Jump to content

AKP'nin kurucularının tamamı Gayri-Türk

Recommended Posts

İsteyen bana ırkçı, faşist falan desin umrumda bile değil. Ben Türk olmayan birisini lider olarak kabul etmem. Ha, Türk olmayan birisiyle şahsi dostluk kurabilirim o başka ama iş siyasete gelince farklı. Bana yol gösteren, benden olmalı. O yüzden Tayyip'in soyu sopu belirsiz bir Gayri-Türk olması bana göre ona oy vermemek için tek başına yeterli bir neden.

Sitelerde Paylaş

AKP zaten ümmetçi osmanlıcı bir zihniyete sahip. Özellikle Türk olmama politikasına sahip olduklarını bilmiyorum. Türklüğü yok etme gibi bir amaçları var mı, onu sorgulamak lazım. 

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Tatarka said:

AKP zaten ümmetçi osmanlıcı bir zihniyete sahip. Özellikle Türk olmama politikasına sahip olduklarını bilmiyorum. Türklüğü yok etme gibi bir amaçları var mı, onu sorgulamak lazım. 

Tabelalardan TC ibaresini kaldırmak Türklüğü yok etmek olmuyor mu?

Milliyetçiliği ayaklar altına almak Türklüğü yok etmek olmuyor mu?

Atatürk düşmanlığı, ümmetçilik de Türk düşmanlığı değilmidir?

Şerefsizler Atatürkü de Türklüğüde bu ülkeden silemiceksiniz!

Tarihi alçaklar değil Türkler yazar!

Sitelerde Paylaş

Yahu bu Hizmet Hareketi yancısı adamın görüşleri nasıl burada yer bulabiliyor? Bu adamların provavakasyonları yüzünden bir sürü insan cezaevlerine gitti!

Diyelim ki AKP'nin kurucuları Türk... Ne olacak? Sınıfsal çıkarlar geldiği kökene mi bakıyor? Örneğin Reina'da 39 insanı katleden şerefsiz Türktü! Haydi buyrun... Ne olacak? Evet, AKPgiller ümmetçidir, ümmet çıkarlarına göre hareket ederler. Ancak bu şekilde meseleyi sınıfsal koymak yerine meseleyi indirgemek, AKPgillerin önünü açmaktır. Zaten görevleri de buydu.

Sitelerde Paylaş

Türkiye bir arap ülkesidir. Ben Türk kültürü falan görmüyorum. Varsa yoksa Arap kültürü. Ülkenin yüzde ellisi akpli osmanlıcı, yüzde yirmisi PKK'lı, dincisi şeriatçısı işidcisi ,var da var. Nerede bu Türk kültürü, ben mı farkedemedim? 

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Tatarka yazdı:

Türkiye bir arap ülkesidir. Ben Türk kültürü falan görmüyorum. Varsa yoksa Arap kültürü. Ülkenin yüzde ellisi akpli osmanlıcı, yüzde yirmisi PKK'lı, dincisi şeriatçısı işidcisi ,var da var. Nerede bu Türk kültürü, ben mı farkedemedim? 

Sizce yeryüzünde şuanda hiçbir şekilde islam'ın bulaşmadığı hala eski Türk kültürünün bulunduğu (islamdan önceki orta asya kültüründen bahsediyorum) bir ülke var mı ? Belki müslüman gibi yaşamıyor olabilirler ama neticede camiye saygısı var mı ? allah lafını ağzına alıyor mu ? müslüman'ım diyor mu ? Evet,  o zaman orda Türk kültürü yok demektir. Türkmenistan, Kırgızistan, Özbekistan.. vs.. hepsinin %90-95 üzeri müslüman nüfüsa sahip. Türk kültürü dünyada falan kalmadı, islam tarafından silinip yok edildi... En yakın olanını asya da bulabiliriz belki fakat anadolu da olan Arap kültürüdür Türk kültürüyle alakası yoktur...

Sitelerde Paylaş

@whocares, tamam doğru işte. İslam, Türk kültürünü yok edip silmiş.

Diğer Türki ülkeler o kadar değil ama Türkiye feci derecede arapcı !  Atatürk ün tüm çabaları sanki boşunaymış gibi. Bilmiyorum, Türkiye durumu çok kötü.

