Jump to content

Demir'in erime sıcaklığını Allah\Muhammed bilmiyor.

Recommended Posts

• İleti 84
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

10 dakika önce, Bitburger yazdı:

Bitte nicht,last TENTEN in Ruhe.er ist noch jung,unerfahren.

Wir haben nichts gegen ihn.

Ganz im Gegenteil, ich bin der Meinung, daß er sich hier aktiv beteiligen soll.

Er ist zwar etwas frech, aber sonst er in Ordnung.:D

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, democrossian yazdı:

Sahibül fenni vel ilmi Ataullah Bahaüddini Hergelezüşt Ehlullah adında böyyüüük bir âlim zat!  (Rahmetullahi ve rıdvanullahi aleyh, vel ashabı güziiin ve ehli beyti ecmaiiin aaamiiin!) 

Yine, Papua yeni Gine dili mi?

Sitelerde Paylaş

Hayır artık cihazın resmini koyduk, nasıl ölçme yapılacağını da anlattık yahu! Kalibrasyonunu gavur nasıl yaptıysa yapmış, sana ne? İçinde su kaynayan bir kaba tutmuştur, 100 dereceye ayarlamıştır. Ya da içinde buz olan bir kaba tutmuş, 0 dereceye ayarlamıştır, ne bileyim hangisini tercih etti, sağlam olsun diye ikisini de yapmıştır. 

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, Tatarka yazdı:

Yine, Papua yeni Gine dili mi?

Yooo, öz hakiki müslümce! Bir an Arapça diyecektim ama bu Müslümler allah melekler zebaniler huriler cinler ifritler, iblis... hep Arapça konuşur zannediyorlar ya! :D

O bakımdan müslümce dedim. Ya da allahça! Bunlar Arapçayı gökten inmiş, allahça da zannediyorlar çünkü!!! :lol:

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, Bitburger yazdı:

Ne kalbini kiralim,nede alay konusu yapalim.umarim bilimin hatini bilmek oldugunu Kabul Eder.

Benim sahsen hic bir forumdasla dalga gecme gibi bir niyetim olmaz, olmamistir.

Ben genelde biraz ironik yada esprili yazisirim, en azindan öyle yapmaya calisirim.

1 dakika önce, Bitburger yazdı:

Kavak; soll ich TENTEN adoptieren ?

Aber nur, wenn du ihm deutsch beibringt.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, democrossian yazdı:

Hayırlısı bakalım... Bir ara İngilizce iletiler başladıydı forumda, derken Almanca, derken Allahça aldı yürüdü... :lol:

Ne yapalim yani. Hep Türkce olunca, haliyle biraz monoton oluyor.

Idare ediver, dostum, mein Freund, my friend.:D

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Tatarka yazdı:

Arapça yazı, küfür de olsa muska diye boyunlarında taşıyorlar

Bir haber okumuştum, çok güldüm. Adam üç sene boynunda muska taşımış. Sonunda galiba fayda göremediğini düşünmüş olacak ki, :lol:dualarda acaba tecvit hatası filan mı var diye bir hocaya okutayım, yanlış yazılmışsa doğrusunu yazdırayım demiş. Götürmüş hoca bir bakmış, bir Arap firmasının iş ilanı çıkmış! :lol:

Böyle çok haber var. Adam elindeki eskimiş gelinlikleri artık kiralamıyorlar diye arabadan giderken atıvermiş. Çobanın biri bulup ağaca asmış. Ağaç kısmet duası fetişi olmuş. Dört bir yandan millet kısmet duası etmeye ağaca akın ediyormuş! :D

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, Bitburger yazdı:

Kusura bakmayin,bende engilizce,latince sözcüklwerden biktim.

Yani ?

Öz türkce yazismamizi mi istiyorsunuz ?

Dostum, özellikle bilimsel makaleler de, Ingilizce olmadan suradan suraya gidemezsiniz maalesef.

Ingilizceyi övdügümü zannetmeyiniz. Ingilizcenin 80% yabanci kökenli kelimelerden olusur.

Sitelerde Paylaş

Off çok güldüm bu akşam. Konu yine döndü dolaştı, demirin erime noktasından teizmin palavralarina geldi. İşte bu teizm denen saçmalık, sadece palavra üretir. Bir de kurandann zorlama çikarimlarla bilimsel birşeyler çıkarmaya çalışıyorlar, teistler. Sonra da bize kızıyorlar.

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, Bitburger yazdı:

Kqvak,ingilizce bilmeyen bilim yapqmaz mi diyorsun?oz türkcr diye bir sey kalmwmis Zarten/onu gecelim

Hayir, tabii ki yapabilir ama pek verimli olacagindan süphem var.

Ciddi bir sekilde bilimsel calismak icin Ingilizcenin gerekliligini vurgulamak istedim.

Bilimsel kaynaklarin cogunlugu Ingilizce.

Sitelerde Paylaş
22 dakika önce, Tatarka yazdı:

Off çok güldüm bu akşam.

Ama benim en çok güldüğüm ne oldu biliyor musun: Adam alo fetvaya telefon açmış soruyor: "Hocam, flaş belleğe Kuran yükledim. Bellek cebimdeyken tuvalete girsem günah olur mu!" :lol:

Ya yıkıldım buna ya, gülmekten gebertir bu Müslümler insanı. Kuran'da yazan emir gereğince müşrikleri gördükleri yerde öldüremiyorlar ya, gülmekten öldürerek farzı yerine getirmeye çalışıyorlar galiba!!! :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...