Jump to content

Doğu Perinçek AKP'li olduğunu itiraf etti

Recommended Posts

13 saat önce, Kaunos yazdı:

13 saat önce, NeOluyor yazdı:

Bu küfür ve hakaretler serbest mi? Bende bu lavuklara aynı ifadeleri kullanabilir miyim?

Benim bütün yazılarımı silip bunları bırakmışsınız.

Görmemiş olabilirsiniz ama bunlar küfür ve hakareti adet haline getirdiler. Durup dururken küfür ediyorlar. Yazıların gelişimi incelenecek olursa, ben bunların küfürlerine karşılık vermek zorunda kaldığımı görebilirsiniz. Durup dururken (islamcılar hariç) kimseye sataşmıyorum.

Bu konulara açıklık getirelim artık.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 114
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

15 hours ago, albastı said:

Şimdi öncelikle verdiğim link de de gördüğün gibi " Solu Perinçek böldü " lafının zırva olduğuna hem fikir olduk değil mi? Olmadı isen o listeyi daha çok uzatmak da mümkün. Soruna gelince, Robes cevap vermiş ama bende ekleyim.  

Ben ne geçmişte ne bugün Aydınlık hareketi içinde hiç bulunmadım. Ama bildiğim kadarı ile Perinçek hiç bir dönem ne silahlı eyleme karıştı ne de tavsiye etti. Onun tarzında ki liderlerden ( Boran, Aybar, Belli vb ) hiç biri zaten öldürülmedi. Silahlı eylem taraftarı olan büyük guruplardan da lider pozisyonda olanlardan öldürülen olmadı. ( Mahirler hariç ) 

Dev Yol MK si gibi ya yakalandılar, hapis yattılar. Ya Dev Sol  lideri gibi Nato merkezinin bulunduğu Belçikaya kaçıp doğal nedenlerle ölünceye kadar oaralarda yaşadılar ya da kah iş adamı oldular kah köşelerine çekildiler...  Haa bir kısmı da HDP den milletvekili falan oldu.

Yani kızgınlığın nedir anlayamadım. Perinçeğin bir yerden sıyrıldığı yok. Her dönem kadrolu ceza evi mahkumu. Niye hala siyaset yapıyor ölse ya, falan diyorsan onu bilemem.

Bu arada  Nasuh Abi ye bir kez daha saygılar...

Bak bu Hanefi Avcı'nın Haliç'te yaşayan simonlar adlı kitabından alıntı,sayfa 53-54 olması lazım..Doğu Perinçek düşmanlığım boşuna değil..

“Mersin’de o zamanki adıyla 1. Şube, şimdiki adıyla Terörle Mücadele Şubesinde göreve başladım. O zamana kadar bu şubeler, gelen yabancıları takip eder, özellikle Mersin limanına gelen Rus gemilerindeki Rus yolcukları, eskiden siyasi bir olaya, gösteriye katıldığı için fişlenen kişileri izlerdi. Ama yeni dönemde birçok ideolojik örgüt ortaya çıkmış, büyük illerde eylemler başlamıştı. Mersin gibi illerde ise daha çok duvarlara yazı yazma, afiş asma, Molotof atma olayları ve gösteriler gerçekleşiyordu. Ama bunları gerçekleştirenler kimdi, adı duyulan çeşitli dernek ve dergiler etrafında örgütlenen bu gruplar neyin nesiydi doğru dürüst bilgimiz yoktu.

“Şubede görevli ve benden daha eski olan başkomiserlerle "Aydınlık" dergisinin belli sayılarındaki bilinmeyen sol yayınlarından faydalanarak, hangi örgütün nerede çıktığı, hangi fraksiyonlara ayrıldığı gibi bilgileri öğrenmeye çalışıyorduk.

“Örgütleri, siyasi hareketleri, fraksiyonları öğrenmek için Emniyetin bu konuda hazırladığı herhangi bir belge, kaynak yoktu.

“İdeolojik yapıları öğrenmek için "Aydınlık" haricinde ikincil kaynağımız yakaladığımız örgüt mensupları veya sempazitanlarıydı. Onları sorgularken anlattıkları ile mensubu oldukları grup hakkında bilgi alıyorduk.

