Jump to content

Kuzenle sevişme sapıklığı

Recommended Posts

5 saat önce, Üçüncü Görüş yazdı:

Hayır. Grup yapmam çünkü o zaman karımı aldatmış olurum.

Ama karım bir kadınla birlikte olursa ben bunu aldatma olarak görmem. Ancak bir erkekle birlikte olursa o zaman aldatmış sayılır benim için.

Sacma. Iki durumda da esiniz düdükleniyor, sadece farkli tekniklerle. Ve tepkisiz kalacaksiniz, öyle mi. Zannetmiyorum.

Esiniz Size baska bir kadinla üclü yapmayi önerecek. Önerdigi kadin güzel ve sexy olacak, Siz hayir diyeceksiniz. Yemezler.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 212
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

5 saat önce, kavak yazdı:

Sacma. Iki durumda da esiniz düdükleniyor, sadece farkli tekniklerle. Ve tepkisiz kalacaksiniz, öyle mi. Zannetmiyorum.

Esiniz Size baska bir kadinla üclü yapmayi önerecek. Önerdigi kadin güzel ve sexy olacak, Siz hayir diyeceksiniz. Yemezler.

Eşim bana başka bir kadın önerse onunla hemen boşanırım. Ben öyle Sibel Üresin gibi kadın gavatlarla birlikte olmam.

Ama karımı bir kadınla paylaşmayı gavatlık olarak görmüyorum. Sonuçta bir bayandan ne gibi bir zarar gelebilir?

Ben başka bir kadınla birlikte olsam karımın beni kıskanması gerekir. Çünkü ikisi de aynı cinsten olduğu için "Acaba benim ondan bir eksiğim mi var" diye düşünür. Aynı şekilde karım başka bir erkekle birlikte olsa ben de öyle düşünür ve doğal olarak kıskanırım.

Ama bir kadınla birlikte olduğunda durum farklı. Çünkü bu durumda benim yapabileceğim bir şey yok. İstesem de o duyguyu karıma yaşatamam. Elimden bir şey gelmez.

Sitelerde Paylaş

Eşim bana başka bir kadın önerse onunla hemen boşanırım. Ben öyle Sibel Üresin gibi kadın gavatlarla birlikte olmam.

Ama karımı bir kadınla paylaşmayı gavatlık olarak görmüyorum. Sonuçta bir bayandan ne gibi bir zarar gelebilir?

Ben başka bir kadınla birlikte olsam karımın beni kıskanması gerekir. Çünkü ikisi de aynı cinsten olduğu için "Acaba benim ondan bir eksiğim mi var" diye düşünür. Aynı şekilde karım başka bir erkekle birlikte olsa ben de öyle düşünür ve doğal olarak kıskanırım.

Ama bir kadınla birlikte olduğunda durum farklı. Çünkü bu durumda benim yapabileceğim bir şey yok. İstesem de o duyguyu karıma yaşatamam. Elimden bir şey gelmez.

Yahu arada hicbir fark yok. Iki durumda da esini paylasiyorsun. Eger esiniz baski bir kadinla veya erkekle iliski kuruyorsa, demek ki sizden pek hosnut degil, yada sadece bir erkekle iliskiyi yeterli görmüyordur. 

Ayrica baska bir erkek esinize nasil bir zarar verecekmis ? :D

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, Üçüncü Görüş yazdı:

Ah ah ah...

Seksin beyinde başlayıp bittiğini anladığın gün düşüncelerin de değişecek. Seksi isteyen seksüel uzuvlar değil, beyindir. Kişinin kendi cinsiyle birlikte olabilmesi için onu her bakımdan istiyor olması gerekir. 

Ayrıca bilmende yarar var, lezbiyen çiftler dildo kullanır, kemerli vibratörler vb kullanır filan. Yani penis odaklı düşünüyorsun ya, bunu da gözden geçir derim.

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Prenses Julie yazdı:

Sana bir soru sormak istiyorum o zaman. Beyaz atli prensini gordun, sabahlara kadar sevisiyorsunuz... Ona cok asiksin. 5 yil sonra sevistigin adamin, senin kuzenin oldugunu ogrendin. Onu birakir miydin?

3 saat önce, Latte yazdı:

Soyumda sopumda gayri ahlaki, yüzümü aşağı düşürecek bir iş yapmış tek bir kimse yok. Ailemle gurur duyuyorum, böyle bir işin benim başıma hiç gelme ihtimali yok ama yine de konuşalım. 

