Jump to content

Ateizm bir din midir?

Recommended Posts

• İleti 304
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Şimdi, sağduyu yazdı:

Daha ateizmin ne olduğunu bile bilemeyecek kadar geri zekalı, cahil ve salak birisine nasıl bir cevap vermemi bekliyorsun?

Bana cevap verme linklere cevap ver.Linkleri  ben yazmadım.

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, vitamin yazdı:

Debelenmeyi bırak, bize Tanrı'nın var olduğunu kanıtla, iman edelim.
Ateizm dindir şudur budur. Bunlar boş, altı doldurulamayan söylemler.
Ama, sizin gibi altı doldurulamayan bir inancın fanatikleri için bunu anlamak çok zor.

Evrenin canlı ve akıllı olduğuna inanan bir admininiz var.:lol:

Sitelerde Paylaş

Ona kalsa Kuranı da sen yazmadın! :lol: Sana sen yazdın diyen mi var! Şu mallığı bir aşın artık! Mal geldiniz mal gideceksiniz. Ha yani buraya elli tane link dökecek, ondan sonra karışmayacaksın "valla linkler orda! Elli tane kadar var, anca cevaplarsın hadi başla kolay gelsin deyip seyredeceksin! :D Olum manyak filan mısın, alemin uyanığı kendini zannetmek mallıktır, biliyorsun değil mi. Aptallar herkesi aptal zanneder. :lol:

Evren canlı mı, akıllı mı konusuna gelince. Panteist takılıyordun sen de nooldu havan mı kaçtı? :D

Bunlar var ya ateizme ne bot atsak diye yılan gibi kıvranmıyor mu, çok komikler yaaa! :D Hayır ortaya düzgün bir şey koyun da tartışalım. Mal mal salaklıklar koymakla tartışma olmuyor ki yahu! Soru sormak da zeka işi...

tarihinde democrossian tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, democrossian yazdı:

Ona kalsa Kuranı da sen yazmadın! :lol: Sana sen yazdın diyen mi var! Şu mallığı bir aşın artık! Mal geldiniz mal gideceksiniz. Ha yani buraya elli tane link dökecek, ondan sonra karışmayacaksın "valla linkler orda! Elli tane kadar var, anca cevaplarsın hadi başla kolay gelsin deyip seyredeceksin! :D Olum manyak filan mısın, alemin uyanığı kendini zannetmek mallıktır, biliyorsun değil mi. Aptallar herkesi aptal zanneder. :lol:

Evren canlı mı, akıllı mı konusuna gelince. Panteist takılıyordun sen de nooldu havan mı kaçtı? :D

Bunlar var ya ateizme ne bot atsak diye yılan gibi kıvranmıyor mu, çok komikler yaaa! :D Hayır ortaya düzgün bir şey koyun da tartışalım. Mal mal salaklıklar koymakla tartışma olmuyor ki yahu! Soru sormak da zeka işi...

Ateist misin panteist misin karar ver.Sıkışınca panteizme geçiş yapıyorsun.:)

Sitelerde Paylaş
46 dakika önce, TENTEN yazdı:

inanç kanıtlanır mı? inanılır.

Ateistlerinde inançları olduğunu kanıtladım.

2 saat önce, vitamin yazdı:

Debelenmeyi bırak, bize Tanrı'nın var olduğunu kanıtla, iman edelim.
Ateizm dindir şudur budur. Bunlar boş, altı doldurulamayan söylemler.

Sitelerde Paylaş
3 hours ago, TENTEN said:

Bu kullandığın linklerle artık iyiden iyiye kendinle maytap(!) geçtiğinin farkında mısın? Tam troll usülü çırpınış.

http://rationalwiki.org/wiki/Conservapedia

https://en.wikipedia.org/wiki/Conservapedia

"Conservapedia" ..İsminden belli ya zaten ne pok olduğu..

Arkadaş, elin kıçı kırık fundamentalist yaradılışcı vb. zırzopunun bir yerinden uydurduğu şeyin hesabını bir ateist ya da non-teist neden versin? Biz teizm genelinde müslümanların beyin ölümünden de bahsediyoruz; sen bunun karşılığında kalkıp hristiyan beyin ölümünün hesabını bizden soruyorsun?

