Jump to content

Kuzenle sevişme sapıklığı

Recommended Posts

• İleti 212
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bir saat önce, bilgisız bi uşak yazdı:

Konu, hiç de o değilldi! Rrrrr! Ne alâka!

Konumuz ne? Akrabayla, cimâ yapmak. Ben de, bir gönderi yapmak istedim.

Anlayanlar, anlamıştır.

Anlamadik, anlatsana forumun sözde casanovasi.

Bekliyoruz.

.

Sitelerde Paylaş
19 saat önce, malta erigi yazdı:

O zaman hikayedeki dostun kuzenin?

Aha! Yaklaşmaya başladın!

Ama kuzenim değil; cân dostum.

Ateistforumda, bir konu var: "Müslümânlar, neden bilim üretremiyor?"

Benim vediğim yanıtta ise, "kuduğunu anlayamayan ve düşüncelerini, yazıya dökemeyen bir toplum, nasıl bilim üretebilir ki!" biçiminde oldu.

Sırf senin için, o iletide, neyi kastettiğimi açıklayayım.

İki insan, bir-birlerini çok severlerse, arasıra, sınırlarını da aşabilmelidir; kimi kez, gereğinden fazla aşmayı da bilebilmelidir.

Ben, birisini, gönül bağıyla, gerçekten de çok seviyorsam, onun mutluluğu için, çok şey yapabilirim; gerekirse, sınırlalarımı, sonsuza kadar aşarım!

Bu düşünceyi, akrabâlıklara bağlayalım.

Örnek olarak iki kuzen, bir-birlerine gönülden de öte bağlı ise, onlar karşılıklı olarak, zâten her konuda açıktırlar. Paylaşamayacakları düşünceleri kalmaz.

Örnek olarak, kadın kuzen, hiç bir erkeğin, onun gereksinimlerini karşılayamayacağını söylediğinde, erkek kuzen, ondan, açıklama ister. Kadın kuzen, düşüncelerini, ayrıntılarıyla açıklar.

Farkederler ki, bu özellikler, yalnızca erkek kuzende bulunmaktadır.

Böyle bir durumda, anlaşırlar; ve erkek kuzen, çok sevdiği kuzeninin mutluluğu için, kendini fedâ eder.

Ama yalnıca bir kereye özel ve kadın kuzenin, 'korunması' koşuluyla.

Sonuçta iki yetişkin insan, değil mi? İkisinin de, us sağlığı düzgün.

Not: Ensesti, destekledğim kaygısına kapılmayın; öyle bir şey yok.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, bilgisız bi uşak yazdı:

Benim vediğim yanıtta ise, "kuduğunu anlayamayan ve düşüncelerini, yazıya dökemeyen bir toplum, nasıl bilim üretebilir ki!" biçiminde oldu.

İki insan, bir-birlerini çok severlerse, arasıra, sınırlarını da aşabilmelidir; kimi kez, gereğinden fazla aşmayı da bilebilmelidir.

Ben, birisini, gönül bağıyla, gerçekten de çok seviyorsam, onun mutluluğu için, çok şey yapabilirim; gerekirse, sınırlalarımı, sonsuza kadar aşarım!

Örnek olarak iki kuzen, bir-birlerine gönülden de öte bağlı ise, onlar karşılıklı olarak, zâten her konuda açıktırlar. Paylaşamayacakları düşünceleri kalmaz.

Örnek olarak, kadın kuzen, hiç bir erkeğin, onun gereksinimlerini karşılayamayacağını söylediğinde, erkek kuzen, ondan, açıklama ister. Kadın kuzen, düşüncelerini, ayrıntılarıyla açıklar.

Böyle bir durumda, anlaşırlar; ve erkek kuzen, çok sevdiği kuzeninin mutluluğu için, kendini fedâ eder.

Anlattığına bakınca ikisinin de us sağlığı düzgün görünmüyor. Kuzen kardeştir benim bildiğim, kuzenle seks de ikinci derece ensesttir. Bizim toplumda bu bilinç pek yoktur, o yüzden kuzenle seks de yaparlar evlenirler de. Kapalı toplumlarda sık görülür bu. 

Kuzenimi çok seviyorum, onun için her şeyi yaparım kalıbının içinde seksin de yer alması pek anlaşılır bir şey değil. Ama işte yapıyor insanlar, ne diyelim...

Sitelerde Paylaş
13 minutes ago, bilgisız bi uşak said:

Ben de farkli birsey soylemedim. Karsilikli riza varsa kimseyi ilgilendirmez.

Sitelerde Paylaş
28 dakika önce, bilgisız bi uşak yazdı:

Not: Ensesti, destekledğim kaygısına kapılmayın;

Kapıldım ama. Ensest destekliyorsun. Bu kuzenler, dünyada başka erkek veya kadın mı bulamadılar?

Sitelerde Paylaş

34 minutes ago, bilgisız bi uşak said:

Moruk uslup sorun biraz. Ben diyorum ki, karsilikli riza varsa bunu kriminalize edecek bir yetki kimsede yok. Senin uslubun biraz 'olsa da yesek' gibi ☺

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, Tatarka yazdı:

Kapıldım ama. Ensest destekliyorsun. Bu kuzenler, dünyada başka erkek veya kadın mı bulamadılar?

Sen de, Ateist Türk gibi, dikkatlice okumadın.

Kimi erkekler ve kadınlar vardır ki, kendilerine özel beceri ve fantezileri vardır.

Sevişmek, iki dakîkalık genital sürtüşme değildir.

Kaç yaşındasın, tatlı kızım?