Benim için prensin ailesi, onların yaşam tarzları vs. de en az prens kadar önemlidir prenses, ailesinin bu tür nahoş işlerle ile iştigal etme potansiyeli varsa o kimse ile bir ilişkim en baştan olmaz. Sağlam bir ilişkinin birden fazla değişkeni vardır, aşk dediğin tek başına nedir ki liseli miyiz yahu...

Malta iyice çirkefe vurdun. Arif olanlar anlar, sen de anlama, yanlış anla ne yapayım yani... 

Ben zaten sorunuza net olarak cevabımı verdim. İçerisinde illa ''hayır/evet'' mi geçmesi gerekiyor anlamanız için. ''Çok aşık olsam bile kuzenimle ilişkime devam etmezdim, çünkü ilişkim sağlıksız ise aşık olmamın bir önemi yok'' demişim... Kırmızıya boyadığım kısmın meali budur. Gerçi sağ olsun sevgili Türk Ateist beni benden güzel ifade etmiş.

Yanıtım gördüğün gibi çok açık; okuduğunu anlayıp, muhakeme edemiyorsan bu benim değil senin sorunun, yapacak bir şey yok.

tarihinde Latte tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yahu arada hicbir fark yok. Iki durumda da esini paylasiyorsun. Eger esiniz baski bir kadinla veya erkekle iliski kuruyorsa, demek ki sizden pek hosnut degil, yada sadece bir erkekle iliskiyi yeterli görmüyordur. 

Ayrica baska bir erkek esinize nasil bir zarar verecekmis ? :D

İyi de bir insan kendi cinsinden de hoşlanıyorsa bu yönünü de tatmin etmek istemez mi doğal olarak?

Zararı bana verir. Gururum çok incinir, çok koyar bana doğal olarak. Hangi sağlıklı erkek karısının başka bir adamın altında yatmasından, terinin başka bir erkeğin pis teriyle karışmasından rahatsız olmaz?

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, Türk Ateist yazdı:

Ah ah ah...

Seksin beyinde başlayıp bittiğini anladığın gün düşüncelerin de değişecek. Seksi isteyen seksüel uzuvlar değil, beyindir. Kişinin kendi cinsiyle birlikte olabilmesi için onu her bakımdan istiyor olması gerekir. 

Ayrıca bilmende yarar var, lezbiyen çiftler dildo kullanır, kemerli vibratörler vb kullanır filan. Yani penis odaklı düşünüyorsun ya, bunu da gözden geçir derim.

Ben varken neden dildoya ihtiyaç duysun ki?

Eğer karım kendi cinsine de ilgi duyuyorsa bu onun suçu mu? Yumuşak, pürüzsüz bir kadın cildi hoşuna gidiyordur. Kendini bu yönden de tatmin etmek istiyordur. Burada benim yapabileceğim bir şey yok.

Belki de ayak fetişistidir. Küçük, yumuşak, bakımlı ve güzel biçimli bir ayak hoşuna gidiyordur. Olamaz mı? Herhalde hiçbir kadın erkeklerin kıllı, kocaman ayaklarından hoşlanmaz. Hoşlananlar varsa da çok küçük bir azınlıktır.

Sitelerde Paylaş

Arkadas ben turkcemin gayet iyi oldugunu dusunuyorum ama nedense hic niyetlenmedigim seylerle suclaniyorum. Ne cirkefligi yahu? Sadece net fikrini merak ediyorum ve anlamaya calisiyorum. Evet evlenmeden sevismem desen, alaya mi alacagim? Iki tarafin rizasi varsa ensest bile kimseyi ilgilendirmez dedim, evlenmeden sevismeyeni mi alaya alacagim? 

Biraz makul olun lutfen. Tartistiginiz insani yazdiklarinin tumune gore degerlendirin.

Sitelerde Paylaş

İyi de bir insan kendi cinsinden de hoşlanıyorsa bu yönünü de tatmin etmek istemez mi doğal olarak?

Zararı bana verir. Gururum çok incinir, çok koyar bana doğal olarak. Hangi sağlıklı erkek karısının başka bir adamın altında yatmasından, terinin başka bir erkeğin pis teriyle karışmasından rahatsız olmaz?

Esinizi baska bir kadinla paylasmaya razisiniz, ama is baska erkekle paylasmaya gelince. O zaman nayir, nolamaz, onlar pis, falan filan. Yok ya.

