Jump to content

Kim hayır diyor-muş!

Recommended Posts

Hayır diyen İrfan Değirmenci'yi kovan Doğan Grubu "Evet" diyen Fatih Çekirge'yi kovacak mı?

Kanal D'den yapılan açıklamada, sabahları "İrfan Değirmenci ile Günaydın" programını sunan Değirmenci'nin referandumda "Hayır" oyu kullanacağını açıklamasından dolayı kovulduğu duyuruldu. Sorsan Türkiye'de fikir özgürlüğü var derler ki, Evet diyeceğini açıklayan Hürriyet yazarı Fatih Çekirge'ye fikir özgürlüğü var ama Hayır diyen İrfan Değirmenci'ye niçin fikir özgürlüğü yok? Her ikisi de doğan medya'da çalışıyor bunların. 

8.jpg

tarihinde Engse Hohol tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ulan vergisini düzenli ödeyen,askerliğini yapan,faturalarını düzenli ödeyen,hergün binlerce insana dürüstçe hizmet eden,üstelik bu ülkenin nasıl daha iyi olabileceğine dair hergün kafa yoran ben düşünebilip karar verdiğim ve hayır dediğim için terörist oluyorum,vay anasını..

Bunu söyleyen de bu ülkenin cumhurbaşkanı..söz yok artık..utanıyorum.

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, Tremor yazdı:

Ulan vergisini düzenli ödeyen,askerliğini yapan,faturalarını düzenli ödeyen,hergün binlerce insana dürüstçe hizmet eden,üstelik bu ülkenin nasıl daha iyi olabileceğine dair hergün kafa yoran ben düşünebilip karar verdiğim ve hayır dediğim için terörist oluyorum,vay anasını..

Bunu söyleyen de bu ülkenin cumhurbaşkanı..söz yok artık..utanıyorum.

Bunda sasiracak ne var ?

Bu malum güya tarafsiz cumhurun basi rengini herzaman belli etmistir. Böyle basa böyle tarak, derler bizim memlekette.

Demokrasiyi sahsi emellerine ulasmak icin bir arac olarak gördügünü yillar öncesinden cümle aleme ilan etmistir. 

Kendinden olmayanlara hicbir zaman saygisi olmamistir ve olmayacaktir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...