Jump to content

Kuzenle sevişme sapıklığı

Recommended Posts

8 dakika önce, Latte yazdı:

Konu hoşa gidip gitmemeye, bu kadar basite indirgenecek bir mesele değil aslında. Bu tür bir ilişkiden doğması olası sakat bir çocuk, sadece bu iki kişinin değil toplumun da meselesidir.

Cocuk yok. Sadece sevismeden bahsediliyor. Hem de sabahlara kadar...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 212
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Şimdi, Prenses Julie yazdı:

Cocuk yok. Sadece sevismeden bahsediliyor. Hem de sabahlara kadar...

Sen de bir tuhafsın hani. Bir işin yanlış sonuçlarının olması ihtimali bile, o işin baştan yanlış olduğunu gçsterir. Neyse ya banane, ne haliniz varsa görün, benden uzak durun da... :)

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Latte said:

Sen de bir tuhafsın hani. Bir işin yanlış sonuçlarının olması ihtimali bile, o işin baştan yanlış olduğunu gçsterir. Neyse ya banane, ne haliniz varsa görün, benden uzak durun da... :)

Konunun odak noktasindan uzaklasiyorsun. Senin sucun degil. Konu hassas oldugundan, duygusallasiyorsun.

Bahsettigimiz ideal bir durum degil. Yani 'haydi arkadaslar hepberaber kardeslerimizle seviselim' denmiyor. 

Neden evlilik yasaklanmali diyorum? Cunku evliligin yasal olmasi o iliskiye karsi encourage (yureklendirmek?) yapar. Tamam bu iliski tarzi tabu, hoslanmiyoruz, igreniyoruz, vs.ama buna gore karar veremeyiz diyorum. 

Sitelerde Paylaş
14 saat önce, Prenses Julie yazdı:

Prezervatif var canim.

Sağ ol ya, senin aklına gelen benim aklıma gelmemişti, iyi ki söyledin... Sen de akraba evliliğinin bir ürünüsün galiba, bu kadar hararetli savunduğuna göre... 

Doğal, normal bir ilişkiden sağlıklı çocukların doğma olasılığı akraba evliliklerinden doğanlara göre çok daha yüksektir. Bunu bilim söylüyor, ben değil. Mevzu çocuk yapıp yapmamak, korunmak değil. Doğanın koyduğu kesin bir kural bu. Akraba ile evlilik, ilişki her ne ise doğal değil, doğanın ahlakına ters. 

Böyle saçma sapan, bilime ters, ahlaka ters hezeyanlar savurarak marjinal değil, cahil ve salak görünüyorsunuz, söyleyeyim. 

tarihinde Latte tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, Latte yazdı:

Sağ ol ya, senin aklına gelen benim aklıma gelmemişti, iyi ki söyledin... Sen de akraba evliliğinin bir ürünüsün galiba, bu kadar hararetli savunduğuna göre... 

Doğal, normal bir ilişkiden sağlıklı çocukların doğma olasılığı akraba evliliklerinden doğanlara göre çok daha yüksektir. Bunu bilim söylüyor, ben değil. Mevzu çocuk yapıp yapmamak, korunmak değil. Doğanın koyduğu kesin bir kural bu. Akraba ile evlilik, ilişki her ne ise doğal değil, doğanın ahlakına ters. 

Böyle saçma sapan, bilime ters, ahlaka ters hezeyanlar savunarak marjinal değil, cahil ve salak görünüyorsunuz, söyleyeyim. 

Ben kesinlikle kuzenimle veya akrabamla evlenmezdim. Burada sabahlara kadar sevismekten bahsediliyor. Kuzenle cocuk yapmaktan degil.

tarihinde Prenses Julie tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, Prenses Julie yazdı:

Ben kesinlikle kuzenimle veya akrabamla evlenmezdim. Burada sabahlara kadar sevismeden bahsediliyor. Kuzenle cocuk yapmaktan degil.

Fantezi dünyan fazla gelişmiş belli ki.  Biraz da doğada, canlılarda ahlak ile ilgili yazıları oku.

tarihinde Latte tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, bilgisız bi uşak yazdı:

Dert ettiğiniz şeylere bakın!