Sitelerde Paylaş
12 hours ago, NeOluyor said:

Üniversite yıllarımda biz çatır çatır eylem koyarken bu Perinçekçi yavşakların hiç birini yanımnızda göremezdik. Bunlar daha çok kantinde çay içerek devrimcilik yaparlar, masa başında ateşli nutuklar atarlardı. Korkak, silik ve gerizekalı karakterlerdi bu tipler. Bir tekinin bile işkence gördüğünü ne gördüm ne işittim. O zamanlar teori adlı bir de dergileri vardı, bol bol PKK yandaşlığı ve Atatürk düşmanlığı yapardı bu yavşaklar. Sonradan rotayı 180 derece kırıp tüm söylediklerin unutup milliyetçi oluverdiler.

Hafızası dahi olmayan bu zavallı beyinsizlerin burada siyasi propaganda yapmalarına izin verilmesi, hele ki şu yukarıdaki akıl hastasına bu kadar hoşgörü gösterilmesi anlaşılır bir şey deği.

Adam her başlığa bir şeyler yazıyor. Yazdıklarında ne bir anlam ne bir mantık var. Uyarıyoruz, bvu defa da küfrediyor ipne.

Buna bir çare bulunmalıdır.

Aynı şekilde benim üniversite yıllarındada tipler senin anlattığın gibiydi,Fakir çocuklardan aidat diye para toplayıp içmeye giderlerdi.Bir tanesinin bir protestoda gözaltına alındığını görmedik,

Şimdi hemen hemen çoğu özel şirketlerde insan düdüklemeye devam ediyorlar.

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Yalnız KÜFÜR  edenleri  değil,göz göre görede YALAN söyleyenleride atmanız gerek.Adam ne diyür,perincek  Erdoğanın koltuk deynegidir.Şimdi gelde deme YALANCININ.................................................................................................Nasrettin hoca  çok küfür edenin birine demişki al ağzına şu BAKLAYI ki küfür edemiyesin.Ve bu adetini unutana kadar benimle olacaksın.Bir gün ÇOK  ACİL  bİr işi çıkar.Küfürcü adamıda alır KOŞAR  adım  gideceği yere gitmeğe çalışırlar.Derken pencereden bir kadın HOCAM sana çok önemli bir şey soracam der.Hoca durur,söyle nesöyliyeceksen der.Kadın hocam NAFİLE  namazlarda ne okumam gerek deyince,NASRETTİN  HOCA  KÜFÜRCÜYE  derki  çıkar ağızındaki baklayı.Şimdi bu YALANCI Müslüman bunu hakketmiyürmü?Aynan Geçdoğanın bir eşi,bu forumdaki bukadar inanın gözüne baka baka YALAN  söylüyür.Bu tipler burda tutulmamalı.

Dedeniz

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Robespierre yazdı:

Bu küfür ve hakaretler serbest mi? Bende bu lavuklara aynı ifadeleri kullanabilir miyim?

Benim bütün yazılarımı silip bunları bırakmışsınız.

Görmemiş olabilirsiniz ama bunlar küfür ve hakareti adet haline getirdiler. Durup dururken küfür ediyorlar. Yazıların gelişimi incelenecek olursa, ben bunların küfürlerine karşılık vermek zorunda kaldığımı görebilirsiniz. Durup dururken (islamcılar hariç) kimseye sataşmıyorum.

Bu konulara açıklık getirelim artık.

Kullanan bir tek onlar mı? Sen de onlara misliyle küfür etmedin mi? Hatta başka başlıklarda, başka kişilere de küfür ettin. Sütten çıkmış ak kaşık pozlarını bırak.. Küfür etme serbestliğin yok, bundan sonra küfür ya da hakaret ettiğini görürsem artık atarım...

