Jump to content

Allah ve Şeytan arasındaki gerçek ilişki ne?

Recommended Posts

On 02.03.2017 at 22:28, democrossian said:

Sanatkarlara şeytan demek cahil çöl yağmacılarına tam yakışmış.

demakrasyon. element uydurma sanat şeytan değil sanat şeytan olsa Hazreti Süleyman sanat eseri Heykeller resimler istemez yaptırmazdı.

O insan şeytanlarıda hazreti süleymanın arzusu tahtında kullandırılmışlardır diyor. Mal olan İnsan şeytanları Hz. Süleymanın envarterinde emrinde kullanmışlardır diyor.

ve fitne fesad çıkaramıyorlardı diyor. korkuyorlarda allah kuvveti olan hz. Süleymandan diyor

Yani kısacası element uydurma ben veya ayet sanatkarlara şeytan demiyor. sanatkarların içinde Şeytanlarda var diyor işte onlar bile hz. Süleymanın emrinde mal olmuşlardır kullanılmışlardır allah ben o malları kullandırdım diyor ah aha ha asubulate

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 61
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

On 04.03.2017 at 00:00, ilkeli said:

Dinidar hocaefendi, kuran ayeti gibi olan bu son cümlenin anlamı/meali şöyle olabilir mi: Kahramanmaraşlı Kamaşullah'ın kamışıdır o, salam da olur, Musa'ya asa da olur. Evir, çevir kullan... Doğrusunu sen bilirsin...

Sayın İkitelli :Dasasa

Esselatu vesselamu cuma tül kerim demem şundandır ki: Kuranın manasını oradaki manayı sarışmayı anlamak hayatlarını uydurmak yerine kuranı yalnızca hoca efendinin güzel sesi sananlara Eüsü billahi himünüllll şeytannir ragigibim, Allahul en takul beşer... tiye almak oley oley oley diyerekten onlarla, Allahında tamda istediği gibi dalga geçmek olduğundan ben böyle diyorum bilmem anlatabildim mi ikitelli kardeşim :Dasasa  ve aynı zamanda din diyince Onların dinini islam sananlarlada bir nevi dalga geçmiş oluyorum ahhaha ahahah diye

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...