Hayır bi de kanıtladım falan demişsin altta..!!..neyi kanıtladın?

oradan alıntı:

""atheists commonly share a number of beliefs such as naturalism, belief in evolution and abiogenesis.[3]""

Dinden inançtan kastın yukarıdakiler mi?? Çünkü o siteye bakılırsa bunlar: naturalizm, evrim ve abiyogenez inancı..Bunu mu kanıtladın!!!

Eğer öyle ise sende beyin yerine sünger olsa gerek.

Ama en rahatsız edici ve katlanılmaz özelliğiniz ise pişkinliğiniz..

An itibariyle forumdaki en zaman kaybı kişilerden birisin. Çünkü kendine dahi saygının olmadığı paçalarından ve hemen her başlığından akıyor.

tarihinde teflon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
3 saat önce, TENTEN yazdı:

Bana cevap verme linklere cevap ver.Linkleri  ben yazmadım.

Linkleri sen yazmadın tabii. Evangelistler yazdı. Evrim düşmanı, ateist düşmanı dinciler. Bunların referansı İncil'dir ve bütün işleri evrim çürütmektir. Hani bizdeki dinci Adnan Oktar'ın Türkçeye çevirtip çevirtip kendisi yazmış gibi davrandığı o zırvalar var ya? İşte onları üreten esas kaynak.

Bu kendini "muhafazakar" olarak tanımlayan dandik ötesi sitenin kurucusu/yöneticisi olan kişi (Andrew Schlafy) ortalık delisi muamelesi filan görür. Bu manyağın açtığı siteyi ti'ye alan ve tabii aynı zamanda akılıcı, bilimsel ve doğal olarak ateist tavır alan daha iyi bir site var, bakacaksan oraya bak. Dangalak evangelistlerin dangalakça propagandalarını ciddiye alıp yanıtlamak için dangalak olmak lazım çünkü.

http://rationalwiki.org/wiki/Atheism

Sitelerde Paylaş
20 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Linkleri sen yazmadın tabii. Evangelistler yazdı. Evrim düşmanı, ateist düşmanı dinciler. Bunların referansı İncil'dir ve bütün işleri evrim çürütmektir. Hani bizdeki dinci Adnan Oktar'ın Türkçeye çevirtip çevirtip kendisi yazmış gibi davrandığı o zırvalar var ya? İşte onları üreten esas kaynak.

Bu kendini "muhafazakar" olarak tanımlayan dandik ötesi sitenin kurucusu/yöneticisi olan kişi (Andrew Schlafy) ortalık delisi muamelesi filan görür. Bu manyağın açtığı siteyi ti'ye alan ve tabii aynı zamanda akılıcı, bilimsel ve doğal olarak ateist tavır alan daha iyi bir site var, bakacaksan oraya bak. Dangalak evangelistlerin dangalakça propagandalarını ciddiye alıp yanıtlamak için dangalak olmak lazım çünkü.

http://rationalwiki.org/wiki/Atheism

http://rationalwiki.org/wiki/Secular_religions

Sitelerde Paylaş

Lan eski Müslümleri özleyecem nerdeyse haaa! Ortaya bir şey atarlardı doğru düzgün de günlerce tartışırdık yahu! Hey gidi günler! Şimdikilerin bir şey ortaya atmaya da mecalleri yok. Link atacak da, sen linki okuyacan da cevap verecen! Ölme eşşeğim ölme! Sazan mıyız lan biz her linke atlayacak! O linkte okuduğundan sen ne anladın, ne fikir edindin anlatacan da biz de sana cevap verecez be! 

Ne âla memleket! Kendi bakalım okudu mu o linki belli değil, link attı diye ben de açıp okuyacam! Yok ya! Anan mı güzel lan senin? Ananın hatırına attığın linki okusak? İşim gücüm yok senin attığın linkleri açıp okuyacam! Hayır anan güzelse söyle, belki iş değişir! Hatır için çiğ tavuk yenirmiş.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...