Sitelerde Paylaş
16 minutes ago, tolonbey said:

İşte böyleee,

Yalnız KÜFÜR  edenleri  değil,göz göre görede YALAN söyleyenleride atmanız gerek.Adam ne diyür,perincek  Erdoğanın koltuk deynegidir.Şimdi gelde deme YALANCININ.................................................................................................Nasrettin hoca  çok küfür edenin birine demişki al ağzına şu BAKLAYI ki küfür edemiyesin.Ve bu adetini unutana kadar benimle olacaksın.Bir gün ÇOK  ACİL  bİr işi çıkar.Küfürcü adamıda alır KOŞAR  adım  gideceği yere gitmeğe çalışırlar.Derken pencereden bir kadın HOCAM sana çok önemli bir şey soracam der.Hoca durur,söyle nesöyliyeceksen der.Kadın hocam NAFİLE  namazlarda ne okumam gerek deyince,NASRETTİN  HOCA  KÜFÜRCÜYE  derki  çıkar ağızındaki baklayı.Şimdi bu YALANCI Müslüman bunu hakketmiyürmü?Aynan Geçdoğanın bir eşi,bu forumdaki bukadar inanın gözüne baka baka YALAN  söylüyür.Bu tipler burda tutulmamalı.

Dedeniz

Sen nereden çıktın yaşlı bunak,git de ilaçlarını al.

Sitelerde Paylaş
2 hours ago, administrator said:

Kullanan bir tek onlar mı? Sen de onlara misliyle küfür etmedin mi? Hatta başka başlıklarda, başka kişilere de küfür ettin. Sütten çıkmış ak kaşık pozlarını bırak.. Küfür etme serbestliğin yok, bundan sonra küfür ya da hakaret ettiğini görürsem artık atarım...

Ben sadece onların küfürlerine cevap verdim.

İslamcılara sataşıyorum. Onun dışında kimseye nedensiz küfür etmiyorum Hacı Abi. Beni başkaları ile karıştırma.

Sitelerde Paylaş
2 hours ago, Tremor said:

Bak bu Hanefi Avcı'nın Haliç'te yaşayan simonlar adlı kitabından alıntı,sayfa 53-54 olması lazım..Doğu Perinçek düşmanlığım boşuna değil..

“Mersin’de o zamanki adıyla 1. Şube, şimdiki adıyla Terörle Mücadele Şubesinde göreve başladım. O zamana kadar bu şubeler, gelen yabancıları takip eder, özellikle Mersin limanına gelen Rus gemilerindeki Rus yolcukları, eskiden siyasi bir olaya, gösteriye katıldığı için fişlenen kişileri izlerdi. Ama yeni dönemde birçok ideolojik örgüt ortaya çıkmış, büyük illerde eylemler başlamıştı. Mersin gibi illerde ise daha çok duvarlara yazı yazma, afiş asma, Molotof atma olayları ve gösteriler gerçekleşiyordu. Ama bunları gerçekleştirenler kimdi, adı duyulan çeşitli dernek ve dergiler etrafında örgütlenen bu gruplar neyin nesiydi doğru dürüst bilgimiz yoktu.

“Şubede görevli ve benden daha eski olan başkomiserlerle "Aydınlık" dergisinin belli sayılarındaki bilinmeyen sol yayınlarından faydalanarak, hangi örgütün nerede çıktığı, hangi fraksiyonlara ayrıldığı gibi bilgileri öğrenmeye çalışıyorduk.

“Örgütleri, siyasi hareketleri, fraksiyonları öğrenmek için Emniyetin bu konuda hazırladığı herhangi bir belge, kaynak yoktu.

“İdeolojik yapıları öğrenmek için "Aydınlık" haricinde ikincil kaynağımız yakaladığımız örgüt mensupları veya sempazitanlarıydı. Onları sorgularken anlattıkları ile mensubu oldukları grup hakkında bilgi alıyorduk.

Aydınlık nerden ediniyormuş o bilgileri? Aydınlık bir istihbarat örgütü mü, devletin elinde olmayan bilgiler Aydınlıkta olsun. 

Eğer Aydınlıkçılara bu bilgileri Mit ya da Cia veriyorsa, niçin polise vermiyormuş?

Eğer Aydınlık devlet hesabına çalışıyorsa, elde ettiği bilgileri niçin dergisinde yayınlıyormuş da götürüp direkt olarak devlet kurumlarına vermiyormuş?

Bu saçma sapan bir iddia.

