Jump to content

dolar 3.88 euro 4.08 batıyoruz

Recommended Posts

Dolar 4e geldi, euro hayatini yasiyor. Biz hep deval kelle alir dedik ama yanildik. Dolar 5 lira olur, 1 dolar 1 euro olur, ekmek 2 lira benzin 7 lira olur, ama bu ulkenin belli bir kismi bu hukumetin pesinden gitmekten vaz gecmez. Bu karanlik donemden kurtulamayacagiz..

Sitelerde Paylaş
30 minutes ago, NotFound said:

Dolar 4e geldi, euro hayatini yasiyor. Biz hep deval kelle alir dedik ama yanildik. Dolar 5 lira olur, 1 dolar 1 euro olur, ekmek 2 lira benzin 7 lira olur, ama bu ulkenin belli bir kismi bu hukumetin pesinden gitmekten vaz gecmez. Bu karanlik donemden kurtulamayacagiz..

Dolar 5 de olur böyle giderse 6 da olur. Herşeye zam gelicek ama bu millet Tayyipten yine vazgeçmez. Bunlar hep ingilizlerin oyunu yeaa bizim güçlenmemizi kısmanıyolar vs vs der yine basarlar ampule. Ama bu şerefsiz halk ne yaptığını görücek merak etme. 

Sitelerde Paylaş

Bu iki Ayeti hepiniz bilirsiniz. Hani Kuranda birbiri ile celisin iki ayet vardir. Birinde Muhammed ganimetlerin hepsi benim diyer, digerinde 5'de biri benim diyer hani. Bunun güzel bir hikayeside vardi duymustum bikere.

Muhammed savasa gidiyor, savasi kazaniyorlar, ganimetlerin hepsini topluyorlar ve Muhammed ganimetlerin hepsi benim diye Ayet indiriyor. Gece sonra Muhammed yatarken askerleri ellerinde kiliclar ile cevresine dollaniyor ve Muhammed bunu görünce ikinci Ayeti indiriyor "ganimetlerin beste biri benim" diye.

Anlayacaginiz konu para olunca Muhammed bile kendisini kurtaramadi. Bu Millet perisan kaldiginda Erdogandan sirtini dönecek. Hee dönmeyen putperest kitlesi elbette olacak ama bunlarin sayisi iktidarligi icin yeterli mi olacak diye sorarsaniz hayir.

Unutmayin 2015 tek basina iktidarlik icin bile yeterince oy alamamisti ve ozamanlar durum bukadar beter bile degildi.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...