı , başka cemaatçi, tarikatçı, hilafetçi adamları da arada kaynatarak aldılar.

Şimdi ayıkla pirincin taşını

tarihinde gonzo tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Simdi gitsin deliye "zafiyet yoktu" veya "sehitlik guzel bir mertebe" desin. Onu viski sisesine oturtup gondermezse insan degilim. Hoş suanda rusyaya gidecek got kalmamistir hukumet insanlarinda. Savas cikmaz, ama elci devlet demek, devleti temsil eden adam vuruldugunda devlet vurulur. Geri donusu ne olur bilinmez fakat kotu seyler olacak gibi. Putin deli o ayri, simdi rus halki ve medyanin baskisi ile birseyler yapacak o da belli. Suriyede askerlerimizin basina bomba yagmazsa iyidir. Umarim sonuclari milletimizi yasa bogacak sekilde olmaz..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...