Sitelerde Paylaş
23 saat önce, tarihselmaddeci yazdı:

Yahu bu Hizmet Hareketi yancısı adamın görüşleri nasıl burada yer bulabiliyor? Bu adamların provavakasyonları yüzünden bir sürü insan cezaevlerine gitti!

Diyelim ki AKP'nin kurucuları Türk... Ne olacak? Sınıfsal çıkarlar geldiği kökene mi bakıyor? Örneğin Reina'da 39 insanı katleden şerefsiz Türktü! Haydi buyrun... Ne olacak? Evet, AKPgiller ümmetçidir, ümmet çıkarlarına göre hareket ederler. Ancak bu şekilde meseleyi sınıfsal koymak yerine meseleyi indirgemek, AKPgillerin önünü açmaktır. Zaten görevleri de buydu.

O adam en güçlü zamanındayken açıkça FETÖ'ye meydan okumuş birisi.

Al bak mesela bu videoyu Türksolu hazırlamış adamlar 2011'de açık açık Kılıçdaroğlu'nu FETÖ'nün genel başkan yaptığını söylemiş:

Sitelerde Paylaş

Aslen Burdurlu gözüken Gökcen Özdoğan Enç de köken olarak Türk değil. Sol kol ve sol bacağı protez  Şafak Pavey'e saldıracak kadar nefret dolu Türk vatandaşlığı, genelde ortadoğulu devşirmelerde görülür.

İnsanı dehşete düşüren bir nefretle, aynı görüşte olmadıklarına, fiziki güç kullananlara, uluslararası sözlükte milletvekili değil haydut deniyor.

Sitelerde Paylaş
On 17.01.2017 at 12:10, Üçüncü Görüş yazdı:

İsteyen bana ırkçı, faşist falan desin umrumda bile değil. Ben Türk olmayan birisini lider olarak kabul etmem. Ha, Türk olmayan birisiyle şahsi dostluk kurabilirim o başka ama iş siyasete gelince farklı. Bana yol gösteren, benden olmalı. O yüzden Tayyip'in soyu sopu belirsiz bir Gayri-Türk olması bana göre ona oy vermemek için tek başına yeterli bir neden.

Irkçısın tabii. Bildiğin ırkçısın ve bu gerçekten çok ürkütücü bir durum. Ben en az dincilerden korktuğum kadar korkarım ırkçılardan, Türkçülerden. Atsızcılar bir forum kurmuştu, arada girip bakar ve kanımın donduğunu hissederdim. Adamlar kan grubu sorup Türklük testi yapıyordu.

Benim için lider Türk olmuş, Kürt olmuş, Laz olmuş, Gürcü olmuş, Çerkes olmuş hatta Ermeni kökenli olmuş, hiç farketmez; kökenini merak etmek aklıma bile gelmez. Yeter ki vatansever olsun, liyakatla gelmiş  olsun oraya. 

Tayyip'in Gürcü olması değil sorun. İslamcı, şeriatçı, karşı devrimci olması sorun. Bak senin gibi Türk olduğu için övünen bir yığın vatan haini gördü gözlerimiz. Bahçeli ve tayfası çok övünürdü Türk olmakla, di mi? Demek ki bu iş soya sopa, kana bakmıyor. Biz etnik kökenlerini önemsemeksizin Türk halkı diyor, Türk olarak anıyoruz. Ortak kimlik bu ve geri kalan önemli değil. Kim ki ırkçılık yapar, bölücülük yapar, alır cevabını. Kürtlerin önemli bir kısmı o yüzden tepki görüyor örneğin.

Ben senin deyiminle soyu sopu bozuk, kanı bozuk ne Türkler biliyorum... Al bak, kendi elleriyle sattılar ülkeyi Arapçılara. 

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, Cercis Hz Circis yazdı:

Tayyip de mubarek hz.adem'in toprağı gibi kaç yerden mayalanmış.

Karısı arap asıllı Siirtli, kendisi gürcü asıllı Rizeli, dedesinin babası ermeni asıllı Gürcü falan.

Şekilsiz şemalsiz suratından melez olduğu hemen anlaşılıyor zaten. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...