Jump to content

Akp'lilerin sorunu ne?

Recommended Posts

Bugun twitter'da biraz gezineyim dedim, hit tag'lar, twitler derken anlamsiz bir sinirin icinde buldum kendimi. Erdogan icin evet! bu nedir abi? Bu nasil bir kafa yapisidir? Ulkenin gelecegi oylanacak, erdogan icin evet nedir anasini satayim! Ve bunu paylasan binler var!

Ne oldu bize? Ne oldu insanlarin dusunen organina? Ne ara bu kadar aptallasti bu insanlar? Erdogan icin evet kelimesinin anlami nedir yahu? Dusundukce icinden cikamiyorum. Ya ben bu kelimeyi anlayacak kadar akilli degilim, ya da bu kelimeyi dillendiren insanlar ne dedigini bilmiyor!

Bitmisiz abi biz, bitmisiz ulke olarak. Sirf etkilenmiyim diye okumuyordum, merakima sicayim!

Sitelerde Paylaş

Yeliz Adeley isimli sahte hesap açarak Meclis’ten periscope yayını yapan Ahmet Hamdi Çamlı'nın Fetöcü çamaşırları var.

Ahmet Hamdi Çamlı, Gökçen Özdoğan Enç ve benzeri örneklere baktığımızda, Akp'lilerin şuanki kişilik sorunlarının eğitimsizlik değil, gaddar ve kindar karakterli insanlar olmalarından kaynaklandığını görmekteyiz.  

tarihinde Engse Hohol tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İnanılmaz kıskanç insanlar. Dini zayıf vatandaşlardan çalarak, dini şişmanlara verdiklerini düşündükleri devlet paralarını utanmadan yiyorlar ve yediriyorlar ama allah onlardan yana. yani allah onların allahı. Gökçen Özdoğan Enç'in saldırganlığı da Orhan Deligöz gibi Fetö kimlikli geçmişlerini unutturmak için çabalamalarıdır bence. Ben zaten erzurumluları hiç sevmem. Gökçen hanım, Orhan bey den daha deli bir kişiliği var ama. Chp'li Şafak Pavey'in protez kolunu çıkarıp Hdp'li Pervin Buldan'ın göğsüne tekme atan bir kadın delidir bence.

Sitelerde Paylaş
43 dakika önce, Ateistali yazdı:

Bu millet ilk bastan beri islamciydi. 1950'de bosbosuna Adnan Menderes secilmedi. Darbelerle ve anti-demokratik oyunlarla bu milletin cogunluguna hic birzaman saygi gösterilmedi. Bügün Turkiye'nin gercek yüzü ortaya cikmaktadir. Artik millet ne derse oyle olur.

- Ben bu konudan o kadar emin değilim.

Sanal alemde propagandalarını filan güzel yapıyorlar. "TR zaten öyleymiş" filan.

Sonra dışarı çıkıyorum. Kadınlarımız filan gayet normal. Avrupalılardan çok da bir farkımız yok.

Bu bir azınlık mücadelesidir. İran destekli yobaz bir azınlığın kendi değerlerini dayatma çabasıdır. Fakir/Ezik halkı ve sermayeyi de yanlarına çektiler. Bir de benzer görüşteki MHP'yi yanlarına çektiler. Tamam işte.

- Ben biber gazını özledim. Bence sokağa çıkmalıyız.

Sitelerde Paylaş

Sen disariya cikiyorum kadinlara bakiyorum diyorsun. Sen nerde yasiyorsun Izmirde mi? Bide Kayseriye Sivasa Yozgata gel bakalim. Anadoluya gel bakalim bi. Bide orda ki milleti gör.

Tmm sen cik disariya sonrada gözüne gaz kapsülü isabet etdigi icin gözünü kaybet. Ben yokum.

tarihinde Ateistali tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Diğerleri iç savaş filan diyor. Benimki daha mantıklı.

Bir de önlem almak gerek. Gaz maskesi filan şart. Hatta yağmurluk benzeri bir şey de lazım (Çernobil'e gider gibi). Bu mu iyi iç savaş mı iyi?

- Oralarda da bir şey yok yaw. Neyin gerçek neyin propaganda olduğunu da ayırt etmek lazım.

Gördüğün en acaip şehir belki Konya filandır. Orada da abartacak kadar bir şey yok.

Sitelerde Paylaş

Benim fikrime göre en iyisi rey vermektir. Disariya cikip polisle kavga edecegine rey ver daha iyi. Ben sahsen oyle yapiyorum. Kavgayla sopayla tasla hic bir yere varamassin.

Tüm anadolu islamci takiliyor. Tayyibin kalesi zaten anadoludur. Kisacasi disariya cikiyorum falan dersen , nerde olduguna bagli. Ve orda ki insanin görünüsü degil , fikirleridir önemli olan. Anadolu milleti cok büyük oranda islamcidir.

Sitelerde Paylaş

Değiller. Ben köylere filan da çok gittim. Köylü kadınlarımız genelde örtünürler. Bu hem gelenekten kaynaklanıyor hem de Anadolu'nun iklimi serttir. Kendilerini korumak için öyle giyiniyorlar.

