Jump to content

Kuzenle sevişme sapıklığı

Recommended Posts

7 dakika önce, Latte yazdı:

Sen de niye sıkıyorsun ki canını,

Latte slm.yok canımı sıkmadım. Ben ona, kuzenle sevişmek yarı ensest sayılır dedim,karşı çıktım, intikam alıyor galiba. Benim dediğim ergenlikte normal, sosyal bilimsel olarak temelli. Saygılar.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 212
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

13 dakika önce, Tatarka yazdı:

Latte slm.yok canımı sıkmadım. Ben ona, kuzenle sevişmek yarı ensest sayılır dedim,karşı çıktım, intikam alıyor galiba. Benim dediğim ergenlikte normal, sosyal bilimsel olarak temelli. Saygılar.

Tatarka, sana saka yapmistim. Latte dogru soyluyor.

Sitelerde Paylaş
34 dakika önce, malta erigi yazdı:

Ortada uyaniklik yok. Konunun sana gelmesi cok ucuk bir iddiada bulunman. Insan biriyle sevismeden nasil sulalesini arastirabilir? Aklima gelen tek sey, uzun nisanlilik suresince sulaleyle tanisip evlenmeden sevismemek.

Aile elbette önemli, en azından ben önem veriyorum. Niye uçukmuş, gayet de normal. İnsan önüne geleni de hayatına sokamaz, sokmamalıdır herhalde. Sadece evlenmek için de değil. İnsanların kriterlerinin niteliğini belirleyen beklentileridir. Bunda abes bir şey yok. 

Ayrıca tanıştığım birinin ailesini de, görmesem de tanımaya çalışıyorum, diğer merak ettiklerimi nasıl soruyorsam bu konuda da bilgi sahibi olmaya çalışıyorum. Zaten zamanla da aile ve kişi hakkında, tabii ki paylaşımlarınla da kabataslak da olsa bilgi sahibi oluyorsun... Beklentilerine göre devam ediyor, ya da etmiyorsun... 

tarihinde Latte tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Just now, Latte said:

Aile elbette önemli, en azından ben önem veriyorum. Niye uçukmuş, gayet de normal. İnsan önüne geleni de hayatına sokamaz, sokmamalıdır herhalde. Sadece evlenmek için de değil. İnsanların kriterlerinin niteliğini belirleyen beklentileridir. Bunda abes bir şey yok. 

Ayrıca tanıştığım birinin ailesini de, görmesem de tanımaya çalışıyorum, diğer merak ettiklerimi nasıl soruyorsam bu konuda da bilgi sahibi olmaya çalışıyorum. Zaten zamanla da aile ve kişi hakkında, tabii ki paylaşımlarınla da zamanla kabataslak da olsa bilgi sahibi oluyorsun... Beklentilerine göre devam ediyor, ya da etmiyorsun... 

Ucuk cunku hayatina sokmaktan bahsetmiyoruz. Cok kisa sureli iliskiler yaşayabiliyor insan. Ickiyi fazla kacirip, sabah kendini yabanci bir evde buluyorsun. Belli yasin uzerindeki herkes yasamistir bunu.

Sitelerde Paylaş
35 dakika önce, malta erigi yazdı:

Ortada uyaniklik yok. Konunun sana gelmesi cok ucuk bir iddiada bulunman. Insan biriyle sevismeden nasil sulalesini arastirabilir? Aklima gelen tek sey, uzun nisanlilik suresince sulaleyle tanisip evlenmeden sevismemek.

Seks yapacağım insanı seçerim, ona aşık olmam lazım, biraz tanımayı beklerim diyor. Bu da hoşlandığı kişi hakkında, seks yapmadan önce gayet de fikir sahibi olabileceğini gösterir. Ana babasıyla tanışması bile gerekmiyor, karşımızdaki kişiyle yaptığımız sohbet yeterli veri elde etmeyi sağlar. Yani Latte'nin one night stand yaşayacak bir kadın olmadığı açık, seçici davranmayı ve aşkı yeğleyenlerden.

İnsanlar zaten kendilerine benzeyen arka plana sahip insanlara aşık olurlar, onlarla ilişki yaşarlar. Kime aşık olacağımızı biyolojik ve kültürel arka planımız belirler. Latte de sağlıklı bir kadın olarak doğasına uygun davranıyor ve farkında.

O yüzden Latte'nin one night stand yaşayacak bir kadın olmadığı açık; seçici davranmayı ve aşkı yeğleyenlerden. Yani kuzenle seks, gecelik seks gibi şeyler ona ve onun gibi düşünüp yaşayan kadınlara alabildiğine uzaktır.

Bunları anlamak için alim olmaya gerek yok. Yok bi de bekareti mi savunuyorsun falan deseydiniz...

