Jump to content

28 Şubat ruhunu yaşatalım

Recommended Posts

5 hours ago, Üçüncü Görüş said:

20 sene önce bugün vatansever, kemalist subaylar tarafından kurulmuş olan Batı Çalışma Grubu Türkiye için büyük bir tehdit haline gelen irticaya ağır bir darbe indirdi.

Ben 28 şubat sürecini yakın zamana kadar destekliyordum,Ama şimdi samimiyetsiz,fake,Amerikan destekli çakma bir operasyon olduğuna inanmaya başladım.

Amerikayı arkasına alan sağcı-islamcı kemalistlerin bir tezgahı olduğu daha samimi geliyor bana..Siyasal islamcıların,tarikatların gelir kaynaklarının kurutulmaması,yurtların,vakıfların son sürat faaliyetlerine devam etmeleri,sadece 1-2 meczup ve Erbakan üzerine yüklenilmesi şüphelerimi arttırıyor.

Amaç Erbakanı sahneden atıp Tayyib'e başrol verebilmekti.( Tayyibin 1999-2001 Amerika ziyaretlerini hatırlayın)Nitekim sonrasında  bir iki senelik süreçte Tayyib başrol oyuncusu olup hemen oyun sahneye konulmaya başlandı.Üstelik müthiş bir mağdurluk argümanıda ceplerindeydi.Zaten islamla aklı gitmiş olan halkı bu mağduriyet argümanıyla daha da etraflarında kenetlemeyi başardılar.Tayyib'in her sıkıştığında ilk olarak 28 şubat sürecindeki çakma mağduriyete yapışıp,safları tekrar sıkılaştırması da şaşırtıcı değildir."Bak biz gidersek bu 28 şubatçılar tekrar gelir,karınızın kızınızın başını açarlar"Bunu meydanlarda çok duymuşsunuzdur..!

Basit bir mantık daha yürütelim,

Bir süreçten en çok kim karlı çıktıysa muhtemelen o süreci de o düşünce yönetmiştir.

Sitelerde Paylaş
  • 2 years later...
On 28.02.2017 at 07:49, Üçüncü Görüş said:

20 sene önce bugün vatansever, kemalist subaylar tarafından kurulmuş olan Batı Çalışma Grubu Türkiye için büyük bir tehdit haline gelen irticaya ağır bir darbe indirdi.

Ne ruhu lan?

O gün hiç bir halt olmadı ki? 

Memleket batıp giderken, erbakan farketti altında kalıyor bu enkazın, kaçtı gitti. Hepsi bu.

28 Şubat, hiç bir bok yenmediği halde, sanki her bir şey kopmuş gibi gösterilip, siyasal islamcıların rezaletlerini güya mağduriyete çevirdikleri bir masaldan ibarettir. Hepsi bu. Nesini yaşatacan bu ruhun?

Sitelerde Paylaş
15 hours ago, Kuranınizinde said:

Evet bir şey olmadı 28 Şubatta. Hatta Fetullah Hoca bile destek verdi. 

Ne desteği verdi ki Fetöş... Destek verecek hali mi vardı o zamanlar o nurcu kırmalarının? 

Olmayan şeye destek mi verilir? 

Evet, ne oldu 28 Şubatta? 

Sitelerde Paylaş
8 minutes ago, anibal said:

Ne desteği verdi ki Fetöş... Destek verecek hali mi vardı o zamanlar o nurcu kırmalarının? 

Olmayan şeye destek mi verilir? 

Evet, ne oldu 28 Şubatta? 

Asker, müslüman adama gıcık kaptığı için , darbe yaptı anibal. Ne olacak başka. Ha bazı tasfiyeler falan oldu orduda. Ama çoğu cemaatten olmayan adamlardı. 

tarihinde Kuranınizinde tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Kuranınizinde yazdı:

Asker, müslüman adama gıcık kaptığı için , darbe yaptı anibal. Ne olacak başka. Ha bazı tasfiyeler falan oldu orduda. Ama çoğu cemaatten olmayan adamlardı. 