70'li yıllarda "sol içi şiddet" olaylarında yüzlerce insan ölmüştür. Aydınlıkçılar bu tip çatışmalardan hep uzak durdu. Bugün birbirini katleden "sol" gruplar nedense birbirlerine sıktığı kurşunları unutup Aydınlıkçılara saldırıyorlar.

Al sana bir örnek;

http://t24.com.tr/yazarlar/murat-bjedug/nuri-salmandan-sol-ici-siddete-de-tanik-hatiralar-demokrasi-bir-gun-size-de-lazim-olur,16056

Birbirlerini öldürenler, bizi Aydınlık ihbar etti diye bir iftira çalıyorlar.

Hayır, iddiada bir mantık olsa anlayacağım. Ulan Aydınlık Mit ise, elindeki bilgileri niçin dergide yayınlasın kardeşim? Hiç akıl mantık yok mu sizde?

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Tremor yazdı:

Sen nereden çıktın yaşlı bunak,git de ilaçlarını al.

Tolonbey siz kısa donla gezerken bu forumda üye idi ve durmadan yazardı. Forumun ömrü 16 yıl ise, Tolonbey'in üyeliği de 16 yıldır mevcuttur. O nedenle bizim için saygıyı hak eden değerli bir katılımcımızdır. Sizden de aynı saygıyı göstermenizi bekleriz...

Sitelerde Paylaş
30 dakika önce, Robespierre yazdı:

Ben sadece onların küfürlerine cevap verdim.

İslamcılara sataşıyorum. Onun dışında kimseye nedensiz küfür etmiyorum Hacı Abi. Beni başkaları ile karıştırma.

Küfüre küfür ile cavp verdiysen, ortada mağduriyet kalmaz, sen de onlarla aynı sınıfa girersin. Esas olan aynı şekilde cevap vermek değil, küfür edeni raporlamaktır...

Ayrıca İslamcı dahi olsa kimseye hakaret ya da küfür edemezsin, forumun kurallarında "İslamcılara sövün, serbesttir" şeklinde bir madde yok...

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, administrator said:

Küfüre küfür ile cavp verdiysen, ortada mağduriyet kalmaz, sen de onlarla aynı sınıfa girersin. Esas olan aynı şekilde cevap vermek değil, küfür edeni raporlamaktır...

Ayrıca İslamcı dahi olsa kimseye hakaret ya da küfür edemezsin, forumun kurallarında "İslamcılara sövün, serbesttir" şeklinde bir madde yok...

İslamcılarla alay eden bir tek ben değilim. Ayrıca galiz küfür de etmiyorum. Hak ettiklerini söylüyorum. Geçen başka bir başlıkta saçma sapan birşeyler yazan bir ahmak İslamcı vardı. Ona saydırdım biraz. Bence herkesin içinden geçenleri söyledim. Ama öyle galiz küfürler etmedim.

İlk küfürü edenle ona sinirlenip karşılık veren aynı kategoride yani size göre. Bravo! Alkışlıyorum sizi.

Size birisi durup dururken vurursa siz sinirlenmiyorsunuz yani. Sinirlenirseniz siz de size vuranla aynı kategoriye mi girersiniz?

Sitelerde Paylaş
4 hours ago, Robespierre said:

Aydınlık nerden ediniyormuş o bilgileri? Aydınlık bir istihbarat örgütü mü, devletin elinde olmayan bilgiler Aydınlıkta olsun. 

Eğer Aydınlıkçılara bu bilgileri Mit ya da Cia veriyorsa, niçin polise vermiyormuş?

Eğer Aydınlık devlet hesabına çalışıyorsa, elde ettiği bilgileri niçin dergisinde yayınlıyormuş da götürüp direkt olarak devlet kurumlarına vermiyormuş?

Bu saçma sapan bir iddia.

70'li yıllarda "sol içi şiddet" olaylarında yüzlerce insan ölmüştür. Aydınlıkçılar bu tip çatışmalardan hep uzak durdu. Bugün birbirini katleden "sol" gruplar nedense birbirlerine sıktığı kurşunları unutup Aydınlıkçılara saldırıyorlar.