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Prenses Julie yazdı:

Sana bir soru sormak istiyorum o zaman. Beyaz atli prensini gordun, sabahlara kadar sevisiyorsunuz... Ona cok asiksin. 5 yil sonra sevistigin adamin, senin kuzenin oldugunu ogrendin. Onu birakir miydin?

2397incik7705113.jpg

:D KURBAN GÖNDERCEYİNE BİRAZ AKIL GÖNDERSE DAHA İYİ OLMAZMIYDI?

r%C3%9Cyaakil.jpg

tarihinde güven tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 minutes ago, Türk Ateist said:

Seks yapacağım insanı seçerim, ona aşık olmam lazım, biraz tanımayı beklerim diyor. Bu da hoşlandığı kişi hakkında, seks yapmadan önce gayet de fikir sahibi olabileceğini gösterir. Ana babasıyla tanışması bile gerekmiyor, karşımızdaki kişiyle yaptığımız sohbet yeterli veri elde etmeyi sağlar. Yani Latte'nin one night stand yaşayacak bir kadın olmadığı açık, seçici davranmayı ve aşkı yeğleyenlerden.

İnsanlar zaten kendilerine benzeyen arka plana sahip insanlara aşık olurlar, onlarla ilişki yaşarlar. Kime aşık olacağımızı biyolojik ve kültürel arka planımız belirler. Latte de sağlıklı bir kadın olarak doğasına uygun davranıyor ve farkında.

O yüzden Latte'nin one night stand yaşayacak bir kadın olmadığı açık; seçici davranmayı ve aşkı yeğleyenlerden. Yani kuzenle seks, gecelik seks gibi şeyler ona ve onun gibi düşünüp yaşayan kadınlara alabildiğine uzaktır.

Bunları anlamak için alim olmaya gerek yok. Yok bi de bekareti mi savunuyorsun falan deseydiniz...

Bakin latta demis ki:

"Benim için prensin ailesi, onların yaşam tarzları vs. de en az prens kadar önemlidir prenses, ailesinin bu tür nahoş işlerle ile iştigal etme potansiyeli varsa o kimse ile bir ilişkim en baştan olmaz. Sağlam ilişkilerde birçok değişken vardır, aşk dediğin nedir ki liseli miyiz yahu..."

Yani bu o kadar zor birsey ki. One night stand olmasa bile zor. Ilk aileyle tanisma dahi coook zaman sonra oluyor. Zaten birlikte aksam yemegi yeniyor. Herkes stresli ilk defa bulusma dolayisiyla vsl kaynasma icin birkac bulusma daha gerekiyor. Yine de lattenin soyledigi olcude taniyamiyorsun.

Zaten lattenin farazi bir konuya boyle yanit vermesi yanlis. 5 yildir birlikte oodugun kisi kuzenjn cikarsa deniyor. O asla benim basima gelmez diyerek kestirip atiyor. Konu senin basina gelebilme olasiligi degil ki. Var boyle olaylar, biliyoruz. Daha once oldu ve gelecekte de olacak.

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Tatarka yazdı:

Eşcinsellik düşünemiyorum, çok mide bulandıran.geliyor. Hiç güzel de bulmam. Tamam herkesde sapıklık vardır ama, kuzen fantezisi ,acayip saçma birşey. 

Yapma ama lezbiyenliğin neresi mide bulandırıcı aksine muhteşem bir şey.

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, malta erigi yazdı:

Bakin latta demis ki:

"Benim için prensin ailesi, onların yaşam tarzları vs. de en az prens kadar önemlidir prenses, ailesinin bu tür nahoş işlerle ile iştigal etme potansiyeli varsa o kimse ile bir ilişkim en baştan olmaz. Sağlam ilişkilerde birçok değişken vardır, aşk dediğin nedir ki liseli miyiz yahu..."

Yani bu o kadar zor birsey ki. One night stand olmasa bile zor. Ilk aileyle tanisma dahi coook zaman sonra oluyor. Zaten birlikte aksam yemegi yeniyor. Herkes stresli ilk defa bulusma dolayisiyla vsl kaynasma icin birkac bulusma daha gerekiyor. Yine de lattenin soyledigi olcude taniyamiyorsun.

Zaten lattenin farazi bir konuya boyle yanit vermesi yanlis. 5 yildir birlikte oodugun kisi kuzenjn cikarsa deniyor. O asla benim basima gelmez diyerek kestirip atiyor. Konu senin basina gelebilme olasiligi degil ki. Var boyle olaylar, biliyoruz. Daha once oldu ve gelecekte de olacak.

malta eriği, 

Beş yıldır beraber olduğun ve delice aşık olduğun kişinin kuzenin çıkması kimbilir kaçta kaç ihtimal... Yani bunlar düşünmeye değmeyecek, saçma salak fanteziler. Kuzenin olmasını bırak, kardeşin de çıkabilir böyle düşünürsek. Bu tür kurguları işleyen filmler izledik, veya bunları yaşayan insanları gördük haberlerde veya gazetelerde. Hep de irkildik, kendimize yerlerine koyduğumuzda inanılmaz ürktürk. O insanların kimileri ayrıldı kimileri de farketmez deyip devam etti. 

