Jump to content

Yayınlanan Röportajım

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba, 

Twitter'da fazla takipçili bir hesap olduğum ve ateizm, felsefe konuları üzerine yazdığım için sosyal medya gazetesi tarzında bir oluşum röportajımı yaptı. Sizle de paylaşmak ve görüşlerinizi almak istedim. 

Saygılar 

http://reportare.com/bay-frankla-pazar-sohbetleri/deniz/bilim-ve-felsefeyi-yalamis-yutmus-biriyim#.WLKhe2WjVrs.twitter

Sitelerde Paylaş

Başlığı görünce, TAK diye kapattım pencereyi!

1-) Solda, benim rumuzumu görüyorsunuz. Ne yazıyor orda? "Bilirim ki, hiç bir şey bilmiyorum." (Sokrat)

2-) İnsanlarımız, ne ara Türkçe yazmayı öğrenecek?! Başlık, şöyle olmalıydı: Bilim ve felsefeyi, yalamış-yutmuş biriyim!

Acabâ bizden, adam olacak mı? :unsure:

Sitelerde Paylaş

Keyif alarak okudum. Bir yandan "ben bunları zaten biliyorum" edasıyla okudum, bir yandan da kendime çaktırmamaya çalışarak felsefe konusundaki bilgilerimi tazeledim ehe.  "Felsefeyle doğru düşünmeyi; bilimle gerçekleri öğreniriz" sözün de kafamdaki kalıcı yerini aldı. 

Neresinde koptuğumu sorarsan: " Gerzek tavırlarım dikkatlerini çekmiş olacak ki hemen kabul ettiler beni. "

Gülmekten yıkıma uğradım.

Sitelerde Paylaş
5 hours ago, bilgisız bi uşak said:

Başlığı görünce, TAK diye kapattım pencereyi!

1-) Solda, benim rumuzumu görüyorsunuz. Ne yazıyor orda? "Bilirim ki, hiç bir şey bilmiyorum." (Sokrat)

2-) İnsanlarımız, ne ara Türkçe yazmayı öğrenecek?! Başlık, şöyle olmalıydı: Bilim ve felsefeyi, yalamış-yutmuş biriyim!

Acabâ bizden, adam olacak mı? :unsure:

Hocam o başlıkta ciddi bir şey yok. Özellikle abartılarak yazılmış bir başlık o 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...