Sitelerde Paylaş

Bence olaya fazla kültüler açıdan yaklaşılıyor. 2 tarafında arzusu var ise kim ile kim olduğunun bir önemi yok.

Aksini düşünceler için (midenin kalkması gibi)  git derdini evrime anlat 2 kardeşin cinsel arzu duymamasının tek sebebi bu. Farklı genler gerekli ki evrim amacını yerine getirsin. 

tarihinde NotImportant tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, bilgisız bi uşak yazdı:

Kendilerine özel beceri ve fantezi

1993. Bu dediğine de kuzen fantezisi mı diyorlar:))) Prenses Julie yoksa senin kuzenin mı? Ahahhaaha.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Tatarka yazdı:

1993. Bu dediğine de kuzen fantezisi mı diyorlar:))) Prenses Julie yoksa senin kuzenin mı? Ahahhaaha.

Sen, kaç kez günlerce aralıksız seviştin, tatlı kızım?

Sana, deneyim gerek; her insanın, deneyim gereksinimi vardır.

Ben de yirmili yaşlardayken, hâla deneyimsizdim.

Ne zaman ki, günlerce aralıksız sevişmeyi öğrendim; düşüncelerim de, aynı doğrultuda gelişti ve değerlendi.

Ama sen, sevişmeyi, hâlâ iki dakikalı genital sürtüşme olarak, kabul etmeyi sürdür; fazla yol alamayacaksın.

Sitelerde Paylaş
Just now, bilgisız bi uşak said:

Sen, kaç kez günlerce aralıksız seviştin, tatlı kızım?

Sana, deneyim gerek; her insanın, deneyim gereksinimi vardır.

Ben de yirmili yaşlardayken, hâla deneyimsizdim.

Ne zaman ki, günlerce aralıksız sevişmeyi öğrendim; düşüncelerim de, aynı doğrultuda gelişti ve değerlendi.

Ama sen, sevişmeyi, hâlâ iki dakikalı genital sürtüşme olarak, kabul etmeyi sürdür; fazla yol alamayacaksın.

Sen bu tarzda yazinca ensemdeki killarin havaya kalktigini hissediyorum. Creepy 

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, malta erigi yazdı:

Sen bu tarzda yazinca ensemdeki killarin havaya kalktigini hissediyorum. Creepy 

Özür dilerim; gerçekten. Ama kimi kez, anlattığım anlaşılmayınca, başka çözüm yolu bulamıyorum.

Bizim atayizlerimiz bile, aşk ve cinsellik konusunda, epeyce deneyimsiz ve eğitimsiz.

Alışmışız Müslümân düşüncelerine ve Müsdlümân uygulamalarına.

Sitelerde Paylaş

Kuzen konusu "Ensest" değildir (bknz. Kutsal kitap).

Da bizim batı Türkiye toplumunda, örneğin yakın dostlar birbirlerinin kız kardeşine de bakmazlar kendi kardeşi gibi düşünürler (Türk toplumunun ilginçlikleri).

Kuzen olayını bilmiyorum, ama özellikle yakın ve kardeş gibi büyüdülerse herhalde olmaz diye biliyorum. Da eski Bizans İmparatoru Heraklius da sanırım kız kardeşinin kızı ile evlenmişti (Okuduğuma göre tamamen duygusal nedenlerle).

- Bu o kadar tabu bir mesele değil. Yanlış olan ülkemizdeki gelişmemiş yerlerdeki akraba evliliklerinin yaygınlığı. Böyle bir şey yapıyorlarmış. Üstelik çocuk sakat olunca, bir daha bir daha çocuk yapıyorlarmış (Öyle öyle 3-5 sakat çocukları oluyormuş). 80'lerde geçerdi, zor bir şey değil, AKP gittikten sonra, bilinçlendirme çalışmaları yapılsa, bu tür olayların azalacağını düşünüyorum.

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Prenses Julie said:

Iki yetiskin kardesin sevismesini nasil degerlendiriyorsunuz peki?

Benim kriterlerim karsilikli riza ve yetiskin olmak, taraflardan bir veya her ikisininde zeka geriligi olmamasi. Kendileri bunu istiyorsa yatakodalarinda ne donecegine kimse karisamaz. Dusuncesi elbette kotu geliyor bizlere ama karismak bizim hakkimiz degil.

Sitelerde Paylaş
36 dakika önce, Prenses Julie yazdı:

Iki yetiskin kardesin sevismesini nasil degerlendiriyorsunuz peki?

- Dışarı çıkmanız gerektiğini, barlarda filan biraz flört etmeniz gerektiğini, fazla eve kapandığınızı, evden çıkmanız gerektiğini filan düşünüyorum.

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, leonardo18 said:

- Dışarı çıkmanız gerektiğini, barlarda filan biraz flört etmeniz gerektiğini, fazla eve kapandığınızı, evden çıkmanız gerektiğini filan düşünüyorum.

Bence boyle bir iliskiye ilgisi oldugu icin sormuyor da, ahlaki olarak nereye koyacagi konusunda kararsiz oldugu icin soruyor. Cunku bir ara ben de buna kafa patlattim. İnsan icgudusel olarak hemen lanetlemek istiyor ama derinlemesine dusununce kazin ayagi oyle degil. Cinsel konularda yasaklama egilimi gosterdin mi, cizgiyi nerede cekecegini kestirmek cok zor. 

Ben heteroyum ve kiz kardesim yok. Belki de bu sebeple konuyu duygu olarak tam hissedemeden fikir belirtiyorum ama dusuncem katidir. 

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, leonardo18 yazdı:

Sacmalama. Kardesler arasi iliski bana da igrenc geliyor tabi.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...