O yüzden fanteziler üzerinden karara varılmaz, en fazla kimsenin başına böyle bir şeyin gelmemesini temenni edebiliriz. Latte benim başıma gelmez diyor çünkü beraber olduğum kişinin ailesini, kendi geçmişini aşağı yukarı bilirim, anlarım diye açıklıyor. Yani zaten kendi ailesinde kayıp ve aileden çoktan uzaklaştırılmış ve nasıl büyüdüğü bilinmeyen bir kuzenim vb yok, beraber olduğum insanın da geçmişini ve ailesini anlayınca bu tür bir şeyle karşılaşmam diyor.  Garip bir yanıt değil bu. Yine de her şeye rağmen herkesin başına gelebilir mi? Gelebilir. Bilmem kaç milyarda bir ihtimaldir bu. O yüzden üzerinde düşünmeye değmez, düşünülse de bir yere varılmaz. Ucuz felsefedir bu.

Edit: İletiyi bir an Güven'den alıntıladım sanıp ona hitap etmiştim, düzelttim.

tarihinde Türk Ateist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Benim bir arkadaşım, oğlum ya da herhangi bir yakınım gay olsun istemem. Gaylere saygı duymuyorum. Benden ırak olsunlar da ne halt ediyorlarsa etsinler.

Ama lezbiyenlere saygım sonsuz. Hatta karım biseksüel olursa bundan hiç rahatsızlık duymam. İsterse beni ihmal etmediği sürece bir kadınla da birlikte olabilir. Hiç kıskanmam.

Sitelerde Paylaş
Just now, Üçüncü Görüş said:

Ama lezbiyenlere saygım sonsuz. Hatta karım biseksüel olursa bundan hiç rahatsızlık duymam. İsterse beni ihmal etmediği sürece bir kadınla da  olabilir. Hiç kıskanmam.

Toyluktan boyle konusuyorsun. Insan sevdigi kadini paylasamaz. Cinsiyeti onemli degil.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, malta erigi yazdı:

Toyluktan boyle konusuyorsun. Insan sevdigi kadini paylasamaz. Cinsiyeti onemli degil.

20 yaşındayım. Toy sayılır mıyım bilmem.

Yani hiç böyle bir durum yaşamadım ama hayal ettiğim zaman hiç kıskanasım gelmiyor. Kadın sonuçta bu ondan ne zarar gelebilir ki? 

Ama başka bir erkeğin pis vücudu benim sevgilim/karımla temas ederse o zaman tabi ki cinnet geçiririm.

Sitelerde Paylaş
4 minutes ago, Türk Ateist said:

Bu tür kurguları işleyen filmler izledik, veya bunları yaşayan insanları gördük haberlerde veya gazetelerde. Hep de irkildik, kendimize yerlerine koyduğumuzda inanılmaz ürktürk. O insanların kimileri ayrıldı kimileri de farketmez deyip devam etti. 

bakin asil olay bu alintiladigim kisim. O kadar uzun uzadiya incelenecek birsey yok. Bunun uzerine basit bir cevap verilebilir. 

Ben kendi adima cevap vereyim: kesinlikle devam etmezdim. Kalbimin ne kadar kirilacaginin onemi yok. Hayat zaten kalp kirikliklariyla dolu. Gelecegi olmayan bir iliski olurdu. Asla aile olamayacagimi bildigim biriyle devam etmeye zorlamazdim kendimi.

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, malta erigi yazdı:

bakin asil olay bu alintiladigim kisim. O kadar uzun uzadiya incelenecek birsey yok. Bunun uzerine basit bir cevap verilebilir. 

Ben kendi adima cevap vereyim: kesinlikle devam etmezdim. Kalbimin ne kadar kirilacaginin onemi yok. Hayat zaten kalp kirikliklariyla dolu. Gelecegi olmayan bir iliski olurdu. Asla aile olamayacagimi bildigim biriyle devam etmeye zorlamazdim kendimi.

Tamam da yanıtı o kadar açık ki. "Benim başıma gelmez" demesi bile tavrının ne olacağını anlamaya yeter. Önemli olan böyle bir şeyle tanımadan karşılaştığında vereceği tepkinin ne olduğunu bilmek ise, tepkisi açık... Diğer yazdıklarından yola çıkıp "Sülalesiyle tanışmadan, nişanlanıp evlenmeden seks yapmaz mısın?" demek biraz kötü niyete işaret ediyor.