Hayir efendim, cikarin su agzinizdaki baklayi. Baska erkeklerin de cükünün olmasi Sizi rahatsiz ediyor. Onlarin esinizi Sizden fazla tatmin etmesinden tedirgin oluyorsunuz. Belki de onlarin cükünün Sizinkinden büyük olma ihtimali Sizi korkutuyor.:D

Bu durumda Siz esinizi sadece bir sex objesi olarak görüyorsunuz derim. Esini seven, erkegim diyen, esini baska bir kadinla bile paylasmaz.

Karisini paylasmaz, ama gider kendisi karisini aldatir.  Bu mümkün ve bunu yaparken "vay be ben ne erkegim" diye hava atar.

Tabii bunu yapmayan erkekler de var. Bir rivayete göre erkeklerin cogu güya eslerini mutlaka aldatirlarmis, asli var mi bilmiyorum.

Bilimsel verilere bakmak lazim.:D

Sitelerde Paylaş

Esinizi baska bir kadinla paylasmaya razisiniz, ama is baska erkekle paylasmaya gelince. O zaman nayir, nolamaz, onlar pis, falan filan. Yok ya.

Hayir efendim, cikarin su agzinizdaki baklayi. Baska erkeklerin de cükünün olmasi Sizi rahatsiz ediyor. Onlarin esinizi Sizden fazla tatmin etmesinden tedirgin oluyorsunuz. Belki de onlarin cükünün Sizinkinden büyük olma ihtimali Sizi korkutuyor.:D

Bu durumda Siz esinizi sadece bir sex objesi olarak görüyorsunuz derim. Esini seven, erkegim diyen, esini baska bir kadinla bile paylasmaz.

Karisini paylasmaz, ama gider kendisi karisini aldatir.  Bu mümkün ve bunu yaparken "vay be ben ne erkegim" diye hava atar.

Tabii bunu yapmayan erkekler de var. Bir rivayete göre erkeklerin cogu güya eslerini mutlaka aldatirlarmis, asli var mi bilmiyorum.

Bilimsel verilere bakmak lazim.:D

Bence bunlar senin sıkıntıların veya korkuların. Ama sen bunları üçüncü görüş e yüklüyorsun. Üçüncü görüş fikrini belirtmiş. Bunda anlaşılmayacak bir şey yok.

Sitelerde Paylaş

Önce bu 31'ci zihniyetten kurtulmak gerekiyor. Bir arkadaşın en büyük korkusu arkadaşlarının Hipna olmasıdır. Onun için bu bahar aylarında eve kapanmayıp, barlarda filan insanlarla tanışıp, daha sosyal bir insan olmak için çaba sarf etmeniz gerekiyor

Sitelerde Paylaş

kuzenle sevişmenin kötü olduğuna dair mantıksal hiçbir gerekçe yok.

isteyen ister sevişir ister sevişmez.. kafanızdan ahlak kuralları uydurmayın.

her gün gördüğün komşu kızıyla  sevişmek istemek ne kadar ahlaksız bir davranışsa kuzenle sevişmekte o kadar ahlaksız bir davranış.

yok, kuzenle nasıl sevişilirmiş de o kardeş sayılırmışta fasa fiso.. ne kardeşi la? kardeşin tek tanımı var o da; ortak anne babadan en az birine sahip olma durumu.

siz dincileri de geçtiniz? tüm kavramları tahrif edip sonra da tahrif edilmiş kavramlar üzerine yeni yorumlar getiriyorsunuz:))) vallahi hepiniz kategorik olarak edip yukselsiniz:)

Sitelerde Paylaş
On 05.03.2017 at 12:48, Latte yazdı:

Sağ ol ya, senin aklına gelen benim aklıma gelmemişti, iyi ki söyledin... Sen de akraba evliliğinin bir ürünüsün galiba, bu kadar hararetli savunduğuna göre... 

Doğal, normal bir ilişkiden sağlıklı çocukların doğma olasılığı akraba evliliklerinden doğanlara göre çok daha yüksektir. Bunu bilim söylüyor, ben değil. Mevzu çocuk yapıp yapmamak, korunmak değil. Doğanın koyduğu kesin bir kural bu. Akraba ile evlilik, ilişki her ne ise doğal değil, doğanın ahlakına ters. 

Böyle saçma sapan, bilime ters, ahlaka ters hezeyanlar savurarak marjinal değil, cahil ve salak görünüyorsunuz, söyleyeyim. 

eğer bahçende tavşan beslersen doğa  kendi ahlakıyla kısa sürede seni yüzleştirecektir.