Al sana bir örnek;

http://t24.com.tr/yazarlar/murat-bjedug/nuri-salmandan-sol-ici-siddete-de-tanik-hatiralar-demokrasi-bir-gun-size-de-lazim-olur,16056

Birbirlerini öldürenler, bizi Aydınlık ihbar etti diye bir iftira çalıyorlar.

Hayır, iddiada bir mantık olsa anlayacağım. Ulan Aydınlık Mit ise, elindeki bilgileri niçin dergide yayınlasın kardeşim? Hiç akıl mantık yok mu sizde?

İhbarcılığı açık yaparsan yani herkesin ulaşabileceği bir dergide yaparsan hedefe ulaşacak daha çok insan olur.Darbe hazırlığı yapılıyordu çünkü.

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, Robespierre yazdı:

İslamcılarla alay eden bir tek ben değilim. Ayrıca galiz küfür de etmiyorum. Hak ettiklerini söylüyorum. Geçen başka bir başlıkta saçma sapan birşeyler yazan bir ahmak İslamcı vardı. Ona saydırdım biraz. Bence herkesin içinden geçenleri söyledim. Ama öyle galiz küfürler etmedim.

İlk küfürü edenle ona sinirlenip karşılık veren aynı kategoride yani size göre. Bravo! Alkışlıyorum sizi.

Size birisi durup dururken vurursa siz sinirlenmiyorsunuz yani. Sinirlenirseniz siz de size vuranla aynı kategoriye mi girersiniz?

Foruma katılan İslamcılara sövemediğin gibi, aşşağılayamazsın da... Bunu bir tek sen yapmıyorsan, yapanları raporlayacaksın.. Onlara katılıp dalga geçiyorsan sen de o kuralı ihlal ediyorsun demektir. Keza sana küfür edene senin de ediyor olman gibi...

Neyse ben son uyarımı yaptım, uyup uymamak sana kalmış.

Ayrıca, bana Haci demişsin, ben Haci değilim. Bu forumu Haci tek başına yönetmiyor başkaları da var, üstelik Haci "administrator" nikini hiç kullanmaz... İlave etmek isterim...

Sitelerde Paylaş
36 minutes ago, NeOluyor said:

Savunduğun adam Kemal Kılıçdaroğluna CIA ajanı, vatan haini diyerek iftira atan bir meczuptur.

Ortaya hiçbir kanıt koymadan CHP gibi önemli bir partinin namusuna düşkünlüğüyle bilinen başkanına böyle hayasızca iftira atılmasına aslında başından beri izin verilmemeliydi.

İftira kadar çirkin ve ahlaksızca bir suçu burada göstere göstere işlemesine izin verilmemeliydi.

Herkes eleştirilebilir. Biz de K. K.'yı yeri geliyor en sert biçimde eleştiriyoruz, Perinçeği de eleştiriyoruz ama soros ajanı, CIA ajanı, hain gibi yakıştırmalarla iftiraya sapmadan.

sen ne saçmalıyorsun yahu ? kimseyi savunduğum falan yok. Daha ne demek istediğimi anlamamışsın. Senin gibileri kaale almam, biryerde sosyalistlere giydir, başka bir mesajda sosyalis görün. Kapa çeneni ! 

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, NeOluyor yazdı:

Savunduğun adam Kemal Kılıçdaroğluna CIA ajanı, vatan haini diyerek iftira atan bir meczuptur.

Ortaya hiçbir kanıt koymadan CHP gibi önemli bir partinin namusuna düşkünlüğüyle bilinen başkanına böyle hayasızca iftira atılmasına aslında başından beri izin verilmemeliydi.

İftira kadar çirkin ve ahlaksızca bir suçu burada göstere göstere işlemesine izin verilmemeliydi.

Herkes eleştirilebilir. Biz de K. K.'yı yeri geliyor en sert biçimde eleştiriyoruz, Perinçeği de eleştiriyoruz ama soros ajanı, CIA ajanı, hain gibi yakıştırmalarla iftiraya sapmadan.

Kılıçdaroğlu na vatan haini veya cia ajanı demedi.

Üyeliği sonlandırılmış adamın arkasından sallamaya gerek yok.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...