Kadın hiç de tutucu, geleneksel ahlak anlayışıyla işi olan biri değil, bu açık. Sadece oldukça seçici ve seksin aşk olunca güzel olduğunu düşünüyor. Yani her kadın içtiği bardan adam kaldırmaz, one night stand yaşamaz, sadece geceyi yalnız geçirmemek adına birileriyle olmaz vs vs... Bu tip bir kadının kuzen fantezisine vereceği yanıt da bellidir. İlle de ağzından bire bir almak gerekmiyor, kadın düşüncesine bile tahammül edemiyor işte. Çünkü sağlıklı, normal, akıllı, sınırları makul biri.

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, leonardo18 yazdı:

- Olabilir. Da ben değilim.

- Çocuk cinselliği ile yetişkin cinselliğini karıştırmayalım ama. Madem iyice Freud'a filan girdik.

Freud'un "Çocuk cinselliği" konusunda notları vardır. Onun kast ettiği Anneye-Babaya ilgi, bu türden bir ilgidir. Hata yapmayalım.

- Tamamdır: şimdi I-Phone'u alıyorsun, arkadaşına watsap neyin atıyorsun, işi varsa tek başına çıkıyorsun, İstiklal mistiklal bir yerlere gidiyosun, kızlarla / oğlanlarla sohbet neyin ediyorsun, akşama kadar böyle yapıyorsun. Bu konuyu da bi daha açmıyosun. OK?

Bu gün toptan alıntı yapmamışın neden acaba kusura bakma 2-3 adet alıntı yaptın beni şaşırtn. TAMAMDIR PAŞAM OK SEN NE EMRDESEN O OLUR. PADİŞAHIM ÇOK YAŞA

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, Üçüncü Görüş yazdı:

Benim bir arkadaşım, oğlum ya da herhangi bir yakınım gay olsun istemem. Gaylere saygı duymuyorum. Benden ırak olsunlar da ne halt ediyorlarsa etsinler.

Ama lezbiyenlere saygım sonsuz. Hatta karım biseksüel olursa bundan hiç rahatsızlık duymam. İsterse beni ihmal etmediği sürece bir kadınla da birlikte olabilir. Hiç kıskanmam.

Öyle bir yorum yapmissiniz ki, evlere senlik.  Escinsellik öyle istege bagli bir durum degil, önce bunu bir idrak ediniz. Eger herero iseniz, kicinizi yirtsaniz da homo olmazsiniz ve tersi. Esinizin aldattigi kisinin cinsiyeti kadin olunca sorun olmuyor, ama erkekse sorun oluyor. Halbuki sonucta iki durumda da boynuzlanan Sizsiniz.

Aslinda Siz esinizin baska bir kadinla iliski kurmasini istiyorsunuz, cünkü bu arada ben de o kadina kayarim ümidiniz var. Bu yüzden lezbiyen iliskiye itiraziniz yok. Yalan mi ?

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, kavak yazdı:

Öyle bir yorum yapmissiniz ki, evlere senlik.  Escinsellik öyle istege bagli bir durum degil, önce bunu bir idrak ediniz. Eger herero iseniz, kicinizi yirtsaniz da homo olmazsiniz ve tersi. Esinizin aldattigi kisinin cinsiyeti kadin olunca sorun olmuyor, ama erkekse sorun oluyor. Halbuki sonucta iki durumda da boynuzlanan Sizsiniz.

Aslinda Siz esinizin baska bir kadinla iliski kurmasini istiyorsunuz, cünkü bu arada ben de o kadina kayarim ümidiniz var. Bu yüzden lezbiyen iliskiye itiraziniz yok.

Yalan mi ?

Hayır. Grup yapmam çünkü o zaman karımı aldatmış olurum.

Ama karım bir kadınla birlikte olursa ben bunu aldatma olarak görmem. Ancak bir erkekle birlikte olursa o zaman aldatmış sayılır benim için.

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, Üçüncü Görüş yazdı:

Hayır. Grup yapmam çünkü o zaman karımı aldatmış olurum.

Ama karım bir kadınla birlikte olursa ben bunu aldatma olarak görmem. Ancak bir erkekle birlikte olursa o zaman aldatmış sayılır benim için.

Sacma. Iki durumda da esiniz düdükleniyor, sadece farkli tekniklerle. Ve tepkisiz kalacaksiniz, öyle mi. Zannetmiyorum.

Esiniz Size baska bir kadinla üclü yapmayi önerecek. Önerdigi kadin güzel ve sexy olacak, Siz hayir diyeceksiniz. Yemezler.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...