Sitelerde Paylaş
29 dakika önce, Agnostik Ludingirra yazdı:

kuzenle sevişmenin kötü olduğuna dair mantıksal hiçbir gerekçe yok.

isteyen ister sevişir ister sevişmez.. kafanızdan ahlak kuralları uydurmayın.

her gün gördüğün komşu kızıyla  sevişmek istemek ne kadar ahlaksız bir davranışsa kuzenle sevişmekte o kadar ahlaksız bir davranış.

yok, kuzenle nasıl sevişilirmiş de o kardeş sayılırmışta fasa fiso.. ne kardeşi la? kardeşin tek tanımı var o da; ortak anne babadan en az birine sahip olma durumu.

siz dincileri de geçtiniz? tüm kavramları tahrif edip sonra da tahrif edilmiş kavramlar üzerine yeni yorumlar getiriyorsunuz:))) vallahi hepiniz kategorik olarak edip yukselsiniz:)

Var işte doğacak çocukların zekasını ve sağlığını kötü etkiliyor.

Sitelerde Paylaş
3 minutes ago, Agnostik Ludingirra said:

akraba olmayan bireylerin çocukları ile akraba olan bireylerin çocukları arasında zeka geriliği gibi hastalıklar açısından istatistik nedir? 

Sen sorunca ben de merak ettim simdi. Cunku hep akraba evliliklerinden cocuklar sakat dogar dendigi icin bunu dogru kabul ederek yasaklanmali yazdim.

Sitelerde Paylaş
17 saat önce, Yurt yazdı:

Bence bunlar senin sıkıntıların veya korkuların. Ama sen bunları üçüncü görüş e yüklüyorsun. Üçüncü görüş fikrini belirtmiş. Bunda anlaşılmayacak bir şey yok.

Hah hah ha, hic gülesim yoktu.

Konustu, Prof. Dr. Dr. Karniyarik. :D

Sitelerde Paylaş
12 dakika önce, malta erigi yazdı:
16 dakika önce, malta erigi yazdı:

Sen sorunca ben de merak ettim simdi. Cunku hep akraba evliliklerinden cocuklar sakat dogar dendigi icin bunu dogru kabul ederek yasaklanmali yazdim.

aynı olasılık akraba olmayan iki bireyden kadın olanı 38 yaşını geçip  gebe kalırsa da geçerli.. hatta buna ek olarak erkeğin yaşı 40 üzerindeyse olasılıklar daha da artıyor.. ayrıca alkol kullanan insanlar için de geçerli..

peki bu durumda 38 yaşındaki bir meksikalı kadın 40 yaşında ki bir iskoç erkeği ile sevişirse sapıklık mı olmuş oluyor.. bu çiftin çocuk yapması sorun olarak görülüyor mu?

bu başlıktaki hassasiyeti iyi teşhiş etmek lazım.. kuzen için sapıklık diyenlerin hepsi gizli dindar.. bunu saklamak için perde olarak çocuk doğumlarını öne sürüyorlar.. aynı olasılıklar bir çok farklı durumda mevcut birini yukarda örnekledim. kimse o durumu niye sapıklık olarak görmüyor?

.

.

tarihinde Agnostik Ludingirra tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
On 06.03.2017 at 20:22, Agnostik Ludingirra yazdı:

eğer bahçende tavşan beslersen doğa  kendi ahlakıyla kısa sürede seni yüzleştirecektir.

İşte o tavşanın doğal ortamı, benim evimin bahçesi olmuyor. Bu şu demek; aynı kümese tıktığın akraba erkek ve dişi tavşan, alternatifleri olmadığı için üremeye birbirleri ile devam etmek zorunda kalacaklardır. Doğal ortamlarında ise böyle bir baskı olmayacağı için, doğanın doğal kuralı işliyor olacaktır. Tavşanların enseste özel olarak eğilimleri olduğunu sanmıyorum en azından. 

Ben bu konuların uzmanı değilim ama, doğada birçok türün özgür yaşam alanlarında ensestten uzak durduklarını biliyoruz. Gen havuzunun çeşitliliği de doğacak yavrunun kalitesini belirliyor. Akraba/benzer genler ise yavrunun kaliteli olarak doğma oranını düşürüyor. Akraba evliliği sadece insanlar için riskli değil; bunun için kaplan Kenny diye aratabilirsin. O, akraba gen mağduru down sendromlu bir kaplan.

Sağlıklı yavrular için gen havuzunun zenginliği bir artı. Doğa böyle bir kural koymuş ve süreç böyle işliyor... Bu oldukça açık ve net. 

tarihinde Latte tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...