Türkiye'de, kadınların en az %60'i, erkeklerinse, en az %70'i (aslında çok deahâ fazla), eşcinsel ilişki yaşamıştır.

Zirva.

Yok öyle yagma, kaynak göster.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Şimdi, Tatarka yazdı:

Eşcinsellik düşünemiyorum, çok mide bulandıran.geliyor. Hiç güzel de bulmam. Tamam herkesde sapıklık vardır ama, kuzen fantezisi ,acayip saçma birşey. 

Tatlı kız, köylü müsü, bilmiyorum. Köylerde, her 200 erkekten 190'ı, eşcinsel ilişkiye girmiştir. Kentklerde ise, bu oran yaklaşık %70'ti.

Durum, kadınlarda, biraz dahâ düşüktür.

Yukarda verdiğiöm oranlar, sindirebilmeniz içindir.

Bu eşcinsel ilişkinin, kökeninin kökeninde, 'nâmus' yatar; yâni İslâm.

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, bilgisız bi uşak yazdı:

Dert ettiğiniz şeylere bakın!

Türkiye'de, kadınların en az %60'i, erkeklerinse, en az %70'i (aslında çok deahâ fazla), eşcinsel ilişki yaşamıştır.

Bunu, pek güzel buluyorsunuz; ama usu sağlıklı, iki bireyin sevişmelerini, abes buluyorsunuz!

Haydin tangoya!

- Hipna bi arkadaşım bir şeyler denemişti evet. "Bi daha yaparsan döverim" demiştim. olay bitmişti. o sayılır mı bilmiyorum. yani %10 filandır o dediğin.

- Bir de başlıkları okurken şu aklıma geldi. Bu tür olaylar bence ya aşırı özgür, ya aşırı yasakçı ortamda gelişir. O yüzden kürtaj konusuna geleceğim. (kuzen olayını kast etmiyorum), Ama ABD'den bize de bulaşmış durumda. Mesela ciddi bir sapık ilişki veya tecavüz sonucu hamile kalma durumları oluyor. O olmasa bile belli bir yaşa kadar kürtajın tamamen serbest olmasından yanayım.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, bilgisız bi uşak yazdı:

Tatlı kız, köylü müsü, bilmiyorum. Köylerde, her 200 erkekten 190'ı, eşcinsel ilişkiye girmiştir. Kentklerde ise, bu oran yaklaşık %70'ti.

Durum, kadınlarda, biraz dahâ düşüktür.

Yukarda verdiğiöm oranlar, sindirebilmeniz içindir.

Bu eşcinsel ilişkinin, kökeninin kökeninde, 'nâmus' yatar; yâni İslâm.

ZIrva. Kaynaklarini bekliyoruz.

Ha, ben ibneyim o yüzden herkes ibnedir diyorsan, senin problemin.

Böyle gazelden sallama. Evet kaynaklarini bekliyoruz.

Sitelerde Paylaş
24 dakika önce, Latte yazdı:

Fantezi dünyan fazla gelişmiş belli ki.  Biraz da doğada, canlılarda ahlak ile ilgili yazıları oku.

Sana bir soru sormak istiyorum o zaman. Beyaz atli prensini gordun, sabahlara kadar sevisiyorsunuz... Ona cok asiksin. 5 yil sonra sevistigin adamin, senin kuzenin oldugunu ogrendin. Onu birakir miydin?

Sitelerde Paylaş
19 dakika önce, bilgisız bi uşak yazdı:

Eşcinselliğe saygılıyım,sözüm yok sadece bana düşüncesi midemi bulandırıyor.Ahlak takıntılı değilim. Sadece bizde yakın akraba ile kardeş sayılıyorsun.

Sitelerde Paylaş
25 dakika önce, Prenses Julie yazdı:

Senin sapikca buldugun fantezin mi var?

1.derece ensest,2.derece ensest. Ayrıca o sorduğun soru çok saçma bence.Şöyle olsaydı hikayesi.Ben olsam bırakırdım.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...