Jump to content

Kuzenle sevişme sapıklığı

Recommended Posts

Kuran'ı reddetmemdeki en büyük sebeplerden birisi bu.

Hadi Kuran'daki onca ahlaksız ayete bir şekilde bir kulp buldun, hepsine bir şey kıvırdın ama bu iğrençliği nasıl miden kaldırıyor be Müslüman kardeşim?

Kuzenle ilişkiye girmek, öğğğ yazarken bile midem bulandı. Nasıl bir midesizlik bu yahu kuzen bu kuzen! Seninle yüzde 25 ortak kan taşıyan bir insan. Teyzenin, amcanın, halanın ya da dayının kızı. Nasıl utanmadan hallenirsiniz böyle birisine ya? 

Yani mesela benim teyzem anneannemin ikinci eşinden. Ama onun kızı ile bile evlenmeyi düşünmek son derece sapıkça geliyor bana.

Hala bu sapık ortadoğu adetini savunmak için yırtınan Türkler var. Yahu size ne oluyor bırakın elin Arap'ı savunsun.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 212
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ey Nebî (Peygamber)! Muhakkak ki Biz, ecirlerini (mehirlerini) verdiğin zevcelerini ve elinin (altında) malik olduğun, Allah’ın ganimet olarak sana verdiği (cariyelerini) helâl kıldık. Ve seninle beraber hicret eden amcanın kızları, halanın kızları, dayının kızları, teyzenin kızları ve nefsini Nebî (Peygamber) için hibe eden ve Nebî’nin (Peygamber’in) de onu almak istediği mü’min kadınları, (diğer) mü’minler hariç, sana özel olarak (helâl kıldık). Onlara (diğer mü’minlere) zevceleri ve ellerinin (altında) malik oldukları (cariyeleri) konusunda neyi farz kıldık, Biz biliriz. (Bu), senin üzerine bir zorluk olmaması içindir. Ve Allah, Gafûr’dur (mağfiret eden), Rahîm’dir (Rahîm esmasıyla tecelli eden).

Sitelerde Paylaş

Muhammed geliniyle ilişki kuruyor bunda ne var,ki.O peygamber oğuluğunun karısyla birliktelik yaşıyorsa. müslümanlar daha fazlasını yapmalı. çünkü imam o*****rsa cemaat sı****çar. örneek kuranda baş örteme veya türben vs muhammedin hanımlarına  hitap ediyor. ama müslümanlarda bunu uyguluyor. sanki hepsi muhammedin hanımlarıymış gibi örtünüyorlar.

Sitelerde Paylaş

Bizim tatarlarda böyle şeyler yok.Kuzeni geç, uzak akraba ile mesela dedemin kardeşinin torunuyla bile kardeş sayılıyoruz.Turk kültüründe de olmaması lazım.Çünkü bu Arap kültürüdür. Türk -Tatar kültür aynı temelde.Ama Türkiye'de Türk kültürü pek kalmamış.

Sitelerde Paylaş

Kuzen teyze felan çocuklarını bıraktık. birde ademden havadan geldik diyorlar nasıl oldu bu iş dediye sorduğunda. bir sürü uydurma yalanla geliyorlar zaten dinleride yalan olduğundan. islamın  şartının beş olduğunu söylerler. aslında  6 dır altıncısı yalan konuşmaktır.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Üçüncü Görüş yazdı:

Kürtlerin kültürü mü var?

Yav güzel güzel giderken şu ırkçılığı yapma.

Kürtler Osmanlı devletinin tebaası. Tıpkı Türkmenler gibi. Aynı süreçlerden geçtiler. Bugün Türkmenlerde ne kadar saf kültür kaldıysa, Kürtlerde de o kadar kültür var.

Kürtler kadim Pers'in evlatlarıdır. Persler dünya tarihinde çok önemli rol oynamış, büyük bir kültürdür. Kürtlerde Pers uygarlığının izleri vardır. Kimseyi küçümseme.

Kürtlerin Ortadoğuda bir manivela olarak kullanıp ortadoğunun parçalanmasına karşıyım. Ama Kürtlere hakaret etmeye taraftar olamayız. Aradaki mesele, siyasi bir konudur ve bir süre sonra bu sorunlar bir şekilde çözülecek, ortak bir geleceği paylaşacağız. 

Kürtlere, Araplara, Türklere, Yunanlara ya da Amerikan ya da İngilizlere, hiçbir halka hakaret etmeyin.

Sitelerde Paylaş

Zeyneb Muhammed’in evlatlığı olan Zeyd’in eşi idi. Taberi Tarihi cild 8, sf. 4’e göre, “Bir gün Rasulallah Zeyd’i aramaya gitti. Zeyd’in kapısında (kapı görevi gören) yün bir kilim asılıydı. Ancak kilim rüzgârdan aralandı. Rasulallah odasında örtüsüz (çıplak?) olan Zeyneb’i gördü ve kalbi ona karşı arzu ile doldu.”

Bu olay üzerine Zeyd, babalığı olan Muhammed lehine eşinden boşanmayı teklif etti. Ancak o dönemde cari olan Arap hukukuna göre, hukuken evlat statüsünde olan evlatlığın eşiyle evlenmek yasaktı. Bunun üzerine, sonradan Ahzab suresi 50 no. olarak Kuran’a dahil edilen ayet vahyedildi:

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, malta erigi yazdı:

Yok mu?