Kendim de Ankara'da yaşıyorum.

Türk halkının biraz muhafazakar olduğu doğrudur. Ama dinci filan da değildir.

Bir avuç molla insandan başka bu ülkede öyle dinci filan da yok.

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, leonardo18 yazdı:

Değiller. Ben köylere filan da çok gittim. Köylü kadınlarımız genelde örtünürler. Bu hem gelenekten kaynaklanıyor hem de Anadolu'nun iklimi serttir. Kendilerini korumak için öyle giyiniyorlar.

Kendim de Ankara'da yaşıyorum.

Türk halkının biraz muhafazakar olduğu doğrudur. Ama dinci filan da değildir.

Bir avuç molla insandan başka bu ülkede öyle dinci filan da yok.

Molla falan okadarda degil , sadece muhafazakar islamci partiler herzaman iktidarda olur bu millet bu ülkede yasadigi muddetce.

Sitelerde Paylaş

RTE'nin konjonktürünü, kendi gibi devşirme insanlar samimiyetle takip ediyorlar. RTE'den korktukları için değil. Osmanlı'nın devşirdiği bu insanlar Türk adından rahatsızlar ve ileride devlet adı Anadolu islam devleti şeklinde değişeceği bugünden konuşuluyor. RTE'nin eski şoförü Hamdi Çamlı da devşirmelerden biri. RTE ile aralarında sadece şoförlük yaptığı için yakınlık yok. İlişkilerinin dahası var. RTE, Hamdi Çamlı’yı, Rize eski milletvekili Şevki Yılmaz’ın yeğeni ile evlendirmişti. Hz.Ömer, Hz.Ali ve Fatma'nın kızı, Muhammed'in torunu ümmü gülsüm ile evlenmesi gibi kendilerine, siyasette yakın tutmak istedikleri insanları akrabalık ilişkisiyle perçinliyorlar. Devşirme Hamdi Çamlı da RTE gibi sahte üniversite mezunu olabilir. Hamdi Çamlı'nın özgeçmişinde Newport Üniversitesi Davranış Bilimleri Bölümünden mezun olduğunu yazıyor. Ancak üniversitenin Türkiye’de geçerliliği yok. YÖK denkliği yok. Diğer AKP Milletvekili Cuma İçten de Newport Üniversitesinden mezun. AKP'li milletvekillerinin YÖK denkliği olmayan üniversiteden mezun olmaları son derece düşündürücü bir olay.

Sitelerde Paylaş

Türkiye'nin ortadoğuda kendini her islami moka maydonoz etmesinin altında, osmanlı'nın devşirme sistemi yatar. Osmanlı sülalesi, imparatorluk toplumunu kolay biçimde yönetmek için islamı kullanıyordu ve saltanatının devamı için de taht üzerinde hak iddia edemeyecek konumda olan devşirmeleri sarayda ve hükümette önemli görevlere yerleştirirdi. Bu plan Osmanlılara 620 yıl beka verdi ama kültürel gelişmelerin önünü bu devşirmeler tıkadı.

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...

Yine yeniden, yavaş dön reis ümmet yetişemiyor haberi; Almanlar nazi diye bir tabir kullanmadık !

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Mevlüt Çavuşoğlu, Tayyip Erdoğan'ın propaganda iptallerini, Nazi dönemi uygulamalarına benzetmesine Almanya'dan gelen tepkileri değerlendirirken "Almanlar Nazi diye bir tabir kullanmadık, yapılan uygulamalar o dönemi hatırlatıyor dedik".

Sitelerde Paylaş

Ak partili değilim, CHP'liyim deyip Kemal Kılıçdaroğlu'na Atatürk'ün ilkelerini soran Yakup Çoruh, Ak partili çıktı.

Yakup Çoruh facebook profilinde Tayyip ile çekilmiş kendi fotoğraflarını; "Devletime ve reise hizmette sınırsızım, bu uğurda birgün herkes kim olduğumu anlayacak" yorumunu yazarak paylaşmış. AKP'li  Yakup Çoruh "Ak partili değilim, CHP'liyim" demesi, yalnızca kendi yalancılığını değil, tüm akp'lilerin aynı yalancı karaktere sahip, islamcı insanlar oldukları gerçeğini tekrardan ortaya çıkardı.

Sitelerde Paylaş

Sakarya ziyaretinde absürtlük var hemde bariz. CHP'liler kenara çekilip provokatöre yer açmışlar "buyur abi, istediğin gibi provoke et demişler" sanki. Adam Kılıçdaroğlu'nu chp il başkanı gibi karşılamış. Kimse de dememiş sen kimsin protokolde ne arıyorsun? Böyle absürt olay ancak chp'de olur. Bunun da sebebi yine Kılıçdaroğlu'dur. Çünkü kendi gibi avanakları chp'ye doldurmasaydı kendine güldürmezdi koca ülkeyi.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...