28 Şubat senin gibi Fetoşçukları hedef aldı iyi araştır. O dönem Gülen cemaatinden olduğu için ordudan atılan sürüyle adam var. Fethullah hocan madem destek verdi 28 Şubat'a neden peki Nuh Mete Yüksel'in kasedini çıkardı? Neden 28 Şubat komutanlarını kumpas davalarla içeri attınız? 28 Şubat Davası'nı başlatan hakim de savcı da bugün Fetoculuktan tutukludur.

Sitelerde Paylaş
9 hours ago, Kuranınizinde said:

Nasıl darbe yaptı, neyin darbesi.. Uyduruyorsunuz işte bir tarafınızdan. 

Ne yaptılar darbe yapıp, meclisi mi bastılar? Başbakan falan ne varsa tutukladılar mı? 

Devrin cumhurbaşkanı söylüyor bizzat, darbe marbe yok diye. Sayıklıyorsunuz sadece kıçınızdan.

http://arsiv.ntv.com.tr/news/215217.asp

tarihinde anibal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
5 hours ago, Kuranınizinde said:

images-2.jpg.1e9a0ec58bd6ea289643b5928824bbed.jpg

Bu görüntüyü hatırladın mı anibal? Ne görüyorsun burada? Kim kıçından uyduruyor bir daha düşün istersen. 

Eeee, ne görüyon, darbe mi şimdi bu? Bak bakalım darbe nasıl olurmuş:

Dübürünüzden mağduriyet uydurmaktan başka bir haltınız yok, dümbükler.

Sitelerde Paylaş
8 hours ago, Kuranınizinde said:

Asker sokağa çıkmış anibal. Darbe değil de ne?

Asker her zaman çıkar sokağa. Sizin kafanızda, asker gavur idi ya, sokakta ne işi vardı kafası işte. Bu memleketin askerinin, bu memleketin sokağında olmasından daha doğal, daha normal ne olabilir? 30 Ağustos'ta askeri geçit yapılmasını bile yasakladınız siz, asker düşmanlığınızdan. Görmedik mi, neler çektirdiniz askerlere, aslı astarı olmayan, balyoz, ergenekon falan şerefsizlikleriyle? 

Neymiş efenim, asker sokağa çıkmışmışta, darbeymiş o yüzden... İnsanda azıcık ar, namus, utanma, haya olur, şu laftan evvel. Adam, ülke batıyor, kucağımda kalacak, sodayıd, havuzdu falan patladık diye hükümeti bırakıp kaçıyor, bir de aman da darbe yaptılar diye mağdur ilan ediyor kendini. Yüzsüzlüğün bu kadarı olur. Demirel kaç defa bağırdı, kaç defa söyledi, ne darbesi diye, açıklayın MGK tutanaklarını diye, neden açıklayamadılar?

Sitelerde Paylaş

28 şubat postmodern darbe diye biliyorum.Bence 28 şubatı savunmanın anlamı yok.Çünkü 28 şubatta Erbakan'a yaptıkları asla kabul edilemezdi diye düşünüyorum.Ayrıca 28 şubat AKP'yi doğurdu diye düşünüyorum.Bu arada ben Atatürkçüyüm ama 28 şubat gibi darbeleri yapanlar gerçek Atatürkçü değildir.Ve 28 şubat olduğunda ben doğmamıştım.Fakat internette araştırdığım kadarıyla düşüncemi belirttim.

tarihinde Hristiyangenç18 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Magnesia yazdı:

28 Şubat, Tayyibin iktidara taşınmasına zemin hazırlamış askeri bir soytarılıktır. Bugün yaşadıklarımız ordunun o gün yediği haltın neticeleridir. Kutlanacak, yaşatılacak bir ruh değildir.

Hocam  size sonuna kadar katılıyorum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...