Jump to content

Recommended Posts

• İleti 293
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

1 dakika önce, ANTİATEİST yazdı:

Sana bir şey anlatmak bir çocuğa matematik anlatmaktan daha zor :)

Pante neredesin ?

Senin gibi ateistleri özlüyorum vallahi.

:)

Özleyeceksin tabii bugüne kadar herkes senin saflıklarına he demiş biraz kafası çalışan biri gelince hemen takiyye ve ad hıminem yağmuruna başlıyorsun.

tarihinde Ateist Teolog tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bir argüman tartışılırken o argüman masaya yatırılır. 

Argümanla alakası olmayan başka konular masaya yatırılmaz. 

Tıpkı bu forumda getirdiğin eleştirileri Kuran üzerinden yaptığın gibi. 

Kimse sana gelip "bu ayeti eleştiriyorsun ama orijinal Kuran'da bu yok, falanca filanca Kuran'da bu yok" demiyor.

Eğer biri bunu yapıyorsa verecek bir cevabı olmadığı için yapıyordur.

Buna da laf salatası deniliyor.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, ANTİATEİST yazdı:

Bir argüman tartışılırken o argüman masaya yatırılır. 

Argümanla alakası olmayan başka konular masaya yatırılmaz. 

Tıpkı bu forumda getirdiğin eleştirileri Kuran üzerinden yaptığın gibi. 

Kimse sana gelip "bu ayeti eleştiriyorsun ama orijinal Kuran'da bu yok, falanca filanca Kuran'da bu yok" demiyor.

Eğer biri bunu yapıyorsa verecek bir cevabı olmadığı için yapıyordur.

Buna da laf salatası deniliyor.

Argümanın kendisini eleştirmediğim algısı yaratmak için yine yapmadığım bir şeyi yapmışım gibi göstermişsin. Senin bu mantık hataların 100 200 oldu mu harbiden sayamadım.  Ben tarafsız herkesi konuyu okumaya davet ediyorum hangi iddiana cevap vermemişim tek tek incelesinler.

Sitelerde Paylaş

Ben Kuran üzerinden bir sistem getiriyorum, fakat sen bu sistemi eleştirmek yerine rivayetlerden örnek veriyorsun.

Ben Kuran üzerinden bir sistem getiriyorum, fakat sen bu sistemi eleştirmek yerine hiç kimsede bulunmayan bir Kurandan bahsediyorsun.

Ne garip ki Kuran üzerinden eleştiri getirirken benim savunduğum kitabı delil olarak kullanıyorsun. 

Ben bu kitabı delil olarak gösterdiğimde ise kabul etmiyorsun.

Olay bundan ibaret.

İyi geceler.

Sitelerde Paylaş
4 hours ago, ANTİATEİST said:

Ben Kuran üzerinden bir sistem getiriyorum, fakat sen bu sistemi eleştirmek yerine rivayetlerden örnek veriyorsun.

Ben Kuran üzerinden bir sistem getiriyorum, fakat sen bu sistemi eleştirmek yerine hiç kimsede bulunmayan bir Kurandan bahsediyorsun.

Ne garip ki Kuran üzerinden eleştiri getirirken benim savunduğum kitabı delil olarak kullanıyorsun. 

Olay bundan ibaret.

İyi geceler.

Yıl 1973. Elinde 19 falan yok, elindeki tek argüman çöp oldu.

Sitelerde Paylaş
19 saat önce, ANTİATEİST yazdı:

Olay bundan ibaret.

İyi geceler.

Haci abin  de sizden çıktı sein zırvalarına cevap veremeyeceğim artık hadi iyisin.

tarihinde Ateist Teolog tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İçeriğinde insanlık, bilim, ahlak, sanat, felsefe adına hiç bir işe yarar, elle tutulur veri olmayan cahil ve vahşi bir ilkel manifestoda şifre olması veya olmaması hiç bir şeyi değiştirmez mevzusuna hiç girmedi, giremez tabii ki dogma savunucusu...

Dogma savunmak insanı böyle kör, sağır, embesil yapar. Göremez, duyamaz, düşünemez. Saplandığı dogmada debelenir durur.

Sitelerde Paylaş
3 minutes ago, ANTİATEİST said:

Allah'ın bir mucizesi işte. 

Kitabın içinde  insanlık, bilim, ahlak, sanat, felsefe adına  hiçbir olmadığını sanıyor. 

Allah kalpleri böyle mühürlüyor demek.

Mühürler o, sonra da mühürlediği için göremedi diye yakar. Böyle sadist bir manyaktır kendisi.

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, ANTİATEİST yazdı:

Allah'ın bir mucizesi işte. 

Kitabın içinde  insanlık, bilim, ahlak, sanat, felsefe adına  hiçbir olmadığını sanıyor. 

Allah kalpleri böyle mühürlüyor demek.

Kutsal uyuşturucu bağımlılığı yüzünden beynin mühürlenmiş,algı yolların tıkanmış.

Sitelerde Paylaş
  • 1 year later...
kayan yıldızlar, kayan gökcisimleri kuiper kuşağında ve oort bulutunda da varmış. dünyadaki kuyrukluyıldızların kuyrukları güneşin tersi yönünde uzarlar her zaman. kuyrukluyıldızlar ortaçağ avrupasında uğursuz olayların habercisi olarak görülürdü. islamda kuyrukluyıldız, yıldız kayması arap kültürünün nahoş etkisiyle şeytan kovalama aparatı sanılmış. arapların allah - şeytan, iyi - kötü denkliğine verdikleri anlamın parçası olmuş bu kayan gökcisimleri. allah atmosfer hakkında muhammed'e bilgi vermemesi  çok saçma.

tarihinde onesihi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...