Irkları aşağılamak vey ırkçılık yapmıyorum kürtlerde zaza var hanifi mesebi var sünü mesebi var bilidiklerim bu bilmediklerimde var. yezidilik dini var. arapların kültürü hepsi var karma karışıktır.

Sitelerde Paylaş

Bir de Safiyye hikayesi varki,insanlık dışı..Babasını ve kocasını öldürdüğün kadını kendine eş yapıyorsun,vahşetin boyutlarına bak..inanılmaz..

Safiye, Yahudi olan Beni Nadir aşiretinden ve Harun Peygamber soyundan idi, yani Levi idi. Babası Hüyeyy b. Ahtab Hendek Savaşında Muhammed'in emriyle öldürüldü. Erkek kardeşi ve eşi Hayber kuşatmasında Müslümanlarca öldürülürken kendisi de esir alındı. Eşi olan Kinane er-Rabi’nin ölümü Taberi Tarih’inde şu şekilde anlatılır:

“Beni Nadir’in hazinesini korumakla görevli olan Kinane Rasulallah’ın huzuruna getirildi. Rasulallah ona  hazinenin yerini sordu, ancak o bilmediğini söyledi. Huzura getirilen bir başka Yahudi, Kinane’yi sabah erken saatte belli bir harabe civarında gördüğünü söyledi. Rasulallah Kinane’ye “hazineyi orada bulursak seni öldüreceğimi biliyor musun?” diye sordu. Kinane “evet” dedi. Söz konusu harabenin etrafı kazıldığında belli bir miktar altın bulundu. Bunun üzerine Rasulallah Kinane’ye hazinenin geri kalan kısmını sordu. Kinane yine bilmediğini söyleyince, Rasulallah onu Zübeyr bin Avvam’a teslim ederek “sakladığını ortaya çıkarana kadar eziyet et” dedi. Zübeyr, onun göğsünde çakmak taşı ile ateş yakarak, ölmesine ramak kalıncaya dek (ateşin yanmasını sağladı). Sonra Rasulallah Kinane’yi Muhammed bin Mesleme’ye teslim etti. Bu da, kardeşi Mahmud’un intikamı için Kinane’nin kafasını kesti.”

Bundan görüldüğü üzere Peygamber, hazinenin yerini söyletmek amacıyla savaş esirine işkence ettirmiş ve onu öldürtmüştür.

Kinane’nin eşi olan Safiyye bu savaşta başka biri tarafından esir alınmıştı. Muhammed yedi kölesini bedel ödeyerek Safiyye’yi ondan satın aldı ve mihri mukabilinde onu azat ederek kendisiyle evlendi. Safiyye bu tarihte bazı kaynaklara göre 17 ve diğer kaynaklara göre ise 20 yaşında, Muhammed ise 59 yaşında idi.

Sitelerde Paylaş
Just now, güven said:

Irkları aşağılamak vey ırkçılık yapmıyorum kürtlerde zaza var hanifi mesebi var sünü mesebi var bilidiklerim bu bilmediklerimde var. yezidilik dini var. arapların kültürü hepsi var karma karışıktır.

Zazalar 'biz kurt degiliz' diyor. Dogrusu nedir ben bilmiyorum. 

Kurtler kucui koy ve mezralar halinde yasiyorlar. Bu akraba evliligi sunni islam disinda, kucuk populasyonlar seklinde yasamanin bir sonucu olabilir.

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, malta erigi yazdı:

Zazalar 'biz kurt degiliz' diyor. Dogrusu nedir ben bilmiyorum. 

Kurtler kucui koy ve mezralar halinde yasiyorlar. Bu akraba evliligi sunni islam disinda, kucuk populasyonlar seklinde yasamanin bir sonucu olabilir.

zaza çok tanıdığım var kürtüm diyor kaç taneside pkk katıldı öldüler yakından biliyorum ama zazaların bazılarıda dediyin gibi hiç etliye sütlüye karışmaz alevidirler

tarihinde güven tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
22 minutes ago, Üçüncü Görüş said:

Kürtlerin kültürü mü var?

Senin kültürün ne?Türklerinde, Kürt'lerinde kültürü, Arap kültürüdür..çık sokağa gez istersen..Türk,Kürt,Arabı birbirinden ayırabilirmisin?

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Tremor yazdı:

Senin kültürün ne?Türklerinde, Kürt'lerinde kültürü, Arap kültürüdür..çık sokağa gez istersen..Türk,Kürt,Arabı birbirinden ayırabilirmisin?

O beni ilgilendirmez. Benim Türk kültürü deyince anladığım Hunların ve Göktürklerin kültürüdür.

Sitelerde Paylaş
10 minutes ago, Üçüncü Görüş said:

O beni ilgilendirmez. Benim Türk kültürü deyince anladığım Hunların ve Göktürklerin kültürüdür.

Gokturkler tamam da, Hunlar bildigimiz barbar. Ne kulturu olacak yakip, yikip, yagmalamak disinda? Sonradan medenilesenlerin dd turklukle alakasi kalmamis. Bugunki macarlarin atalari.

Sitelerde Paylaş
14 minutes ago, Üçüncü Görüş said:

Ne biliyorsun o kültürle ilgili?Hayatına o kültürlerden ne adapte ettin?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...